נציבות התקשורת הפדרלית של ארצות הברית (FCC) התנגדה בעצת המומחים ורצונותיהם של מרבית האמריקנים. במהלך המשמש רק לחיזוק האחיזה שחברות ספקי שירותי אינטרנט גדולים כבר מפעילים בגישה לאינטרנט, יו"ר FCC ועובדת Verizon לשעבר, אג'יט פאי, הטילו את מכה המוות לניטרליות נטו בארה"ב..


צו השבת חופש האינטרנט מסגיר את סמכויות ה- FCC לאכוף נייטרליות נטו לנציבות הסחר הפדרלית (FTC). ה- FTC הוכיח עד כה כלב שמירה לא יעיל, אך מעט אינו נוגע לשיניים בכל מה שקשור למעקב אחר ספקי שירותי האינטרנט המפליגים על הכללים המוצעים "קלים ומגעים מבוססי שוק"..

ספקי שירותי אינטרנט כמו חזירים בבוץ

אכן, אפילו אמירת "כללים" דוחפת את הנקודה, מכיוון שלא נראה שיש קוים קשים עבור ספקי האינטרנט לחצות. על פי טיוטת מזכר ההבנות של FCC-FTC (MOU), ספקי שירותי האינטרנט יידרשו להבטחות מאוד ספציפיות לא לעסוק בסוגים מסוימים של התנהגות אנטי תחרותית או נגד צרכנים..

אם יפרו את ההבטחות הללו, ה- FTC יוכל לנקוט בפעולה נגדם בטענה להונאת צרכנים. כפי שציין נילי פאטל מהרג ', ויועץ ה- FCC לשעבר ג'יג'י סון, עם זאת, אין זה סביר שזה אכן יקרה.

חברות משנות את תנאי השירות שלהן כל העת מבלי שה FCC יתערב. אפילו אם זה היה מתערב, ה- FTC יכול להגיב רק באופן תגובתי לאחר שנגרם נזק. כפי שסיפר נציב ה- FCC, מיניון קליברן לארס טכניקה,

"ההסכם שהוכרז היום בין ה- FCC ל- FTC הוא מחשבה אחרונה מבלבלת, חסרת-מילה, ריאקציונרית: ניסיון לפרוט על חולשות בטיוטת ההצעה של היו"ר לבטל את כללי הניטרליות הרשתית של FCC לשנת 2015. לפני שנתיים ה- FCC חתם על הסכם פרו-צרכני רחב הרבה יותר עם ה- FTC שכבר מכסה נושא זה. אין שום סיבה לעשות זאת שוב מלבד כמרוץ יחסי ציבור של עשן ומראות, מה שמסיח את הדעת מההרס המתוכנן של ה- FCC בהגנות על נייטרליות נטו בהמשך השבוע. "

באופן המובהק, ספקי שירותי האינטרנט אינם נדרשים להבטיח כי הם לא יחסמו או יגרמו לתנועת אינטרנט, או יגבו אתרים ושירותים מקוונים עמלות נוספות בגין גישה לאינטרנט "מהיר מסלול" (בהשתתפות המלווה כי כל השירותים שאינם משלמים עבור נתיב מהיר יאפשרו להם) להיות ממוקם בנתיב איטי).

מה אנחנו יכולים לעשות?

ה- FCC המגובה הרפובליקני גילה מידה מדהימה של אינטרס עצמי וחמדנות עירומה, על חשבון האינטרסים של כל אמריקני רגיל (ובהשלכות מדאיגות עבור צרכנים ברחבי העולם).

תגובה טבעית עשויה להיות לצאת ולהטביע את צערך, אך בכי לבירה שלך לא ימנע מספק שירותי האינטרנט שלך להעביר אותך!

השתמש ברשת פרטית וירטואלית (VPN)

רשת וירטואלית פרטית היא כלי פרטיות ואבטחה המונע מספק האינטרנט שלך לראות מה אתה מקבל באינטרנט. ספק האינטרנט שלך לא יכול לראות את הנתונים שלך מכיוון שהם מוצפנים. זה גם לא יכול לדעת באילו אתרים (וכו ') אתה מבקר מכיוון שכל פעילות האינטרנט מנותבת דרך שרת ה- VPN. ספק האינטרנט שלך יכול לראות שאתה מחובר לשרת VPN ולא לאתרים או שירותים שאתה מבקר לאחר מכן.

ומה שספק האינטרנט לא יכול לראות, הוא אינו יכול לחסום או להפלות (אם כי ראה "סכנות" להלן). שימוש ב- VPN הוא דרך יעילה מאוד נגד מהלכים של ספק האינטרנט שלך לסיום ניטרליות נטו.

אנא עיין ב- VPNs למתחילים לקבלת הסבר מפורט על אופן הפעולה של VPNs ומה הם יכולים לעשות למענך. אנא ראה גם חמש שירותי VPN הטובים ביותר לבחירתנו של ה- VPN הטובים ביותר שקיימים שם. כל אלה משרתים לקוחות אמריקאים היטב ויעילים להבטיח את נייטרליות הרשת האישית שלך - FCC ו- FTC ייאבדו!

השימוש ב- VPN גם ימנע מה- ISP שלך לרגל את היסטוריית הגלישה האישית שלך ולמכור אותה.

סכנות

ניתן לחסום VPNs

VPN ימנע מספק שירותי אינטרנט לחסום או להצער את התעבורה באינטרנט שלך - עד לרגע בו ספק האינטרנט שלך חוסם או מצמצם את כל תנועת ה- VPN עצמה. למרות שמהלך כזה עשוי להיראות כמו מבטל מצידו של ספק שירותי האינטרנט, אין ספק שזה לא יקרה.

מספר גדול של עסקים מסתמכים על טכנולוגיית VPN כדי לאבטח תקשורת בין משרדים ולאפשר לעובדים מרוחקים גישה למשאבי LAN ארגוניים. אם ספקיות האינטרנט יתחילו לחסום או להצער את כל תנועת ה- VPN, נוצר כאוס והאינטרס של החברה ייפגע.

אז זה לא יקרה. אפילו במקרה הלא סביר שהיא מתרחשת, פותחו מספר דרכים לעקוף חסימות VPN.

רישום לבן

סכנה גדולה יותר היא שבמקום VPNs ברשימה השחורה, ספקי שירותי האינטרנט יחלו לרשימת השירותים הנבחרים. לקוחות יכוונו לחבילות אינטרנט מיוחדות בסגנון "כבלים" המספקות גישה לשירותים ואתרים נבחרים בלבד (או שמספקות גישה מהירה בלבד לנתיב כזה).

כל שירות שאינו חלק מהחבילה ייחסם או יוחמר (איטי-שומן איטי). זה כולל VPNs, רשת Tor, ובעלי פרוקסי.

נכון לעכשיו האיום הזה הוא תיאורטי גרידא, וזה גם כן טוב, מכיוון שיש מעט מאוד שניתן לעשות בנידון.

לרוע המזל נראה כי ספקי האינטרנט מעוניינים לעבור מסלול זה בעתיד. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כצרכן כדי למנוע זאת הוא לסרב לשלם עבור כל חבילה שאינה מעניקה לך גישה בלתי מוגבלת ומהירה לאינטרנט.

סיכום

כצרכן יש לך כוח, אז השתמש בזה. בינתיים, השתמש ב- VPN.

קרדיט תמונה: מאת schistra / Shutterstock.com
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me