VPNGate


ProPrivacy.com ציון
6 מתוך 10

סיכום

VPNGate היא רשת VPN המנוהלת על ידי מתנדבים. זה נועד לחקור "מערכת VPN מבוזרת טובה", והוא פרויקט צדדי של SoftEther VPN. מדובר בתוכנת ריבוי פרוטוקולים בחינם ופתוח קוד פתוח, שפותחה על ידי אוניברסיטת צוקובה ביפן. משתמשי שער VPN יכולים להתחבר באמצעות פרוטוקול SoftEther VPN, או באמצעות פרוטוקולי VPN קונבנציונליים יותר.

מאפיינים

משתמשים יכולים להתחבר באופן חופשי לכל אחד מאלפי השרתים המנוהלים על ידי מתנדבים ברחבי העולם. כשאני כותב את זה, ישנם 9,111 שרתי ממסר VPN ציבוריים רשומים, מתוכם 96 מחוברים. מספר זה ישתנה מעט מיום ליום, אך תמיד יש הרבה מהם לבחירה.

רשימת שרתים

שרתים ממוקמים די הרבה בכל מקום! תמיד קיימת רשימת שרתים מלאה ומעודכנת.

תוכנת השרת SoftEther המשמשת שרתי ממסר VPN Gate VPN יכולה לקבל חיבורים באמצעות פרוטוקול SoftEther VPN (ראה להלן), OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, ועוד.

בפועל, SoftEther ו- OpenVPN הם פרוטוקולי ה- VPN הנתמכים בצורה הטובה ביותר.

SoftEther

SoftEther היא פלטפורמת VPN אלטרנטיבית בחינם וקוד פתוח. פרוטוקול ה- SoftEther VPN מכונה גם SSL-VPN. הסיבה לכך היא שהיא מבוססת על HTTPS ולכן משתמש בהצפנת SSL / TLS ויציאת TCP 443.

זה הופך את התעבורה ל- SoftEther VPN לבלתי נבדלת מתעבורת HTTPS רגילה. לפיכך, קשה מאוד לחסום חומות אש. לפיכך, פרוטוקול SoftEther SSL-VPN נהדר להתגברות על צורות שונות של חסימות VPN.

SoftEther

בנוסף לשימוש בפרוטוקול VPN משלה, תוכנת SoftEther VPN Server יכולה להיות מחוברת לשימוש במגוון פרוטוקולי VPN אחרים..

SoftEther VPN זמין עבור Windows, Linux, Mac, FreeBSD ו- Solaris. מכשירים אחרים יכולים להתחבר לשרתי SoftEther VPN באמצעות פרוטוקול נתמך אחר. זה כולל מכשירים אנדרואיד, iOS ומכשירים אחרים.

המפתחים טוענים כי SoftEther מהיר יותר מ- OpenVPN.

מהירות וביצועים

כל שרת VPN Gate מנוהל באופן פרטי על ידי מתנדב, מה שאומר שאתה לא יכול לצפות שום עקביות בביצועים בין השרתים. וזה עוד לפני שאתה לוקח בחשבון גורמים כמו מרחק גאוגרפי.

לכן יש לראות בתוצאות אלה אך ורק כאינדיקציה גסה לסוגי המהירויות שאולי תצפו בעת השימוש ב- VPN Gate. שרתים נבחרו פחות או יותר באופן אקראי, על סמך מיקום ומדדי ביצועים שפורסמו.

שים לב שלא הצלחתי להתחבר לכמחצית מכל השרתים שניסיתי להתחבר אליהם. השרתים שערכתי היו:

  • יפן (מהירות קו 207.7 מגהביט לשנייה, פינג 21,21)
  • ארצות הברית (מהירות קו 32.7, Mbps פינג 11,11)
  • בריטניה (מהירות קו 16.1, Mbps פינג -, -)

מהירויות הורדהמהירויות העלאה

הגרפים מראים את המהירויות הגבוהות ביותר, הנמוכות והממוצע עבור כל שרת ומיקום. לפרטים נוספים ראה הסבר על מבחן המהירות המלא שלנו.

