VPN של GOOSE


 • תמחור

  מ 3.89 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • אנדרואיד

  • לינוקס

  • iOS
 • ביטול החסימה:


  • נטפליקס

  • iPlayer

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

GOOSE VPN הוא ספק VPN מבוסס הולנד שמציע כמה תכונות מושכות, כגון קישוריות מכשירים ללא הגבלה ותמיכה ללקוחות 24/7 בשפה האנגלית וההולנדית. אווז מציעה גם תקופת ניסיון בחינם כדי לדגום את שירותיה לפני שתתחייב. בואו נסתכל מקרוב על השירות ...

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינות
  28
 • סמכות שיפוט
  הולנד

סקירת וידיאו

ביקורת VPN של אווז | פרטיות

ביקורת VPN של אווז | פרטיות

ביקורת VPN של אווז | פרטיות

מאפיינים

מפחיד
סך כל השרתים 117
מדינות 28
נתב נתב
שילוח נמל
בחירת נמל
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית שילוב
נתבים נתמכים Asus RT-AC66U, Asus RT-N16 / RT-N18U / RT-AC68U / RT-AC87U / RT-AC3200, קושחת TomatoUSB, Netgear (מצב L2TP), D-Link 600 (סדרת D-Link עם תמיכה L2TP / PPtP) , הגדרת GOOSE VPN באמצעות פרוטוקול OpenVPN לנתבי DD-WRT

VPN של GOOSE מציע כמה תכונות מפתה, כולל:

 • 28 מיקומי שרת עם 63+ שרתים
 • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
 • פרוטוקולי IKEv2, OpenVPN, PPTP ו- L2TP / IPSec
 • שרתים ייעודיים עבור P2P & סטרימינג מדיה
 • ממשק ידידותי למשתמש
 • אתר ואפליקציה רב לשוניים
 • תמיכה בצ'אט חי
 • תמיכת לקוחות באנגלית והולנדית

התכונות המסופקות על ידי GOOSE VPN הן בהחלט ברמה העליונה, במיוחד עם פרוטוקולי OpenVPN ו- IKEv2. עם 28 מיקומי שרת, יהיה עליכם להתקשות מעטים או חסרי גישה לגישה לדברים כמו אתרים חסומים ותוכן מוגבל גיאוגרפי.

זה נחמד גם שאווז מציעה אתר רב לשוני עם תמיכה בלקוחות באנגלית והולנדית. חיבורים סימולטניים ללא הגבלה הם בהחלט עוד פלוס, אם כי האיסור על שיתוף בחשבון מחזיר אותו מעט.

תוסף נגד פגיעות

אווז מציעה תוספת בקופה תמורת $ 0.80 - $ 1.00 לחודש נוספים תלוי בבחירת המנוי שלך. התוסף מספק תוכנת אנטי-וירוס, אנטי-תוכנה זדונית ואנטי-דיוג, כמו גם הגנה נוספת על חומת האש. תמורת דולר יותר (או אפילו פחות) בחודש, זה נראה כמו תוסף שאנשים מסוימים ירצו לכלול במנוי שלהם.

הוסף פגיעות אנטי לפגיעות ב- GOOSE

מהירות וביצועים

בבחירת שירות VPN, חשוב לקחת בחשבון את כל הגורמים. כיוון שכך, גורם חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון הוא הביצועים של מהירויות השרת כמו VPN ו / או כל דליפות. למרבה המזל, הביצועים הם גם משהו שאנחנו בוחנים ביסודיות ב- ProPrivacy.com כדי לחסוך לך קצת זמן. לפיכך, בואו להציץ למהירות של GOOSE VPN ולדלג את הביצועים ...

מהירות & דליפות

למרות ProPrivacy.com שמשתמשת במערכת בדיקת מהירות חדשה בסקירות ה- VPN האחרונות שלנו, GOOSE VPN, למרבה הצער, אינה כשירה מכיוון שהיא לא מספקת קובצי .ovpn באתר שלה. באשר למהירויות של אווז, השתמשתי בשיטת בדיקת המהירות הישנה שלנו - שהיא עדיין די מדויקת - כדי לספק לך כמה דוגמאות.

