VPNac


 • תמחור

  מ 4.80 $
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • אנדרואיד

  • לינוקס

  • iOS
 • ביטול החסימה:


  • נטפליקס

  • iPlayer

ProPrivacy.com ציון
9.4 מתוך 10

סיכום

VPN.ac הוא ספק VPN מבוסס רומני שהחל לפעול בשנת 2012. מאז, ProPrivacy.com בודקת שוב את השירות כדי לעקוב אחר התקדמותו. הרשת הפרטית הווירטואלית (VPN) ממשיכה להשתפר וכעת יש לה אפליקציית לקוח מקומית משלה - המערכת ששימשה בעבר לקוח OpenVPN GUI כללי. המשך לקרוא כדי לגלות עוד אודות השינויים החשובים ב- VPN.ac.

חברה זו ממוקמת ברומניה, אשר בזכות ההגנה על פרטיות הנתונים שמעניקה בית המשפט הגבוה שלה, היא מיקום נהדר עבור VPN. השירות כולל מערכת פרוקסי מוצפנת, שיכולה לעזור לכם להתגבר על מגבלות אזוריות.

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  רומניה
 • חיבורים סימולטניים
  6
 • מדינות
  20

מאפיינים

מפחיד
חיבורים סימולטניים 6
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית מתכת חשופה
נתב נתב
נתבים נתמכים Asus / AsusWRT, DD-WRT, OpenWRT, pfSense, עגבניה / עגבניה מתקדמת
שילוח נמל
בחירת נמל
סך כל השרתים 150
מדינות 20

לכל התוכניות התכונות הבאות:

 • 79 שרתי VPN ב 21 מדינות
 • שרתי פרוקסי ב 32 מדינות
 • הקצאה של שישה חיבורים בו זמנית
 • P2P / torrents מותר
 • אפליקציות VPN עבור Windows, Mac OS, iOS ו- Android
 • פרוטוקול OpenVPN over Transmission Control Transmission (TCP) ו- Protocol Data Protocol (UDP), פרוטוקול מנהרה של שכבה 2 (L2TP) / אבטחת פרוטוקול אינטרנט (IPSec), ופרוטוקול מנהרת נקודה לנקודה (PPTP)
 • הגדרה ידנית עבור לינוקס, נתבים ותיבות set-top
 • תוספי דפדפן פרוקסי מוצפנים עבור Chrome, Opera, ו- Firefox
 • הצפנה חזקה של הקמת מושב RSA של 4096 סיביות
 • בדיקת מהירות שרת מקוונת ובדיקת קיבולת
 • מתג כיבוי
 • רזולוציית DNS מוצפנת
 • שרת DNS פרטי
 • מניעת דליפת IP
 • שירות כתובות IP משותף

רשת השרתים של החברה אינה גדולה כמו אלו המסופקות על ידי שירותי VPN הרומנים המתחרים CyberGhost ו- ibVPN. עם זאת, רשת השרת גדלה בהיקף משנה לשנה. בפעם הבאה ש- ProPrivacy.com חוזר שוב עם החברה, יתכן בהחלט שיש יותר מהרשת הנוכחית של 79 שרתים ב -21 מדינות.

בדיקות אלה בוצעו מנוטינגהאם בבריטניה באמצעות שירות האינטרנט Virgin Media. בדיקות המהירות בוצעו באתר testmy.net. כל אחת מקטגוריות התוצאה שאתה רואה בתרשימי הבדיקה של ההורדה וההעלאה נערכה מחמישה בדיקות.

מהירויות ההורדה וההעלאה נבדקו ללא שימוש ב- VPN כלשהו בקו. בשלב הבא הבדיקות בוצעו כאשר החיבור פועל דרך שרת VPN.ac ב- Coventry, שהוא השרת הקרוב ביותר שיש לחברה למיקום הבדיקה. מבחן המיקום השני בדק את המהירות כשהוא מחובר דרך שרת VPN.ac בפריס. VPN.ac עשתה שרתים מיטוביים להורדת P2P. אין שרתי P2P בבריטניה. לכן שרת פריז זה הוא המתקן הקרוב ביותר המותאם P2P למיקום הבדיקה.

