VPNTunnel

 • תמחור

  מ 2.99 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
4 מתוך 10

סיכום

VPNTunnel הוא שירות המתרחב במהירות, בבעלות שוודית, רשת פרטית וירטואלית (VPN) שבסיסה בסיישל. לחברה נוכחות חזקה במיוחד באירופה. עם זאת, רשימת השרתים שלה כוללת גם מיקומים באמריקה הלטינית. זה הופך אותו לאחד השירותים הטובים ביותר לאזור זה, אשר לרוב מתעלמים מתעשיית ה- VPN.

שירות VPN זה מעניק לך מגוון אפשרויות גישה. אלה כוללים בחירה באפליקציה מותאמת אישית למכשירי Windows, Android ו- iOS, או לקוח OpenVPN סטנדרטי לרשימה ארוכה יותר של מערכות הפעלה. למידע על הגישה ל- VPN זה בחינם, קרא את הסקירה שלנו.

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  סיישל (מבוסס בשבדיה)
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • מדינות
  32

PROS של VPNTunnel

 • ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים
 • ניסיון סודי לשלושה ימים בחינם
 • אפליקציה מותאמת אישית עבור Windows, Android ו- iOS
 • אפליקציית OpenVPN של צד שלישי עבור Windows, Mac OS X, macOS ו- Linux
 • הקצאה של חמישה חיבורים בו זמנית
 • אין יומנים

חסרונות של VPNTunnel

 • אפליקציה מותאמת אישית אינה זמינה עבור מחשבי מקינטוש
 • אין מתג להרוג
 • שיתוף קבצים אסור

בקר ב- VPNTunnel »


תמחור ותוכניות

VPNTunnel הוא אחד ה- VPN הזולים ביותר בענף. התעריף המוזל לשנה הוא זול במיוחד כאשר מחושב על בסיס חודשי. קיימת גם תקופת מנוי לשלושה חודשים, אם כי לא מוזלת באופן משמעותי כמו התוכנית לשנה.

כל תקופת מנוי זכאית להבטיח שבעה ימים להחזר הכסף. מנוי מזכה אותך לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. עם זאת, חלוקת חשבונות אסורה.

החברה מקבלת מגוון גדול של אמצעי תשלום, כולל כרטיסי אשראי, PayPal, ביטקוין והעברה בנקאית.

אתר VPNTunnel לא יספר לך, אך ProPrivacy.com: תוכל לקבל תקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים של VPNTunnel אם תכתוב לצוות התמיכה דרך עמוד צור קשר באתר..

מאפיינים

התכונות של חבילת החברה הן:

 • יותר מ- 800 שרתים ב -31 מדינות
 • אפליקציה קניינית עבור Windows, Android ו- iOS
 • אפליקציה רב לשונית עבור OpenVPN
 • פרוטוקול מנהרות נקודה לנקודה (PPTP), פרוטוקול מנהרת שקע מאובטח (SSTP) ופרוטוקול מנהרות שכבה 2 (L2TP) זמינים להתקנה ידנית.
 • אין יומני פעילות
 • הקצאה של חמישה חיבורים בו זמנית
 • אין מגבלות תפוקת נתונים
 • אתר רב לשוני

לרשת השרתים נוכחות חזקה באירופה. יש לו גם כמה מקומות נהדרים באמריקה הלטינית, כולל ברזיל, ארגנטינה ופנמה.

בקר ב- VPNTunnel »

אבטחה

VPNTunnel מציעה PPTP, SSTP ו- L2TP / Internet Protocol Security (IPSec) להתקנה ידנית. בעלי מחשבי macOS צריכים לשים לב כי PPTP אינו נתמך על ידי מערכת ההפעלה. באתר VPNTunnel נכתב כי OpenVPN אינו זמין למכשירי iOS ו- Android. במקום זאת, הוא נותן הוראות הגדרת VPN ידניות עבור מערכות הפעלה אלה. עם זאת, יש ממשק OpenVPN GUI זמין בחינם עבור אותן מערכות הפעלה. לכן אתה לפחות צריך לנסות להתקין גרסה זו לנסות בטלפון החכם או הטאבלט.

למרבה הפלא, לאחר שנרשמתי לשירות גיליתי שיש למעשה אפליקציה מותאמת אישית לזמינה עבור חלונות, אנדרואיד ו- iOS. נראה כי ההצהרות בדף השאלות הנפוצות של האתר אינן מעודכנות מאוד.

