ZenMate VPN


 • תמחור

  מ 1.64 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
ז מתוך 10

סיכום

ZenMate היא חברה הידועה ביישומי ה- VPN החינמיים שלה, אך כעת היא מתמקדת במתן שירות VPN מובחר. אף על פי שאינה כוללת תכונות מלאות כמו כמה שירותי VPN שם בחוץ, היא מספקת את כל מה שרוב משתמשי ה- VPN רוצים כנראה במחיר התחתון..

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  גרמניה
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • מדינות
  30
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  67.7 מגהביט לשנייה

תמחור

כפי שנפוץ יותר ויותר בימינו, ZenMate מציעה תוכנית פשוטה אחת להתאמה אישית עם מחיר חודשי למדי למדי בתשלום חודשי, אשר יורד בצורה דרמטית אם אתה רוכש מנוי לשנה או שנתיים..

ויש לומר כי התוכניות לטווח הארוך שלה הן מהזולות ביותר בשוק.

3 שנה

1.64 דולר
לחודש

1 שנה

4.49 $
לחודש

1 חודש

9.99 $
לחודש

לכל המנויים יש ערבות להחזר כספי של 30 יום. באפשרותך גם לנצל ניסיון בחינם למשך 7 ימים, אשר דרושה רק כתובת דוא"ל תקפה. מנוי לשנה ל- McAfee Total Security נזרק גם הוא בחינם.

התשלום מתקבל באמצעות PayPal או כרטיס אשראי, כאשר תשלומי הכרטיסים מעובדים על ידי Cleverbridge.

פלטפורמות תשלום נתמכות

מאפיינים

חיבורים סימולטניים 5
מדינות 30
 • אין יומנים
 • עד 5 מכשירים סימולטניים
 • 35+ מיקומי שרת
 • תמיכה מרובת פלטפורמות
 • תוספי דפדפן
 • מתג להרוג (Windows ו- macOS)

מרבית השרתים שלה ממוקמים באירופה, אך ZenMate מפעילה גם שרתים בארצות החוף המזרחי והמערבי המערבי, קנדה, ברזיל, ישראל, דרום אפריקה, מיקומי מזרח אסיה שונים ואוסטרליה..

ZenMate משווקת את עצמה כשירות VPN נוח לשימוש שמכוון להדיוט. זה מספיק הוגן, אבל זה אומר שערכת הפיצ'רים שלו מעט בסיסית.

מהירות וביצועים

מהירות

תוצאות בדיקת מהירות ההורדה המשוקללות שלנו עבור ZenMate הן ממוצעות מאוד. תוצאות מהירות ההתפרצות המקסימלית הן גם אמצע הדרך אבל בכל זאת מספיק מהר כדי שלא תבחין בהאטה כלשהי כשאתה מתחבר לשרת באותו אזור גיאוגרפי כמו שאתה.

בדיקות דליפת IP

ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) 67.7

ב- Windows גילינו את דליפת ה- IPv6 WebRTC המוזרה, כך שמשתמשים ב- Windows צריכים להשבית את WebRTC בדפדפיהם או להשבית את ה- IPv6 ברמת המערכת. לחלופין, ZenMate מציע תוסף דפדפן WebRTC Protect משלה עבור Chrome.

לא גילינו שום דליפות ב- macOS, אם כי גם ב- macOS וגם ב- Windows קצת הופתענו לראות כמה שאילתות DNS נפתרות במיקום קרוב מאוד למיקום הפיזי האמיתי שלנו. עם זאת, תרגום ה- DNS טופל על ידי שרתי ZenMate, ולכן אינו מהווה דליפת DNS.

איננו יכולים לבדוק מכשירים ניידים המשתמשים בחיבור IPv6 בשלב זה, אך בחיבור IPv4 לא התגלה שום דליפות IP מכל סוג שהוא

האם ZenMate מבטל את חסימת Netflix?

ZenMate מציעה שרתי סטרימינג מיוחדים, המותאמים באופן אופטימלי לביטול החסימה של מבחר שירותי סטרימינג פופולריים במדינות שונות ברחבי העולם.

זנמר נטפלי

בדקנו את השרתים הללו באמצעות שירותי ה- Netflix האמריקאיים ו- BBC iPlayer, ובוודאי שהם ביטלו את חסימת ההצלחה של שתי הפלטפורמות. ZenMate מפעילה שרתי Netflix מיוחדים המבוססים בארצות הברית, בריטניה, גרמניה וצרפת.

