WASEL Pro


 • תמחור

  מ 7.50 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
6 מתוך 10

סיכום

סיכום סקירת WASEL Pro

WASEL Pro הוא שירות VPN פונקציונלי המציע ללקוחות OpenVPN למגוון פלטפורמות, אך הוא מפריע במהירויות נמוכות ומחיר גבוה יחסית.

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  הולנד
 • חיבורים סימולטניים
  2
 • מדינות
  11

מאפיינים

WASEL Pro ממוקמת במצרים וכפופה לחוקים מצריים, ואילו חברת האם שלה iSpire Holding U.A. פועלת מחוץ להולנד. הם מספקים עשרה שרתי OpenVPN ועשרה שרתי L2TP בכל שמונה מדינות, עם שרתים בהודו ובסינגפור, כמו גם באירופה ובארה"ב..

ללקוחות מורשים שני חיבורים ל- VPN בבת אחת, אך לא לאותו שרת / פרוטוקול. בהתאם לתנאים וההגבלות, שיתוף קבצים / P2P מותר ללא הגבלה.

מהירות וביצועים

מבחינת ביצועים מצאנו שהשירות של WASEL Pro די משתנה ובהחלט נוטה לכיוון הצד האיטי. היו לנו מטבלים נמוכים כמו 1.4 מגהביט לשנייה בשרת בבריטניה, שמגיע למצב בו ניתן לאיים על זרימת תכנים בהגדרה רגילה בצורה חלקה, אך בגלישה כללית לא היו לנו בעיות. הביצועים בדרך כלל ריחפו סביב 7 מגהביט לשנייה, וזה מספיק לזרמת תוכן HD, ועמית אכן הצליח להשיג מהירויות גבוהות כמו 22 מגהביט לשנייה באמצעות אפשרות SSH של הלקוח..

מבחן מהירות ostrom בריטניה wasel_speed_uk1 wasel_speed_us1
אין VPN, מבחן מהירות בבריטניה. מבחן המהירות בבריטניה, OpenVPN, בריטניה. ארה"ב OpenVPN, מבחן מהירות בארה"ב.

WASEL Pro משתמשים בשרתי DNS משלהם, אבל היה נחמד לראות אותם מיישמים הגנת דליפות DNS בלקוח Windows שלהם.

תמחור ותוכניות

ללקוחות WASEL Pro מוצעת תוכנית שירות יחידה עם הפחתות במחיר החודשי לרכישת מנויים ארוכים יותר בבת אחת. למרות הבדלי הניסוח באתר, כל התוכניות מציעות את אותו השירות. תשלום חודש-לחודש מסתכם ב- $ 9.99, ואילו קנייה מקדימה של שנה שלמה מציבה את העלות החודשית על $ 7.50. כפי שנראה בהמשך, זה בצד הגבוה של השירות המוצע.

wasel_prices

ניסיון בחינם של השירות המלא מוצע באתר WASEL Pro, אם כי במשך מספר שבועות בערך בזמן כתיבת הניסוי לא היה זמין והתמיכה לא הייתה בטוחה מתי הוא יוחזר. במקום זאת, הוצעה התחייבות לשבעה ימים להחזר הכסף למשתמשים חדשים המבקשים לנסות את השירות. ניתן לבצע תשלום באמצעות מגוון שירותים הכוללים כרטיסי אשראי, PayPal והעברה בנקאית.

פרטיות ואבטחה

כפי שצוין לעיל, WASEL Pro מציעה בחירה של חיבורי OpenVPN או L2TP לשרתים שלהם, שניהם עושים שימוש בהצפנת זרם נתונים של 256 סיביות. אימות L2TP משתמש ב- PSK ציבורי. לרוע המזל, התמיכה לא סיפקה לנו תשובה מלאה כששאלנו על אימות באמצעות OpenVPN, אך הם ציינו שהפרוטוקול המשמש להצפנה הוא ברירת המחדל הישנה יותר של BlowFish..

החברה טוענת שה- VPN שלהם הוא ללא התחברות לחלוטין, ולא מקליט פעילויות משתמשים ולא מטא-נתונים של החיבור שלהם.

קלות שימוש

אתר האינטרנט של WASEL Pro שונה מעט מתבנית אתר ה- VPN הרגילה בה רוב הספקים משתמשים. רשמים ראשונים הם, למרבה הצער, של העומס והבלבול. ישנם המון סמלים המרחפים סביבם והגופנים האנגלית המשמשים הם לא הקריאים ביותר ואינם הכי מושכים. קיימת הפרדה לא מועילה בין אזורי השאלות הנפוצות, התמיכה ויצירת הקשר של האתר בהם נעסוק בהמשך, והכניסה לצ'אט המיידי שמופיע בגירסה האנגלית של האתר מציעה הקדמה בכתב ערבי. התאכזבנו גם מהיעדר המידע על ההיבטים הטכניים של ה- VPN, כגון סוגי הצפנה וחוזקות.

אתר

עם זאת, קל למצוא את קישור ההורדה של הלקוח ולהתחיל עם שירות WASEL Pro. יש גם קטע חדשות שמפרט עדכוני שיפורים ושירותים, אם כי חבל שלא היה שום דבר בנסיגה זמנית של תקופת הניסיון בחינם בדף החדשות (או אזכור מתי הוא עשוי לחזור).

