VPN של אופרה


 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS
 • ביטול החסימה:


  • נטפליקס

Opera VPN הוא "VPN" בחינם לחלוטין המובנה בגירסאות שולחן העבודה של דפדפן האופרה. הסיבה שהוספנו סימני ציטוט סביב "VPN" היא שהיא למעשה פרוקסי דפדפן ולא VPN אמיתי. אבל היי, זה בחינם, אין לו מגבלות נתונים, ובאופן כללי עובד טוב. אז למה להתפלפל?

ProPrivacy.com ציון
4 מתוך 10

סיכום

אופרה היא הדפדפן החמישי הפופולארי ביותר בעולם, ונהנית ממספר מעריצים קטן יחסית (350 מיליון משתמשים) אך נאמן. הדבר נובע בחלקו הגדול מהטכנולוגיות המובילות בתחום החלוציות שהן שימושיות למעשה, כמו Opera Turbo (טכנולוגיית דחיסה המיועדת להאיץ את הגלישה באינטרנט) וחסימת מודעות מובנית..

זהו דפדפן מהיר וקל, שיכול להתחרות על תכונות כמו גוגל כרום ומוזילה פיירפוקס. אולם בניגוד לפיירפוקס ולנגזרותיה, היא מקור סגור.

אופרה זמינה עבור מרבית הפלטפורמות, אך ה- VPN החינמי שלה מוצג רק בגירסאות Windows, masOS ו- Linux. אופרה הציעה בתחילה אפליקציית VPN אמיתית לאנדרואיד, אך היא כבר לא זמינה. המשמעות היא שרק משתמשים בשולחן העבודה יכולים לנצל את ה- VPN החינמי שלהם. בסקירת OperaVPN זו אנו בוחנים לעומק את ההיבטים השונים של שירות זה, כולל; כולל אבטחה וביצועים. אנו גם מראים לך כיצד להגדיר את VPN של Opera במכשיר שלך!

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  הונג קונג(?)
 • מדינות
  3

אופרה VPN הוא שירות VPN שעובד עם הדפדפן החמישי הפופולרי ביותר בעולם, אופרה שמרה תמיד על בסיס מעריצים קטן אך נאמן. זה במידה רבה בזכות טכנולוגיות חדישות מהשורה הראשונה שהן שימושיות, כמו אופרה טורבו (טכנולוגיית דחיסה שנועדה להאיץ את הגלישה באינטרנט) וחסימת מודעות מובנית..

בהתחשב בעובדה שאופרה רכשה את שירות VPN הקנדי SurfEasy בשנה שעברה, אין זה מפתיע שאופרה החליטה לשלב את טכנולוגיית ה- VPN בדפדפן הדגל שלה. לדברי סטיב קלי, סגן נשיא השיווק באופרה, הסיבה למהלך היא שיפור הפרטיות והביטחון של המשתמשים.

"לכל אחד מגיע לגלוש באופן מקוון באופן פרטני אם הם רוצים. כיום, קשה מדי לשמור על פרטיות בעת השימוש באינטרנט, והרבה יותר מדי אנשים חווים מחסומים ברשת כמו תוכן חסום. על ידי שחרור VPN משולב, חינמי ובלתי מוגבל בדפדפן, אנו מקלים על אנשים לשפר את פרטיותם ולגשת לתוכן שהם רוצים. "

תמחור ותכונות

זה 100% בחינם להשתמש ב- VPN המצורף לאופרה, ואין מגבלות נתונים. זה כשלעצמו הופך את השירות לאחד ה- VPN החינמיים הנדיבים ביותר בסביבה. אם אופרה תמשיך להציע רמת שירות זו היא כמובן הניחוש של כל אחד.

קיימים חמישה מיקומי שרת VPN - קנדה, ארה"ב, גרמניה, הולנד וסינגפור. זה מוגבל יותר מרוב שירותי ה- VPN המסחריים, אבל היי ... זה בחינם! זה מכסה גם מבחר טוב של מיקומי שרת VPN פופולריים, אם כי בבריטניה חסר בולט.

המשמעות היא שלא תוכלו להשתמש באופרה לצפייה ב- iPlayer. למרבה הצער, אלה שרוצים לגשת לגרסה האמריקאית של נטפליקס גם הם חסרי מזל ... כשניסיתי, נטפליקס גילתה בהצלחה שאני מנהל "פרוקסי" וסירבה לשחק. עם זאת, VPN זה מסוגל לבטל את החסימה של סרטוני YouTube המוגבלים באזור שלך.

בטיחות ופרטיות

סמכות שיפוט

Opera Software ASA היא חברה נורווגית עם משרדים בפולין, שוודיה וסין. עם זאת, בנובמבר 2016 היא בעיקר בבעלות קונסורציום סיני שהוקם בהונג קונג ובראשה עומד איש העסקים המיליארדר ג'ואו יאהי. איפה זה משאיר את "VPN," ותחת תחום השיפוט שהיא פועלת תחת זה מאוד לא ברור.

Opera Software ASA מכרה את חטיבת דפדפני הצרכנים לקונסורציום הסיני, אך נראה כי זה לא כולל את ה- "VPN" תשתית, עד כמה שידוע לנו, נותרה בידי Opera Software ASA. אבל יאהי ג'ואו מכהן כיו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל החברה מאז יוני 2016...

אף על פי שדירגה 100 מתוך 100 בדו"ח חופש בית החירות בדו"ח העולם העולמי 2020, נורבגיה חברה בברית Nine Eyes בהנהגת ארה"ב ומבצעת מעקב מקיף נרחב. כל ספקיות האינטרנט והטלקום נדרשות לאחסן רשומות של מטא נתונים והיסטוריית גלישה באינטרנט במשך שישה חודשים, אם כי לא ברור אם זה חל על שירותי VPN.