מהירויות הורדת VPN של GOOSE

כפי שניתן לראות מבדיקות מהירות ההורדה, מהירות האינטרנט פחתה משמעותית לאחר התחברות לאווז. בדיקות מהירות העלאה, לעומת זאת, היו די יציבות. אני ממליץ לבדוק שרתים שונים כדי למצוא את המהירות הטובה ביותר האפשרית. עם זאת, בסך הכל מדובר היה בביצוע חסר דעות בתחום קריטי.

מהירויות העלאה של VPN של GOOSE

בדיקות דליפה

זוהה דליפת IPv4?
זוהה דליפת WebRTC?
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס
התגלה דליפת IPv6?

אני שמחה לדווח של- VPOS VPN אין דליפות! האתרים בהם השתמשתי - ipleak.net ו- doileak.com - דיווחו בהצלחה על כתובת ה- IP ושרתי ה- DNS שהתכתבו עם שרת ה- VPN בו השתמשתי.

מבחן דליפת VPN של GOOSE

מחיר

1 חודש

3.89 דולר
לחודש

12 חודש

12.99 $
לחודש

VPN של GOOSE מציע חבילות הן באופציה של חודש והן באפשרות לשנה. האופציה לשנה היא ללא ספק הבחירה הזולה יותר, והיא מגיעה במחיר של $ 59.88 בכל שנה. האפשרות של חודש מוצעת בשתי תוכניות: נתונים ללא הגבלה ונתונים של 50 GB. כמובן שהתוכנית של 50 ג'יגה-בייט זולה יותר - אבל זה נכון גם שאתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו.

תמחור VPN של GOOSE

אווז מציעה ניסיון חינם למשך 30 יום, דבר מושלם אם אתה משתמש סקפטי שמעדיף לדגום תחילה ולרכוש אחר כך. עם זאת, אווז עדיין מחייב להזין את פרטי התשלום שלך לפני שתוכל להשתמש בניסיון ללא תשלום. אל תדאגי - אם בסופו של דבר לא אהבת את שירות ה- VPN, אתה יכול לבטל בכל עת ולא תחויב בחיוב.

VPN של GOOSE מציע את אפשרויות התשלום הבאות:

 • כרטיסי אשראי גדולים (ויזה, מאסטרקארד וכו ')
 • PayPal
 • MINT (מערכת כרטיסים בתשלום מראש) - מנויים שנתיים בלבד
 • iDeal

אווז מציעה כמה אמצעי תשלום אחרים, אבל זה קצת טריק לאתר אותם. בעבר הם תמכו בתשלומי ביטקוין עבור מנויים שנתיים. נראה כי אמצעי תשלום זה הוצא מהאופציות. הבחירה הטובה ביותר שלך לאנונימיות, במקרה זה, היא MINT. למרות שזה כמעט אינו אנונימי כמו תשלומי cryptocurrency (ואפילו תשלומי cryptocurrency אינם בהכרח אנונימיים).

חשבונות מיועדים לשימוש יחיד, אך אתה יכול לקבל הנחה כשאתה מזמין את חבריך (ולהיפך).

קלות שימוש

חלונות
MacOS
אנדרואיד
לינוקס
iOS
טלפון של Windows

אתר אינטרנט

דף הבית של GOOSE VPN

אתר ה- VPOS של GOOSE אטרקטיבי מבחינה ויזואלית ומורכב היטב, לרוב. דף הבית משתף פיסות מידע ב- VPN עצמו ואז, כמובן, מתהדר בדברים היומיומיים שבהם ניתן להשתמש ב- VPN (שמירה על בטחון מקוון, גישה לתוכן חסום וכו '). התפריט מציע קישורים לדפים רלוונטיים כמו הורדות ו- מחירים / תוכניות. החלק התחתון של הדף מציע קישורים רלוונטיים יותר לדברים כמו תמיכת לקוחות, קהילה, בלוג ושאלות נפוצות.

יש לי תלונה אחת לגבי אתר ה- VPN של GOOSE: זה היה נחמד אם הם יציעו דף שמוקדש לתכונות ה- VPN. למרות שדף "צא לסיור" הוא גרסא לכך, הוא עדיין מעורפל מדי לטעמי. עם זאת, האתר עדיין מציע מידע שימושי למבקרים בו.

