פרסי פרופיקטיביות: 55 בלוגים חיוניים של Infosec לשנת 2019

רוב המוחלט (91%) מהבוגרים בארה"ב הסכימו לאחרונה או הסכימו מאוד כי הצרכנים איבדו שליטה על איסוף התאגידים והטעיות של הנתונים האישיים הרגישים שלהם, כך עולה ממחקר Pew Research. עם המחקר המועיל הזה בחשבון, ערכנו ב- ProPrivacy.com את רשימת הפרסים שלנו עם 60 הבלוגים המובילים בנושא אבטחת מידע חיוניים לשנת 2019. אלה הם הבלוגים שאנו מרגישים שיכולים להחליף, או לפחות לשפוך מעט אור, הדומיננטי מחשבי מחשבה של פחד ובורות בכל הקשור לאבטחת רשת.


רשימת פרסי הפרטיות שלנו לשנת 2019 אינה בסדר דירוג מיוחד, ואינה משקפת שום שיפוטי ערך מצידנו, מלבד כל כניסה ראויה - מסיבות שונות המוסברות לכל רשומה. רשימה מבוססת זכות זה פשוט משקפת את הבלוגים שלדעתנו מועילים ביותר לקהל הקוראים שלנו. למרות שמספר הבלוגים המשתלמים ביותר באינפוסק באינטרנט באלפים (אם לא גבוה יותר), ריכזנו את הפרסים שלנו עם מיטב הקולקטיב המגוון.

הבחירות שלנו התבססו על רלוונטיות, נגישות לכל רמות המומחיות הטכנית והתרשמות כוללת שלנו מהבלוג המדובר. בעוד רשומות מסוימות פורסמו בתדירות גבוהה יותר, או בהיקף גבוה יותר מאחרות, חוט המחויבות המשותפת לפתיחת שיח סביב אבטחת רשת מאחד את כל אחד מהנמענים השונים..

נשמע טוב? בוא ניגש לעניין.

55 בלוגים כדי לעקוב אחר העיניים שלך

01 אלי

מצוות המחקר הצרפתי של צוות הגולה הצרפתי של גוגל (הגנה על אנשים נגד פגעי סייבר מכל הסוגים), ואותו בחור שעיצב מחדש את קפצ'ה של גוגל, הבלוג של אלי בורששטיין מלא בנגני אבטחה מכל הצורות והגדלים. אבל מה עוד היית מצפה מאדם שעזר ליישם קריפטוגרפיה מאובטחת יותר בגוגל כרום? חסוך מאיתנו את המלים הנגזרות של דוב ברנשטיין, וקח טיפוס בבלוג של אלי בכדי שלא ניתן לפספס טיפים וטריקים..

כיצד ניתן ליירט דוא"ל במעבר באמצעות חטיפת DNS

250 250 72 Dpi 01

02 גרהם קללי

יהיה עלינו שלא להזכיר גם את הבלוג של גרהאם קלולי וגם את עבודות הכתיבה האורחת שלו עבור "מדינת הביטחון", שנמצאת תחת מטריית חברת האבטחה טריוויר. מבוסס בבריטניה, קללי עסוק במחקר, דיבור ובלוג אודות עבודתו במשך כמעט שני עשורים, מגובה בעבודתו הכוכבת של כותבי התעשייה, כולל סופוס ומקאפי, בנוסף לחוויות רבות המסייעות לאכיפת החוק במאבק בפושעי רשת. מר קלולי היה בוגר היכל התהילה של InfoSecurity אירופה מאז 2011 והוא אחד מ -26 ההצטיינות היחידות מאז הקמת הפרס בשנת 2009..

מותו הקרוב של התוסף ג'אווה הוכרז.

05 01

03 פשע סייבר & עושה זמן

הבלוג של גארי וורנר, ששמו בשכל, מתמקד בביטחון באמצעות עדשה שיפוטית, כפי שאתה יכול לצפות, בהתחשב בעבודתו כקצין כוח המשימה עם ה- FBI Cyber ​​Criminal Crimes Task Force. הוא חבר סגל מכובד באוניברסיטת אלבמה, ואחרי שנים שבילה בהגנה על הציבור, הוא עובד כעת לחינוך הדור הבא של אנשי מקצוע בתחום מדעי המחשב..

Vovnenko / Fly / MUXACC1 מודה באשמה

פשע Cyber ​​01 01

04 מלווארבייטס

הצוות העומד מאחורי תוכנת האבטחה Malwarebytes מנהל את האתר המתעדכן בתדירות גבוהה, ומציע חדשות, טיפים ופתרונות מעשיים שניתן לעיכול בקלות באופן מקוון, כמו גם אמצעים מקדימים למניעת הפרות אבטחה מלכתחילה. באופן מעודד נראה שיש גישה אדמתית שננקטת הן בהתמודדות עם סוגיות טכניות והן בהצגת ממצאים בפני קוראיהם. כדאי לבחון לפחות תקופתית את Malwarebytes.