יישום OpenVPN משתמש בהצפנת Blowfish עם מפתח 128 סיביות. מרבית ה- VPNs משתמשים במפתח 256 סיביות עם קידוד AES (Encryption Standard). AES הומצא עבור ממשלת ארה"ב. זוהי מערכת ההצפנה המאובטחת ביותר בעולם. עם זאת, יש אשר סומכים עליה בגלל מעורבותה של ממשלת ארה"ב ביצירתה. Blowfish היא אלטרנטיבה מכובדת. איש מעולם לא פיצח את זה.

מפתח הצפנה ארוך יותר מקשה על פיצוח ההצפנה. תוכנית מחשב יכולה פשוט לעבוד על כל שילוב מקשים אפשרי בניסיון כוח אמיץ לגלות את המפתח. עם זאת, ככל שהמפתח ארוך יותר, ייקח לו לקבל את המפתח בשיטה זו. לכן ייקח הרבה יותר זמן לפצח מפתח 256 סיביות מאשר מפתח 128 סיביות. תומכי מקשי 128 סיביות מציינים כי Blowfish עם מפתח 128 סיביות מעולם לא נסדק. שימוש במפתח 256 סיביות יוצר עיבוד רב נוסף, השימוש בקיבולת המעבד ויוצר עיכובים ארוכים בתהליך התקשורת. זו יצירת הנדסת יתר מיותרת, כאשר המטרה היא לשפר במערכת שכבר אינה ניתנת לניתוק.

קידוד OpenVPN

 • צופן: Blowfish-128
 • אימות נתונים: HMAC SHA1
 • לחיצת יד: RSA-2048
 • Auth Control: HMAC SHA1
 • סודיות קדימה: DHE-2048

יומנים & משפטי

 • חיבור: אין
 • תנועה: אין
 • מדינה: אוקיי

יש להפיץ את מפתחות ההצפנה של Blowfish מכיוון שאותו מפתח מצפין הודעה ומפענח הודעה, כך ששני הצדדים בחיבור צריכים להחזיק את אותו המפתח. משימת הפצת מפתח הצפנת הנתונים היא פוטנציאל נקודת תורפה בכל מערכת אבטחה. OpenVPN משתמש במערכת מפתח ציבורית בשלב זה. בתרחיש זה, מפתח אחר מפענח הודעה ולא ניתן לנחש את מפתח הפענוח אם ברשותך מפתח ההצפנה. המשמעות היא שבעל המפתח יכול להפוך את מפתח ההצפנה לציבורי. מפתח ציבורי זה כתוב בתעודת אבטחה, המשמשת גם כשיטת אימות.

אישור האבטחה מוחזק בשרת נפרד. הדבר הראשון שהלקוח יעשה בעת התחברות לשרת הוא הצפנת הודעה באמצעות המפתח הציבורי שנכתב בתעודה. אם השרת יכול לפענח הודעה זו ולהשיב לה, הוא הוכיח את זהותו. האקר שמיירט את ההודעה לא יוכל לפענח את ההודעה.

הצופן RSA המשמש את VPNTunnel כולל מפתח 2048 סיביות. זה תקני לתעשיית ה- VPN. עם זאת, דרגת החברות החליטה לעבור למפתח 4096 סיביות, רק כדי להיות בטוחים.

בעיה גדולה בשימוש בממשק הסטנדרטי החינמי של OpenVPN GUI הוא ש- VPNTunnel אינו מסוגל לכלול תכונות אבטחה נוספות. ספקי VPN עם אפליקציות משלהם לרוב כותבים אותם לתוכנה המותאמת אישית שלהם. אמצעי האבטחה העיקרי, שבאמת משפר יישום OpenVPN סטנדרטי, הוא מתג להרוג (כדי לחסום את האינטרנט אם החיבור ל- VPN יתקלקל). מאפיין אבטחה נחמד נוסף שיש הוא הגנת WiFi אוטומטית. זה חשוב במיוחד עבור מכשירים ניידים.

פרטיות

מדיניות הפרטיות של VPNTunnel היא מהטובות בענף. זה לא מחזיק יומנים. כמעט כל ה- VPN אומרים את זה, אבל אז האותיות הקטנות מסלקות את העובדה שהם אכן מנהלים יומנים. לא רק VPNTunnel לא שומר על יומני פעילות, אלא שהוא גם לא שומר על יומני חיבור. נושא יומן החיבורים הוא היבט שרבים מחברות ה- VPN נכשלות בו.

