VPN.Asia


 • תמחור

  מ 4.17 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
7.9 מתוך 10

סיכום

VPN.asia היא ספקית VPN איתנה עם הפצה חיובית בדרך כלל של שרתים ברחבי העולם. למשתמשים שאינם זקוקים לתכונות מתוחכמות או מתקדמות במיוחד, זו בחירה טובה וקל יחסית לשימוש. אולם לרוע המזל ישנם כמה חסרונות שעליך להיות מודעים אליהם לפני שתירשם כמנוי. בואו נסתכל ...

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  בליז
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • מדינות
  30
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  61.06 מגהביט לשנייה

מאפיינים

VPN.asia מציע את אותן תכונות בכל התוכניות. על פי אתר האינטרנט שלהם, אלה כוללים:

 • מעל 40 שרתים ב -30 מדינות בצפון אמריקה, אירופה, אסיה ואוסטרליה
 • תוכנת לקוח VPN
 • מצב VPN התגנבות
 • הצפנה 256 סיבית צבאית
 • אין כריתת עצים
 • פרוטוקולים זמינים כוללים PPTP, L2TP, OpenVPN (TCP / UDP)
 • מנוי יחיד מאפשר לך לחבר אחד מכל סוג של מכשירים אישיים
 • תמיכת לקוחות עם זמינות צ'אט באינטרנט 24/7

מרבית ההצעות שלעיל הינן סטנדרטיות מכל VPN, אולם מערך התכונות הזה הוא מקיף מאוד - וזה טוב. אם הם נאמנים למילה שלהם, ספק VPN זה אמור לכסות במידה מספקת את דרישות רוב המשתמשים. בכל הנוגע לשירותי P2P, אם כי לא ברור מייד באתר אם מותר או לסייע בהפעלה - עם זאת, בדקנו האם זה נכון. כמה תכונות ראויות לציון נוספות כוללות:

הגנה מלאה

מאפיין מעניין של לקוח ה- VPN הוא ה- הגנה מלאה מצב. למרות שזה לא מתואר בשום מקום באתר, מבדיקת הפרמטרים הזמינים ללקוח ומבדיקות המקיפות שלנו, וידאנו שתכונה זו מוסיפה הגנה למכשיר שלך מפני מצותתרים פוטנציאליים ברשת LAN המקומית..

כאשר הגנה מלאה מופעלת, קישוריות למכשירי LAN מקומיים נחסמת. הוספת חריגים למצב זה מאפשרת לך רשימת קישוריות למכשירים מקומיים ספציפיים לבחירתך.

בקרת DNS

בקרת DNS מאפשרת לך להשתמש בסט של שרתי DNS לבחירתך, תוך דרישה על DNS ברירת המחדל המשמש את VPN.asia. אם לא תגדיר זאת, VPN.asia ישתמש בשרת DNS משלו.

אפשרות להשתמש בשרת DNS של צד שלישי עשויה לפנות לחלק מהאנשים, אך ככלל, אנו מעדיפים VPN מוצק אשר מעניק בקשות DNS דרך שרתים משלו (שכן זה טוב יותר לפרטיות).

אחת התכונות החשובות ביותר בשימוש בשירות VPN היא הפרטיות המסופקת. זה כמובן יכול להשתנות במידה רבה בהתאם למיקום של שרת VPN שאליו אתה מתחבר, מכיוון שהדבר מושפע מהחוקים הרלוונטיים הקיימים באותה מדינה..

באשר למדיניות הפרטיות שלהם, היא קובעת בבירור כי VPN.asia לא אוספת או רושמת תנועה כלשהי, או משתמשת בשירות ה- VPN שלה. המידע השמור היחיד הוא נתוני חשבון הכוללים שם פרטי, כתובת דוא"ל, שם משתמש ומידע על תשלום. השימוש במידע זה מצוין גם במפורש.

המדיניות כוללת קטע בנושא קובצי Cookie שמסביר אם וכיצד הם או צדדים שלישיים עשויים להשתמש בהם, כגון Google Analytics. לבסוף, VPN.asia כולל מערך של אמצעי אבטחה הנמצאים בכדי לאבטח את המערכות שלהם מפני התקפות חיצוניות.

המדיניות מקיפה וברורה, המתארת ​​באופן ברור בשפה מובנת את המסופק. בהנחה שהחברה מצייתת למדיניות זו, השירותים הניתנים נראים אטומים מספיק.

