שינו את הדרך בה אנו רואים ביקורות!
עדכנו לאחרונה את תהליך הניקוד שלנו עבור כל הביקורות ב- ProPrivacy.com. פרטים על קריטריוני הניקוד החדשים שלנו תוכלו למצוא כאן


סמנכ"ל אסטריל

 • תמחור

  מ 5.83 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
7.6 מתוך 10

סיכום

אסטריל הוא VPN שמקורו בסיישל, מה שאומר שהוא יוצא מהדרך של התעלמות יתר של ממשלות. הוא מספק שירות VPN אישי, נתבי VPN ופתרונות VPN עסקיים. סקירה זו תתמקד באפשרות ה- VPN האישית.

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  47 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  סיישל
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • מדינות
  49

במבט ראשון נראה כי אסטריל הוא שירות VPN מתקדם המציע את כל ההטבות שהייתם מצפים לה. יש לו שרתים הממוקמים ב 49 מדינות, מה שהופך אותו לאידיאלי למטרות זיוף וביטול חסימה. לקוח Windows מלא בתכונות, מאפשר לך לעבור בין אפשרויות הצפנה רבות ושונות ויש לו הגנת דליפות DNS, הגנת דליפות IPv6 ומתג להרוג. אלה תכונות שאתה מקבל רק עם ה- VPN הטוב ביותר והם בהחלט סימן לאיכות. למרבה הצער, לקוח אנדרואיד אינו משתווה ללקוח Windows ואנחנו מצאנו שההצפנה חסרה (ראה להלן). הלקוח עשוי להיראות מעט מסובך למתחילים בעולם ה- VPN. עם זאת, מרבית ההגדרות מוגדרות כברירת מחדל. ככאלה, כל עוד המשתמשים משתמשים בתפריט הנפתח בחלק העליון כדי לבחור OpenVPN (זה מוגדר כברירת מחדל להצפנת OpenWeb *), אז הכל יהיה נכון מלכתחילה.

תמחור ותוכניות

בעוד שרוב ה- VPN מציעים אפשרות לשלם מדי חודש, עם Astrill אתה יכול לרכוש מנוי לשלושה חודשים, שישה חודשים או שנתי..

אם תירשם לשלושה חודשים זה יחזיר לך קצת פחות מ- 10 $ לחודש. ההרשמה לשנה בכל פעם מסתדרת פחות משמעותית, ועולה רק 5.83 דולר לחודש. זה ממש סביר בהתחשב ברמת השירות המוצעת. החיסרון הברור של הצורך להתחייב למינימום של שלושה חודשים הוא שתצטרך להתחייב לשירות למשך פרק זמן זה. החדשות הטובות הן שהן מאפשרות לכם לבדוק את כל השירות במשך שבעה ימים בחינם. משמעות הדבר היא שאתה יכול לוודא שהוא עושה את כל מה שאתה רוצה שהוא יעשה. בנוסף יש ערבות להחזר כספי לרוכשים. עם זאת, שימו לב שהערבות להחזר הכסף מיועדת רק ללקוחות שאינם משתמשים בתקופת הניסיון בחינם. אם אתה משתמש בניסיון חינם של שבעה ימים, לא תקבל ערבות להחזר הכסף. הסיבה לכך היא שהם מחשיבים שכבר בדקתם את השירות ביסודיות לפני רכישת מנוי. כיוון שכך, עליכם להיזהר שלא לרכוש מנוי לשנה אם אתם חושבים שאולי תשנו את דעתכם (וכבר השתמשתם בניסיון החופשי בן שבע הימים).

בקר באסטריל »

מאפיינים

הורדת P2P

עמית לעמית הוא מותר להשתמש ב- Astrill, אם כי תצטרך להיות במצבי OpenVPN או StealthVPN כדי להשתמש בו. הנה מה שאומר האתר של אסטריל:

למידע נוסף על שימוש בשירות VPN בעת סיקור, עיין במדריך הטוב ביותר שלנו ל- VPN לאתרי טורנט..

מיקומי שרת

השרתים של אסטריל ממוקמים בכל רחבי העולם, ב 49 מדינות. בנוסף, משתמשים מקבלים גישה לשרתים אמריקניים בחוף המזרחי וחוף המערב (בסך הכל 27 שרתים בארה"ב). בסך הכל, בחירות מיקום השרת מצטיינות באמת עם Astrill. בהחלט אחד הדברים הטובים ביותר בשירות.