תוכלו גם לראות תוצאות לחיבור למיאמי מבריטניה, גם ללא VPN שהוחל על החיבור וגם עם חיבור דרך שרת VPN.ac מיאמי. בכל בדיקות ה- VPN, הגדרתי את האפליקציה לפעול עם OpenVPN דרך UDP, באמצעות קידוד AES עם מפתח 256 סיביות..

מהירויות הורדה של VPNac

התרשים מציג את המהירויות הגבוהות ביותר, הנמוכות והממוצע עבור כל שרת ומיקום. לפרטים נוספים ראה הסבר על מבחן המהירות המלא שלנו.

שירות האינטרנט Virgin Media ייצר מגוון רחב של מהירויות, החל מ- 23 Mbps ל- 41.8 Mbps במהלך בדיקת ההורדה. תוצאות השרתים האירופיות של VPN.ac היו בעקביות בטווח זה, ולכן החלת ה- VPN לקו לא האטה את החיבורים. עם זאת, המידע המופלא שיצא מאותם מבחני הורדה אירופיים הוא ההבדל שאופטימיזציה למשימות ספציפיות יכולה לבצע לביצועים של שרת VPN. שרת פריז סיפק באופן עקבי מהירויות שהיו בראש יכולות שירות האינטרנט הבסיסי, אף על פי שמיקום השרת גרם לכל חבילה לנסוע הלאה בנתיב שהוסב מעבר לים ובחזרה. במבחני העלאה, הן קובנטרי והן שרתי פריז נתנו ביצועים מכובדים.

הביצוע של VPN.ac בקשר הטרנס אטלנטי היה סיפור אחר. המהירות הממוצעת במשך חמשת הבדיקות עם ה- VPN הייתה נמוכה מהמהירות האיטית ביותר שקרה בחיבור אמריקאי ללא ה- VPN. במבחני ההעלאה, VPN.ac לא יכול היה להגיע למהירויות הנמוכות ביותר שחיבור Virgin Media הפיק ללא VPN.

בדיקות דליפה

זוהה דליפת IPv4?
זוהה דליפת WebRTC?
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס

בדיקות ProPrivacy.com לגבי דליפות IP נועדו לבחון את הביצועים של מיסוך כתובות IP הן עבור כתובות IPv4 והן עבור IPv6. לרוע המזל, Virgin Media אינה מעסיקה כתובות IPv6, כך שלא יכולתי לבדוק אם השירות של VPN.ac יכול להסוות את סוג הכתובת הזה. בדקתי אם קיימות דליפות IPv4 באמצעות שירותי ipleak.net ו- doileak.net. ניגשתי לשרתים אלה בזמן שהיה לי חיבור OpenVPN ללונדון דרך שרת VPN.ac Coventry. השירות עבר את כל המבחנים.

מחיר

12 חודש

4.80 $
לחודש

6 חודש

6.00 $
לחודש

3 חודשים

8.00 $
לחודש

1 חודש

9.00 $
לחודש

ל- VPN.ac חבילת מנויים אחת. אתה יכול לקנות אותו לתקופות שונות, כאשר משך זמן ארוך יותר מביא לך מחירים נמוכים יותר. התעריף החודשי במנוי שנתי מסתדר בזול יותר מאשר אם אתה פשוט משלם עבור חודש אחד. עם זאת, אתה צריך לשלם עבור השירות של כל השנה מלפנים.

אתה מקבל התחייבות להחזר כספי למשך שבעה ימים עם כל אפשרויות המינוי האלה.

תמחור VPNac

כל התוכניות הללו מעניקות לך שישה חיבורים בו זמנית. החברה מציעה גם תקופת ניסיון למשך שבוע תמורת 2 דולר. בתוכנית זו אתה מקבל רק שלושה חיבורים בו זמנית.

בכל המקרים, מנוי ה- VPN שלך מאפשר לך גישה לשירות SecureProxy של VPN.ac. ה- VPN עובד דרך האפליקציה. SecureProxy מיושם כהרחבת דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה - אין גרסאות זמינות עבור Microsoft Edge או Internet Explorer. סקירה זו תתמקד ביכולות שירות VPN של החברה.