באמצעות VPN של GOOSE

הגדרת VPN של GOOSE היא פשוטה - אתה מוריד את הלקוח המתאים למכשיר שלך, עוקב אחר הוראות ההתקנה ובאם! אתה מוכן להשתמש באווז! ההוראות שלהלן עבור לקוחות מערכת הפעלה של Windows OS GOOSE VPN:

 1. נווט לדף ההורדות באתר אווז
 2. בחר הורד תוכנה
 3. זה יעביר אותך לדף עם הוראות
 4. עקוב אחר ההוראות
 5. לאחר סיום ההתקנה, GOOSE VPN יתחיל
 6. מסך הכניסה יופיע
 7. הזן את פרטי הכניסה שלך
 8. ממשק הלקוח יופיע
 9. הקלק על ה כבוי עבור להפעיל אותו
 10. תחובר לשרת מומלץ
 11. כדי לשנות את השרת, בחר תפריט נפתח של שרת
 12. כדי לשנות את הפרוטוקול, בחר אפשרות לפרוטוקול בפינה השמאלית התחתונה
 13. תקתק OpenVPN (או הפרוטוקול שבחרת)
 14. לצפייה בהגדרות החיבור, בחר חיבור כרטיסייה
 15. הפעל את מתג כיבוי, בחר התחברות אוטומטית, או השבת רשימת שרתים חכמים
 16. אתה מוכן!

פלטפורמות אחרות

פלטפורמות זמינות של GOOSE VPN

לקוח ה- VPN של GOOSE זמין עבור: מערכת ההפעלה Windows, Mac OS, iOS, Android ונתבים שונים. בנוסף ללקוח, באפשרותך להגדיר תצורה ידנית במגוון פלטפורמות אחרות כמו לינוקס, Synology OS, ChromeOS ו- Raspberry Pi 3. חשוב לציין ש- VPN של Goose ל- Mac משתמש ב- IKEV2 ולא ב- openVPN. ראה באתר הספקים לפרטים נוספים.

אפליקציות סלולריות

אפליקציות ה- VPN ל- iPhone ו- Android VPN דומות חזותית ומכנית ללקוח מערכת ההפעלה Windows. הגדרת ה- VPN זהה, כמו גם בחירת שרת וגישה להגדרות אחרות.

אפליקציית סלולרי של GOOSE VPN

כדי להשיג את אפליקציית הסלולר של GOOSE VPN, פשוט:

 1. הירשם ל- GOOSE VPN
 2. עבור לחנות האפליקציות שלך או לחנות Google Play
 3. חפש את אפליקציית ה- GOOSE VPN
 4. הורד והתקן אותו
 5. בחר להתיר כשאתה מתבקש עם תצורת VPN
 6. פתח את האפליקציה והתחבר לשרת!

הרחבות דפדפן

תוסף דפדפן ה- VPN של Google Chrome GOOSE דומה גם מבחינה חזותית ומכנית ללקוח VPN של Windows (וגם לאפליקציות לנייד). כל שעליך לעשות הוא ללכת לחנות Google Chrome, להקליד את GOOSE VPN ולהתקין את התוסף.

תוסף דפדפן GOOSE VPN

שירות לקוחות

אחריות להחזר כספי
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אורך ערבות להחזר כספי 30
ניסיון חינם כן - 30 יום

תמיכת הלקוחות שמציעה GOOSE VPN מעולה. התמיכה בצ'אט החי מהירה והנציגים הם אינפורמטיביים. ולמרות שמציאת אפשרות התמיכה ללקוחות מבוססת כרטיסים היא אתגר, אם אתה "GOOSE VPN Customer Support" של Google, יופיע דף תמיכה נפרד המאפשר לך לשלוח כרטיס.

צור קשר עם דף VPN של GOOSE

אם תחליט להשתמש במערכת התמיכה המבוססת על כרטיסים במקום בתמיכה בצ'אט החי שלהם, תשמח לשמוע שזמן התגובה של הכרטיסים הוא גם מהיר. תשובה התקבלה לשאלתי תוך 8 שעות. בסך הכל, לאווז יש שירות לקוחות מעולה.