Phish משוכלל iCloud המשמש להפעלת מכשירי אייפון גנובים

תוכנות זדוניות 01 01

05 Ars Technica

בהחלט יהיה מפתיע אם לא שמעת לפחות על אתר האבטחה המוביל במחשבה Ars Technica - משונה בערך כמו שלא להכניס אותם לרשימת הפרסים הזו. כאחד הפרסומים המקוונים המשפיעים ביותר על כל הדברים הקשורים לטכנולוגיה, ניתוח האבטחה המופיע במאמרים שלהם הוא כמה מהעמקים והמחקרים ביותר שקיימים. בנוסף, תוכלו למצוא ביקורות וחדשות על מוצרים נוחים. עם Ars Technica, יותר גדול פירושו תוכן מעולה ומגוון יותר - לא סתם שיחות עורב מילוי.

NSA, GCHQ השתמשה בתוכנת קוד פתוח כדי לרגל מל"טים ישראלים וסורים
Ars 01

06 TechCrunch

בעוד שמבט ראשון לא מתמקד באופן גלוי בעמודי התאום שרבים מהבלוגים המוצגים כאן עוסקים בהם, טק קראנץ 'מספק שפע כה רב של חדשות חדשות בענף, שלא יהיה זה נכון להשאיר את האתר בחוץ. ההצלחה השואגת של כמה אקספוזים פופולריים כמו Tech Crunch Disrupt, שהועלה על ידי הצוות מאחורי האתר, הביאה עוד יותר את מסקנתנו כי TC ראויה למקום ברשימה הבלעדית שלנו (הראיון של קווין ספייסי בדאבוס מומלץ מאוד).

בתוך parlio: הפלטפורמה החדשה לשינוי חברתי של הפעיל המצרי וואל גונים
טק 01 01

07 הגרדיאן-טק

פינת הטכנולוגיה של ה- Guardian, הידועה בזכות העיתונאות החקירה המצוינת בכל רחבי העולם, היא נוכחות הכרחית בסבב זה ונמצאת בקווי החזית של המלחמה נגד דיכוי על כל האיטרציות המצערות שלה. משחק מה שעשוי להיחשב לתפקיד המרכזי בהפצת דליפות השלגדן מסכם בצורה מסודרת את חשיבותו של הגרדיאן.

הבית הלבן מכחיש אישור לחוקר טק עם קישורים לסנודן
גרדיאן 01 01

08 קווי

פינת אבטחה נוספת של Wired היא עמוד תווך נוסף בתעשייה, אלא מחשבה שלאחר מכן. עדכונים עקביים ומצגת מהשורה הראשונה גורמים לקריאה חיונית של קוויות, כמו גם ראיונות בלעדיים עם מנהיגים או גדולים לשעבר בתחום האבטחה (הפרופיל בנושא ההגנה מפני וירוסים הפך לשחקן נשק אקדח חי הרבה בזיכרון).

ראש ההאקר של NSA מסביר כיצד להרחיק אותו מהמערכת שלך
01 קווי

09 Engadget

למרות שמכובדים אותה באופן נרחב על ביקורות המוצרים שלה (ובאופן מתאים למדי), אנג'ג'ט אינה מרי סו בכל הקשור לביטחון. העמודה השבועית '[מוגן באמצעות דוא"ל] [מוגן באמצעות דואר אלקטרוני]' מוקדשת לחדשות infosec, והאתר כולו הוא מלח & מתובל בנושאים כחלק מהדחיפה להפוך את העשור השני לקיומם לא רק על ביקורות (למרות שהן מועילות!), אלא גם בחינת היחסים בינינו לבין הטכנולוגיה שלנו - כיצד אנו משתפים פעולה מחזור יצירה וצריכה.

מדוע המלחמה ב- VPN היא אחת שנטפליקס לא יכולה לנצח
מאורסת 01 01

10 רשת

אתר השוואה מוביל בתחומו (כמו שאנחנו עם VPNs!), Cnet כבר מזמן הוא המשאב המקוון עבור אנשים מכל העולם. אמנם אין שום 'מקטע אבטחה' מתואר באתר, Cnet עושה עבודה איתנה בכיסוי עניינים של אינפוסקים במידת הצורך, מבלי להציף את האזורים הפחות מבוססים אידיאולוגיים באתר, לשמור על דברים קלילים ככל האפשר.

האקרים מנסים להכיר את אמא הלא נכונה. מעגל סריגה לא אותו דבר
סנט 01 01

11 סגן האם

חבר בולט בתחום המחשבה המקוונת בעל נטיות אנטי-ממסדיות מוחלטות (לא אכפת לנו!). לוח האם מוסיף נופך הומניסטי לענינים הקודרים, אף כי עדיין מכריעים, בנושא פרטיות וביטחון מקוון. זה לא נדיר לראות מאמר על חטטנות של NSA ליד קטע בנושא שיט במזרח אסיה - המדגים בצורה מושלמת את עומק התוכן ואת השקפתו ההוליסטית שיותר מאשר מעניקה את לוח האם לפרסים שלנו.