פרטיות

אסטריל ממוקמת באיי סיישל, מה שאומר שהמשרד אינו נמצא בתחום שיפוטן של ממשלות שגובשות יתר על המידה. אלה חדשות טובות מאוד למען הפרטיות והיא בהחלט יתרון לשירותה של אסטריל.

מדיניות פרטיות ויומני שימוש

לאסטריל מדיניות פרטיות נהדרת שאינה משתפת פעולה עם צדדים שלישיים. משמעות הדבר היא כי נתוני משתמשים לעולם אינם משותפים עם צדדים שלישיים מסיבות פרסום או מסיבות אחרות. בנוסף, אסטריל לא שומרת יומני שימוש כלשהם. זה נהדר, גם אם אכיפת החוק תבקש מאסטריל את יומני השימוש במנויים, הם לא היו יכולים לעזור. מאחר שהשירות מבוסס בסיישל, עם זאת, סביר להניח כי זה ממילא לא יהיה נושא.

יומני חיבור

אף על פי שלא נשמרים יומני שימוש, אסטריל אכן שומרת על 20 יומני החיבור האחרונים (זמן החיבור ואורך הזמן המחובר). אלה נמחקים ככל שאתה יוצר יותר ורק 20 היומנים האחרונים מוחזקים אי פעם. זה באמת די טוב עם זאת, כמובן, ישנם VPNs ביומן אפס שם אם זה מה שאתה מחפש.

אבטחה

אפשרויות הצפנה

Astrill מציעה שפע של אפשרויות הצפנה בלקוח Windows שלה. אתה יכול להשתמש ב- OpenVPN, StealthVPN ו- OpenWeb. אנו ממליצים על OpenVPN, מכיוון שזו אפשרות ההצפנה היחידה המאובטחת של VPN. החדשות הגדולות הן של- OpenVPN יש הרבה אפשרויות קידוד בלקוח Astrill Windows. משתמשים יכולים לבחור בין:

 1. BlowFish 128 סיביות, BlowFish 192 סיביות, BlowFish 256 סיביות, BlowFish 512 סיביות.
 2. AES 128 סיביות, AES 192 סיביות, AES 256 סיביות
 3. CAST 128 סיביות, CAST 192 סיביות, CAST 256 סיביות, CAST 512 סיביות
 4. קמליה 128 סיביות, קמליה 192 סיביות, קמליה 256 סיביות

זהו מערך מדהים של אפשרויות. היכולת להשתמש בקמליה שאינה ניסט בהחלט בהחלט נעימה ומומלצת מאוד. באשר ללחיצת יד, חשיפת אישור והאם נעשה שימוש בסודיות פורוורד מושלמת: אני לא יכול לומר לך כי המשרד אמר לי שהמידע 'מסווג'. ככאלה, אנו יכולים להניח שהצפנה מיושמת בצורה לא טובה. * OpenWeb: שים לב כי גם בקרב לקוחות Windows ו- Android VPN (אלה שבדקתי), פרוטוקול OpenWeb נבחר כברירת מחדל. זהו פרוטוקול הצפנה לא ידוע וקנייני שאנחנו יודעים מעט מאוד עליו. אנו לא סומכים על זה למטרות פרטיות ואבטחה. ככאלה, מומלץ לך נגד זה. אסטריל אמרה לי שזה עובד כשירות פרוקסי בדפדפן, עם זאת, אין צורך להתקין אותו כאפליקציה בדפדפן - אז אם זה עובד למען פרטיות זה הימור. העובדה שהיא מקור סגור וקניינית בהחלט לא מבשרת טובות. למרבה הצער, באנדרואיד אין ללקוח אפשרויות כה רבות. ההצפנה היא StealthVPN או OpenWeb. זהו AES 256 סיביות כברירת מחדל, אך ללא לחיצת יד וחשיפת אישור - עדיין זה לא צפוי להיות חזק כמו שצריך להיות. למרבה הצער, לא הצלחתי לגלות שום דבר על סודיות קדימה מושלמת באף אחד מהלקוחות.

