שינו את הדרך בה אנו רואים ביקורות!
עדכנו לאחרונה את תהליך הניקוד שלנו עבור כל הביקורות ב- ProPrivacy.com. פרטים על קריטריוני הניקוד החדשים שלנו תוכלו למצוא כאן

VPNArea

 • תמחור

  מ 2.99 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • אנדרואיד

  • iOS

  • MacOS

  • לינוקס
 • ביטול החסימה:


  • נטפליקס

  • iPlayer

  • אמזון פריים

  • הולו

ProPrivacy.com ציון
9.3 מתוך 10

סיכום

VPNArea הינה בבעלות Offshore Security LTD, חברה הרשומה בבולגריה אך השרתים והדוא"ל שלה מתארחים בשוויץ. ה- VPN הוא שירות יומני אפס המספק גישה לשרתים ברחבי העולם. זהו VPN זול שיש לו מוניטין טוב במיוחד עם המנויים שלו. בסקירת VPNArea זו אנו בוחנים מדוע הם כל כך אוהבים את הלקוחות שלהם.

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינות
  70
 • חיבורים סימולטניים
  6
 • סמכות שיפוט
  בולגריה
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  40.59 מגהביט לשנייה

סקירת וידיאו

קצר בזמן? עיין בסקירת הווידיאו המהירה של VPNArea כדי לגלות עוד אודות ה- VPN המצוין הזה.


סקירה של VPNArea | פרטיות

סקירה של VPNArea | פרטיות

סקירה של VPNArea | פרטיות

מחיר

36 חודש

2.99 דולר
לחודש

12 חודש

4.92 $
לחודש

1 חודש

9.90 $
לחודש

צרכנים יכולים לרכוש VPNArea באמצעות שלוש תכניות מנוי שונות. העלות מופחתת ככל שהמנוי מתחייב זמן רב יותר. מבצע של חודש בודד עולה 9.90 דולר לחודש, שהוא יקר אך רגיל לתוכנית VPN של חודש. העלות מופחתת ל -4.92 דולר עבור תוכנית שנתית. עם זאת, מנוי לשלוש שנים מוריד את העלות לסך של 2.99 $ לחודש, שזה מחיר קשה לנצח בהתחשב במה שאתה מקבל עבור הכסף שלך.

למרות ש- VPNArea אינה מספקת תקופת ניסיון בחינם, יש לה אחריות להחזר הכסף של 30 יום (14 יום בחשבון של חודש). זה אומר שאתה יכול לבדוק את השירות במשך שבוע שלם ולקבל החזר כספי אם אתה לא ממש מרוצה.

VPNArea מספק שפע של אפשרויות תשלום שונות. ויזה, מאסטרקארד, Discover, אמריקן אקספרס, UnionPay, JCB ומסטרו, כולם מתקבלים. בנוסף, המשתמשים יכולים לבחור לשלם באמצעות ביטקוין או באמצעות ארנקים אלקטרוניים כמו PayPal, Payza ו- Webmoney.

פלטפורמות תשלום נתמכות


ויזה / מאסטרקארד


אמקס


מטבע מוצפן

בטל את חסימת Netflix?

VPNArea
NordVPN
ExpressVPN

נטפליקס
iPlayer
אמזון פריים
הולו

כשמדובר בביטול חסימת התוכן VPNArea הוא מעולה. שירות זה הוא VPN מפואר עבור Netflix מכיוון שהוא יכול לבטל את חסימת התוכן של Netflix מרחבי העולם. VPNArea מאפשר לך לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה. למען האמת, זהו אחד מה- VPNs הבודדים שמבטלים חסימת שירותים נדירים יותר כמו RTE אירלנד, SkyGo האיטלקית ונטפליקס האיטלקית. מה שאנחנו אוהבים ב- VPNArea זה שהוא מקשיב למנויים שלו ויצא מגדרו כדי להבטיח חסימת השירותים אם יתבקשו..