Pssst, PGP שלך דולף

Motherworld02 01 01

12 היירוט

זה לא נראה כאילו האנשים העומדים מאחורי היירוט נרתעים ממחלוקת או מכירים בכך שהם עושים דברים אחרת. המסייע לפרסם את ההדלפות של שלגדן, ומספק סיקור אינפורמטיבי נוסף על קמפיינים אחרים בנושא משרוקית, ה"נשף "מתחתן עם חומר אמיתי עם גישה שונאת לכאורה, אם כי לא מצפונית פחות..

מרגלים בשמיים, הזנות מזלזל של איזריאלי שנפרצו על ידי המודיעין הבריטי והאמריקאי

ליירט 01 01

13 קרבס לאבטחה

לאחר יותר מעשור שדיווח בוושינגטון פוסט, בריאן קרבס הוא כעת עיתונאי חוקר פרילנסר בעיקר המכסה פשעי רשת. הוא זוכה בכבוד רב בכל הענף בגלל דעותו ומחויבותו למחקר מעמיק, וזה לא קשה לראות מדוע: "לעולם אין מקום לפחדנים. הלוואי שלאנשים נוספים היה האומץ להיכשל, לטעות, ללעג ולדבוק ברובים שלהם. "

מבט במרכזי הטלפונים ברשת

Krebs02 01 01

14 רוברט מ. לי

רוברט מ 'לי הוא כוכב עולה בקהילת infosec, חי ונושם ביטחון כאשר יש לו זמן לקחת פסק זמן מקורסי הדוקטורט שלו ומעורבויות רבות אחרות ברחבי העולם. מעבודה פורצת דרך עם חיל האוויר האמריקני וכלל את הכללתו בפורבס 2016 30 מתחת לגיל 30: רשימת Enterprise Tech, אנו עוקבים מקרוב אחר הבלוג של רוברט וחברתו, Dragos Security.

לא, נורס אינה גלגלית מתעשיית אינטל האיום אך אכן נכללת בשיעורים

רוברטמלי 01 01

15 טאו בטחון

במשך 13 השנים האחרונות (והספירה), טאו ביטחון סיפקה כמה מהתוכן הייחודי והעמוק ביותר הממוקד בטרדת הסייבר סביבו, לפחות בחלקו בזכות הרקע של הבעלים של ריצ'רד ביטליך במגזר הצבאי והפרטי. תוך כדי שיווי משקל בין דיבור, כתיבה ומחקר בנוסף לתפקידו כאסטרטג ראשי במשרד האבטחה FireEye, ריצ'רד רודף אחר כך דוקטורט לפילוסופיה ממכללת קינגס בלונדון. פרסום הוא לעתים נדיר, אך מורכב יותר מעומק הרוחב של הניתוח שסופק - ותוכלו למצוא יותר מתוכנו של ריצ'רד דרך חשבון הטוויטר שלו..

שבעה טיפים לביטחון אישי באינטרנט

טאוסץ 01

16 בלוג האבטחה המקוון של גוגל

בלוג האבטחה של גוגל מגיע לרשימה שלנו מכיוון, ובכן, זה גוגל. בנימה רצינית יותר, אין זה הגיוני להתעלם מרעשי האבטחה של מונולית רשת המונית, שלא לדבר על אחת החברות המשפיעות ביותר שקיימו אי פעם.

תגמולי האבטחה של גוגל - שנת 2019 בסקירה

גוגל 01 01

17 F-Secure

הבלוג של F-Secure Lab מנוהל על ידי צוות המחקר של חברת האבטחה הפינית. התוכן מתמקד הן בתיאוריה והן ביישום מעשי, כאשר חומרים חינוכיים נזרקים למטרה טובה. למרות שזה אולי קצת טכני עבור חלק, יש סיבה ש- F-Secure מגבירה את הכבוד שיש להם בקהילה. עיין בביקורת שלנו על שירות ה- VPN שלהם, או בדוק את האתר שלהם.

ספארי קראש הולך ויראלי ... אבל למה לא באנדרואיד

Fsecure 01 01

18 HD מור

כאחד מההאקרים המפורסמים 'כובע לבן' שם בחוץ, HD מור מביא את אהבתו לחדירת רשת אתית להמונים דרך הבלוג שלו. מספר הפוסטים הוא קטן יחסית ובצד הטכני יותר, אבל כל מי שמעוניין אפילו להתאמץ בפריצות צריך לשמור על כרטיס מור על מר מור אם הם עדיין לא.