האתר

האתר פשוט, קל לניווט ומסביר את עצמו. אין לו תחושה או ניסיון מהבהב במיוחד (כפי שעושים כמה VPNs) למכור את עצמו יתר על המידה. באתר אמנם יש הרבה אפשרויות, אך אלה מכוונות למשתמשים ועסקים מנוסים יותר של VPN. כיוון שכך, כל מי שמעוניין ב- VPN לשימוש אישי יהיה בסדר להתעלם מהרוב המכריע של התכונות באתר. הדבר הנחמד במידע הנוסף (ובאפשרויות) הנוסף הוא שאם אתה זקוק להם הם זמינים. עם זאת, עבור מרבית המשתמשים זה יספק פשוט להוריד את הלקוח הדרוש לך לפלטפורמה שאתה מפעיל. החדשות הטובות הן שיש לאסטריל תוכנת לקוח לכל הפלטפורמות הפופולריות: חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד ו- iOS.

תמיכה

התמיכה ניתנת באמצעות מערכת כרטיסים או מיילים ומערכת צ'אט חיה 24/7. הודעות דוא"ל קיבלו תשובה תוך מספר שעות, וזה לא הרבה זמן לחכות. חשוב מכך, התמיכה הטכנולוגית שלהם הייתה שם תוך מספר דקות בכל פעם שהשתמשתי בשירות. למרבה הצער, לא כל צוות הטכנולוגיה שלהם בקיא מאוד באפשרויות ההצפנה. עם זאת, הצוות הצליח ליצור קשר עם מפתחים במהירות כדי לענות על שאלות טכניות. הרגשתי שהצוות מתכנס יחד והעביר אותי דרך הדברים שרציתי לדעת במהירות ובאופן יעיל וידידותי במיוחד. ככאלה, אני לא יכול להאשים את צוות שירות הלקוחות שלהם. טוב גם העובדה שלאסטריל יש בסיס ידע באתר שלה שיש בו תשובות לבעיות נפוצות רבות. משתמשים יכולים לחפש אותו במהירות על מנת לקבל תשובות.

התהליך

הרשמה לאסטריל היא אולי הדבר הכי מעצבן בשירות. התמודדתי עם 'captcha' כמה פעמים כשהשתמשתי באתר כדי להירשם ולהוריד את התוכנה. עם זאת, מטרד קל זה מתקזז מהעובדה שזה אומר שאסטריל עושה את מירב המאמצים כדי למנוע מהבוטים להסתנן למערכות שלה. חסרון אחד הוא כמות הפרטים שאסטריל רוצה ממשתמשים על מנת לאפשר להם להירשם. על המשתמשים להזין כתובת דוא"ל, כתובת פיזית ומספר טלפון כדי לקבל קוד אימות בן ארבע ספרות. אם לא תזין את הקוד בן ארבע הספרות, אינך רשאי להשתמש ב- Astrill (כולל תקופת הניסיון בחינם). לאחר שתאשר את הקוד, עם זאת, הלקוח ניגש בקלות לאתר שלו ויורד במהירות. זה מתקין מהר מאוד ולאחר אישור הדוא"ל והסיסמה תוכל להתחבר לשרתים שלו. שימו לב שתוכנת VPN מוגדרת כברירת מחדל על OpenWeb - לכן בחרו OpenVPN בתפריט הנפתח שבראש הלקוח כדי להיות מאובטחים כראוי..

לקוח VPN של Windows

לקוח ה- VPN של Windows ממש מדהים. לאחר התקנתם, תוכלו למצוא אותו באזור ההודעות בסרגל ההתחלה. משם קל מאוד לשלוט בכל התכונות שלה. פשוט לחץ על הגדרות כדי לקבל את כל האפשרויות. כאן אתה יכול לבחור את רמת ההצפנה שאתה רוצה לפרוטוקול OpenVPN שלך. בנוסף, אתה יכול ללחוץ על פרטיות כדי להגיע למתג להרוג ולכלי הגנה מפני דליפות. כשאתה נמצא ב- OpenVPN תראה מנעול קטן ליד מיקום השרת. מנעול זה יישאר במקומו כל הזמן שאתה מוגן. יהיה עליך לכבות את חיבור ה- VPN כדי לגרום לתפריט הנפתח של מיקומי השרת להופיע שוב.