האותיות הקטנות של VPNTunnel מדברות בביטחון על השרתים שלה בשבדיה. החברה החלה בשבדיה. לבעלים ולמפעילים יש עדיין אינטרס גדול במדינה זו, אף על פי שהבסיס המבצעי של השירות נמצא כיום בסיישל.

כוחות המשטרה יכולים לקבל בקלות צו בית משפט לאלץ חברות VPN למסור את הרשומות שלהם. די בהימצאותם של יומני חיבורים, המכילים את כתובת ה- IP שלך ואת חותמות הזמן המראים מתי הייתם פעילים, בכדי לאפשר לתובעים להתחקות אחריכם. לכן היעדר יומני חיבור ב- VPNTunnel הוא טוב מאוד.

לרוע המזל, החברה מבהירה כי מדיניות מצוינת זו חלה רק על השרתים שלה בשבדיה. הצהרת מדיניות הפרטיות בדף השאלות הנפוצות של אתר VPNTunnel מפנה את הקורא לתנאי השירות ומסמך מדיניות הפרטיות של החברה לגבי נהלי הכניסה המאכפים על שרתים במדינות אחרות. עם זאת, אף אחד מהדפים הללו לא מפרט מהי מדיניות רישום הרישום במדינות שאינן שבדיה. מדיניות הפרטיות מצהירה כי החברה אינה אוספת מידע אישי על לקוחותיה. עם זאת, אין אזכור ספציפי לטיפול בכתובות ה- IP של משתמשי VPNTunnel.

לרוע המזל, תנאי השירות אוסרים במפורש על הורדת קבצים המוגנים בזכויות יוצרים. לכן, אינך צריך להירשם לשירות זה אם אתה זקוק להגנה מפני סיבוב.

תמיכה

לצוות התמיכה בלקוחות ניתן להגיע באמצעות שירות צ'אט חי באתר. השירות לא תמיד מאויש. בפינה השמאלית התחתונה של האתר הודעה על השאלה האם יש מישהו שהשתתף בצ'אט החי.

אם אין אף אחד בדלפק העזרה, תוכלו להשאיר הודעה באמצעות לחיצה על ההודעה או על ידי מעבר לדף הקשר של האתר..

אתה יכול גם ליצור קשר עם צוות התמיכה באמצעות הדוא"ל.

עמוד השאלות הנפוצות הוא ערוץ תמיכה נוסף. עם זאת, המידע שם מכוון יותר ללקוחות פוטנציאליים, ולא להיות כלי לפתרון בעיות.

התהליך

הרשמה

כשתהיה מוכן להירשם, לחץ על להזמין בשורת התפריטים העליונה של האתר. לחץ על תקופת המנוי שאתה רוצה לקנות והזן את כתובת הדוא"ל שלך. אל תזין כתובת דוא"ל מזויפת. אתה זקוק לגישה לחשבון הדוא"ל שאתה מזין בשדה זה מכיוון שנשלח אליו דוא"ל אימות. אינך יכול להשתמש בשירות עד שתאמת את כתובת הדוא"ל שלך. אם אתה כועס כי דרישה זו פוגעת באנונימיות שלך, פשוט צור חשבון דואר אלקטרוני צורב לתקשורת עם VPNTunnel.

יש לך אפשרויות תשלום רבות. פרק התשלומים של המסך מתאים את עצמו לפי סוג התשלום שתבחר. הלכתי על פייפאל.

הקפד לבטל את הסימון של "אפשר מנוי" אפשרות. אחרת אתה בסופו של דבר עם הסכם חיוב חוזר.

כמשתמש ב- PayPal התבקשתי להיכנס לחשבוני ולאשר את הרכישה. חיוב זה מוערך בדולרים אמריקאיים. יש לי דולרים בחשבון PayPal שלי, כך שהעסקה הזו הייתה פשוטה. אם אין לך דולרים, הכסף יועבר מכל מטבע שיש לך בחשבון PayPal שלך ויומר אוטומטית לדולרים. אם אתה מבטל את המנוי, PayPal רואה בהחזר כסמל מחיקת העסקה. לפיכך, אם שילמת מחשבון שנמצא במטבע אחר, תקבל בדיוק אותו סכום. זה חל גם אם שער הדולר השתנה ביניכם לשלם עבור השירות וקבלת החזר.