תמיכה

עזרה למשתמשים בעייתיים או סקרנים זמינה דרך WASEL Pro באמצעות דואר אלקטרוני, צ'אט אינטרנטי חי או דרך ביקור בבסיס הידע. באופן מבלבל, משאבי העזרה של האתר מפוצלים בין שני קישורים בפינה השמאלית העליונה של העמוד ואחד משמאל למטה בצד שמאל. השאלות הנפוצות, הכוללות מידע שימושי מאוד, מופרדות משאר אזור התמיכה ולצערנו יש בו מידע לא מעודכן למדי..

בסיס הידע העיקרי, למרות שהוא שוב כולל מידע שימושי מאוד, קשה לניווט בהשוואה. תמיכה בדוא"ל זמינה באמצעות העתקה והדבקה של כתובת הדוא"ל שנמצאת בקישור 'איש קשר', או על ידי מילוי טופס תחת "לחץ כאן כדי להשאיר משוב"..

מצאנו משתנה של זמני תגובה בדוא"ל: שאלה פשוטה בנושא שרתים, יומנים ומדיניות סיקור נענתה תוך מספר שעות, אך שאלתנו בנושא פרוטוקולי הצפנה חיכתה הרבה יותר לתשובה לא שלמה לצערנו.

wasel_livechat

שירות הצ'אט החי באתר, בינתיים, מעולם לא גרם לנו לחכות יותר מכמה שניות לאופר, אך גם איכות התגובה כאן הייתה משתנה. זה היה מרענן, אם לא מועיל להחריד, עבור פעיל אחד לשטוח את המצב שהם לא ידעו מה התשובה לשאלה שלנו. שאלות אחרות פגשו בהצלחה רבה יותר, ולמרות שרבות מהתשובות שקיבלנו ארוזו והודבקו בעותק מראש, זה בסדר אם הוא עונה על השאלה ואכן מבטיח תגובה מהירה מאוד..

התהליך

הרשמה

ההרשמה ל- WASEL Pro אינה מכאיבה למדי, אך, למרבה הצער, מחייבת הזנת שם מלא, מדינה וכתובת כמו גם כתובת הדוא"ל והסיסמה הרגילים. הטופס אפילו מבקש מספר טלפון, ולמרות שזה לא חובה אין שום דבר שיציין זאת עד ללחיצה על כפתור 'הירשם עכשיו'. אפשר לזייף את כל המידע הזה, אך אנו מעדיפים שהוא לא יתבקש כלל.

הרשמה

לאחר ההרשמה, קישור הפעלה נשלח לכתובת הדוא"ל הנתונה ומשתמשים יכולים להיכנס לפורטל החשבונות באתר כדי להגדיר את תוכנית התשלום ואת שיטת התשלום שלהם..

לקוח ה- VPN של Windows

לקוח ה- VPN של Windows של WASEL Pro הוא פונקציונלי וקל לשימוש, אם לא יפה במיוחד. ישנן אפשרויות להפעיל את הלקוח בהפעלה והן ליצור אוטומטית חיבור VPN, וזה נהדר, כמו גם לחבר מחדש אם חיבור ה- VPN נופל מסיבה כלשהי. זה מתחבר במהירות ומציג מידע שימושי בזמן שהוא מחובר, ויש אפשרות גם להתחבר באמצעות SSH.
wasel_client

יש לנו, למרבה הצער, גם כמה בעיות עם הלקוח. כאשר ה- VPN לא הצליח ליצור קשר, הוא לא נתן לנו אפשרות לוותר או לנסות שוב, מה שאילץ אותנו לצאת מהלקוח ולהפעיל אותו מחדש. פעם כאשר ככל הנראה החיבור צנח לאחר הפעלה ארוכה המחוברת ל- VPN, הלקוח הפך ללא מגיב לחלוטין והיה צריך להרוג אותו באמצעות מנהל המשימות, בזמן שחייב לאתחל את האינטרנט שלנו. ובצד הפחות רציני, זה יכול להיות קצת קשה להבין איך לחזור לדיאלוג הקשר לאחר בירור תחום האופציות. יהיה נחמד לראות פרטים קטנים כמו זה מגוהץ.

פלטפורמות אחרות

בנוסף ללקוח Windows שלהם, ל- WASEL Pro יש לקוחות עבור Mac, iOS ו- Android, בנוסף יש מדריך התקנה עבור L2TP ב- Linux. כל הלקוחות / היישומים משתמשים ב- OpenVPN כסטנדרט.

אפליקציית אנדרואיד

בחנות Play של גוגל קיימות שתי גרסאות של אפליקציית WASEL, האחת מהן ממותגת iWASEL והשנייה WASEL Pro. אם אתה משתמש באתר WASEL Pro, זה האחרון שאתה צריך להוריד מכיוון שחשבונות נפרדים בין שני האתרים. הלקוח עצמו עובד מצוין, עם אסתטיקה ופונקציונליות דומה לבן דודו של Windows, ומהירות הגלישה בזמן שהוא מחובר היו טובים.

wasel_android

יש אפשרות להפעיל את הלקוח באופן אוטומטי בעת הפעלת המערכת, אך למרבה הצער אין אפשרות להפעיל את חיבור ה- VPN באופן אוטומטי.

מחשבות אחרונות

ל- WASEL Pro יש הרבה מקום ללטש ולשפר, הן בשירות הליבה שלהם והן בתמיכה שהם מציעים ללקוחות. בהתחשב בנקודת המחיר, אנו בהחלט רוצים לראות שיפור במהירויות ונתוני משתמש פחות מיותרים המבוקשים לרישום. עם זאת, אולם כיום הם מספקים שירות VPN פונקציונלי עם הצפנה חזקה ולקוחות הגונים עבור רוב הפלטפורמות הגדולות, ומדיניות אי-היומנים ראויה לשבח..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me