הגנת דליפות DNS

לאסטריל יש אפשרות לאכוף הגנת דליפות DNS, הגנת דליפות IPv6 (ששניהם מופעלים כברירת מחדל) והגנת דליפות IPR של WebRTC.

החדשות הטובות הן שהגנת דליפות DNS מובנית בתוך לקוח Windows ועובדת. לא אותרו דליפות DNS באמצעות ipleak.net. בנוסף, לא אותרו דליפות WebRTC. אלה חדשות נהדרות ופירושן שלקוח Windows של אסטריל מבצע את העבודה שלו כשמדובר בפרטיות. למרבה הצער, זה לא היה נכון לגבי לקוח אנדרואיד. זה סובל מכך שלא היה לי OpenVPN כאופציה ונמצא שיש לי דליפות DNS במהלך הבדיקות שלי.

מתג כיבוי

לאסטריל יש מתג להרוג. כדי לאתר אותו, לחץ על הגדרות > פרטיות > מתג להרוג אינטרנט. לאחר בחירתך, אתה תהיה מוגן מפני ש- VPN שלך תישלח ותשלח תנועה לא מוצפנת לספק האינטרנט שלך. מתג ההשמדה יפסיק לחלוטין את חיבור האינטרנט שלך עד שתתחדש חיבור ה- VPN. זו תכונה בעלת ערך שיש רק לרשת ה- VPN הטובה ביותר.

פלטפורמות אחרות

ה- VPN ל- Android של Astrill נמצא בתחתית אפשרויות הפלטפורמה. זה מוריד במהירות וזה ממש קל להתקנה. הלקוח מיועד לאנדרואיד וככזה מוכן לשימוש ברגע שאתה מוריד ומתקין את האפליקציה. למרבה הצער אין לקוח אנדרואיד שום מתג להרוג או הגנת דליפות DNS. בנוסף מצאתי שיש דליפת DNS כשבדקתי את לקוח אנדרואיד. חיסרון קל נוסף עם לקוח אנדרואיד הוא שהוא אינו מציע את רמת אפשרויות ההצפנה הקיימות בלקוח Windows. ההצפנה היא StealthVPN או OpenWeb ולא הפרוטוקול המומלץ שלנו, OpenVPN. אסטריל מציעה גם VPN למשתמשים באייפון. גרסת האייפון של האפליקציה אינה תומכת ב- openVPN כך שיהיה צורך להגדיר אותה באופן ידני.

ביצועים (בדיקות מהירות, DNS, WebRTC ו- IPv4)

בדיקות בוצעו באמצעות TestMy.net בחיבור אופטי VIVID 100 בבריטניה בבריטניה. מהירויות החיבור היו ממש טובות על שרתי בריטניה, הולנד וארה"ב. היה רק ​​פגיעה קלה בביצועים בכל אחד מהשרתים. למעשה, מהירויות החיבור היו כה טובות עד שזה יכול להיחשב לאחד החלקים הטובים ביותר בשירות.

החדשות הטובות הן שלא התגלו שום דליפות IPv4 של DNS בלקוח Windows. בנוסף, לא התגלו דליפות WebRTC בלקוח Windows.

סיכום

לסיכום, אסטריל הוא שירות VPN די טוב למערכת חלונות בעל ערך טוב לכסף. לקוח Windows מציע אפשרויות הצפנה מצוינות, שהופכות את השירות למדי מאובטח (אם כי לחיצת יד, Hash hash ו- PFS אינם מאושרים וכנראה שמוטלים). למרבה הצער לקוח אנדרואיד אינו משווה: OpenVPN אינו זמין והתגלו דליפות DNS. מסיבות אלה, אני מחשיב את אסטריל כשירות VPN טוב בהרבה עבור Windows וראוי להתחשב. עם זאת, אני לא מחשיב את לקוח אנדרואיד באותה ליגה כמו לקוח Windows. מסיבה זו, הייתי שוקל לחפש במקום אחר אם לקוח אנדרואיד חשוב לך. בנוסף, לא הצלחנו להעניק מידע על הצפנה חשוב ביותר מאסטריל. מכיוון שרוב שירותי ה- VPN גאים להתהדר בהצפנה טובה, נראה כי סביר להניח שהצפנה של Astrill (למרות שפע של אפשרויות קידוד בלקוח Windows שלה) מבאס.

בקר באסטריל »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me