מצב משפטי

ל- VPN.asia שרתים במגוון רחב של מדינות. אלה שידועים כטובים ביותר וידידותיים ל- VPN הם שוויץ, והולנד באירופה, מקסיקו בצפון אמריקה, ומלזיה וסינגפור באסיה.

ל- VPN.asia יש שרתים בכל המדינות הללו כמו גם באחרים שעשויים לעניין אותך. בכל מקרה הכיסוי של מיקומי "מקלט בטוח" הוא די והותר.

מעבדי תשלום

VPN.asia משתמש ב- PayPal וב- PayWall כדי לעבד תשלומים. כאמור, אמצעי התשלום המוצגים בעמוד הראשי מעט מטעים. למרות שרשומי כרטיסי אשראי רבים רשומים, התשלום יכול להתרחש רק באמצעות שני שירותי תשלום אלה של צד שלישי.

PayWall מספק רמות גבוהות יותר של אנונימיות בין אם אתה משתמש בכרטיס אשראי, ביטקוין או אפילו מנטה. הסיבה לכך היא שלפי אתר PayWall, היא "מוחקת נתוני לקוחות רגישים מייד לאחר עסקה מוצלחת."

עם זאת, שימו לב כי לא משנה באופן אנונימי אתם נרשמים או משלמים, לספק ה- VPN - כמו גם שירות התשלומים בו אתם משתמשים - יהיה תמיד עם ה- IP האמיתי שלכם, כמו גם מידע כלשהו שהתקבל מכם במהלך העסקה. אתה מחויב לסמוך על טענותיהם על מחיקת נתוני לקוחות ועל רמת הפרטיות שהם מספקים.

כעת זכור כי למרות ש- VPN.asia ממוקמת בבליז, מרכז אמריקה, וכפופה לחוקי אותה מדינה, שירותי התשלום הניתנים ממוקמים בארה"ב וכפופים לחוקים בארה"ב..

כמובן שרכישת מנוי ל- VPN אינה חוקית ברוב העולם, ולכן אין בכך כל בעיות משפטיות. עם זאת, למי שאינו מתפשר במיוחד מבחינת הפרטיות האישית, חשוב לדעת ששירותי התשלום נמצאים בארה"ב..

מהירות וביצועים

להלן נסקור את ביצועי שירות ה- VPN עצמו. בדיקות מהירות אלה בוצעו בעזרת מתודולוגיית בדיקת המהירות המעודכנת שלנו.

באופן ספציפי, כאשר הערכים הממוצעים של מהירות ההורדה מתקרבים ל 23 מגהביט לשנייה, זה היה הרבה מעל המהירות של NordVPN של 17.8, אך נגרר ל- CyberGhost ו- VyprVPN בכ- 10 Mbps. זה לא היה בשום מקום קרוב ל -41.7 מגהביט לשנייה של ExpressVPN. עם זאת, VPN.asia סיפקה מהירות זו באופן יציב יחסית במהלך ימי הבדיקה שלא כמו CyberGhost ו- VyprVPN שהיו מעט לא יציבים.

מהירות בדיקת DNS, לעומת זאת, הייתה סיפור אחר. פרט ליום האחרון של הבדיקה, VPN.asia היה מהיר מאוד עם זמני בדיקת DNS של פחות מ- 0.3 שניות. כפי שניתן לראות מהתרשים למטה, ערך זה היה מהיר ועקבי בעקביות משאר הספקים שנבדקו. כתוצאה מכך VPN.asia מספק זמני תגובה מצוינים אידיאליים לגלישה באינטרנט וזמני תגובה של דפי אינטרנט.

לבסוף, ערכי זמן החיבור שנרשמו, שהם משך הזמן שחלף מהרגע שתלחץ על כפתור החיבור לרגע שיש לך גישה לאינטרנט דרך ה- VPN, היו מצוינים עבור VPN.asia. שוב, פרט ליום האחרון של הבדיקה, VPN.asia הצליחה את כל ההספקים האחרים הכלולים בהשוואה זו.

בדיקות דליפת IP

לצורך בדיקה זו השתמשנו בשרת CH Zurich בשוויץ. בעזרת השירותים המסופקים על ידי ipleak.net הצלחנו לוודא שכתובת ה- IP אכן הייתה זו של שרת ה- VPN בציריך ושלא התגלה IP שהועבר. בקשות WebRTC לא דלפו וגם לא בקשות DNS. המבחן גילוי כתובות מבול, כמו גם איתור מיקום גיאוגרפי, עברו את המבחן.