בנוסף לקבלת כרטיסי אשראי וחיוב, החברה מאפשרת ללקוחות לשלם באמצעות מגוון רחב של מערכות עיבוד תשלומים, כולל PayPal, UnionPay, iDeal, WebMoney ו- Alipay. אם אתה רוצה אנונימיות אתה יכול לשלם באמצעות ביטקוין, או עם כרטיסי מתנה. אתה יכול גם לשלם באמצעות העברה בנקאית של SEPA.

SecureProxy

בונוס של שירות VPN.ac הוא שירות SecureProxy בחינם. החברה מנהלת שרתי פרוקסי במדינות רבות יותר עבור שירות ה- Proxy המוצפן שלה מאשר עבור VPN שלה. SecureProxy משתמש בפרוטוקול HTTPS כדי לספק קידוד של תוכן החיבור ומעביר חיבורים דרך שרת מתווך. טריקים אלה מבוצעים כדי להטעות את המגבלות האזוריות על שירותי סטרימינג. התיאוריה שמאחורי מערכת זו היא שאינך זקוק לפרטיות מלאה רק כדי לעקוף מגבלות אזוריות. עם זאת, העובדה שהתנועה שלך מועברת לשרת proxy פירושה שכל הבקשות לשרתי סטרימינג יוצגו בשמך על ידי ה- proxy. כך, נראה שאתה נמצא במדינה הנדרשת כדי לקבל גישה לתוכן וידאו.

שרת ה- Proxy מעביר לתשובה משרת הסטרימינג, כך שתוכלו לצפות בתוכנית שנבחרה בדפדפן.

בדקתי את שירות VPN.ac VPN עם Netflix ו- BBC iPlayer. בדקתי גם את VPN.ac SecureProxy בשני אתרי המדיה האלה. שני השירותים הובילו אותי למגבלות האזוריות של נטפליקס ו- BBC iPlayer.

קלות שימוש

חלונות
MacOS
אנדרואיד
לינוקס
iOS
טלפון של Windows

העמוד הראשי של אתר VPN.ac כולל מפה של העולם המציגה את מיקומי שרתי ה- VPN של החברה. התפריט הראשי נמצא בשורת תפריטים בשורה השנייה של דף הבית. מעל זה תוכלו לראות רצועה עם סדרת קיצורי דרך לשירותים באתר, כולל גישה לאזור הלקוח.

כשאתה גולל מטה, התפריט הראשי קופץ כדי להחליף את רצועת הקיצור ונשאר גלוי בכל עת. בתחתית הדף קטע קישורים מהירים. אזור הלקוח מכיל קישורים להורדת קבצים, מדריכים ומידע על כרטיסי תמיכה.

תמיכה

ניסיון חינם לא
אחריות להחזר כספי
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אורך ערבות להחזר כספי ז

אתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה על ידי לחיצה על "תמיכה" בתפריט אזור הלקוח ואז בחר "כרטיס פתוח" מהתפריט הנפתח. לחלופין, אתה יכול ללחוץ על "פתח כרטיס חדש" כפתור במסך הראשי של אזור הלקוח.

יש "צור קשר עם תמיכה" קישור באפליקציה. זה פותח דף בדפדפן ברירת המחדל שלך כדי לתת גישה למרכז התמיכה. ה "הגיש כרטיס" כפתור במסך זה הוא מסלול נוסף לטופס כרטיס התמיכה.

ברגע שתלחץ על כפתור 'שלח' בטופס התמיכה, תקבל דוא"ל תגובה אוטומטית כדי לאשר את קבלת שאלתך. תקבל גם דוא"ל כאשר איש צוות עונה לשאלתך. אתה יכול לראות את הסטטוס הנוכחי של כל הפניות ששלחת לצוות התמיכה על ידי בחירת כרטיסים מתפריט התמיכה באזור הלקוח, או על ידי גלילה מטה לסעיף התמיכה במסך הראשי של פרטי החשבון שלך..

התהליך

אם ברצונך לנסות את תקופת הניסיון של $ 2 לשבוע, עליך לעבור לדף השאלות הנפוצות ולחץ על קישור בהסבר על חשבון ניסיון..

כדי להגיע לדף ההרשמה למנוי רגיל, עליך ללחוץ על אחד מה- "הרשם עכשיו" כפתורים המופיעים בפרקי זמן קבועים בכל האתר, או עבור לדף התמחור. לאחר מכן לחץ על "קבל את זה עכשיו" כפתור מתחת לתכנית המנויים שתרצה לקנות.

