בענף הראשון NordVPN החזיקה בשירות היומנים ללא עד לבדיקת ביקורת עצמאית.


VPN של נורד אין תביעות ביומנים מבוקרות

NordVPN תמיד טענה שהיא שירות VPN ללא יומני, אך טענה זו הוטלה בספק במהלך דיון מקוון סוער בקיץ הנוכחי על בעלותה..

כדי לגבות טענה זו ולהרגיע את הלקוחות באשר לשלמותה, NordVPN הזמינה ביקורת עצמאית של מערכות הרישום שלה..

ביקורת כזו מעולם לא בוצעה בשירות VPN לפני כן, כך שכאן ב- ProPrivacy.com היינו מאוד נרגשים לשים יד על זה.

הביקורת

הביקורת בוצעה על ידי אחת מארבע חברות הביקורת הגדולות בעולם. בניגוד לביקורות מהסוג שפירסם לאחרונה Surfshark, אשר בוחנות את האבטחה הטכנית של תוכנת ספקים, ביקורת זו התמקדה ביומנים ש- NordVPN עושה ואינה שומרת.

זהו שוק ראשון, ומבורך, מכיוון שנדרש נואשות בשקיפות מוגברת ללא טענות.

נכון לעכשיו הביקורת זמינה רק לרשימת העיתונאים שנבחרה מראש. ב bestVPN.com התמזל מזלינו להיות בין הראשונים לראות את התוצאות.

שמחנו ללמוד שהדוח תומך במלואן בטענות ללא היומנים של NordVPN. נאסף כמות קטנה של נתוני שימוש בשרת שאינו מזוהה באופן אישי, אך הדבר אינו מהווה איום על פרטיות המשתמשים.

הביקורת שהוצגה לנו אינה מספקת הרבה מידע טכני מפורט, אם כי היא מתארת ​​את הנהלים בהם השתמשה חברת הביקורת כדי להגיע למסקנותיה..

נכון לעכשיו, מדובר בביקורת מלאה מאשר הצהרת המשרד כי היא בחנה את המערכות של NordVPN ומצאה שהכל משביע רצון בכל הקשור לטענות ללא היומנים שלה. חברת ביקורת זו הינה גוף ביקורת עצמאי ואמין במיוחד, שאת מילתו אנו שמחים לבטוח.

מגבלות

לכל ביקורת בהיקף זה יש מגבלות ברורות. זה יכול לספק רק תמונת מצב של מה שקורה במיקומים מסוימים בזמן ביצוע הביקורת.

כפי ש- NordVPN עצמה מכירה:

"הביקורת יכולה להתייחס רק לתצורות השירות והתצורה של השרתים שלנו החל מה -1 בנובמבר 2018. מכיוון שניתן לשנות את התצורה של שירות דיגיטלי, אנו מבינים מדוע הביקורת אינה יכולה להחיל את מסקנותיה על טווח תאריכים רחב יותר."

חשוב מאוד למנויים, שכן היא מוכיחה כי ל- NordVPN יש את המערכות במקום לספק שירות VPN לחלוטין ללא יומנים. NordVPN הבטיחה גם לבצע ביקורות באופן קבוע בעתיד כדי לסייע באימות שמערכות אלה יישארו במקומן, והן חלק ממצב הפעולה הסטנדרטי של NordVPN.

חוות דעת המומחים של ProPrivacy.com

כאן ב- ProPrivacy.com אנו מייחלים לדרך לבקר את טענות ספקי ה- VPN ללא יומני. היומנים ששירות VPN עושה או לא שומרים, מהווים סכנה גדולה בהרבה לפרטיות המשתמשים שלהם מאשר האבטחה הטכנית בה הוא משתמש, ולכן הוא נקודת הכישלון החשובה ביותר.

אפילו אבטחה טכנית בסיסית תגן על הנתונים והרגלי הגלישה של משתמשי ה- VPN מרוב ההאקרים הפליליים האישיים. שחקנים ברמת המדינה הם משחק כדור שונה, אך אפילו אלה יעבדו אחר יומני ספק הרבה לפני שהם ינסו לפגוע באמצעי האבטחה הטכניים של לקוח VPN..

כל מקרה שהפך לציבורי, בו נתפס משתמש VPN, היה תוצאה של ספק שהעביר את יומניו לרשויות, לעיתים בכבדות..

ברור שאם ספק VPN לא מחזיק יומנים אין לו שום דבר שהוא יכול למסור. וזו הסיבה שהיושרה של טענת אי-היומנים של ספק היא כה חיונית לתעודות הפרטיות שלה.

שום ביקורת על טענות רישום ספק אינה יכולה להוכיח בוודאות מוחלטת כי לא נערכים יומנים כאשר המבקר חוזר הביתה, אולם ביקורת מהסוג שבוצעה ב- NordVPN מספקת את רמת השקיפות הגבוהה ביותר שניתן להשיג..

הגישה של NordVPN היא עקיפה ואנו מקווים מאוד שהיא מעודדת שירותי VPN אחרים ללכת בעקבותיהם.

סיכום

ביקורת מסוג זה מספקת את רמת השקיפות הגבוהה ביותר האפשרית ביחס לאימות טענות רישום ספקית VPN.

בשורה התחתונה, אחת מחברות הביקורת העצמאיות הבולטות בעולם בדקה בפירוט מה ואיך היא רושמת נתונים ומסרה כי לא יומני NordVPN טוענים כי חותמת האישור שלה.

כרגע זה הופך את NordVPN לייחודי בענף ה- VPN ואנחנו מקווים לאן הם מובילים, רבים אחרים יבואו בעקבותיו.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me