דבר אחד בטוח, הקומיקאי ג'ון אוליבר נלהב מנטרליות נטו. דחיקת צופיו להפגיז את אתר נציבות התקשורת הפדרלית (FCC) בתגובות הביא לצונאמי של תלונות שהרסו את האתר. ככל הנראה, זו לא הפעם הראשונה שהתחננה של אוליבר חסר התלהבות בפני קהליו גורמת להפסקה ב- FCC.

עוד בשנת 2014, ה- FCC שבשליטת הדמוקרטיה התחבא בשאלות ותיאוריה לגבי ספקי שירותי אינטרנט (ISPs) שגבו על דברים כמו שירות מהיר יותר. התחנונים הנלהבים של ג'ון אוליבר בפני קהליו להסתבך גרמו להתרסקות ה- FCC. מאז, ה- FCC שדרג את האתר, אך לא מספיק טוב בכדי להתמודד עם המבול האחרון.

מארח הרשת של HBO אינו בוחן מיהו מושא להט ה FCC שלו. באותה תקופה הוא התייחס ליו"ר ה- FCC, הדמוקרט טום ווילר, כ"דינגו "בכך שהוא אפילו שקל להעניק לספקי כוח כוח תמחור כזה. אולי בחלקו כתוצאה מההסתייגויות של אוליבר בנושא, וילר הוציא בסופו של דבר חוקים המנחים נתיבים מהירים בתשלום.

לגבי מה שג'ון אוליבר חושב על ה- FCC של היום ויו"ר הרפובליקה, אג'יט פאי, צריך רק להסתכל בכתובת האתר אליה הוא מכוון את תלמידיו כדי למחות על שינויי הכללים המוצעים - gofccyourself.com. הדיון הקודם בנוטרליות נטו עורר ארבעה מיליון הערות, אך עדיין יש מספיק זמן לשבור את השיא הזה. כבר כמה ימים התקבלו 80,000 תגובות.

ניטרליות נטו II: הלילה בשבוע שעבר עם ג'ון אוליבר (HBO)


ניטרליות נטו II: הלילה בשבוע שעבר עם ג'ון אוליבר (HBO) ניטרליות נטו II: הלילה בשבוע שעבר עם ג'ון אוליבר (HBO)

הערה

יתכן שסרטון זה אינו זמין באזור שלך. חיבור לשרת בארה"ב עם VPN התומך בביטול חסימת YouTube יאפשר לך לגשת לתוכן ללא כל בעיה.

הרטוריקה הועלתה מכיוון שגם האנטה הועלתה. כעת נפתח הוויכוח האם כללי נייטרליות נטו צריכים להתקיים בכלל. לכל הפחות, הכללים הסווגים מחדש את חברות הפס הרחב ככלי עזר תחת כותרת II בוודאי יבוטלו. מצידו בסאגה, פאי גילה תשוקות עם ערכאות שערורייתיות משלו.

הוא לא קולט מילים כשהוא אומר שנטרליות הרשת שולטת " "ימים ממוספרים," ושהוא מתכוון להביא א "ווקר עשבים" לתקנות FCC שונות - שפה שאוליבר חושב שהיא "די מבשר רעות," כמו "שיחת רוצח סדרתי." זה בהחלט לא שפה שמתאימה ליו"ר סוכנות ממשלתית. בהמשך, הוסיף אוליבר:

"כשקוד התקנות הפדרלי מסתכל מבעד לחלונותיו בלילה, יש רק אג'יט פאי, עומד בשקט ואוחז במאבק העשבים שלו ומחכה לסיכויו."

אוליבר ציטט את העובדה שפאי היה עורך דין תאגידי של חברת Verizon, וכי הצגתו של כללי וילר כמחניק השקעה בתשתיות אינה נכונה:

"מה שהוא בעצם מציע שם הוא שברגע שנכנס כותרת II חברות אמרו 'נכון, השקעה בתשתיות זה קשה מדי עכשיו, אנחנו כבר לא עושים את זה. למעשה, שלוף חלק מהכבל מהאדמה, אנחנו חוזרים לטלגרף."

כדי לחזק את עניינו, אוליבר רמז לאירוע עבר בו ורייזון, א.ט.&T ו- T-Mobile מנעו את התקנת ארנק Google בטלפונים שלהם מכיוון שהוא התחרה ישירות במערכת אפליקציות התשלום שלהם, איזיס.

הבעיה שעומדת בפני תומכיה של אינטרנט חינמי באמת היא שקולותיהם מועטים מדי, והכעס שלהם לא נראה לידי ביטוי בקלפי כאשר ימי הבחירות מסתובבים. לרוע המזל, הצפייה בשקעי כבלים לטלוויזיה קטנה יחסית, וליברלית מאוד, כך שאינה משקפת את הקונצנזוס העממי הרחב. אם זה היה קורה, לא היינו נמצאים כעת במצב הקשה הזה.

הסיבות לכך רבות מכדי להתייחס במאמר זה. די לומר כי נושא הניטרליות נטו צריך להיות דו-מפלגתי. אחרי הכל, בין אם אתה דמוקרט או רפובליקני, ליברל או שמרן, יש לך אינטרס מקוון באינטרנט מהיר וחדשני.

כעת, לאחר שהוזהרתך, ונקווה כי יש לך די הצורך, מה אתה יכול לעשות כדי לחסוך בנטרליות נטו? אזרחי ארה"ב צריכים לכתוב לנציגיהם הנבחרים בקונגרס. תוכלו לגשת לפרטי הקשר שלהם או להשתמש בכלי של קרן האלקטרוניקה לשם כך. אזרחי ארה"ב יכולים גם להביע את דעתם על ידי השארת תגובה באתר ה- FCC על ידי:

  1. ביקור באתר האירוני בשם Restoring Internet Freedom באתר ההצעה.
  2. לחיצה על + תיוק חדש או + אקספרס. אלא אם כן ברצונך להוסיף קובץ מצורף תמונה או מסמך כזה, פשוט עבור אל + אקספרס.
  3. מילוי הטופס. אם "המשך הפעולה" לא מלא אוטומטית עבורך, הזן "17-108".
קרדיט תמונה: LastWeekTonight / YouTube.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me