הביקורת היחידה להוסיף כאן היא העובדה כי נראה כי אפשרות שליטת ה- DNS לא עבדה. למרות שהוספנו ידנית DNS חלופי, ipleak.net ציין ששרת DNS של ברירת המחדל של VPN.asia עדיין נמצא בשימוש. אין בעיה מסיבית, מכיוון שאנו מעדיפים לטפל בבקשות DNS על ידי ה- VPN. אולי עדיף ש- VPN יאבד את התכונה המיותרת הזו.

למעט תכונה זו של בקרת DNS, VPN.asia עברה את כל בדיקות הדליפה בצבעים מעופפים. ככאלה, אנו יכולים לתת לו את האגודלים לפרטיות.

שירותי VoD

VPN.asia נבדק גם באמצעות ה- BBC iPlayer כמו גם שירות Netflix האמריקני. ה- iPlayer של ה- BBC זכה להצלחה מיידית אך השירות נטפליקס האמריקני בתחילה לא היה. נטפליקס העידה על כך "נראה שאתה משתמש בביטול חסימה או proxy." המשמעות היא שהתגלה שימוש ב- VPN. לאחר שבדקתי עוד כמה שרתי VPN אמריקניים זמינים מ- VPN.asia, עם זאת, התחברתי בהצלחה. לא בטוח עד כמה ההגדרה הזו יציבה מכיוון ששירותים כמו Netflix עשויים לשנות או לשפר את טכניקות גילוי ה- VPN שלהם ולחסום שירות שהיה נגיש בעת ובעונה אחת..

מחיר

VPN.asia מציע שלוש תוכניות לבחירה: תכנית חודשית, חצי שנתית ושנתית. הראשונה זמינה במחיר של 5.99 דולר לחודש ואילו התוכנית השנתית, החסכונית ביותר מבין השלושה, מסתכמת ב -4.17 דולר לחודש..

רמת השירות לכל שלוש התוכניות זהה. אלה מלווים בערבות של שבעה ימים להחזר הכסף המאפשרת לך לבדוק ולהעריך את שירותי VPN.asia לפני שאתה מתחייב לשירותם באופן מלא.

כשבדקנו את VPN.asia לפני מספר שנים, הם הציעו ניסיון VPN ללא 24 שעות ביממה המצורפת ללא מיתרים. אולם מאז ועד היום אפשרות זו הוסרה.

על פי האתר הראשי שלהם, התשלום יכול להתבצע בכמה שיטות.

עם זאת, כשבאמת לשלם, האפשרויות היחידות הזמינות הן שירותי התשלום PayPal ו- PayWall. למרות ששיטות התשלום שהוזכרו לעיל זמינות בעקיפין דרך שני השירותים הללו, זה מעצבן כי נותנים לך באופן לא נכון את הרושם שיש לך אפשרות לשלם ישירות ללא שימוש בשירות תשלום מתווך..

קלות שימוש

לקוח שולחן העבודה

הלקוח הוא יישום פשוט וקל לשימוש, המציג תחילה רשימת שרתים זמינים, יכולותיהם וזמני התגובה הנוכחיים שלהם. משתמשים יכולים לבחור את המועדפים עליהם ולשמור אותם ברשימה נפרדת. תוכנת ה- VPN בוחרת א "מומלץ" השרת מבוסס על המיקום שלך וזמני התגובה של ping שאתה מקבל.

ראוי לציין כי כמה אי-יציבות של לקוח הרשת התגלו. אם קישוריות לשרת ספציפי נכשלת, אין שום אינדיקציה מדוע היא נכשלה. הסטטוס חוזר ל"לא מחובר ". כך שאם יש בעיית קישוריות לאחד השרתים, בדרך כלל זה די קשה לפתור בעיות.

בנוסף, כשניסו להשתמש באפשרות שליטת ה- DNS, נראה שזה לא הצליח. זה מתואר ביתר פירוט בסעיף בדיקת דליפת IP (בהמשך סקירה זו).

יתכן וראוי לציין שיש כמה שגיאות כתיב ודקדוק אצל הלקוח. (ברוסל במקום בריסל, "שינוי הגדרות זו" במקום "שינוי הגדרות אלה"). כעת ברור שזה לא ישפיע על הפונקציונליות של השירות, עם זאת, זה עשוי להטיל ספק באיכות השירות הניתן. אם אוכל להבחין בטעויות כה פשוטות - אילו טעויות לא ידועות נסתרות עשויה חברה זו לבצע ביישום השירות בפועל? בסך הכל זה כנראה רק עניין של מחסום שפה, אבל השאלות שלי נראות תקפות.