הרשמה

תחילה עליך ליצור חשבון משתמש עם השירות לפני שאתה עובר על שלב עיבוד התשלומים. למטה, אתה יכול לראות את דף ההרשמה למשפט של שבוע. החברה דורשת ממך רק כתובת דוא"ל ומיקום. תצטרך להיות כתובת לאימות כדי לנקות את הדרישות של חברת עיבוד התשלומים שתבחר בהמשך. עם זאת, אם אתה רוצה להיות אנונימי לחלוטין, אתה יכול להקים חשבון דואר אלקטרוני כדי להתמודד עם ה- VPN ולשלם עם ביטקוין או עם כרטיס מתנה לחנות..

לאחר השלמת תהליך ההרשמה, תקבל שלושה דוא"ל מ- VPN.ac. הדוא"ל עם הנושא "הפעלת VPN" מכיל את אישורי הכניסה הדרושים בכדי לגרום ללקוח VPN לעבוד. כתובת הדוא"ל שהזנת בדף ההרשמה היא שם המשתמש שלך עבור אזור הלקוח. הסיסמה שהגדרת במהלך יצירת החשבון תעבוד רק עבור אזור הלקוח ולא עבור ה- VPN.

חזרה לאתר, השלמת התשלום שלך תביא להצגת דף אישור הזמנה. לחץ על קישור אזור הלקוח בדף זה כדי להגיע ללוח המחוונים. קישורי הורדה של תוכנת VPN זמינים בחלק הקישורים המהירים באזור הלקוח.

לקוח VPN.ac Windows VPN

עליך להזין את שם המשתמש והסיסמה בלקוח VPN בפעם הראשונה שאתה משתמש בהם. ודא שאתה עוזב את "שמור סיסמא" התיבה מסומנת כדי שלא תצטרך להמשיך להתייחס לדוא"ל קבלת הפנים בכל פעם שאתה רוצה להשתמש ב- VPN.

תהליך השימוש ב- VPN מאוד פשוט. אתה בוחר מיקום שרת מהרשימה הנפתחת ובוחר בפרוטוקול VPN בו אתה רוצה להשתמש. לאחר מכן יש לך אפשרות להחליט אם ברצונך להפעיל את החיבור דרך UDP או TCP. ההבדל בין שתי אפשרויות אלה הוא ש- TCP קובע הפעלה, ואילו UDP הוא "ללא חיבור" מתודולוגיה. UDP מועדפת עבור יישומים אינטראקטיביים וזרמים.

לאחר שתמיין את ההגדרות שלך, לחץ על כפתור התחבר כדי להפעיל את ה- VPN.

הכרטיסייה המתקדמת של האפליקציה כוללת סדרה של הגדרות אבטחה. החשובים שבהם הם מתג ההריגה ודגל המשתמשים בסין. מתג ההשמדה מונע מיישומים במחשב שלך להתחבר לאינטרנט אם ה- VPN אינו מופעל. זוהי תכונה חשובה אם אתה נמצא במקום שגילוי פעילויות האינטרנט שלך עלול לגרום להשלכות משפטיות.

ה "מדינה מצונזרת" דגל מעניק לך הגנה נוספת מפני זיהוי כשאתה בסין, או מדינה אחרת מדכאת.

אם אתה ממזער את האפליקציה, ה- VPN ממשיך לפעול וניתן לגשת אליו דרך אייקון במגש המערכת בשולחן העבודה, בפינה השמאלית התחתונה של המסך סמוך לתאריך. אינך צריך להחזיר את האפליקציה כדי לשלוט ב- VPN. פקדי המערכת זמינים כתפריטים קופצים מחוץ לסמל זה.

לחץ על הסמל כדי לקבל את תפריט הבקרה של VPN.ac. אפשרות תפריט חיבורים מציגה רשימה מלאה של שרתים זמינים. החיבור החי הנוכחי שלך מופיע בגופן מודגש. כדי לעבור לשרת אחר, פשוט לחץ על השם של אותו מיקום חדש.