מאפיינים

מפחיד
סך כל השרתים 200
מדינות 70
חיבורים סימולטניים 6
נתב נתב
שילוח נמל
בחירת נמל
נתבים נתמכים ASUS GLi DD-WRT
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית שילוב

ל- VPNArea חבילה מלאה של תכונות פרטיות ואבטחה המספקות את כל מה שמנויים עשויים להזדקק כולל:

 • אין מדיניות יומנים

 • שרתים ב -70 מדינות ברחבי העולם

 • קידוד OpenVPN ופרוטוקול IKEv2 VPN

 • שירות לקוחות יוצא מן הכלל

 • מאפייני אבטחה מעולים (הגנת דליפות DNS)

 • Killswitch (Windows, Mac OSX, Android)

 • P2P מותר

 • צ'אט חי הוא 24/7

 • 6 חיבורים בו זמנית

 • התחברות אוטומטית

 • שינוי IP אוטומטי

 • חיבורים מעורפלים של מנהרה לעקיפת חומות אש ולהסתרת שימוש ב- VPN

 • כתובות IP ייעודיות עם תוסף שרתים פרטי

 • מבטל את החסימה של Netflix ארה"ב ו- BBC iPlayer

נהנינו במיוחד מששת דמי החיבורים בו זמנית של VPNArea - מה שאומר שהמנויים יכולים להגן על כל המכשירים שלהם באמצעות מנוי אחד בלבד. זה הופך את ה- VPNArea למושלם לבתים משפחתיים שבהם ישנם מספר מוביילים, שולחנות עבודה וטאבלטים להגנה.

מה שכן, זהו אחד ה- VPNs הבודדים שמספקים כתובות IP ייעודיות. מנויים יכולים לשלם כמה $ 15 לשנה כדי להוסיף ב- IP ייעודי עם שרת פרטי למנוי הקיים שלהם. מנויים יכולים לקבל IP ייעודי במספר נקודות חמות כולל בריטניה, ארה"ב, הולנד ואוסטרליה. זה נהדר עבור אנשים שמשחקים פוקר וקבוצות מיוחדות אחרות (כל מי שרוצה להריץ שרתי דואר או משחקים למשל).

מהירות וביצועים

אנו בודקים את VPNArea שלוש פעמים ביום באמצעות מערכת בדיקות המהירות המדעית שלנו. אנו בודקים שרתים הממוקמים בבריטניה, ארה"ב, הונג קונג ואוסטרליה במהירויות חיבור ממוצעות ועליונות (פרץ).

מצאנו כי תוצאות מהירות ההורדה של VPNArea היו גבוהות מהממוצע. עם הורדות בממוצע של ממש מתחת ל -30 מגה-ביט לשנייה - קל לראות מדוע ה- VPN הזה נהדר להזרמת נטפליקס או זרמי HD מוגבלים אחרים..

מהירויות פרץ של 70 מגהביט לשנייה אינן בהכרח מסנוורות - אך הן אכן מוכיחות כי ל- VPN זה יש המון כוח ותמיד יעשה את העבודה כאשר מדובר במשימות עתירות נתונים יותר..

מבחן מהירות VPNArea

דליפות IP

זוהה דליפת IPv4?
זוהה דליפת WebRTC?
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס
התגלה דליפת IPv6?
ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) 40.59

בדקנו את VPNArea עבור דליפות ב- IPv4 ו- IPv6 בעזרת כלי בדיקת הדליפה המצוין ipleak.org. אנו שמחים לדווח כי VPNArea לא ספג דליפות IP, דליפות DNS או דליפות WebRTC בשני סוגי החיבור. זה מרשים ביותר מכיוון שהרבה VPN פרמיום סובלים מכמה דליפות ב- IPv6: VPNArea לא.

אתה יכול להשתמש ב- ipleak.net כדי לבדוק אם יש לך דליפות IP, דליפות DNS, ודליפות WebRTC בעצמך. זכור להשתמש תמיד בחלון גלישה פרטי בדפדפן שלך כדי למנוע בעיות במטמון!

כשאתה מתחבר ל- VPNArea, בקשות DNS מטופלות על ידי פתרונות DNS של צד שלישי המנוהלים על ידי Cloudflare. עם זאת, VPNArea תמיד ממלא את בקשותיו קודם - כלומר VPN זה מאובטח לחלוטין מבחינת הפרטיות.

אולי החיסרון היחיד בשימוש במפתרי DNS של Cloudflare הוא שהוא אכן מעלה מעט את זמני בדיקת ה- DNS, מה שאומר שזמני טעינת העמודים יגדלו מעט כאשר VPNArea מחובר..

