בשני ממה שאני מקווה שתהיה סדרת ראיונות ארוכת שנים עם דמויות מובילות ב- VPN ובקהילת האבטחה, עקבתי אחר דיוויד לנג, מנהל תקשורת ב- ExpressVPN.


איך נוצר ExpressVPN?

המייסדים של ExpressVPN הם מהסוג הפרנואידי הנוקטים בכל אמצעי זהירות כדי לשמור על עצמם בטוחים ברשת.

לאחר שנסעו למדינות רבות עם חוקי צנזורה מפוקפקים בשילוב עם מעקב גובר והולך על ידי ממשלות ברחבי העולם, הם החליטו לעשות משהו כדי לעזור. כך נוצרה הצהרת המשימה העיקרית שלנו: "הקל על כולם להשתמש באינטרנט בביטחון, פרטיות וחופש."

אותו עיקרון נכון גם היום כמו שהיה בשנת 2009 כששירותינו הושק.

ExpressVPN הוא ספק VPN פופולרי מאוד. אילו היבטים של השירות אתה מחשיב כמפתח להצלחה זו?

1. תמיכה 24/7, כולל צ'אט חי - אנו זוכים לשבחים באופן קבוע כספק ה- VPN עם שירות הלקוחות הטוב ביותר. סוכני התמיכה שלנו הם בקיאים, יעילים, ידידותיים וזמינים מסביב לשעון כדי לסייע ללקוחות שלנו באופן מיידי בכל נושא שיש להם..

2. 145 מיקומי שרתים ב 94 מדינות (וספירה). יש שני מיקומים רבים כל כך להתחבר אליהם חשוב משתי סיבות:

  • בדרך כלל זה מאפשר חיבורים טובים ומהירים יותר למשתמשים שפשוט רוצים להגן על נתוני האינטרנט שלהם באמצעות VPN, מכיוון שהם יכולים להתחבר למיקום קרוב פיזית למהירות אופטימלית. יש לנו גם תכונה של המלצת מיקום VPN הבוחר אוטומטית את המיקום המהיר ביותר עבור המשתמשים שלנו. באופן כללי אנו קונים רוחב פס מובחר ממרכזי נתונים מהשורה הראשונה. אנחנו לא חותכים פינות כשמדובר ברשת שרת ה- VPN שלנו.
  • למשתמשים שרוצים גישה לתוכן ספציפי מארץ מולדתם, אנו מציעים אפשרות בחירה רבה יותר, בידיים מורדות. רוצה לצפות בטלוויזיה הבריטית או לעקוף הפסקות בייסבול בארצות הברית? אין בעיה! צריך להתחבר כדי לצפות ברוגבי דרום אפריקה? יש לך כיסוי.

3. התחייבות ללא הכסף של 30 יום ללא טרחה. מה שמבדיל אותנו כאן הוא שאנחנו מכבדים לחלוטין את בקשת ההחזר. גם אם לקוח אינו מרוצה ביום 29, אנו מחזירים 100%. אין סכומים מיוערים.

כמה חשובה הפרטיות עבורך, ומדוע זה חשוב?

הזכות לפרטיות עשויה לא תמיד להיות הבחירה הנוחה ביותר, אך אנו מאמינים שזכות אנושית בסיסית שיש לשמור עליה. המידע הפרטי שלך שייך לך ולך בלבד. זו הסיבה של- ExpressVPN יש מדיניות רישום אפס מחמירה עבור כל נתוני הגלישה. בנינו את המוניטין שלנו בכך שהלקוחות שלנו בוטחים בנו לשמור על הנתונים שלהם פרטיים.

מה אתה מחשיב כאיומים העיקריים על הפרטיות עבור משתמשי אינטרנט רגילים ברגע זה?

אני חושב, בבירור, המצב המשפטי במדינות רבות הקשורות לפרטיות, איסוף נתונים בכמות גדולה ומעקב אחר ספקי האינטרנט מדאיג מאוד.

איזה תפקיד לדעתך חברות VPN כמו ExpressVPN יכולות (ואינן יכולות) למלא בשיפור פרטיות המשתמשים?

אנו מספקים שירותים המאפשרים ללקוחותינו להשתלט על חייהם המקוונים. זה כולל מניעת מעקב ומעקב המוני על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP).

VPNs מציעים גם אמצעי להילחם בצנזורה מקומית על ידי מתן אפשרות לאנשים לאתר גיאוגרפי של כתובת ה- IP שלהם לכל אחת מ 94- מדינות ברחבי העולם. בנוסף, VPN עוטף את כל התקשורת שלך בתוך מנהרה מאובטחת ומונעת מצותתים לנתח את מה שאתה מעביר..

היבט פרטיות חשוב נוסף הוא מדיניות אפס יומן שמבטיחה כי הרגלי הגלישה יישארו פרטיים, אפילו מחברת VPN. זה דבר שאנחנו לוקחים ברצינות רבה.

לעומת זאת VPNs אינם יכולים להגן עליך מפני המתרחש במכשיר עצמו. אם אתה מוריד וירוס, הדפדפן שלך נפגע, או אם אתה מוריד אפליקציות ותוכנות האוספות מידע במכשיר שלך, הפרטיות שלך עדיין בסכנה.

בנוסף לשימוש ב- VPN, אילו אמצעים אחרים היית ממליץ למשתמשי אינטרנט לנקוט כדי להגן על פרטיותם?