הדמור 01 01

19 אבטחת כובע לבן

הבלוג של White Hat Security הוא סמל של משאבים להאקרים אתיים. מאפליקציות ל- infosec, מחשבות ועד ניירות לבן, פתרונות נרחבים מוצגים בתמציתיות עם אנשי מקצוע בראש. הסתכל בעצמך, פשוט אל תשתמש במידע שאתה מוצא עם מטרות חשוכות בראש.

Whitehat 01 01

20 קריאה אפלה

אחד מהבלוגים האינפוקיים ביותר שהוזכרו בהם קיים, Dark Reading פונה לאנשי מקצוע עובדים בכל רחבי התעשייה, אם כי בין אם זה בגלל התוכן החדשותי המהפכני שלהם או האני מאמין שלהם. עם זאת, מה שברור הוא ש- Dark Reading עושה את המשימה של הברגה של המחט בין (במילים שלהם) 'הגנת נתונים וגישה למשתמשים'.

השחרור אפל 01 01

21 עמדת איום

בלוג אינפורמטיבי על החדשות האחרונות ומגמות האבטחה המנוהלת על ידי צוות הסדק במעבדות Kaspersky, Threatpost הוא מקור גישה לכל הדברים הנוגעים לאבטחת סייבר ופרטיות. כאשר NYT, NPR, WSJ ושלל מאמרים אחרים מתייחסים שוב ושוב למאמרים, זה הימור בטוח לעקוב אחר האנשים שמאחורי התוכן.

באג Serialization Java מגדל ב- PayPal

עמוד Threat 01 01

22 Securosis

Securosis נוקטת גישה נינוחה ומרעננת לפרזנטציה בעולם הטכנולוגי המסומן לפעמים בזריזות מוחצת. האתר מתייחס לאמירות היפרבוליות שמטרתן להעביר קליקבייט נודדת - במקום להתמקד במודל עסקי ליבה של שקיפות מכל זוויות הפרדיגמה של הפרטיות הדיגיטלית - בין אם זה בצד המקצועי או הצרכני של העניינים.

האבטחה משתנה. כך גם Securosis.

Securosis 01 01

23 שנייר על אבטחה

קריאה חובה עבור אנשי אבטחה ובעלי אינטרס חולף כאחד, ברוס שנייר מפיץ מידע על פרטיות, קריפטוגרפיה ומוסדות מדינה, תוך שימוש בעדשה צולבת כדי לראות אירועים ברמה מאקרו. כממציא האלגוריתם הקריפטוגרפי של Blowfish (מאז הוחלף באופציות חזקות יותר, כמו AES), מר שנייאר מומחה הן לפתרון פגיעויות אבטחה והן נמנעות מקדימה ממנה לחלוטין. בנוסף לכתיבת בלוגים לפרסומים כמו CNN, מר שנייר הוא גם עמית בית הספר למשפטים של הרווארד וחבר הנהלה ב- EFF.

איומי יושר וזמינות

Schneiersecurity 01 01

24 Darknet

נראה ברור כי כל בלוג עם המוטו: "אל תלמד לפרוץ, לפרוץ ללמוד", הוא משאב אינפוסקי חשוב - דבר שנכון במיוחד לאוצר האוצרות והפיצוצים הזה. האתר עדיין מתחזק עם קהילה תוססת של 'האקרים אתיים' המחפשים לבדוק ולשפר, במקום לנצל את הסדיסטיות, פגיעויות מחשב פוטנציאליות..

MITMf - מסגרת התקפה בין אדם למרכז

דארקסייד 01 01

25 ערכות אבטחה

הצוות שעומד מאחורי Errata Security מביא את החוויה הקולקטיבית שלהם של בדיקות רשת חדירה למשאב איכותי. הבלוג הוא ספרטני אסתטי, אבל קשה מאוד להתאים את תוכן האינפוש של הדינמיט כאשר הוא מועבר בצורה כה ניואנסת..

איך לא להיות מתכנת טוב יותר

אררטה 01 01

26 תוכנות זדוניות אינן צריכות קפה

עוד אחד מהלקוחות היותר טכניים בפנתאון 60 פרסי הבלוג של Infosec שלנו (סלח לאוקסימורון הברור), תוכנה זדונית לא זקוק לקפה היא פרשה ללא סלסולים שמכוונת בעיקר לקודנים. אנשים עלולים למצוא את הנושא מעט טכני מדי, והאתר אינו עושה חסדים רבים עבור בעלי אופי עיצובי, אך פוסטים הם תכופים ומפורטים היטב.

CVE-2015-8651 (פלאש עד 20.0.0.228/235) וערכות ניצול

Kafeine 01 01

27 PerezBox

הבלוג של PerezBox, המועמד לעצמו על ידי טוני פרז, ראוי לכלול ברשימה שלנו בגלל המעשה הקשה שלו לחיזוק - איזון בין נושאים כבדי משקל עם מסעות איבוד משקל וכל מה שביניהם. עם האתוס הזה בחשבון, אין פלא שטוני מצליח להתאים את המסר שלו כך שאפשר יהיה לשוחח בו, אפילו למשתמש הממוצע.