פרטיות

ערפול (התגנבות)
הגנת דליפות IPv4
הגנת דליפות IPv6
הגנת דליפות WebRTC
מתג כיבוי
DNS בהארחה עצמית / פרוקסי כן

VPNArea נהדר למטרות פרטיות בגלל בסיסו בבולגריה ושרתים מרכזיים בשוויץ. זה מרחיק את נתוני המנויים מחוץ להישג ידם של תחומי שיפוט פולשניים כמו בריטניה וארה"ב. הוסף לזה, את העובדה שמדובר ב- VPN עם יומני אפס. המשמעות היא שהיא לא שומרת נתונים על לקוחותיהם ולכן אין להם מה לעבור לרשויות אם יתבקשו.

מה שכן, ל- VPNArea יש מכשול הרגה ב- Mac OS X, Windows ואנדרואיד, כלומר ה- VPN הזה מושלם לאנשים שרוצים להוריד סיקורים בבטחה. בנוסף, VPNArea משתמשת בשרתי מתכת חשופה שיש להם שליטה מלאה עליהם - גם כאשר היא מספקת מיקומים וירטואליים.

בסך הכל, אין לנו ספק ש- VPNArea טוב במיוחד למטרות פרטיות והיכולת לשלם עם Bitcoins ומבלי לתת שם מייצרת אפשרות לאנונימיות יחסית..

הצפנה

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
פרוטוקולים אחרים OpenVPN כפול

VPNArea הוא VPN שמתגאה במתן יישום הצפנה חזק עדכני. הוא מספק גישה לפרוטוקולי OpenVPN ו- IKEv2; שניהם נחשבים להצפנה בדרגה צבאית.

בכל הנוגע ל- OpenVPN, הענקנו ל- VPNArea הוענקו חמישה מתוך חמישה על יישום הפרסי פרוטוקול VPN בלאס וגאס..

הנה כיצד VPNArea מיישם את OpenVPN בערוץ הבקרה:

 • קידוד AES CBC 256 סיביות

 • אימות HMAC SHA 256

 • לחיצת יד RSA 4096

 • סודיות קדימה מושלמת עם RSA + DH-4096

ערוץ הנתונים מוגן בסטנדרטים גבוהים דומים ...

 • צופן AES-256-CBC

 • אימות HMAC SHA 256

זהו יישום OpenVPN חזק ביותר, מה שאומר שאפשר לסמוך על ה- VPN כדי לספק ביטחון חזק.

יתר על כן, ל- VPNArea אפילו יש באונטי באונטי באתרים שלה המזמין האקרים לבנים בכדי להרוויח כסף עבור מציאת נקודות תורפה בקרב לקוחותיה. זה מצוין ומראה שהמשרד פתוח ברצון להבטיח אבטחה בפלטפורמה שלו.

שירות לקוחות

אחריות להחזר כספי
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אורך ערבות להחזר כספי ז
ניסיון חינם לא

כשמדובר בשירותי לקוחות ישנם מעטים VPN שבדקנו אי פעם שנמצאים באותה ליגה כמו VPNArea. למנויים ולא למנויים כאחד יש גישה לתמיכה בצ'אט בשידור חי 24/7, והסוכנים שלהם ידידותיים, בקיאים ומסייעים.

בנוסף, מנויים מקבלים גישה למערכת כרטיסים לשאילת שאלות באמצעות דואר אלקטרוני, קטע שאלות נפוצות שימושי ומדריכי התקנה לכל מערכות ההפעלה ולנתבי DD-WRT ועגבניות..

בדקתי את הצ'אט החי שלהם ביסודיות וגיליתי שהוא חסר תקלות. כאשר הייתה לי שאלה מאוד טכנולוגית לגבי יישום הצפנה, נאמר לי שאקבל את התשובה דרך מערכת הכרטיסים בדוא"ל. התשובה הייתה אדיבה ונתנה תשובה ישירה לשאלתי, עם מידע נוסף על כתובות ה- IP הייעודיות והן על תכונות האבטחה של השירות שלהם..

לבסוף, ל- VPNArea ניהול חשבונות מדיה חברתית מנוהלים היטב גם בטוויטר (@vpnareacom) וגם בפייסבוק (VPN Area - Offshore Security EOOD). צרכנים יכולים גם לשאול שאלות בפלטפורמות הללו.