בסך הכל מצאתי ש- VPN הוא לקוח VPN פשוט ואינטואיטיבי יחסית / קל לשימוש.

פלטפורמות

VPN.asia מספקת ללקוחות VPN עבור מחשבים שולחניים של Windows, Linux, Apple, כמו גם iOS ו- Android. כרגע אין תוספים לדפדפנים.

אפליקציית אנדרואיד הינה גרסה מורכבת של יישום שולחן העבודה עם פחות אפשרויות. הבדיקות שלנו בוצעו ב- Samsung Galaxy S8 +. המסך הראשוני מספק לך שדות להזנת שם המשתמש והסיסמה שלך וכן הפרוטוקול והיציאה בה תשתמש. התרשמנו שמשתמשים מקבלים את היכולת לדפדף דרך הגדרות היציאה אפילו בלקוח האנדרואיד - מכיוון שזו תכונה מעט יותר נדירה..

לאחר מכן הוא פשוט מספק לך רשימת שרתים, מיקומם, ויכולותיהם.

אתה בוחר את השרת שאליו ברצונך להתחבר ואז ניתנת לך האזהרה לגבי מעקב אחר התנועה שלך.

לבסוף, ברגע שאתה מחובר, פרטי החיבור ולחצן ניתוק מופיעים בתחתית המסך. כשתבחר, הקש, נתק. זהו זה!

התכונות הנוספות היחידות שהאפליקציה מספקת הוא עמוד תמיכה עם מידע על אופן השימוש בלקוח.

שירות לקוחות

למרבה הצער, נראה כי התמיכה חסרה יחסית למה שמפורסם. VPN.asia מצהיר בבירור שתמיכת הלקוחות שלהם 5 כוכבים מספקת נציגי צ'אט באינטרנט 24/7. עם זאת, הניסיון שלי היה שלמרות שלדף התמיכה הייתה אפשרות צ'אט חי עם אינדיקטור - באינטרנט: כן - אף אחד לא היה שם.

לחיצה על כפתור הצ'אט החי, נתנה לי הודעה לפיה "אף אחד לא זמין לשוחח איתך." אז התבשרתי שעלי להשאיר הודעה המתארת ​​את שאלתי או הבעיה שלי והם יגיבו תוך 24 שעות. קיבלתי תשובה בדוא"ל קצת יותר מ 72 שעות לאחר בקשתי הראשונית. שאלתי שתי שאלות והם ענו חלקית רק לאחת מהן. אתה תהיה השופט.

פרטיות ואבטחה

פרטיות

מדיניות הפרטיות של VPN.asia קובעת בבירור כי "אנו לא עוקבים אחר פעילויות משתמשים מחוץ לאתר שלנו, ואיננו עוקבים אחר פעילויות הגלישה של משתמשים המחוברים לשירות ה- VPN שלנו." עם זאת, הם מצביעים על כך כי "אנו עשויים להעסיק צדדים שלישיים. , כגון Google Analytics, כדי לעקוב ולנתח נתוני אתרים שאינם מזוהים באופן אישי. "

הם אכן מבהירים כי הדבר נעשה רק באתר האינטרנט שלהם וכי פרטי המשתמש אינם מופצים. למשתמשים ניתנת האפשרות לבטל את הסכמתם למעקב אנליטי של גוגל על ​​ידי לחיצה על קישור. מה שמעניין בכל זאת הוא שלמרות שהם "עשויים להעסיק צדדים שלישיים" הם נותנים רק אפשרות לבטל את הסכמתם למעקב של גוגל. האם ישנם צדדים שלישיים אחרים שלא מוזכרים?

בדקנו את האתר באמצעות גירסת פרטיות ומצאנו 24 עוקבים פוטנציאליים, כולל גם פייסבוק וגם גוגל אנליטיקס. זו לא בהכרח הפרת פרטיות מכיוון ש- VPN.asia מצהיר זאת במפורש במדיניות הפרטיות שלהם ומחויב לציית לאמצעי ההגנה שהם עצמם קבעו..

אם הם נשארים נאמנים למילה שלהם, אין מה לדאוג, עם זאת, חשוב לדעת איזה מידע עשוי להיאסף.