לאחר השלמת תהליך התשלום, הוצג לי דף תודה.

ההודעה בדף זה הדאיגה אותי מכיוון שהיא אמרה לי שאני יכול לבטל את הסכם החיוב החוזר. עם זאת, לא בטלתי את הסימון "אפשר מנוי" התיבה, כך שלא היה צריך לחייב חיוב חוזר על חשבוני. בדקתי את חשבון PayPal שלי. פתרון מכירות מקוון לא היה רשומת תשלום חוזרת, שהיא שם החיוב המשמש את VPNTunnel.

לחץ על הכפתור במסך תודה כדי להגדיר חשבון ולהוריד את תוכנת ה- VPN. לאחר יצירת שם המשתמש והסיסמה שלך, אתה מקבל גישה לאזור הלקוחות של האתר. כאן תוכלו להוריד את האפליקציה.

באופן מעצבן, תהליך ההתקנה של האפליקציה מחייב הפעלה מחדש של המחשב.

תקבל שלושה הודעות דוא"ל לגבי המנוי שלך. הראשון מתייחס לחשבונך ויש בו כפתור אימות. עליך לאמת את כתובת הדוא"ל שלך לפני שהשירות יפעל. האימייל השני הוא רק תודה. השלישית היא קבלה ממעבד התשלומים שלך.

לקוח VPNTunnel של Windows VPN

תהליך ההתקנה אמור ליצור קיצור דרך בשולחן העבודה. לחץ עליו כדי לפתוח את אפליקציית VPNTunnel.

שם המשתמש והסיסמה שלך לאפליקציה הם האישורים שהגדרת ממש לאחר ששילמת עבור השירות. אתה צריך להזין אותם רק בפעם הראשונה שתיגש לאפליקציה. לאחר מכן המערכת תיכנס אליך אוטומטית.

האפליקציה מסודרת היטב ואינך צריך להיות מומחה בכדי להשתמש בה. בחלקו העליון של המסך מוצג המיקום הנוכחי שלך. לאחר מכן יש לך רשימה נפתחת שמאפשרת לך אפשרויות לפרוטוקול VPN. זוהי תכונה נהדרת, אך הדבר הטוב ביותר שלך הוא להשאיר את ההגדרה על ברירת המחדל שלה, שהיא OpenVPN באמצעות פרוטוקול User Datagram (UDP). המשימה היחידה האחרת שלך היא לבחור מיקום ולחץ על Connect.

אפשרויות ההגדרות של האפליקציה מוגבלות. זה יהיה ממש נחמד לראות מתג להרוג והגנת WiFi אוטומטית. עם זאת, על ידי הפעלה "התחל תוכנית עם Windows" ו "התחבר מחדש אוטומטית אם החיבור מושמט," אתה יכול להתקרב למדי לשתי הדרישות האלה.

אתה יכול גם לשנות את הגדרות השפה של האפליקציה. ישנן אפשרויות לאנגלית, צרפתית, גרמנית, רוסית, ספרדית ושוודית.

בהמשך המסך מופיעות אפשרויות לציון היציאה שאליה חיבוריך עוברים. עם זאת, סביר להניח שתשאיר את אלה לבד אלא אם כן אתה מומחה ברשת.

ביצועים (בדיקות מהירות, DNS, WebRTC ו- IPv6)

ערכתי בדיקות מהירות בשירות VPNTunnel באמצעות OpenVPN באמצעות UDP.

בשני המקרים ביצעתי חמש ריצות מבחן עם testmy.net ממיקום בקריביים. חיבורים לארצות הברית נעשו לשרת במיאמי. המבחנים בבריטניה עברו לשרת בלונדון.

השתמשתי ב- IPLocation.net כדי לבדוק את המיקום האמיתי של שרתי VPNTunnel שאליהם ניגשתי. בחרתי לראשונה בשרת VPN בניו יורק. האפליקציה דיווחה על המיקום החדש שלי כפרסיפני, ניו ג'רזי. זו לא בדיוק ניו יורק, אבל זה מספיק קרוב. IPLocation אוסף תוצאות מחמש מערכות מיקום גיאוגרפי. שניים כאלה דיווחו על מיקומי האמיתי להיות בפרסיפני, ניו ג'רזי, אחד החליט שאני בניוארק, ניו ג'רזי, אחר אמר שאני גרווד, ניו ג'רזי, והמחשבה האחרונה שאני בעיר ניו יורק.