חוויית משתמש

חלונות
אנדרואיד
iOS
טלפון של Windows
MacOS
לינוקס

אתר VPNArea הוא תוספת מסודרת ושימושית לשירות. מידע רב זמין בחלק השאלות הנפוצות וברגע שהמנויים נכנסים לאזור החבר הם מקבלים גישה למדריכי הגדרת משאבים מועילים..

הרשמה ל- VPNArea היא קלה ביותר, ומשתמשים אינם צריכים למסור נתונים פולשניים כמו שמות. כתובת דוא"ל דרושה לצורך התכתבויות, עם זאת, אתה יכול לבחור להצטרף באמצעות דוא"ל צורב כדי להוסיף אבטחה אם תרצה.

אפליקציית Windows

כמו בכל האפליקציות של VPNArea, לקוח ה- VPN של Windows פשוט מותאם ונוח לשימוש. קל לניווט בתפריט ההגדרות ומשתמשים יכולים לשנות במהירות את כל ההגדרות שהם רוצים לאפשר את הרוצח או ההערקה, למשל.

המהירות בלקוח Windows היא מעולה, והצלחנו להזרים שעות ללא הפרעות. מעולם לא חווינו קריסות או הפרעות אחרות.

ניתן להשיג מכשול הרגה כדי להפסיק את הנתונים שדולפים ב- VPN אם החיבור נושר, מה שאומר ש- VPN זה מושלם לסיבוב עם הפרטיות. הגנה מפני דליפות DNS זמינה גם אצל הלקוח, וזה נהדר.

מחליף ה- IP-אוטומטי מאפשר למשתמשים לקבוע משך זמן לפני שינוי ה- IP. לבסוף, משתמשים יכולים להגדיר את ה- VPN לפעול ברגע שמתחילה של Windows, להתחבר אוטומטית לשרת האחרון בו השתמשו, לבדוק אם יש עדכונים וגם לאפשר הגנת דליפות IPv6.

פלטפורמות אחרות

VPNArea מציעה אפליקציות מצוינות Mac OSX, iOS, Android ו- Linux VPN GUI בכמה מחוזות. כל הלקוחות מספקים חבילה מלאה של תכונות. ראוי לציין כי ה- VPN של iOS שלהם מיישם כברירת מחדל את הצפנת IKEv2 ואין להם מכשיר הרגה. עם זאת, ניתן להשתמש ב- OpenVPN על ידי חיבור באמצעות אפליקציית ConnectVPN Connect.

מלבד זאת, כל הפלטפורמות דומות ביותר וכולן מספקות יעילות שווה מבחינת המהירות והיציבות. נתבים כמו DD-WRT, קושחה של מרלין ועגבנייה תואמים גם הם, ומדריכי התקנה להגדרת תצורה של כל פלטפורמה ניתן למצוא באזור החברים בלבד של VPNArea. בדקנו את אפליקציות ה- VPN של iOS ו- Android עם חיבור IPv4 ומצאנו שהם קלים לשימוש; אף אחד מהם לא סבל מדליפות IP. בדקנו גם את לקוח ה- VPN של Mac ב- IPv4 וגם ב- IPv6, ושוב לא התגלו דליפות, וזה מצוין.

מחשבות אחרונות

VPNArea הינה ספקית VPN מאובטחת ביותר שממוקמת בבולגריה ומתארחת בשוויץ. זהו שירות מעוגל היטב עם אפליקציות מצוינות לכל הפלטפורמות. מבחינת עלות המנוי, מדיניות ההימנעות ללא כניסה, הצפנת AES של 256 סיביות, איתור דליפת DNS, הרצת מוות - ותכונות נוספות נוספות באמת מצטיינים.

שירות לקוחות לא יכול להיות טוב יותר עם ספק זה ותמיד להוט לעזור לצרכנים לבטל את חסימת התוכן. מה שכן, זהו אחד השירותים הבודדים שעדיין חוסמים את ה- iPlayer ו- Netflix US בשנת 2020.

הזמינות של כתובות IP ייעודיות עם שרת פרטי היא מצוינת ויהווה נקודת מכירה עבור אנשים מסוימים. לסיכום, VPN זה הוא כל הסבב הגדול, שבוודאי שווה לבדוק אותו בזכות הערבות להחזר הכסף שלו במשך 30 יום. אם אתה אוהב את השירות, מנוי לשלוש שנים שווה את הכסף.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me