סופרבול 2019 יראה את הראמס תופס את הפטריוטים, אמריקאים מעבר לים ואוהדי NFL מכל העולם מגרדים להתכוונן ולצפות באירוע הספורט הגדול ביותר בכל הזמנים, כשהוא משודר בשידור חי מאטלנטה. הזרם את Super Bowl 53 כמו אמריקאי אמיתי באמצעות VPN.


סמן שדה NFL 53 חצר

עם פחות משבוע לסיום האקסטרא-נגנזה של סופרבול השנה תתקיים ב -3 בפברואר 2019, באצטדיון מרצדס בנץ באטלנטה, ג'ורג'יה.

אתה יכול להזרים את הסופרבול ללא כבלים ב- CBS. אם ברצונך לצפות בסופרבול מחוץ לארה"ב, אנו ממליצים להשתמש ב- NordVPN ולהזרם באופן מקוון. ל- NordVPN שרתים מהירים המאפשרים לכם לצפות בכל הפעולות בזמן שהיא מתגלה בשידור חי ב- HD.

כיצד לצפות בסופרבול און ליין?

צפייה במשחק הגדול צריכה להיות קלה אם אתה בארצות הברית ויש לך חיבור טלוויזיה או אינטרנט. עם זאת, מי שרוצה לצפות בסופרבול 53 מחוץ לארה"ב, יתקל בוודאי בבעיות. באמצעות VPN אתה יכול להזרים את לוס אנג'לס ראמס לעומת ניו אינגלנד, פשוט עקוב אחר השלבים שלהלן.

  1. קבל מנוי ל- NordVPN. מומלץ להשתמש ב- NordVPN מכיוון שיש לה שרתים מהירים בארה"ב ובבריטניה שיאפשרו לך להזרים את ה- Super Bowl ב- HD. זה גם מספק תמורה יוצאת דופן לכסף.

  2. הורד את תוכנת ה- VPN למכשיר שלך. NordVPN יאפשר לכם להתקין ולהשתמש ב- VPN ב- 5 התקנים סימולטניים. זה אומר שאתה יכול לבטל את חסימת הסופרבול על כולם!

  3. התחבר לשרת VPN בארה"ב (או לבריטניה אם אתה מעדיף לצפות בסיקור ה- BBC)!

  4. נווט אל CBS Sports או אחד משירותי הסטרימינג למטה כדי לצפות בסופרבול 53 בשידור חי באינטרנט.

קבל את NordVPN עכשיו!

אזהרה: זיוף המיקום שלך לצפייה בזרם מוגבל גיאוגרפי מהווה הפרה של זכויות היוצרים. עם זאת, הפרטיות שמספק VPN תאפשר לך לעשות זאת בצורה מאובטחת.

איפה לזרום את ראמס לעומת הפטריוטים לגור?

אם אתה רוצה לצפות בסופרבול ברשת בחינם, אתה במזל כי השנה יהיו לך שתי שיטות קלות לצפייה בסופרבול! כללנו קישורים לאפליקציות לנייד, כך שתוכלו להזרים את Super Bowl 53 בכל מקום בו תהיו. פשוט התחבר לשרת VPN בבריטניה או בארה"ב ונווט לאחד הקישורים הבאים.

אתר הזרמת אפליקציית אנדרואיד AppiPhone אנדרואיד
הלמ"ס סטרימינג סופרבול 2019 ברשת CBS אפליקציית אנדרואיד CBS אפליקציית iOS של CBS
iPlayer הזרם את Super Bowl 2019 ב- iPlayer אפליקציית אנדרואיד iPlayer אפליקציית iOS של iPlayer
יאהו ספורט לא מופיע באתר יאהו ספורט אנדרואיד יאהו ספורט iOS
אפליקציית NFL לנייד לא מוצג בשולחן העבודה אפליקציית אנדרואיד NFL אפליקציית iOS של NFL
טלוויזיה ביוטיוב הזרם את הסופרבול בטלוויזיה Youtube אפליקציית אנדרואיד TV TV אפליקציית ios TV TV

למידע נוסף על שימוש ב- VPN בנייד, עיין במדריכים שלהלן. אם אתה רוצה לבטל את חסימת ה- Super Bowl תצטרך VPN ל- iOS או VPN ל- Android.

שימושים אחרים עבור VPN

VPN הוא שירות מקוון המספק פרטיות דיגיטלית ויכולת להעמיד פנים שהוא במדינה אחרת. זה הופך את ה- VPN לכסף טוב במיוחד!

VPN מוביל יפסיק את ספק שירותי האינטרנט שלך לחטוף עליך בשם הממשלה, זה אומר שאתה יכול לגשת לאתרי סטרימינג חסומים כמו Putlockers (או כל דבר אחר) מבלי שאיש יידע שעשית את זה. המשמעות היא שאתה יכול לגשת לאתרים מצונזרים מקומיים, או לשירותים מוגבלים גיאוגרפיים. אז אתה יכול להשתמש ב- VPN של Netflix כדי לגשת לתכני Netflix רבים יותר מרחבי העולם, בקטלוג Netflix האמריקאי יש אלפי תוכניות טלוויזיה וסרטים רבים יותר מכל גרסה אחרת של Netflix..