תוצאות אלה אינן סבירות להשאיר ספקי VPN מסחריים ערים בלילה! למעשה, בבדיקות שלי, כל שרתי שער ה- VPN היו אטים משמעותית מאשר השימוש ברשת Tor. מהירויות ההורדה היו לרוב עד כמה Kbps!

עם זאת יש לציין כי השרתים המהירים ביותר נמצאים במזרח אסיה. אז אם אתם קרובים יותר מבחינה גאוגרפית למקומות כמו יפן ודרום קוריאה, הביצועים עשויים להיות טובים בהרבה.

בדיקות דליפות IP

לא זיהיתי שום דליפות IPv4 DNS או דליפות WebRTC תוך כדי שימוש ב- SoftEther VPN. שים לב שהספק שירותי האינטרנט שלי (Virgin Media UK) אינו תומך ב- IPv6, כך שאיני יכול לבדוק אם קיימים דליפות IPv6.

אם אתה מתחבר באמצעות OpenVPN, אתה יכול לבחור להוריד קובצי .ovpn שמציינים שרת DNS מתאים כדי למנוע דליפות DNS..

Netflix האמריקנית לא חסמה אותי בעת השימוש בשרת האמריקני שבדקתי, למרות שמהירות החיבור הייתה כה גרועה עד שההפעלה של וידאו לא הייתה אפשרית בפועל. אם אתה מסוגל למצוא שרת מהיר בארה"ב כדי להזרים תוכן וידאו, סביר להניח שתוכל לעשות זאת באמצעות VPN Gate.

מחיר

1 חודש

0.00 דולר
לחודש

"שער VPN לעולם לא יהיה שירות משלם בעתיד."

בדומה לרשת טור, כל שרתי שער ה- VPN מנוהלים על ידי מתנדבים. משמעות הדבר היא ששער VPN חופשי לשימוש לחלוטין.

"יתר על כן, חוק התקשורת היפני מחייב שכל 'שירות רשת משלם' יירשם לממשלה, ויעמוד בצו של שר הפנים והתקשורת. כך שאם שער ה- VPN יהפוך לשירות משלם, אנו מפריעים לממשלה היפנית. כדי להימנע מכך, אנחנו לא רוצים להיות שירות משלם. הגורם ששער ה- VPN מורכב מהרבה מתנדבים ברחבי העולם אמור להקשות על המצב להפוך לשירות משלם. "

אז "חינם" באמת אומר בחינם! זה המחיר המועדף על כולם. יש!

קלות שימוש

הרשמה

לא נדרשים הרשמות או פרטים אישיים. שרתים זמינים מופיעים בדף רשימת שרתי VPN. כל שרת מספק מדריך וכל קובצי התצורה הרלוונטיים הנחוצים כדי להתחבר אליו באמצעות אחד מהפרוטוקולים שהוא תומך בהם.

סטטיסטיקות שרת

רשימת השרת מציגה סיכום של נתונים סטטיסטיים, כגון זמן פינג של שרת תפוקה, כדי לעזור לך לבחור שרת שמתאים לך..

לקוח VPN של Windows SoftEther

הדרך הקלה ביותר להשתמש בשער VPN היא לעשות זאת הורד ולהתקין גרסה מיוחדת של לקוח ה- VPE של SoftEther. יש לזה את "VPN שער לקוח VPN" מוגדר מראש. זה מאפשר לך להתחבר לשרתי VPN Gate באמצעות פרוטוקול SoftEther VPN.

מנהל לקוח

לאחר ההתקנה, בחר "שרתי ממסר VPN Gate Public Public VPN Gate" ...