קלות שימוש

כפי שכבר צוין, רק כתובת דוא"ל נדרשת כדי להירשם לניסיון הניסיון בחינם, ותשלום עבור השירות המלא בלבד רק מחייב לספק פרטי תשלום נחוצים. אפליקציות ייעודיות זמינות עבור Windows, macOS, iOS, Android ו- Android TV.

מדריכי התקנה ידניים של OpenVPN זמינים גם לכל הפלטפורמות העיקריות, כולל מערכת ההפעלה לינוקס וכרום. למרבה הצער, לא הצלחנו למצוא את קבצי התצורה הנדרשים בשום מקום באתר שכן כל הקישורים הופנו לדפים שלא היו שימושיים.

לקוח Windows

תוכנת ה- VPN של Windows של ZenMate נראית טוב ונוחה לשימוש.

רשימת שרת ZenMate בחלונות

בהתאם למנטרה של ZenMate שפשוטה זו הפילוסופיה הטובה ביותר, אתה יכול לבחור מיקומי שרת אך אינך יכול לבחור שרתים בודדים. עם זאת, באפשרותך למיין שרתים לאלה שמבטלים את חסימת שירותי הזרמת הנבחרים ומאפשרים סיבוב.

הגדרות לקוח של חלונות ZenMate

אתה יכול לבחור בין פרוטוקולי ה- VPN של OpenVPN, IKEv2 ו- L2TP / IPsec, כאשר OpenVPN הוא ברירת המחדל. אתה יכול גם לבחור בין OpenVPN UDP ו- TCP, שימושי להבסת רמות מתונות של צנזורה VPN. באופן דומה, תכונת בחירת היציאות האקראית יכולה להיות יעילה בהבסת חסימות VPN פשוטות.

מתג להרוג כלול. סגירת האפליקציה עצמה בכדי לדמות קריסת תוכנה לא ביטלה את חיבור ה- VPN. סגירת הכוח של הדמון OpenVPN אכן, אבל אז לא הצלחנו להתחבר לאינטרנט. משמעות הדבר היא שהמתג ההורג משתמש בכללי חומת אש ברמת המערכת כדי למנוע חיבורים מחוץ למנהרת VPN, וזה טוב.

משתמשי VPN מנוסים שמגלים דמיון הדוק עם לקוח CyberGhost אינם טועים. שניהם כעת בבעלות Kape Technologies ונראה שהם חולקים רשת שרתים משותפת.

לקוח ה- macOS

בר הבדלי ממשק קלים של מערכת ההפעלה, לקוח ה- VPN של ה- macOS של ZenMate נראה זהה לזה של Windows. אפליקציית ה- Mac משתמשת ב- OpenVPN בלבד, ואינה כוללת בחירת יציאה אקראית או יכולת לעבור מ- UDP ל- TCP. עם זאת, הוא כולל מתג להרוג.

אפליקציות סלולריות

באופן לא מפתיע, אפליקציית אנדרואיד OpenVPN היא רומן פשוט. עם זאת, זה עובד טוב ומציע בחירת יציאות אקראית ויכולת לעבור מ- UDP ל- TCP. אין מתג kill, אם כי ל- Android 7.0+ יש מתג kill מובנה שעובד עם כל אפליקציית VPN.

אפליקציית ה- VPN של iOS נראית כמעט זהה ליישום ה- VPN של אנדרואיד אך משתמש בפרוטוקול IKEv2 ואינו מציע סריקת יציאה אקראית..

שירות לקוחות

למרות שהאתר כולל ווידג'ט חי בסגנון צ'אט, התגובות הן באמצעות דואר אלקטרוני בלבד. שאלנו כמה שאלות שהודאו כי היו טכניות למדי, אך מעולם לא קיבלנו תשובה. בואו ונניח שזה לא הרשים אותנו!

ישנם גם מדריכי התקנה וכמה מדריכים טכניים מסוג יורה הבעיות באתר.

פרטיות ואבטחה

סמכות שיפוט

ZenMate עצמו מבוסס בגרמניה. זו מדינה הידועה בחוקי פרטיות הנתונים החזקים שלה, ובשנת 2018 הייתה המדינה הראשונה שהתיימה במלואה את חקיקת הגנת המידע שלה עם ה- GDPR.