אבטחת אתר אינה מוחלטת

פרזבוקס 01 01

28 TrustedSec

תלבושת האבטחה של דייוויד קנדי ​​מבוססת על הרעיון שלו שאינפוש צריכה להיות נגישה לכל אחד - עם דגש על צרכנים, ולא רק על מקצוענים ביטחוניים. הבלוג של Trusted Sec (הוציא את דעתך מהמרזב הזה), נופל ממש ברוח המשימה של החברה על ידי הפצת נוחות של פוסטים בשני פורמט הבלוג באתר שלהם, ובאמצעות פודקאסט ב- iTunes.

פודקאסט אבטחה פרק 32 - LastPass, AdBlock חסום, RSO, FireEye, MSN, AMX, ספאם
Trsutedsec 01 01

29 אבטחה שבועית

האבטחה Weekly נועדה לעודד עניין באבטחת IT כמשאב חופשי. השיח המושך והענייני שלהם על חומר אינפוסק מורכב נופל ממש בדגש עם המייסד פול אסדוריאן על מזג חומרים כבדים עם בידור.

שבועון אבטחה # 448 - עקומת הבשלות בניהול הפגיעות
אבטחה שבועית 01 01

30 חותם אדום

בלוג האבטחה ב- Red Seal בודק את כל התיבות החשובות - מחקר, יישום, הקדימה - ומפיק את המירב מהמעורבות של החברה עם למעלה מ -200 מארגוני Global 2000. Red Seal סופר את ה- DoD האמריקני כלקוח והוזכרו בו בהופינגטון פוסט כמו גם בפרסומים רבים אחרים עם תוכן שנע בין עצות אורח חיים לביטחון..

2015 רמקולי פרק ה- AFCEA אירוע (ACE) מתמקדים בפתרון גורמי שורש לביטחון ברשת
Redseal 01 01

31 אבטחה עירומה

בלוג האבטחה של סופוס זוכה להערכה רבה בתחום המקצועי והציבורי וזוכה בעקביות לפרסים. לא קשה לראות מדוע, עם כיסוי מקיף של כל הדברים הקשורים לאבטחה ופורמט מסודר ומושך. אבטחה עירומה נתפסת רק כערומה אם אתה מפרש את זה כמרים את הרעלה מנושאים מורכבים עם כל דבר מלבד תובנה נדושה.

חוסמי Adblocker עוברים לרמה חדשה לגמרי
נ '01 01

32 בטוח & מנוסה

עוד הצעה מעולה מהאסים שמאחורי F-Secure, הבלוג Safe and Savvy, הופך את העיכול התיאורטי לעיני פחות-טכני שבינינו. צפו לשפע של טיפים בנושא אבטחה, פיתוחים בנושא פרטיות וחדשות אחסון בענן, בנוסף לכלי PrivacyChecker פרטי. זה נותן למבקרים הצצה לטביעת הרגל הדיגיטלית שלהם, יחד עם התקע הצפוי לכלי FreedomePrivacy של F-Secure. זה מרגיש מועיל ולא גימיקי, עם זאת, עדיפות לחינוך בשאלה האם מבקר משתמש במוצריו.

היכל התהילה של MIKKO HYPPONEN
Saceandsavy 01 01

33 קרן הגבול האלקטרונית

EFF מספקת בלוג מרכזי פעיל עם עדכונים סביב המאבק למען זכויות דיגיטליות. החלת עדשה קריטית נוספת מיושמת במסע על ידי רבים מהמתנחלים לגישה פתוחה, על ידי בחינה מדוקדקת של התנגשות ראשים בין פעילים לבין המחוקקים והאוכפים הרצון לשליטה והגבלה (לרוב נקבע על פי אופי המשרד שאליו הם מתרחשים להחזיק, בניגוד לשכל הישר).

לעמוד עם דייגו. תמיכה בגישה פתוחה.
אפס 01 01

34 רשימת אבטחה

Securelist נקבע כמקום למומחי מעבדת קספרסקי לחלוק את ממצאיהם וחוות דעתם, והיא נקודה טכנית יותר בעניינים מאשר ThreatPost הנ"ל (המנוהל גם על ידי מעבדות קספרסקי). כתוצאה מכך, Securelist ממוקדת יותר באנשי מקצוע ויש להתייחס אליו ככאלה.

מלינוקס ל- Windows - התגלה משפחה חדשה של דלתות אחוריות בשולחן העבודה
Securelist 01 01

35 מעבדות עכביש

בלוג האבטחה במעבדה של Trustwave מהדהד את נוכחותו הבינלאומית של הארגון, הכוללת אוסף מרשים של קרוב ל 50 פטנטים. הממסד להגנה על נתונים זה בן 26 לא החזיק מעמד כל-כך בטעות - אלא כתוצר של ידע ויישום, ורשימת לקוחות מרוצים ששומרת על החברה לזמזם.