הישאר בטוח כשאתה צופה בזרמים בשידור חי בסופרבול בחינם

צפייה בזרמים חינמיים של הסופרבול עומדת להיות מאוד מסוכנת השנה. מומחי פרטיות מסכימים כי האקרים עתידים להדביק מאות זרמי Super Bowl בחינם עם תוכנות זדוניות, סוסים טרויאניים ואפילו רנסומוור! מסיבה זו, מומלץ מאוד להקפיד על צפייה בזרמי HD רשמיים עם VPN. צפייה בזרם רשמי עם VPN תמנע לחלוטין את הסיכון לזיהום על ידי האקרים.

חדשות סופרבול

הפעם האחרונה בה ראמס שיחקו את הפטריוטים

הפעם האחרונה בה ראמס שיחקו את הפטריוטס בסופרבול הייתה לפני ארבע עשרה שנה בשנת 2002. לא יאומן, לפטריוטים עדיין יש את אותו המאמן ואת אותו הקווטרבק כמו שהיה באותה הזדמנות.

עוד בשנת 2002, הקוורטרבק טום בריידי הוביל את הפטריוטים לניצחון על קבוצה של ראמס שהייתה האהובה החמה ביותר על ידי הכותרות. תוצאת הסיום הייתה, 20-17. מאז שיחקו הפטריוטים בניו אינגלנד בשבע קערות-על מרובות; זכייה בארבעה מהם.

לעומת זאת, עבור הראשים, האירוע הוא מעט משמעותי. זו רק הפעם השנייה שהם שיחקו אי פעם בסופרבול; לאחר שזכה בו רק פעם אחת בשנת 2000.

הפעם האחרונה ששתי הקבוצות שיחקו הייתה בשנת 2016 כאשר הפטריוטים בניו אינגלנד ניצחו את לוס אנג'לס ראמס בשבוע 13 של עונת ה- NFL.

חדשות צוות סופרבול

על פי ההערכה, שתי הקבוצות במצב בריאותי מצוין, כאשר טום בריידי שמשחק בסופרבול ה -9 שלו עבור הפטריוטס אמר כי הוא כשיר למשחק. עם זאת, הראמס הודה כי גרג זואריין עשוי להיות מוגבל. בצד הפטריוטס, הפציעה היחידה שדווחה היא על מגן המפתח, מאלקום בראון, הנושא פציעת שוק.

אז איך זה משפיע על התחזית? למרות היותם מועדפים ברורים לנצח, רבים מהאנשים הטוענים כי הפטריוטים יכולים להפתיע מהראמס. מומחי ה- NFL מאמינים שכדי לנצח, הראמלים חייבים להיפטר מהכדור במהירות ולעשות שימוש בפטריוטים בחוסר מעבר עקבי. אם הנימוקים יכולים לנצל עצה זו, ניחוש מישהו. דבר אחד בטוח, אם הם יתכוונו לקווטרבק סיכוי ג'ארד גוף יהיה חיוני לעבירה של שון מקווי..

2019 NFL Pro Bowl

ב27- בינואר התקיים משחק פלו פרבול בפלורידה בין המקצוענים NFC-All Pros ו- AFC כולם. המשחק התקיים בתנאים גשומים במיוחד כאשר AFC-All Pros בורח מהמשחק כדי לנצח אותו 26 - 7.

במהלך המשחק, הופעות מחורבנות של פטריק מאהומס כולל מספר מעברים שלא נראו מבט הניעו את המשחק עבור AFC. אולי הבולטת ביותר הייתה ההחלטה של ​​המאמן ג'ייסון גארט לתת לשחקנים לעשות ככל העולה על רוחם; מה שטוענים החוברים הפכו את המשחק ל"כיף "יותר.

מי שמופיע בתכנית מחצית המועדון סופרבול 2019?

למרות שרוב האנשים מתכוונים לצפות במשחק הגדול, מופע המחצית הוא גם תיקו מסיבי! השנה המעשים הבאים יספקו את הבידור:

  • מרון 5

  • טרוויס סקוט

  • בואי גדול

השימוש ב- VPN הוא קל, זול ולוקח כמה דקות להתקין אותו במכשיר שלך. אז אין לך שום סיבה להחמיץ שנייה מהמשחק או את מופע המחצית!

מי ישיר את ההמנון בסופרבול 53?

השנה תשיר ג'ניפר הדסון את ההמנון הלאומי בסופרבול LIII.

זרם סופרבול 2019

ה- VPN הטוב ביותר לצפייה בסופרבול 53 ובפלייאוף ה- NFL הוא NordVPN. הוא מספק מהירויות חיבור מהירות, שרתים בארה"ב ובבריטניה לסטרימינג של המשחק הגדול והצפנה חזקה כדי למנוע מכל מי שיודע שאתה מבטל את החסימה של המשחק. אם יש לך שאלות בנושא הזרמת הסופרבול ברשת, אנא צור איתנו קשר למטה!

קבל את NordVPN עכשיו!

נקודות זכות: SAJE / Shutterstock.com, Maridav / Shutterstock.com.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me