בנוסף לשימוש ב- VPN, אני ממליץ למשתמשים לשקול את הדברים הבאים:

  1. התחבר ל- VPN ואז התחבר לטור
  2. השתמש תמיד בסיסמאות חזקות ו- 2FA
  3. שלם עם ביטקוין
  4. השתמש ב- Pidgin או Tails כדי לשמור על צ'אטים פרטיים
  5. השתמש ב- PGP
  6. הגדר את כל חשבונות המדיה החברתית לפרטיים

ExpressVPN משולב באיי הבתולה הבריטיים (BVI). אני מבין שהמצב המשפטי עכור מאוד (במקרה הטוב!), ושה- BVI מסדיר את ענייניו הפנימיים שלו ואין לו חוקים לשמירת נתונים חובה. אך זוהי שטח בריטי מעבר לים ולכן היא פועלת תחת שיפוטה וריבונותה של ממשלת בריטניה. נראה לי, אם כן, להניח שממשלת בריטניה, העוינת ביותר לפרטיות והיא חברה מרכזית בברית המרגלים המובילה על ידי NSA, יכולה להפעיל לחץ על ממשלת BVI ועסקים.. מה המחשבות שלך על זה?

הייתי אומר שהמצב ברור מאוד: למרות של- BVI יש את המילה "בריטית", ממשלת ה- BVI פועלת למעשה עם סמכויות ריבוניות מלאות ומעט פיקוח מבריטניה. מחוקקי BVI נבחרים באופן דמוקרטי על ידי אזרחי BVI, ומערכת המשפט אינה תלויה גם בבריטניה.

בניגוד למדינות רבות המפרות את זכותם של אנשים לפרטיות, BVI היא תחום שיפוט בחו"ל הידוע בחוקי הגנת המידע..

לקחנו בחשבון את פרטיות המשתמשים שלנו כאשר בחרנו בתחום השיפוט הזה.

אין חוקי שמירת נתונים ב- BVI וכדי שנבחן צו בית משפט מחייב מבחינה משפטית, הוא צריך לבוא מבית משפט של BVI. באיי הבתולה הבריטיים אין פעולות מודיעין זרות ולכן גם אינן חלק מברית ריגול חמש העיניים.

אנו מודעים גם לאירועי אפס של ממשלת בריטניה לוחצים ישירות על חברות BVI להשתעל נתונים על לקוחותיהם, מכיוון שהם פשוט חסרי סמכות לביצוע בקשות כאלה. חברת BVI יכולה להפיק רשומות או עדויות על לקוחותיה רק ​​אם תצטווה לעשות כן על ידי בג"ץ BVI. ולמרבה המזל, מכיוון שאיננו רושמים או עוקבים אחר נתוני תנועה בשרתי ה- VPN שלנו, אין בידינו מידע שיהיה מועיל לנו לייצר אילו היה ניתן לבצע הוראה כזו..

נראה כי ממשלות בכל העולם מפתחות מנטליות "אוספים את הכל". האם אתה חושב שזה נכון, ואם כן, מה אתה חושב שניתן לעשות בנדון?

מאז ומתמיד ממשלות היו מוכנות לבזבז משאבים על איסוף מידע מאזרחיהן, רק על ידי יכולת טכנולוגית וגודל התקציב שלהן. הטכנולוגיה המודרנית אפשרה לאסוף יותר ויותר מידע בעלות זולה יותר. מה שאנחנו יכולים לעשות זה להשתמש בטכנולוגיה כדי להגביל את המידע הזמין, ולהפוך אותו ליקר יותר בהשגתו.

אני חושב שזה הוגן לומר כי משקיפים רבים במרחב הפרטיות הדיגיטלי נבהלים למדי מהאירועים הפוליטיים האחרונים בארצות הברית ובעולם כולו. האם תרצה לשער כיצד איומים על פרטיות וביטחון אישי עשויים להתבטא בעתיד הקרוב?

אני מסכים, ולציבור הרחב כל זכות להיבהל. אני חושב שככל שאיומים על פרטיות וביטחון אישי יהפכו ידועים יותר, VPNs וכלים אחרים של פרטיות יהפכו לפריטים ביתיים מיינסטרים.

עבור המשתמש הממוצע שרוצה להגן על עצמו מפני מעקב דיגיטלי ואיומים אחרים, דבר אחד יהפוך לחשוב ביותר: אמון. ככל ש VPNs משיגים שימוש נרחב, ניסיונות של ממשלות להסדיר אותם ומשתמשיהם יתעצמו. בחירה בספק VPN שיש לו רקורד מוכח של שמירה על פרטיות המשתמשים, ואינה מתכופפת ללחץ חיצוני תהפוך להיות עליונה.

האם אתה רואה מגמות חיוביות בעולם הפרטיות והביטחון המקוון?

בהחלט. טכנולוגיה משפרת לשיפור פרטיות הפכה לקלה וזולה לשימוש ומתפתחת במהירות. יש ביקוש חזק לפרטיות מקוונת, וגם יצרני התוכנה וגם החומרה מבינים זאת. בסופו של דבר, הכל תלוי אם אנשים דורשים ומשתמשים בטכנולוגיה שמכבדת את פרטיותם ושומרת על זכויותיהם.

יש ל- ExpressVPN פיתוחים חדשים ומרתקים ביצירות שתרצו לשתף?

שמעת את זה כאן קודם: בקרוב נתמוך בנתב חדש לגמרי עבור אפליקציית ExpressVPN לנתבים. דגם זה יהיה הזול ביותר עדיין. עם טווח מחירים של 40-65 דולר בלבד, אנו מקווים להנגיש את הפרטיות של כל הבית.

אנו מקווים לשחרור במאי 2017.

תודה שקיבלת את הזמן לדבר איתי.

תודה שלקחת את הזמן לראיין אותנו!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me