פלטפורמות אחרות

אפליקציית VPN.ac זמינה למכשירי Windows, Mac OS X, iOS ו- Android. אתר VPN.ac כולל הוראות להגדרת השירות בנתבים המריצים DD-WRT, Tomato, pfSense ו- AsusWRT. ניתן להתקין את ה- VPN באופן ידני על מחשבי לינוקס ותיבות Kodi.

פרטיות ואבטחה

ערפול (התגנבות)
DNS בהארחה עצמית / פרוקסי כן
הגנת דליפות IPv4
הגנת דליפות IPv6
הגנת דליפות WebRTC
מתג כיבוי

רומניה היא מיקום טוב לשירותי VPN והיא בית לשלושה הטובים ביותר - CyberGhost, ibVPN ו- VPN.ac. בית המשפט הגבוה במדינה השליך את חוקי שמירת הנתונים של הממשלה. חוקים אלה נחקקו בכפייה של הוראה של האיחוד האירופי. התוצאה היא שרומניה אינה מטילה את דרישות שמירת וחשיפת הנתונים שמדינות האיחוד האחרות מטילות.

הדרישות התפעוליות של VPN מחייבות מיפוי בין כתובת ה- IP של הלקוח לבין כתובת התחליף ששרת VPN מקצה לאותו לקוח במהלך ההפעלה. לכן כל ה- VPNs צריכים לנהל רישומים על פעילויות המשתמש במהלך הפגישה. נקודת המפתח שאליה יש לבחון בעת ​​בחירת VPN היא האם החברה שומרת את המידע הזה בקובץ ברגע שהפגישה מתנתקת. VPN.ac לא מחזיק ביומני פעילות כלשהם. עם זאת, החברה אכן שומרת יומני חיבור לצורך פיקוח על פעילויות זדוניות.

פרוטוקולי הצפנה

IKEv2
OpenVPN
פרוטוקולים אחרים פרוקסי באמצעות HTTPS
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

משתמשים באפליקציה המותאמת אישית עבור Windows, Mac OS X ו- Android יכולים לבחור פרוטוקול VPN מועדף מתוך הממשק. זה נותן אפשרות לבחור בין OpenVPN, PPTP ו- L2TP עם IPSec. לקוחות שרוצים להשתמש ב- VPN במכשיר iOS צריכים להוריד לקוח OpenVPN סטנדרטי הזמין ללא תשלום מאתר האינטרנט של הארגון שמריץ את פרוטוקול OpenVPN. ליישום iOS VPN.ac יש יישום של פרוטוקול IKEv2.

בתוך האפליקציה, יש לך בחירה ברמות אבטחה ליישום OpenVPN. אנו ממליצים לבחור בגרסת המפתח של 256 סיביות. זה משתמש במערכת ההצפנה Advanced Encryption Standard (AES). אתה יכול לבחור להשתמש במקש קצר יותר. זה פחות מאובטח, אבל זה יפקה פחות את הסוללה שלך אם אתה משתמש במערכת בסמארטפון.

הצפנת RSA עם מפתח 4096 סיביות מציעה הצפנה חזקה מאוד, שרק ה- VPNs המודעים ביותר לאבטחה מציעים ברגע זה. זה חשוב במיוחד למי שרוצה VPN בסין, שם על פי השמועות הרשויות עובדות על פיצוח ההצפנה של הקמת מערכת ההפעלה של מערכות VPN.

מחשבות אחרונות

VPN.ac שיפר את שירותו מאז הקמתו והוא ממשיך להשתפר. הביצועים החזקים של רשת השרתים באירופה הופכים את זה ל- VPN נהדר עבור אותה יבשת. המהירות לארצות הברית נפגעה מעט על ידי ה- VPN. עם זאת, אם אתה רק רוצה לעקוף את המגבלות האזוריות על שירותי סטרימינג בארה"ב, סיומת הדפדפן SecureProxy עשויה להכניס אותך לאתר שבחרת בלי להאט את החיבורים..

לרומניה שלושה VPNs נהדרים: CyberGhost, ibVPN ו- VPN.ac. למרות שהייתי שם את ה- VPN הזה במקום השלישי כרגע, השיפורים המתמשכים בשירות של VPN.ac פירושו שהחברה הזו בדרך למשבצת מספר 1.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me