אודות CVE-2015-8518: נוהל מאוחסן של SAP Adaptive Server Enterprise נוהל מורשה לא מורשה
ספ 01

36 HOT לביטחון

הבלוג של Bitdefender כולל פוסטים מחברים בולטים אחרים ברשימת פרסי ה- ProPrivacy2016, כולל גרהם קלולי. HFS הוא גם אחד הבלוגים המושכים ביותר מבחינה ויזואלית בה נתקלנו, כאשר הפריסה והעיצוב הופכים את המידע הדרוש לכם לקל למצוא, ושמירת הגלישה מזדמנת מעורבת ללא צורך לגלול לאורך עמוד ארוך בלי סוף..

ארבעה מכל עשרה עובדים חולקים סיסמאות עבודה עם בני משפחה
Hotforsec 01 01

37 יום אפס

ZDNet, שנמצא מחוץ ל- CNET, מספק מודיעין וחדשות לצרכני IT ולצרכנים מנוסים, ללא קשר לאיזה שלב במחזור הרכישה האחרון מוצא את עצמו. בלוג האבטחה של ZDNet "יום אפס" מדלג על ביקורות המוצרים שמציע אתר האחות שלו, ובמקום זאת לבחור חדשות ומגמות נושאים מגמה, עם מינונים כבדים של ניתוח רלוונטי מדרום אפריקה לסקנדינביה - ובכל מקום בין לבין.

האיחוד האירופי, ארה"ב שביתת הסכם חדש לשיתוף נתונים במאמץ להפיג את חששות המעקב
זדנט 01 01

38 מנכ"ל

הבלוג של CIO הוא תמצית של התפתחויות אינפורמציות עכשוויות עם נוף מאוד כוללני של אבטחה. פועל בתחום מוגזם וחרדני לעתים קרובות מכוסה בתחזיות יום הדין, הבלוג של ה- CIO הוא פרגמטי להפליא - סביר להניח שתמצא קטע בערך STEMdegree כמו רישום של תוכניות ההפעלה האחרונות..

סטארט-אפ מחקה את קבלת ההחלטות של אנליסט האבטחה, כך לומדים מבני אדם
Cio 01 01

39 פשוט אבטחה

בלוג ה- Simply Security מבית TrendMicro הוא דוגמה מצוינת לבלוג אבטחה של החברה המתוחזק כראוי, עם עדכונים ונושאים קבועים שנעים בין הענן ל- IoT, הצפנה לשירותים פיננסיים. בפשטות אבטחה יש גם תרגום מובנה לאתר עבור למעלה מ -15 מדינות - תכונה שלפעמים מתעלמת, ובכל זאת לא פחות מרשימה.

אז אתה רוצה להיות סופרסטאר על פשע ברשת?
Trendmicro 01 01

40 VeraCode

הבלוג של VeraCode מעלה מחשבות וחוות דעת מכמה מהטובים בתחום appsec. שותפויות עם חברות פורצ'ן 100 בנוסף לסוכנויות אבטחה אחרות משקפות את הגישות הפותחות את מבטה השולטות בתפקידן, עם פילוסופיה המעריכה את העתידנות על השאננות. יום הולדת שמח והנה עוד עשר שנים, VeraCode!

כיצד AppSec מתאים לתוכנית אבטחת מידע
Ver 01

41 אקמאי

עוד שחקן עולמי בזירת האבטחה, הבלוג של ספק הענן הזה הוא מוביל יציב לכל הדברים האינדוקסיים. מי שמעוניין באבטחת ענן צריך בהחלט להוסיף הצעה זו לסימניות שלהם ולעיין בפוסטים הרגילים והמידעיים.

שינוי כללי המשחק
אקמאי 01

42 פחמן שחור

מומחי האבטחה של נקודת הקצה ב- Carbon Black מנהלים את הבלוג שלהם ב- aplomb, מעיצוב לביצוע - אולי מסבירים מדוע הם שותפים עם כולם מניסאן ועד בייסבול של ליגת העל. ראוי במיוחד להסתכל הוא הוולוגים המעולים והסיכונים החדשים בנושא אבטחה מהקהילה הרחבה.

#BENVLOG 2.0: כיצד להשתמש בפועל ב"ראות "
פחמן שחור 01

43 פייר איי

ממובילות בתחום מניעת האיומים, בלוגי האבטחה של FireEye מציעים מעבר למחיר הרגיל (ישנם שלושה מהם, בתור התחלה). הבלוג-הידרה מחולק בנוחות ל Threat Research, מוצרים ושירותים, ונקודות מבט של מנהלים; שכל אחד מהם מעודכן באותה זהירות, וממחיש את הכבוד השווה של הפירמה לצרכנים, אנשי מקצוע, וחנונים infosec כאחד.

