VortexVPN


ProPrivacy.com ציון
1 מתוך 10

סיכום

VortexVPN חדל להתקיים כעת. כדי לראות את ה- VPN הטובים ביותר עבור אנדרואיד עברו לדף זה.

תמחור & תוכניות

תוכנית VortexVPN שונה מכל מה שראינו בעבר, במקום לחייב אותך לתקופת זמן היא גובה ממך את הנתונים שאתה משתמש בהם, שלדעתנו הם די המצאתיים - כמובן שיש לזה יתרונות וחסרונות. אין זה מפתיע שככל שאתה נרשם ליותר נתונים כך הוא זול יותר. כשאתה מוריד את אפליקציית Android אתה מקבל 250 מגה בייב לב להעריך אותה בחינם. כמו כן, זכור כי כל הנתונים שתרכוש יפוגו לאחר שנה - אך זהו זמן מספיק ארוך אנו חושבים.

VortexVPN_Pricing

מאפיינים

VortexVPN שונה מספקים אחרים בעובדה שהיא מוקדשת אך ורק להבאת השירות הטוב ביותר עבור משתמשי אנדרואיד. כרגע הם מספקים רק 4 שרתים בארבע מדינות שונות ולכן הגישה מוגבלת אך בגלל המיקומים שלהם, הם טובים למדי לשירותים חסומים גיאוגרפיים. הם מתהדרים באתר שלהם בדחיסת דפי אינטרנט כדי להפחית את השימוש בנתונים שלך וזה אכן עובד ובאופן מפתיע השימוש בנתונים שלך מחושב לאחר הדחיסה. בהשוואה לגודל הקטן שלהם יש להם שירות מעוגל ומעוצב כמו שאנו מסבירים להלן, או שתוכלו לבדוק אותם מייד:

אבטחה & פרטיות

בניגוד לרוב הספקים האחרים, הם מספקים רק שירות הצפנת OpenVPN שלדעתנו לא צריך לראות כחיסרון שכן אנו מאמינים שזה הבטוח ביותר בכל מקרה - והם משתמשים ב- 1024 ביט בזה!

מדובר בחברה ניו-זילנדית עם השרת הראשי שלה בשוויץ, כך שהחוק טווח מאוד מוגבל אליהם, אך הם עדיין רושמים את זמני הכניסה והיציאה לסטטיסטיקה של הרשת אך אינם מפקחים על אף תנועה ברשת.

האתר

יש להם אתר פשוט מאוד שקל לניווט בו, אולם אנו חשים שאולי הם יכולים לכלול פרטים נוספים על השירותים & אבטחה ודף חדשות בו המשתמשים יכולים להציג את הפיתוח שהם מבטיחים.

VortexVPN_Home

תמיכה

כמו אצל רוב ספקי ה- VPN הקטנים האחרים, ל- VortexVPN יש רק צוות קטן ואינה יכולה לספק תמיכה מלאה 24/7. עם זאת, התמיכה שלהם בכרטיסים מאוד יעילה ותמיד קיבלנו תשובה תוך 24 שעות מהן.

VortexVPN_Support

התהליך

הרשמה

ההרשמה לחשבון היא פשוטה כמו עם כל חברה אחרת, אך התשלום יכול להיות יותר פארסה מכיוון שהם מקבלים רק תשלומי BitCoin (תשלומי כרטיסים יהיו זמינים בעתיד).

חשבון וורטקס

לקוח אנדרואיד

מכיוון שההתמקדות העיקרית שלהם היא באנדרואיד זו הפלטפורמה שעשינו עליה רוב הבדיקות. האפליקציה פשוטה להתקנה ולהשתמש בה. יש מעט מאוד דברים לדון בהם או ליידע אותך מכאן שכל מה שאתה יכול לעשות זה לבחור שרת ולחבר - פשוט.

Vortex_AndroidHome Vortex_Server Vortex_Connected

העמוד הראשי של האפליקציה

בחירת שרת - מראה את הפינגס המהווה אינדיקטור מהירות מועיל

מחובר לשרת של דבלין

ביצועים (מבחן מהירות, DNS ו- IP)

מבחני ה- DNS וה- IP כולם חזרו נהדרים ובדיקות המהירות היו טובות מאוד כפי שמראה הטבלה שלהלן.

Vortex_SpeedNoVPN Vortex_SpeedOpenVPN
אין VPN חיבור OpenVPN

מכיוון שבאתר שלהם הם אומרים שהם שואפים לצמצם את השימוש בנתונים ואת זמני טעינת העמודים, ביצענו מספר פעילויות באינטרנט עם ובלי שירות VPN פעיל (ודאגנו לנקות נתונים במטמון ונתוני גלישה אחרים בין לבין). במהלך תקופה זו רישמנו את השימוש בנתונים שלנו וגילינו שאכן עם שירות ה- VPN הפעיל הצלחנו להשתמש פחות באופן סביר - זה כמובן יהיה תלוי בסוגי האתרים בהם אתם משתמשים. כמו כן שמנו לב לזמני טעינה מהירים יותר שהיו גם נהדרים.

פלטפורמות אחרות

למרבה הצער, איננו יכולים לדון בלקוח של Windows מאחר ואין אחד כזה. דרך אתר האינטרנט שלהם, אתה יכול להוריד את קבצי התצורה של OpenVPN שבהם אתה יכול להשתמש במספר מכשירים והם אכן מנחים אותך כיצד להגדיר אותם באמצעות תוכנת OpenVPN (ב- iOS, Linux ו- Windows) - שעשינו..

ביצועים (מבחן מהירות, DNS ו- IP)

למרות שהם ממטבים זאת עבור אנדרואיד, בכל מקרה ביצענו את זה מבחן מהירות במערכת Windows. קצת הופתענו ומאוכזבים מהתוצאות בהשוואה לאנדרואיד אבל זה עדיין עבד טוב. דחיסת התמונות שהם משתמשים בהם הייתה הרבה יותר גלויה ומעצבנת על גבי מסך גדול יותר (בדקנו זאת גם בטאבלט וזה היה נסבל).

Vortex_NoVPN Vortex_VPN
אין VPN עם תוכנת OpenVPN

סיכום

אהבנו

  • אפליקציה פשוטה
  • מהירויות נהדרות באנדרואיד
  • שימוש מופחת ברשת
  • ניסיון חינם

לא היינו כל כך בטוחים

  • השימוש בו בפלטפורמות אחרות
  • מהירות שירות הלקוחות
  • לא ניתן לשנות את קצב הדחיסה

שנאנו

  • מספר קטן של שרתים

אם כי לא כל כך נהדר בפלטפורמות מחשב, בסך הכל מצאנו את VortexVPN כשירות מעולה אם אתם מחפשים ספק ייעודי VPN ל- Android המקטין את השימוש בנתונים שלכם ומגדיל את חיי הסוללה..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me