שרתי ממסר VPN ציבוריים

ומוצגת בפניכם רשימת שרתים! נתונים סטטיסטיים שונים זמינים וניתן למיין שרתים בהתאם לסדרי העדיפויות שלך.

סטטוס חיבור

לאחר שהחלטת, לחץ לחיצה כפולה על ערך השרת כדי להתחבר אליו

שרתים אחרונים

בזמן ההפעלה ניתן לגשת לרבים מפונקציות המפתח של SoftEther VPN על ידי לחיצה ימנית על סמל ההתראה שלה

סוגיה אחת ששמתי לב אליה היא שכאשר ניתקתי משרת VPN, הגדרות ה- DNS שלי לא החזירו את ברירות המחדל הקודמות שלהן. לכן הייתי צריך לאפס אותם ידנית כל פעם על מנת לגשת לאינטרנט.

האתר

שער VPN הוא פרויקט לוואי SoftEther VPN, שפותח על ידי אוניברסיטת צוקובה ביפן. לפיכך אין זה מפתיע שהאתר (וה- VPE הקשורים ל- SoftEther VPN) מלא במידע טכני שימושי. אחרי הכל, החבר'ה מאוניברסיטת צוקובה מאוד שמחים להשוויץ בטכנולוגיה שלהם!

המידע מסודר היטב, ומושגי מפתח מוסברים היטב. אינפוגרפיות וצילומי מסך משמשים בנדיבות כדי להמחיש נקודות שנעשו.

אף על פי שהאנגלית בשימוש מפעם לפעם מעט, אני מעולם לא הייתה לי שום בעיה להבין את הנאמר.

תמיכה

שער VPN אינו שירות מסחרי. לכן אין צוות תמיכה שיכול לעזור לך אם אתה נתקל בבעיות. אולם ישנו פורום משתמשים של VPN Gate בו תוכלו לפרסם שאלות.

זה די פעיל, ונראה ששאלות הגיוניות ביותר (שאינן ספאם) מקבלות תשובה. אנא זכור כי כל הסיוע הוא וולונטרי מצד חברי הפורום.

פרטיות ואבטחה

פרטיות

הדבר החשוב ביותר להבין על שער VPN הוא שהוא מנוהל על ידי מתנדבים. משמעות הדבר היא שכל אחד יכול להתנדב להפעלת שרת VPN Gate. ולכן כל מתנדב יכול לרגל אחר פעילות האינטרנט שלך (אלא אם כן היא מוסתרת על ידי HTTPS).

בדף רשימת שרתי VPN, כל רשומה מציינת בבירור את מדיניות הרישום של השרת.

מדיניות רישום

בפועל זה בדרך כלל למשך שבועיים. אין דרך להבטיח שמדיניות רישום זו מתבצעת, וייתכן בהחלט כי שרתים מסוימים פועלים כצירוף חפירה.

בנוסף לכל אלה, כחלק ממדיניותה נגד התעללות, אוניברסיטת צוקובה מנהלת יומני חיבור (לא יומני שימוש) במשך "שלושה חודשים או יותר." יומנים אלה כוללים:

  • תאריך ושעה
  • מזהה, כתובת IP ושם מארח של שרת VPN היעד
  • סוג הפעולה (התחבר או נתק)
  • כתובת IP גולמית ושם מארח של מחשב לקוח ה- VPN המקור
  • סוג פרוטוקולי VPN (SSL-VPN, L2TP, OpenVPN או SSTP)
  • שם תוכנת לקוח VPN, גרסה ותעודה (אם יש)
  • מספר המנות והבתים במהלך חיבור VPN ומידע על ניפוי שגיאות בתקשורת

מידע זה מועבר באופן אוטומטי לשרת הרישום של האוניברסיטה על ידי כל שרת VPN Gate.