עבור ממשלות ומדינות מקומיות, ציות הסייבר אינו מבטיח את האבטחה
פירייה 01 01

44 פינגווין מעופף

שירה ואינפוסק הם בדרך כלל לא מונחים שקיבצתם יחד, אך FlyingPenguin מראה כי אבטחה יכולה למעשה לשרת את אותו תפקיד עבור ה- IT שהשירים מבצעים בשפה. ברגע שעשית צעד אחורה כדי לקחת בחשבון שפונקציה זו מבלי להתייחס לצורה היא איכשהו חלולה, וכי אנשים רבים רואים שירה באותה פזיזה-פיהוק שהם עושים ביטחון, זה נשמע, נכון, די פיוטי.

השבת ארה"ב למאסר מלחמה בזמן אזרחים יפנים-אמריקאים

Flyingpinguin 01 01

45 אבטחת האדם

בלוג SANS הוא הרחבת מעמדו כאחד מגופי הסמכת האבטחה הגדולים בעולם. אצל SANS, אימונים הם תהליך קבוע, לא כזה שנפסק עם החיוכים ופיסת נייר (cert online). המאמנים המומחים שלהם גם מכירים בכך שמגבלות הלמידה הן בהכרח הנגרמות על ידי הזמן, ולכן הן דורשות הנחיה ועדכון מתמידים לביצוע מיטבי - כמו מחשב, לא?

ראשית בנושא מודעות בנושא סיכונים וביטחון
Secthehuman 01 01

מהנדס חברתי 46

SE הוא הנושא du jour בכל יום בבלוג האקר האנושי. בעוד העדכון אינו שגרתי כמו חלק מהערכים האחרים שזכו בפרסים, הגישה החכמה של שילוב תפקידים אנושיים כדי לקבוע באיזו מידה האבטחה עובדת (או לא עובדת), מציינת לתת ל- HumanHacker מקום.

שלום ברבי. הבובה שמקשיבה באמת
Humanhacker 01 01

47 HolisticInfoSec

הגישה של רוס מקרי לאינפוסק היא בהחלט רחבה, ולמרות שחלק מהמשתמשים המתחילים עלולים להיות מוצפים, יש סיבה שהוא זכה בפרסים. מעולם לא חושש להיכנס לפרטים כבדי משקל על נושאים כבדי משקל כמו 'כיצד להשתמש בכלים של IT כמו בוס', זה לא מפתיע שהדף שלו מעניק הערכה כה גבוהה והערכות נאותות. המשיכו בעבודה הגדולה!

מסגר כלים מס '112: Red vs Blue - PowerSploit vs PowerForensics
הוליסטי 01 01

48 משקה קרנילי

אם הכותרת למעלה לא צעקה עליכם (גיימר!), סביר להניח שלא תתפנקו באימון האגודל הפופולרי שלקח כמה דורות עברו בסערה (כן, חיישן תנועה וטכנולוגיית VR קיים, אבל היו אמיתיים ותודות זה לא יחליף בקרים למשך שנה או שנתיים, לפחות). גיימרים וחובבי הארדקור עם התעניינות בפרוטוקולי התקפה והגנה עד לפרט, בהחלט צריכים להגיע לכאן.

מחשבות על מחסור בכישורים

קרנל 01

49 פודקאסט אבטחה בדרום פריד

זה אולי יותר פודקאסט מאשר בלוג במובן הקפדני ביותר, אבל צוות ה- SFSP מביא את החום בכל פעם. הכותרת החזיתית הצידה, מקווה הפודקאסט לגשר בין הפרש בין אינפקט מגדל השנהב להבנה משותפת.

פרק 172 - צלילה עמוקה של מודעות לאבטחה
דרום 01 01

50 WikidBlog

Wikid היא חברה המספקת פתרונות 2FA וחדשות אבטחה כלליות, כמו גם קטעי ניתוח ממוקדים בסיסמה ועדכוני חברה. חברת ג'ורג'יה הייתה מהטובות בעסקי ה- 2FA מזה עשור וחצי נהדר.

סוף החיים עבור סיסמה חד פעמית של McAffee
Wikid 01 01

51 Risky.biz

בלוג האבטחה ב- Red Seal בודק את כל התיבות החשובות - מחקר, יישום, הקדימה - ומפיק את המירב מהמעורבות של החברה עם למעלה מ -200 מארגוני Global 2000. Red Seal סופר את ה- DoD האמריקני כלקוח והוזכרו בו בהופינגטון פוסט כמו גם בפרסומים רבים אחרים עם תוכן שנע בין עצות אורח חיים לביטחון..