התנתקתי מהשרת והתחברתי מחדש. הפעם, האפליקציה אמרה לי שאני בעיר ניו יורק. IPLocation דיווח על מיקומי כגן העיר ניו יורק (שני קולות), ווסטברי בניו יורק, לינגווד, טקסס ועיר לונדון בבריטניה..

עבור שרת VPN שני בצפון אמריקה רציתי לנסות מיקום בקנדה. כך ניגשתי לשרת VPNTunnel בטורונטו. עם זאת, החיבור נכשל. ניסיתי את מיקום VPNTunnel במונטריאול במקום זאת. רק אחד מחברי הפאנל של IPLocation דיווח על מיקום זה כמונטריאול. שלושה חשבו שאני בסנט קוונטין, ניו ברנזוויק, ואחד הכריז שאני בקארבל, אלברטה.

המהירויות שדווחו למיקומי במונטריאול היו כל כך איטיות שהן נראו לא מציאותיות, אז ניתקתי ואז ניסיתי שוב. IPLocation הגיעה לאותן תוצאות בדיוק. המהירות עדיין הייתה איטית עד בלתי אפשרית. עשיתי את כל הצעדים האפשריים בכדי לתת ל- VPNTunnel סיכוי הוגן ולשלול את האפשרות שהתוצאות נפגעו לא הוגן על ידי גורמים אחרים. עם זאת, בדיקות המהירות של השרת הקנדי היו נוראיות בכל פעם.

ל- VPNTunnel שלושה שרתים בבריטניה. אחד כזה מכוון ל- BBC iPlayer. מכיוון שרציתי לבדוק את יכולות השירות להיכנס לשירותי סטרימינג ווידיאו מחו"ל, בחרתי באפשרות הזו. תוצאות ה- IPLocation כאשר התחברתי לשרת זה היו ממש בכל המפה. אחד מחמשת שירותי הגילוי העומדים בבסיס חשבתי שאני ביוהנסבורג, דרום אפריקה. שירות גילוי אחד אמר לי שאני במיידנהד ואחרת אמרתי שאני בברומלי - שני מוקדים בקנט שבבריטניה. שני השירותים האחרים ראו שאני בבריטניה, אך לא יכולתי לציין את מיקומי המדויק.

לרוע המזל המהירויות שהציע אותו שרת היו נמוכות מכדי להזרים וידאו.

לא הצלחתי ליצור חיבור עם שרת VPNTunnel בלונדון, ולכן התחברתי לשרת Coventry. חמש שירותי ה- IPLocation הציבו שרת זה בקובנטרי או ברוגבי, שנמצא ממש בסמוך.

מהירויות הורדה של VPNTunnel

מהירויות העלאה של VPNTunnel

הגרפים מראים את המהירויות הגבוהות ביותר, הנמוכות והממוצע עבור כל שרת ומיקום.

שרתי ניו יורק וקובנטרי נתנו ביצועים מהירים מכובדים הן להורדה והן להעלאה.

ביצעתי בדיקות נוספות עם ipleak.net בזמן שהייתי מחובר לשרת VPNTunnel בניו יורק כדי לבדוק דליפות מערכת שמות דומיין (DNS) ואת באג ה- Web Real-Time Communications (WebRTC). אתר זה דיווח על מיקומי כפרסיפני, ניו ג'רזי, ונתקל בשיחות לשני שרתי DNS בלבד. אחד מהם היה באריזונה והשני בשבדיה. זה יוצא דופן. עם זאת, איש מהם לא הסגיר את מיקומי האמיתי ברפובליקה הדומיניקנית.

כשהייתי עדיין מחובר לשרת ניו יורק, ניגשתי לאתר הבדיקה doileak.net. זה גם זיהה את המיקום שלי כארה"ב. אתר בדיקה זה לא מצא שום חוסר עקביות ב- WebRTC או דליפות DNS.

ספק שירותי האינטרנט שלי אינו משתמש בכתובות פרוטוקול אינטרנט גרסה 6 (IPv6), כך שלא הצלחתי לבדוק אם קיימות דליפות IPv6.