"ניתוח יומן החיבור ל- VPN מועיל לחקור את כתובת ה- IP הגלובלית של המקור שלו. אנו נחשוף את יומני החיבור ל- VPN לשוטר, לתובע, לעורך דין או לבית משפט המוסמכים על פי החוקים החלים. "

לפיכך שער VPN אינו מתאים למי שרוצה פרטיות (קל וחומר "אנונימיות!). אם אתה רוצה פרטיות, השתמש במקום זאת בשירות VPN מסחרי טוב ללא יומנים או במקום זאת ב- Tor. כדי להשיג פרטיות מוחלטת, אנו ממליצים להשתמש בשירות VP VPN של Tor. למען ההגינות, פרטיות אינה מיועד לשער ה- VPN. במקום זאת יש לראות בו כלי אנטי צנזורה וכאקינג פריצה WiFi.

אבטחה טכנית

SoftEtherVPN מקבלת מגוון אפשרויות הצפנה.

שיטות הצפנה

לכל מפעיל שרת VPN Gate חופשי לבחור באילו אפשרויות הצפנה להשתמש בשרת שלו.

בורר הצפנה

עד קידוד AES של 256 סיביות עם קידוד מפתחות RSA 4096 סיביות, אימות ה- Hash של SHA-1 HMAC עם סודיות מושלמת של פורוורד (קבוצות שונות של דיפי הלמן) נתמך.

עם זאת, קשה לדעת באיזו הצפנה כל שרת משתמש בפועל. בשביל מה שווה, הורדתי ובדקתי מספר קבצי config של OpenVPN משרתי שערים VPN שערים אקראיים. בכל המקרים נעשה שימוש באימות hash AES-128 עם SHA-1 HMAC.

להלכה, אם כן, שרתי VPN Gate יכולים להשתמש בהצפנה חזקה מאוד. עם זאת, בפועל הכי בטוח להניח שהם לא עושים זאת. בהתחשב בכך ששער VPN לא באמת קשור לפרטיות, בכל מקרה, אין זה סביר שזו תהיה בעיה מרכזית עבור מרבית המשתמשים.

מראות

אחד השימושים הטובים ביותר בשער VPN הוא ככלי לצנזורה. מכיוון שחומות חומת האש של ממשלות (כמו אלה בסין, צפון קוריאה, איראן וסוריה) חוסמות את הגישה לאתר שער VPN, מספר אתרי מראה זמינים (ראה גם כאן).

במיוחד סין חוסמת באופן קבוע את כתובות ה- IP של שרתי VPN שערים ידועים. ככל הנראה כל שרת שהיה מקוון יותר מכמה שעות בערך צפוי להיחסם. לכן מומלץ למשתמשים בסין לעשות זאת הירשם עבור הודעות דוא"ל יומיות המכילות את רשימת כתובות האתרים של המראה (באמצעות שירות דוא"ל בינלאומי).

שרתי מראה

מפחיד

אם הורדת סיקור P2P מותרת, נראה כי מדובר באזור אפור (אם לשפוט בפורומים של האתר). המערכת מאפשרת זאת, אך מפעילי צמתים מנוסים טכניים יכולים לחסום אותה באמצעות תוכנת צד ג '.

אימה באמצעות שרתים שבהם הורדת P2P אינה חוקית עלולה לגרום למפעילים לקשיים, ולכן נראית מאוד גסה. והמפעילים עשויים להעביר כתובות IP פוגעות לגופי אכיפת זכויות יוצרים אם יוגשו DMCA או הודעות דומות. הורדה באמצעות שרתים במדינות בהן זה חוקי לעשות זאת עשויה להיות בסדר.

מחשבות אחרונות

ככלי חופשי, מתנדב, מנוהל נגד צנזורה, שער VPN קשה לדפוק. אז כבוד למפתחי שער ה- VPN מאוניברסיטת צוקובה, ולכל המתנדבים בשרת VPN Gate. למרבה הצער, בפועל מצאתי את שער VPN איטי מכדי שיהיה שווה לי להשתמש בו אי פעם.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me