סדרת נטפליקס אתה

מותחן נטפליקס חדש ומפחיד. רבים מאיתנו תוהים כמה קל יהיה לבן זוג חדש לסלק אותנו באופן מקוון.

דרמת ההיכרויות המבוססת בניו יורק צנחה בנטפליקס ב- 26 בדצמבר, ולפי הדיווחים עלתה על למעלה מ -40 מיליון צופים בארבעת השבועות הראשונים שלה. הסדרה מככבת בפן באדגלי בתפקיד ג'ו גולדברג, מוכר ספרים אובססיבי שנופל קשה על נסיכת חלום-מאני-פיקסי-חלום ​​והסופרת השואפת גינאוור בק, בגילומה של אליזבת הול.

אז איך נוכל לאבטח את המכשירים ואת הסודות שלנו מאוהבינו?

להלן שבע דברים על פרטיותנו הדיגיטלית שלמדנו מההופעה, או לחלופין תוכלו לבדוק את מדריך הפרטיות המקוון האולטימטיבי שלנו לקבלת מידע נוסף על שמירה על בטחון מקוון.


לא זמין באזור Netflix שלך?

אם "אתה" אינו זמין באזור שלך, אתה יכול לבטל את חסימת Netflix באמצעות שירות VPN. רק קומץ שירותי VPN עובדים עם נטפליקס, אז וודאו שעשיתם את המחקר לפני שתבחרו ב- VPN.

VPN יאפשר לך לצפות בנטפליקס בבית הספר או בעבודה. מרבית בתי הספר או מקומות העבודה חוסמים את נטפליקס ברשתות ה- WiFi שלהם.

ודא שהמכשירים שלך מוגנים באמצעות סיכה

כולנו התכווצנו כשג'ו הרים את הטלפון של בק ופתח אותו בלי להזין סיכה.

זה ברור עד כאב, אך ודא שהטלפון שלך (ו- iPad וכו ') מוגן באמצעות סיכה. אם יש לך אפשרות לבחור זמן נעילה אוטומטית מהיר במכשירים שלך (דקה או שתיים לכל היותר), למקרה שהתאריך שלך ירצה להציץ בזמן שאתה עושה הפסקה בשירותים.

אם ניתן להשתמש ביותר מארבעה מספרים בסיכה שלך, רוב ההאקרים המזדמנים יניחו אוטומטית שהשתמשת רק בארבעה.

אבטח (או כבה) את החברתי שלך

אמנם לא מדובר בדמויות פיקטיביות המאשימות את הקורבן, אך חלק גדול מהיכולת של ג'ו לסרוק את בק בקי היה נמוך בכמות המידע הזמין לציבור בחשבונות המדיה החברתית שלה..

ברור שאנו סומכים על הרשתות החברתיות הללו כדי לארגן את חיינו החברתיים ולהישאר בקשר עם יקיריהם, לכן כיבוי לא תמיד הוא אופציה. עם זאת אנו יכולים להבטיח שהם בטוחים ככל האפשר.

ראשית, המשך בשיחות על המקומות שבהם אתה הולך לשתות בסוף השבוע מחוץ למועדי הזמן שלך ובקפדנות המחשבים המקוונים.

שנית, בדוק שהפוסטים והתמונות שלך משותפים רק לחברים, לא לחברים של חברים ולעולם לא לקהל הרחב. ואז אוצר בזהירות את רשימת החברים שלך. לבסוף, וודא שאתה משנה את ההגדרות שלך בכדי לבדוק את כל מה שחבריך מפרסמים על ציר הזמן שלך לפני שהוא מופיע, זה יעזור לך לשמור על השליטה על המידע שאתה משתף.

סיסמאות חזקות

זו קלישאה, אבל לעולם אל תשתמש בשם חיית המחמד הילדות שלך או בשם המעיכה שלך לכל החיים כסיסמה, אפילו אם אתה יורש ספרותי. השתמש תמיד בסיסמאות מורכבות ומורכבות, הכוללות שילוב של אותיות, כותרות ומספרים סטנדרטיים והשתמש תמיד בסיסמה אחרת עבור כל שירות..

אם יש לך MacBook, שקול להיכנס להעדפות מערכת ולהגדיר את שדה הסיסמה הנדרש ל'מייד '. משמעות הדבר שתצטרך להזין מחדש את הסיסמה שלך בכל פעם שה- Mac שלך הולך לישון, כן מעצבן, אבל גם הוכחת זחילה.