שירותי סטרימינג

בדקתי גישה למספר שירותי הזרמת וידאו כדי לבדוק אם VPNTunnel יכול לעקוף את חסימות הגישה שלהם מעבר לים. כשהייתי מחובר לשרת בניו יורק, לא הצלחתי לטעון את אתר Netflix. השגיאה שהוחזר על ידי הדפדפן הצהירה שלאתר האינטרנט לקח זמן רב מדי להגיב. עם זאת, במקביל הצלחתי לגשת ליאהו ופייסבוק ללא בעיות. רשת ABC הבחינה ב- VPN וסירבה למסור סרטון. גם לא יכולתי לצפות בסרטון ב- NBC, וזה רע מכיוון שמערכת איתור ה- VPN של אותו אתר מכילה רף נמוך מאוד.

התחברתי לשרת VPNTunnel המיועד לגישה ל- BBC iPlayer. עם זאת, ה- BBC הבחין ב- VPN ולא הרשה לי לצפות בסרטון. גם נטפליקס בריטניה סירבה למסור לי סרטון. ערוץ 4 איפשר לי לצפות. עם זאת, מהירויות ההעברה היו איטיות מדי וההפעלה נעצרה במשך תקופות ארוכות.

לשרת Coventry היו מהירויות הרבה יותר טובות, כך שהצלחתי לצפות בווידיאו מאתר ערוץ 4 בנוחות. עם זאת, Netflix בריטניה ו- BBC iPlayer עדיין לא הרשו לי לצפות.

פלטפורמות אחרות

האפליקציה המותאמת אישית של VPNTunnel זמינה למכשירי Windows, Android ו- iOS.

ניתן להשתמש ב- VPNTunnel עם ממשק GUI OpenVPN במערכת Windows, Mac OS X, macOS ו- Linux. החברה קובעת שמערכת OpenVPN אינה זמינה למשתמשים במכשירים ניידים. עם זאת, קיימים ממשקי OpenVPN בחינם למערכות הפעלה iOS ו- Android. ממשקי OpenVPN אלה מסתמכים על קבצי OVPN להגדרת חיבורים לשרתים. קבצי OVPN המסופקים על ידי VPNTunnel צריכים להיות תואמים לכל ממשק OpenVPN עם קוד פתוח, שאינו קנייני..

VPNTunnel מריץ שרתי PPTP, SSTP ו- L2TP שאליהם הלקוחות יכולים להתחבר על ידי הגדרת VPN באופן ידני במערכות ההפעלה שלהם. PPTP אינו נתמך ב- macOS, אך ניתן להשתמש בו ב- Windows, Mac OS X, iOS, Android ו- Linux. ניתן להשתמש ב- SSTP ו- L2TP בכל מערכות ההפעלה הללו וגם על macOS.

סקירת VPNTunnel: מסקנה

VPNTunnel זקוק מאוד לעדכן את אתר האינטרנט שלה מכיוון שהוא לא מציין את היישום המותאם אישית שלה בשום מקום בדפי המכירה שלה. הנוכחות של אפליקציה זו מתבררת רק לאחר שנרשמתם. בעלי מכשירים ניידים לא יטרחו להירשם לשירות זה מכיוון שהאתר אומר להם שיש רק PPTP ו- L2TP עבורם והם יצטרכו להקים את ה- VPN באופן ידני, מה שלא נכון.

עליך להימנע מ- VPNTunnel אם ברצונך להוריד קבצים עם טורנטים מכיוון שתנאי השירות אוסרים את השימוש ברשת לפעילות זו. ה- VPN גם לא משמש לשימוש בניסיון להיכנס לשירותי סטרימינג מחו"ל.

אהבתי:

 • ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים
 • אתר ואפליקציה רב לשוניים
 • מקבל את פייפאל וביטקוין
 • נתונים ללא הגבלה
 • צ'אט מקוון לתמיכה

לא הייתי כל כך בטוח לגבי:

 • לעתים רחוקות מאויש צ'אט מקוון

שנאתי:

 • איסור על הורדות של peer-to-peer (P2P)
 • חלק מהשרתים אינם זמינים
 • חלק מהשרתים איטי מאוד
 • לא ניתן להיכנס לשירותי זרימת וידאו רבים

זה מסתפק בכך ש- VPNTunnel מציע תקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים אך מנגיש את המידע רק ללקוחות לאחר ששילמו. אולי החברה לא רוצה שהביצועים הגרועים של רבים מהשרתים שלה ייחשפו בפני לקוחות פוטנציאליים.

בקר ב- VPNTunnel »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me