VPN Land

 • תמחור

  מ 4.17 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
1 מתוך 10

סיכום

VPN Land הינה ספקית VPN קנדית עם יותר מעשר שנות שירות בתחום. לרוע המזל הם התפתחו מעט לאט באותן שנים.

VPN Land הוא שירות VPN הפועל מקנדה המצהיר בגאווה כי יש להם ניסיון של למעלה מעשר שנים בתחום ומנהלים גם שירותי VPN של Blacklogic. באופן מבלבל לא הצלחנו למצוא הבדלים גדולים בין שתי החברות ושניהם משתמשים באותו תוכן ותוכנה.

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  21 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  קנדה
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • מדינות
  4

תמחור & תוכניות

ל- VPN Land שלוש חבילות עיקריות. מבין אלה החבילה השנתית מתומחרת בצורה הגיונית ובאמצע קשת המחירים, אך השירותים האחרים שלהם יקרים מאוד, במיוחד בחשבון הפרימיום שלהם. הם מציעים גם שני נתבים שונים המריצים DD-WRT ו- VPN למכירה במחיר סביר. אם אתה קורא את ה- ToS שלהם במיוחד בנקודה 26 תוכל לתבוע אשראי בשווי 10 $.


VPNLand_Pricing VPNLand_RouterPricing
תמחור קרקע של VPN תמחור נתב יבשה VPN

מאפיינים

VPN Land מפעילה 107 שרתים, אך למרבה המזל הם מבוססים בארבע מדינות ראשוניות קנדה, ארה"ב, בריטניה ו- NL, אשר כל אלה פרט לאמריקה מאפשרים סיבוב. אלה חדשות נהדרות מכיוון שהיא מאפשרת לגשת להרבה תוכן של מיקום גיאוגרפי.

בקר ב- VPN Land »

אבטחה & פרטיות

כרגע VPN Land מספקים רק הצפנת L2TP, PPTP ו- SSTP אך אומרים ש OpenVPN נמצא בתהליך. עבור אלה הם מספקים 128,168 ו 256bit הצפנה בהתאמה. לרוע המזל, בבסיסם בקנדה ובחיפוש דרך ה- ToS וה PP שלהם, הם שומרים המון פרטים בתיק כולל כמה יומני חיבורים בסיסיים אותם הם שומרים במשך 5 ימים - שלא לדבר על כך שהם מצהירים בגלוי שהם ישתפו פעולה עם רשויות במידת הצורך וזה קצת אכזבה.

האתר

אתר VPN Land נחמד וברור היטב עם כל המידע החשוב במרחק קליק. נוסף על כך קל לגלוש כדי למצוא את המידע הרלוונטי שלך ויש להם בסיס ידע ללקוחות שעוזר לך לפתור את הבעיות העיקריות שיש לך..

VPNLand_Homepage

תמיכה

ל- VPN Land מגוון גדול של סוגי תמיכה כולל טלפון וסקייפ. למרות שהם טוענים שיש להם תמיכה 24/7/365, מצאנו שיש פעמים רבות ששירות התמיכה שלהם מסומן כ'המקום 'ואתה לא מקבל תשובה בפועל מאוחר יותר ביום. כאשר הם עונים, הידע הטכני שהם מספקים בסדר.

VPNLand_Support

התהליך

הרשמה

ההרשמה לחשבון הינה די פשוטה, אולם הם זקוקים למידע רב שניתן להזין אותם כפי שדיברנו עליהם "אבטחה & פרטיות" הם לא מטפלים הכי טוב שהם יכולים. לאחר מכן זהו עניין פשוט של בחירת סוג התשלום שלך ועיבודו. למרבה הצער שלא כמו ספקים אחרים אתה לא מקבל את חשבונך מייד (עד 12 שעות) מכיוון שהם לוקחים זמן כדי להבטיח שלא תהיה פעילות הונאה שיש בה יתרונות וחסרונות..

לקוח ה- VPN של Windows

בניגוד לרוב הספקים ל- VPN Land אין תוכנה אחת במקום זאת יש להם תוכנות נפרדות עבור L2TP וחיבורי SSTP שלהם - מעט מעצבן אם תשאלו אותנו. כמו כן, אין סמל סרגל משימות בודד (אם כי גלוי תחת הגדרות רשת) כדי לצפות במהירות בסטטוס ובפרטי החיבור שלך, שלא לדבר על זה שהוא ממותג תחת המותג האחר שלהם - Blacklogic. אין שום דבר נוסף בתוכנה ושמנו לב שלמעשה כל מה שהיא עושה זה להגדיר את כלי החיבור המובנה ב- VPN שאינו נושא אבל כאמור זה לא נותן שום דבר נוסף (זה מגובה על ידי העובדה ש התוכנה שלהם היא רק גרסה שונה של מנהל החיבור של מיקרוסופט).

VPNLand_Software

ביצועים (מבחן מהירות, DNS ו- IP)

נתנו ל- VPN Land את המבחן הרגיל שלנו שאנחנו מבצעים עבור ספקי VPN. תוצאות בדיקת המהירות, כפי שמוצג בטבלה שלהלן, לא היו מרהיבות. גם בדיקות דליפת ה- DNS שלהם לא היו מבטיחות מכיוון שהיו לנו 5 שרתים, אתר אירוח מבוסס ארה"ב, מופיעים לא משנה לאיזה מיקום היינו מחוברים, אך לאחר שבדקנו את התוכנה שלהם הגענו למסקנה שזה נובע מה- DNS שהם משתמשים. כמו כן שמנו לב שבאתר שלהם כשהתחברנו לשרתים בבריטניה שלהם דרך SSTP נאמר שאנחנו בקנדה, בבדיקה מדוקדקת יותר גילינו שזה בגלל שהשרת למעשה נמצא בקנדה אבל הם משתמשים באיזה זיוף של מיקום IP.

VPNLand_NoVPN VPNLand_L2TP VPNLand_SSTP
אין מהירות VPN מהירות חיבור L2TP מהירות חיבור SSTP.
VPNLand_IPIssue
גיליון IP של יבשת VPN

פלטפורמות אחרות

VPN Land מציגה באתר שלהם שהם גאים לתמוך בפלטפורמות מרובות, אולם ברור כי ההוראות לגבי Blackberry, Linux ו- DD-WRT חסרות. ערכנו שירות L2TP מבחן בטלפון אנדרואיד שלנו המחובר לשרתי בריטניה והתוצאות היו דומות לאלה שנמצאו במחשב.

VPNLand_NoVPN_Android VPNLand_L2TP_Android
אין VPN באנדרואיד חיבור VPN Land L2TP באנדרואיד

סיכום

בסך הכל אנחנו לא יכולים למצוא הרבה דברים חיוביים לומר על VPN Land מלבד שיש לנו מחיר זול למדי ומהירויות בסדר, אבל אין שום דבר יוצא דופן שיגרום להם להתבלט מהקהל.

אהבנו

 • VPN שנתי למדי

לא היינו כל כך בטוחים

 • תוכנה
 • שירות הלקוחות שלהם

שנאנו

 • אמירותיהם הסותרות

בקר ב- VPN Land »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me