עסק מסוכן 395 - אלכס סטמוס במעקב שער ערער, ​​SHA-1 ו- NSA
01 - 01

52 Hogan Lovells LLP

מיזוג בין משרד עורכי דין בריטי גדול למקבילו האמריקני, הוגן לובלס הוא בין הדרכים המשפטיות המובילות לצרכי אבטחת הרשת. השותפים הטרנס-אטלנטיים שלהם זכו בפרסים יוקרתיים של מדריכי צ'יימברס ומספר תיקים עבור לקוחות כמו HSBC, פורום עתיד הפרטיות, ולשכת המסחר בארה"ב..

"עדכונים אחרונים על כלל ה- DFARS Cybersecurity."
הוגן 01 01

53 מוריסון פוסטר

משרד עורכי הדין השני שלנו מוביל גם הוא בדירוג גבוה בתאי לבטיחות ברשת, וזה לא נמתח לומר כי משרד עורכי הדין הטכניים, הידוע כביכול, יהיה מתדיינים מהשורה הראשונה כשמדובר במי שעוסק בתעשיית הטכנולוגיה. כמו Adobe, CVS ו- LexisNexis רוצים לשכור. ארבעה משרדים בקליפורניה, באחד מהם ב- D.C. ואחד בניו יורק, מראים את ההתמקדות הניכרת של MoFo בהתדיינות טכנולוגית מעבר לפרטיות - החל מדיני פטנטים ועד סיכון ההון.
מופו 01 01

54 לוציוס בנושא ביטחון

גורו לביטחון אינדיאני לוסיוס לובו חולק את הידע שלו משנים שהעביר לשרת לקוחות מכל רקע אחר ברחבי העולם עבור TechMahindra. מלבד המידע האינפוסי הרגיל (והחשוב ביותר) שאתה מצפה למצוא, למר לובו יש דף ייעודי להכשרות בנושא בטיחות ילדים - נושא שכל קהילת האינפוסק צריכה לשים לב אליו יותר..

שדות תעופה משוטטים בשדות תעופה מפנים את תשומת ליבם של כוחות נגד טרור ביום הרפובליקה ההודית

לוציוס 01

55 רשת בלוגרים לאבטחה

רשת בלוגרי האבטחה היא למעשה פורטל לרבים מהבלוגים הרשומים בפרסי ה- ProPrivacy שלנו, אך עדיין שווה לעיין בהם אם אתם מחפשים קריאה נוספת - אולי עבור כמה בלוגים שלא הגיעו לרשימה שלנו. דרך נוחה לעיין בתוכן חדש, עדכון ה- SBN מושך פוסטים מבלוגים אחרים של אינפוסקים לעדכון RSS תמציתי אחד. החלק הטוב ביותר אפילו אינו חי (אך יש לפרוס אותו בקרוב) - עדכוני משנה יצטברו חדשות אבטחה בנוחות רבה יותר, על ידי סיווג פוסטים לרשימה מסודרת של עדכוני משנה: חדשות, תוכנות זדוניות, פריצה, אבטחה ארגונית, בלוגר עצמאי. SBN הוא מיזם מבטיח, ואנחנו שמחים לראות מה מביא יתרת השנה לכניסה אחרונה זו - כמו גם 54 האחרים שלפניה.

הערת אזהרה אחרונה: בלוג זה הונח בכוונה במגן האחורי, אך אך ורק בגלל היקפו ותפקודו. הוגן, אבל מאיפה הפוסט נהניתם? זו הייתה אמורה להיות 55 הפרסים הבלתי ניתנים לחיקוי, ללא תחרות, מפוארים, טובים יותר מרשימת פרסי הבלוג 'האחרים', עם פוסט מומלץ לכל אחד?

ובכן, מכיוון ש- SBN הוא יותר פורטל מאשר מפיק תוכן, נראה היה הגיוני לכלול אותו במדריך הפרטיות שלנו (אזהרה: הוא ארוך למדי, כמעט 13,000 מילים) - כדוגמה מוצקה לתמיכה הבלתי מעורערת של החברה שלנו בפרטיות ובביטחון מקוון. . קדימה, זה רק פי שלושה מגודל המאמר הזה!

משהו שלא הסכמת איתו? אולי פספסנו רשומה, או (חסרי אלוהים באינטרנט) הציגו משהו שגוי, כל דבר! בשום פנים ואופן לא רצוננו להעליב או להעליב אף בעל בלוג, סופר, משגיח או בכל דרך אחרת. אנא יידעו אותנו על כל טעויות בסעיף התגובות למטה, וקריאה משמחת עד שעיניכם אינן יכולות להתמקד והדברים הלבנים הצפים מופיעים בשדה הראייה שלכם, ובמקרה זה אולי הגיע הזמן לקחת שבירת מסך ראויה היטב.

(כל הכבוד! הגעת לזה דרך הפוסט! וואי!)

עבודת Secbloggersnet 01

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me