פרטיות ואבטחה

ערפול (התגנבות)
הגנת דליפות IPv4
הגנת דליפות IPv6
הגנת דליפות WebRTC
מתג כיבוי
DNS בהארחה עצמית / פרוקסי לא

GooseVPN מחייב את עצמו כשירות VPN ללא התחברות. זה לא רושם כתובות IP כשאתה נכנס לחשבון שלך, אבל הוא רושם כתובות IP של משתמשים פעם אחת רק במהלך ההרשמה. משמעות הדבר היא שניתן לאתר את פעילות החשבון לכתובת IP. זה גם רושם רוחב פס.

המצב המשפטי של GooseVPN

אווז ממוקמת בהולנד, מה שבדרך כלל ייחשב למדינה עם מדיניות פרטיות טובה למדי. לדוגמה, צנזורה מקוונת למעשה אינה קיימת בהולנד. זאת בזכות בית הנבחרים שלהם, אשר דיברו ללא הפסקה נגד סינון / צנזורה של חומרים מקוונים. עם זאת, כמו מדינות רבות אחרות, הולנד עדיין נאבקת בצעדים נגד פירטיות.

למרות זאת, הולנד נחשבת למקום שטוב מאוד לפרטיות וזו הסיבה שחברות פרטיות רבות מחזיקות שם בסיסי נתונים מרכזיים. מכיוון שאפשר לחשוב שמנהל VPN של GOOSE כזה נמצא במיקום פנטסטי: במיוחד בהתחשב במדיניות אפס היומנים שלו.

מעבד תשלום

כשנשאל על מעבד התשלומים של גוס, נציג החברה השיב,

"איננו יכולים לחשוף את שם החברה, אך אנו יכולים לומר שמדובר בספק תשלומים שחברות שמות גדולים כמו Uber, AirBnB ו- Dropbox משתמשים בהן." חוסר השקיפות הוא חסר טעם ומרתיע, בעולם שירותי הפרטיות שקיפות חיונית. סימן שחור אחד.

מעקב אחר אתרים

מעקב אחר אתר VPN של GOOSE

הכלי הקטן הזה, הנקרא Badger Privacy, יכול לעזור לך להודיע ​​לך על הגששים שנמצאים באתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר. זה שימושי במיוחד עבור אתרי VPN, מכיוון שאתה בטח לא רוצה לבחור VPN העוקב אחריך במיליון דרכים שונות. לרוע המזל נראה כי אווז מבצע מעקב לא מבוטל בשירותי גוגל - דבר שאינו חריג עבור אתר, אך עדיין אינו אידיאלי..

אם תרצה לנקוט אמצעים כדי למנוע מאתרי אינטרנט לעקוב אחריך, תוכל לעשות זאת בקלות!

בקר ב- GooseVPN »

פרוטוקולי הצפנה

IKEv2
OpenVPN
PPTP
SSTP
L2TP / IPsec

אווז מספקת הצפנת OpenVPN מעולה עם קידוד AES-256 ואימות HMAC Sha1 עבור ערוצי בקרה ונתונים כאחד, לחיצת יד RSA-2048, וסודיות קדימה DHE-2048. עם מקש 256 סיביות, אווז מיישמת הצפנה בדרגה צבאית שאינה ניתנת לניתוק - ובעוד מקשי RSA-4098-bit עדיפים לביטחון אולטימטיבי, RSA-2048 הוא גם טוב. מתג להרוג זמין גם למשתמשים ב- Windows.

לקבלת מידע נוסף על הצפנת VPN, בקר במדריך ההצפנה של VPN.

מחשבות אחרונות

VPN של GOOSE בהחלט שווה לנסות - ועם ניסיון חינם ל 30 יום, מדוע לא? הם מציעים הצפנה מעולה, ממשק ידידותי למשתמש, שרתי P2P ייעודיים ומדיניות ללא יומני מחמירה. אפילו יותר מכך, עם GooseVPN אתה יכול לחבר ממש מכשירים כמה שתרצה! באשר לחסרונות ל- GOOSE VPN, קל למנוע את מעקב האתר ותמיכה בצ'אט החי אינה מזיקה אם הם ממשיכים לשמור על מערכת התמיכה מבוססת הכרטיסים..

החיסרון האמיתי היחיד לגוזה הוא הבעיות בספרייה הבריטית של נטפליקס. מלבד זאת, VPN זה שווה לבדוק, במיוחד עם ניסיון ה- VPN החינמי הנדיב שלו ותמחור סביר. נסה את אווז היום!

בקר ב- GooseVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me