סין מאוד נלהבת להגביל את הגישה של אזרחיה לאינטרנט הפתוח, וממצאת את הבדלים המקומיים באמצעות פיקוח על פורומים ופלטפורמות מדיה חברתית. למרות החשדות הרבים, עם זאת, אין שום הוכחות לכך שיש לה שום אינטרס להקשיב לתנועת האינטרנט של משתמשי האינטרנט הבינלאומיים.

באופן מסורתי, הונג קונג נהנתה מאינטרנט חופשי ופתוח מאוד, אם כי מתחים עם ממשלה סינית המעוניינים להפעיל שליטה רבה יותר על השטח הבריטי לשעבר מעלה חשד כי יתכן שהוא נתון למעקב מוגבר מהיבשת..

רק כדי לבלבל את הנושא עוד יותר, מתייחסת הצהרת הפרטיות של אנשים שאינם באיחוד "Opera Unite Pte. בע"מ ('אופרה'), חברת אופרה" שממוקם בסינגפור....

מדיניות פרטיות ויומנים

ה "VPN של הדפדפן" חלק ממדיניות הפרטיות של אופרה פשוט קובע כי:

"כשאתה משתמש בשירות ה- VPN המובנה שלנו, אנחנו לא רושמים שום מידע הקשור לפעילות הגלישה שלך וכתובת הרשת המקורית."

אבטחה טכנית

OperaVPN הוא פרוקסי, אינו שירות VPN. החיבורים מאובטחים באמצעות HTTPS, ערכת ההצפנה המגנה על אתרים רגישים, מה שהופך את OperaVPN לפרוקסי HTTPS. מכיוון שהוא מבוסס על כרום, דפדפן האופרה תומך ב- TLS 1.3. זו הגרסה האחרונה של הפרוטוקול וסביר להניח כי ה- VPN משתמש גם ב- TLS 1.3.

אין מעט תמיכה בתכונה של VPN, אם כי היא כל כך פשוטה לשימוש, שהיא כמעט ולא זקוקה לה. אם מסיבה כלשהי אתה נתקע, אתה יכול לשאול שאלות בפורומים של האופרה.

כיצד להגדיר את OperaVPN (Windows)

הורד והתקן את ה- VPN של אופרה עבור Windows.

אופרה מאפשרת VPN

לאחר התקנת התוכנה, עליך להפעיל את תכונת ה- VPN על ידי מעבר לתפריט -> פרטיות & ביטחון -> VPN -> אפשר VPN. שים לב שהותקנה לי גרסה ישנה של אופרה, והייתי צריך להסיר אותה ולהתקין מחדש את הגירסה האחרונה כדי שהאפשרות הזו תהיה זמינה

OperaVPN בדפדפן

השימוש ב- VPN הוא רק עניין של לחיצה על התווית "VPN" משמאל לסרגל החיפוש / כתובת האתר, בחירת מיקום שרת ולחיצה על "On"

ראוי לציין שתכונת ה- VPN נראית דומה מאוד לתוסף הדפדפן SurfEasy (אם כי זה בקושי אמור להפתיע). אולם בניגוד להרחבה זו, ל- VPN המצורף בחינם עם אופרה אין מגבלת נתונים של 500MB.

פלטפורמות אחרות

אופרה הסירה את אפליקציות ה- VPN ו- Android VPN של אנדרואיד מהחנויות שלהן. בניגוד לתכונה השולחנית הכלולה בדפדפן, אלה היו אפליקציות VPN אמיתיות. אבל זה אקדמי מכיוון שהם כבר לא זמינים.

ביצועים (מהירות, דליפת DNS ובדיקות WebRTC)

בדיקות מהירות בוצעו בחיבור פס רחב בבריטניה 50Mbps / 3Mbps באמצעות TestMy.net.

מהירות ההורדה של מבחן OpeaVPN

מהירות העלאת מבחן המהירות של OperaVPN

תוצאות אלה די טובות, במיוחד כשאתה מחשיב שהשירות הוא בחינם! צבע אותי התרשמתי!

הגדרות OperaVPN בדפדפן

הגנת דליפת WebRTC מובנית כעת. זה נהדר!

רזולוציית ה- DNS מבוצעת באמצעות שרתי DNS של גוגל הממוקמים באותה מדינה שבה שרת ה- VPN אליו אתם מחוברים. לכן כשמחוברים לשרת VPN בארה"ב, רזולוציית DNS מתבצעת גם באמצעות שרתי DNS ארה"ב. זה טוב לזיופים גיאוגרפיים.

מבחינת פרטיות, מבחינת גוגל נראה כי בקשות ה- DNS שלך יגיעו מאופרה (ולא מכתובת ה- IP האמיתית שלך).

מחשבות אחרונות

חינם הוא המחיר המועדף על כולם, ובמובנים רבים, "VPN" החינמי של אופרה מספק שירות פנטסטי (למרות שהוא באמת פרוקסי לדפדפן, ולא VPN). בניגוד לרוב שירותי ה- VPN החינמיים, הם גם ללא הגבלה (ללא הגבלת נתונים) ומהירים. לאלה שפשוט מעוניינים לעקוף צנזורה, להתמקם במיקום גיאוגרפי או להגן על הגלישה שלהם תוך שימוש בנקודות חמות WiFi ציבוריות, אופרה עשויה להכות בדיוק במקום.

זה לא, עם זאת, בחירה טובה עבור כל מי שמשתמש ב- VPN כדי להגן על פרטיותו, רוצה להשתמש ב- VPN עבור Netflix, או שרוצה להשתמש ב- VPN לצורך סיבוב.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me