בניגוד לכך, היא גם חוקקה את ההנחיה לשמירת נתונים של האיחוד האירופי בטענה שאינה חוקית בנושא זכויות האדם. זה נכנס לתוקף במלואו בשנת 2016 ומחייב את כל ספקי שירותי התקשורת והאינטרנט לשמור על מטא נתונים של משתמשים עד 10 שבועות. למרבה הצער, ההגדרה של "מטא נתונים" המשמשים את החוק כוללת רשימה של כל אתרי האינטרנט בהם ביקרו.

נכון לעכשיו, איננו יכולים לקבוע אם חוק שמירת הנתונים חל על שירותי VPN שממוקמים בגרמניה.

גרמניה היא בעלת ברית קרובה של ארצות הברית, כאשר ה- NSA מבסס את מטה אירופה במדינה. חוק איסוף מודיעין תקשורת לשנת 2016 אישר לשירות הביון הפדרלי של גרמניה (BND) סמכויות נרחבות לפקח על כל תנועת האינטרנט הנכנסת ויוצאת מהמדינה.

בשנת 2018 נרכשה חברת ZenMate על ידי Kape Technologies, חברה שנראית כעת מבוססת בבריטניה. זה רחוק מלהיות אידיאלי מכיוון שבריטניה אוכפת כעת כמה מחוקי המעקב ההמוניים הנרחבים ביותר שהועברו אי פעם בכל מקום, וכחברה מייסדת בברית חמש העיניים המרגלת, סוכנות האבטחה שלה GCHQ עובדת בשיתוף פעולה הדוק מאוד עם ה- NSA.

יומנים

אתר ZenMate אוסף מידע אישי רב כשאתה מבקר בו, כולל כתובת האינטרנט (IP) הייחודית שלך. מדיניות הפרטיות הארוכה שלה מפרטת מה היא עושה ולא עושה עם המידע שנאסף מאתר האינטרנט שלה או שאתה מוסר לו בעת ההרשמה לשירות..

רק כדי להדגיש, זה תקף רק לאתר. למרות הקצרה למדי, מדיניות הפרטיות באופן ברור (אם בקצרה; ZenMate אומרת לנו שהדבר ישתנה בקרוב) קובעת כי לא משתמשים ביומנים בעת השימוש בשירות VPN עצמו:

"הנתונים האישיים שהוזכרו לעיל אינם קשורים בשום שלב לסוג כלשהו של פעילות שנעשה על ידי המשתמש בתוך מנהרת ה- VPN של ZenMate, אשר לא מוקלטת, לא נרשמת ולא נשמרת כלל."

עם זאת אנו מעוניינים שיהיה ברור יותר האם שירותי VPN גרמניים כלולים בחוק שמירת נתונים, ולכן נדרשים על פי החוק לשמור יומנים למשך 10 שבועות..

אבטחה טכנית

אפליקציית Windows משתמשת כברירת מחדל בפרוטוקול ההצפנה OpenVPN, למרות שתוכל לעבור ל- IKEv2 או IPsec. אפליקציות האנדרואיד ו- macOS משתמשים ב- OpenVPN, בעוד שאפליקציית iOS משתמשת ב- IKEv2.

בעת השימוש ב- OpenVPN ערוץ הנתונים מאובטח באמצעות צופן AES-256-CBC עם אימות hash SHA-256.

מידע אינו זמין בהגדרות המשמשות לערוץ הבקרה, אם כי ככל הנראה זהים לזה המשמש את CyberGhost: צופן AES-256-CBC עם אימות hash של SHA256. ערוץ בקרה: קידוד AES-256, הצפנת מפתח RSA-4096 ואימות hash של SHA384. סודיות קדימה מושלמת מסופקת על ידי החלפת מפתחות ECDH-4096.

שזו מערך חזק מאוד.

ZenMate משתמש גם ב 100% שרתי מתכת חשופים, שהם חדשות נהדרות לפרטיות. כאמור, גילינו דליפות WebRTC במערכת Windows, אך היישומים בדרך אחרת מאובטחים.

מחשבות אחרונות

ZenMate הוא שירות VPN זול וקל לשימוש, שעושה מה שהוא אומר על הפח. ככזו, אנו חושבים שהיא מספקת תמורה טובה לכסף עבור משתמש ה- VPN היותר מזדמן.

ציונים על הדלתות

8/10

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me