בקר ב- VPN.asia »

אבטחה

כמו תמיד, אנו משתמשים בפרטי הצפנת OpenVPN המשמשת את הספק כדי להעריך את רמת האבטחה שלו. בדקנו את הגדרות החיבור של OpenVPN שסופקו על ידי החיבור לשרת VPN שנמצא בציריך שוויץ.

VPN.asia משתמש בהגדרות ההצפנה של OpenVPN הבאות:

קידוד AES-256-CBC עבור ערוץ הנתונים ואימות hash של SHA256.

לא ניתן היה לקבוע את צופן ערוץ הבקרה, Authut של בקרה, לחיצת יד וסודיות קדימה מתוך הגדרות כלשהן בלקוח או בקבצי .opvn המסופקים על ידי השירות..

הוצאתי כרטיס תמיכה ושאלתי את כל השאלות המתאימות כדי לברר פרטים נוספים, עם זאת, מעולם לא נענו לי בצורה מספקת - עיין בסעיף התמיכה למטה לפרטים נוספים על אותה הרפתקה קטנה.

בהנחה שברירת המחדל של הגדרות OpenVPN קיימות, הצפנה של ערוץ הבקרה משתמש ב- Blowfish-128, Control Auth HMAC SHA1, RSA-2048 מוצק עבור לחיצת היד ולצערנו אין שום הגדרת סודיות קדימה. אם שירות VPN מספק משהו יותר מהגדרות ברירת המחדל הללו, היית מניח שהם ירצו לפרסם אותו בצורה יעילה יותר.

מה שאנו יכולים לומר בוודאות מסוימת הוא שערוץ הנתונים מוצפן מאוד חזק, זה יכול בהחלט לומר שערוץ הבקרה מיושם גם הוא חזק (זה מרמז על כך), אבל אנחנו פשוט לא יודעים באופן מוגדר..

VPN.Asia Logs

על פי מדיניות הפרטיות שלהם, VPN.asia לא אוספת או רושמת תנועה או שימוש בשירות הרשת הווירטואלית הפרטית שלה. אנחנו מבינים "להשתמש" בתור יומני חיבור, אך יש לראות זאת בספקנות, ובכך אור ירוק ולא כוכב.

לבסוף העסק מבוסס בבליז, מדינה המועדפת בדרך כלל על חברות כמו ספקי VPN בגלל הרמה הגבוהה של חופש האינטרנט המסופק וכן פיקוח שיפוטי קפדני הנחוץ לביצוע כל יירוט בתקשורת מקוונת..

לקבלת מידע טכני מפורט יותר על בעיות אבטחה של VPN וכדי להבין יותר את המינוחים והטכנולוגיות שהוזכרו לעיל, עיין בהצפנת VPN: המדריך השלם למידע נוסף.

מחשבות אחרונות

אהבנו:

 • נהלי הזמנה, תשלום והתקנה מהירים וקלים
 • לקוחות אינטואיטיביים וקלים לשימוש
 • אין חיבור לטרחה ל- BBC iPlayer
 • מדיניות הפרטיות ברורה, תמציתית וקלה להבנה
 • מדיניות הפרטיות מכסה באופן משביע רצון חששות אבטחה חשובים

אנו לא בטוחים לגבי:

 • חיבור מטריד (במקור) לשירות Netflix האמריקני
 • המידע המטעה לגבי אפשרויות תשלום
 • היעדר מידע על כל תכונות השירות באתר שלו
 • דפי שאלות נפוצות ודפי תמיכה

שנאנו:

 • חוסר בשירות התמיכה הצ'אט המפורסם 24/7
 • תשובות לא מספקות ולא שלמות לשאלות שלנו
 • זמן תפנית בלתי מתקבל על הדעת להגיב על כרטיסי תמיכה

VPN.asia הוא שירות VPN שעושה את רוב הדברים שהוא מתכוון לעשות. לקוחות מתנהגים כפי שנועדו, ומספקים רמת אבטחה מקיפה, כולל הצפנה בדרגה 256 סיבית צבאית ומהירויות מספיק טובות לזרם. למעט תמיכה - אשר בהתחשב במחיר ה- VPN היינו מצפים להיות טובים בהרבה - VPN.asia הוא VPN משביע רצון המספק פרטיות וביטחון נאותים לרוב האנשים. עם שרתים הממוקמים ברחבי העולם ורמות פרטיות טובות, VPN זה טוב לביטול חסימה וטרנינג.

בקר ב- VPN.asia »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me