התנתק מהענן

רובנו משתמשים באחסון ענן בימינו לצורך קבצים ותמונות, ויותר ויותר אנו משתמשים בו כדי לגבות, לאחסן ולשתף את הנתונים האישיים ביותר שלנו. ככל הנראה אנו חולקים גישה בענן במספר מכשירים, למשל גיבוי טלפון למחשב הנייד שלנו, בין אם באופן ידני או אוטומטי.

אם אחד מהמכשירים הללו נעלם או שהאקר ניגש אליהם, הם יכולים לקבל גישה לקבצים בכל המכשירים המחוברים לענן שלך. פירוש הדבר שכדאי לדעת להתנתק מרחוק מהענן מרחוק.

באמצעות iCloud תוכלו פשוט לבחור באפליקציית ההגדרות ולראות את כל המכשירים אליהם אתם מחוברים כעת באמצעות iCloud. כדי לבטל את הגישה, פשוט לחץ על כפתור הצלב הקטן שליד מכשיר כדי להסיר אותו מ- iCloud. לאחר שתעשה זאת, זכור לשנות את הסיסמה שלך מייד.

זכור, אתה יכול גם לכבות את כל הגיבויים לענן בחשבון WhatsApp שלך על ידי גישה לצ'אטים, ואז צ'אט גיבוי והגדרת גיבוי אוטומטי לכיבוי.

הכפיל את האבטחה שלך

אם אתה רוצה להיות בטוח כפליים להרחיק מישהו מהחשבונות המקוונים שלך, כמו למשל Gmail, אתה יכול להגדיר אימות שני גורמים. זו מערכת הדורשת יותר מסתם את שם המשתמש והסיסמה שלך. זה גם זקוק לקוד מספרי. קוד זה בדרך כלל נשלח לסמארטפון שלך באמצעות הודעת טקסט.

אתה יכול להפעיל אותו בשירותים ובאתרים של מיקרוסופט, כמו גם Dropbox. זה עשוי להיות אי נוחות קלה, אך זה אמור להרחיק את מי שיכול לנחש את הסיסמה שלך מחשבונותיך.

שמור קבצים פרטיים תחת נעילה ומפתח

במקרה שמישהו יצליח להיכנס למחשב שלך, אתה רוצה לוודא שהוא לא יכול לגשת לקבצים הפרטיים ביותר שלך. במיוחד אם אחסנת נרות עגולים של החבר הכי טוב שלך.

בחלונות (אך לא ב- Windows 10) אתה יכול להצפין את הקבצים שלך כדי להגן עליהם. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני (או לחץ והחזק) קובץ או תיקיה ובחר מאפיינים, בחר בלחצן המתקדם ובחר בתיבת הסימון להצפנת נתונים כדי לאבטח נתונים. בחר אישור כדי לסגור את חלון התכונות המתקדמות, בחר החל ולאחר מכן בחר אישור.

ב- Mac אתה יכול להשתמש ב'יישום תצוגה מקדימה 'כדי להצפין את הקבצים שלך. פתח את התמונה עם יישום התצוגה המקדימה, בחר 'ייצא כ- PDF' מתפריט הקובץ, שנה את שם התוסף ל- '.pdf' בחלון הנפתח ולחץ על הצג פרטים. זה ייתן לך אפשרות להצפין את הקובץ ולהגדיר סיסמה. שיטה זו אמורה לעבוד עבור כל קובצי תמונה או מסמכים שניתן לפתוח באמצעות אפליקציית התצוגה המקדימה.

מחק את ההיסטוריה שלך

כמעט כל הדפדפנים בימינו, כולל ספארי, כרום ופיירפוקס יאפשרו לכם לגלוש באינטרנט באמצעות מצב גלישה פרטי החוסם עוגיות ומונע ממנה לשמור את היסטוריית האינטרנט שלכם. כדאי תמיד לגלוש באמצעות גלישה פרטית. אם שכחת להשתמש בדפדפן פרטי, עליך לזכור למחוק את ההיסטוריה שלך באופן קבוע ולנקות את המטמון שלך, במיוחד אם אתה משתף את המכשיר שלך (אפילו במפתיע) עם מישהו אחר.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me