UnoTelly


  • תמחור

    מ 4.93 $
    / חודש

עדכון: נראה כי UnoTelly אינו פעיל כרגע.

ProPrivacy.com ציון
5 מתוך 10

סיכום

UnoVPN הוא חלק ממנוי הזהב של UnoTelly. זוהי רשת פרטית וירטואלית מוגבלת (VPN) ש- UnoTelly משווקת כשירות פרטיות ואבטחה. למעשה, UnoTelly מציינת כי ה- VPN מיועד לפרטיות בלבד ואסור "להשתמש בו למטרות אחרות." ככאלה, VPN זה אינו מתאים אם אתה רוצה VPN להצגת P2P. UnoVPN מספק קידוד OpenVPN, וזה טוב. עם זאת, ה- VPN מתומחר מדי, בהתחשב באיטיות השרתים שלו. בסך הכל מדובר בשירות VPN נמוך מההוראות שאנו ממליצים בחום להימנע ממנו.

מאפיינים

UnoTelly היא חברה קנדית הידועה בעיקר בזכות שירות ה- DNS החכם שלה. שירות ה- VPN הנו תוספת ש- UnoTelly עיצבה לחיזוק השירות העיקרי שלה. בשנה שעברה, ה- VPN סיפקה בעיקר פרוטוקול מנהרות נקודה לנקודה (PPTP), שהוא מאוד לא בטוח. עם זאת, כעת הוא מציע גם את OpenVPN, שהוא הרבה יותר מאובטח.

השרתים ממוקמים בשש מדינות בלבד: ארה"ב, בריטניה, הולנד, קנדה, גרמניה ושוויץ. זה די מוגבל, בהתחשב בעלות השירות. עמית לעמית (P2P) אסור במפורש על השרת האמריקאי ולא מומלץ באף אחד מהשרתים האחרים, על סמך עצתו של ה- VPN.

אם אתה רוצה ש- VPN יסתיר את זהותך בעת סיבוב, אנו ממליצים לבדוק את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאתרי טורנט..

UnoTelly אינה מספקת תוכנת VPN מותאמת אישית. המשמעות היא שמשתמשים חייבים להשתמש בתוכנת OpenVPN של צד שלישי כדי להתחבר לשרתים שלה. היתרון בכך הוא שתוכנת OpenVPN טובה מאוד ובימינו מגיעה עם הגנת דליפות DNS.

לרוע המזל, פירוש הדבר שאין מתג להרוג, מצב התגנבות ותכונות חשובות אחרות שמציעות שירותי VPN מקצוענים. זה מאכזב, במיוחד בהתחשב בעלות ה- VPN הזה.

UnoVPN מתיר חיבורים סימולטניים מכמה שיותר מכשירים. בנוסף, היא מאפשרת לכל מספר של כתובות IP המקוריות להתחבר לכמה שרתים שתרצו. זוהי תניה נדיבה בטירוף, במיוחד בהתחשב בכך שהיא מאפשרת לך רק IP אחד בשירות ה- DNS החכם.

שירות ה- DNS החכם מעניק גישה ליותר מ -300 ערוצים עבור הזרמת טלוויזיה. הדבר נעשה על ידי מתן גישה ליותר מ -30 שרתי DNS מהירים. ככזה, שירות ה- DNS החכם משווק באופן ספציפי לצורך ביטול החסימה, ואילו ה- VPN אמור לשמש לפרטיות.

מהירות וביצועים

מהירויות החיבור היו ככל הנראה האכזבה הגדולה מכולם מהשירות הזה. בדקתי אותם ב- OpenVPN באמצעות חיבור סיבים של 50 Mbps. בדקתי את שרתי בריטניה, הולנד וארה"ב.

כפי שאתה יכול לראות, ה- VPN ממש נאבק. זה כנראה יהיה קצת לאגי לזרם ב- HD. לאחר שאמרנו את זה, סביר להניח שתצאו משם עם הזרמת כל דבר פרט לרמות הגבוהות ביותר של HD. ובכל זאת, זו לא הייתה הופעה מעולה.

העלאות באופן לא רשמי

השתמשתי ב- ipleak.net כדי לבדוק שה- VPN עובד כמו שצריך. אני שמח לדווח כי לא גיליתי שום דליפות IP או דליפות DNS. בנוסף, לא גיליתי שום תקשורת באינטרנט בזמן אמת (WebRTC) במערכת שלי. הכל ברור כאן, וזה אחד הדברים הבודדים הטובים בשירות.

תמחור ותוכניות

UnoTelly מספקת את UnoVPN רק כחלק ממנוי הזהב שלה. UnoVPN זמין בארבע תוכניות, החל מ- $ 7.95 לחודש ל- $ 4.93 לחודש. התוכניות ישולמו חודשי, רבעוני, חצי שנתי או שנתי - עם הנחות שהוענקו בגין התחייבות לתקופה ארוכה יותר.

עלות ה- VPN היא בערך ממוצעת בהשוואה לשירותים אחרים. עם זאת, זה קצת יקר עבור רמת השירות שהיא מספקת. משתמשים יכולים לשלם באמצעות ויזה, מאסטרקארד או פייפאל. יש תקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים, כמו גם ערבות להחזר כספי של שבעה ימים ללא התפלצות.

מחיר לאotelly

אתה יכול לנסות את UnoVPN בחינם עבור סכומי כסף בחינם לערבות ההחזר הכספי שלה למשך 14 יום. בנוסף, אתה מקבל דמי הפניה עבור כל חבר שאתה משכנע להצטרף אליו (של $ 4.95).

פרטיות ואבטחה

ההצפנה ב- UnoVPN מסופקת עם קידוד PPTP (MPPE של 128 סיביות) או OpenVPN. PPTP אינו מאובטח, לכן אנו ממליצים להשתמש ב- OpenVPN.

UnoVPN מיישם את OpenVPN עם Blowfish עם 128 סיביות (הצפנת ברירת המחדל המובנית ב- OpenVPN). זה נחשב בדרך כלל כבטוח בתנאי שנמנעים מחולשותיו הידועות. ביקשתי מ- UnoVPN שלוש פעמים פרטים מלאים על יישום OpenVPN שלה, אבל זה לא נתן לי את מה שביקשתי. ככאלה, כל מה שאנחנו יודעים זה מה שיש באתר:

  • נתונים: BF-CBC עם מפתח 128 סיביות
  • Auth: TLS עם מקש 1024 סיביות

למרבה הצער, אימות 1024 סיביות כבר לא נחשב לאבטח. ב- ProPrivacy.com אנו מחפשים מינימום של 2048. לפיכך אנו לא רואים את UnoVPN כ- VPN מאובטח לפרטיות..

על פי מדיניות הפרטיות שלה, UnoVPN שומר ביומני חיבורים. למרבה המזל, מדובר ביומנים מינימליים בלבד, כמו זמן החיבור / ניתוק מהשירות. בנוסף, המשרד רושם כמה רוחב הפס אתה משתמש (ככל הנראה כדי לבדוק אם הורדת P2P מתרחשת).

מידע זה מקושר לפרטי חשבונך ולא לכתובת ה- IP שלך. זה לא אידיאלי. אם הרשויות הקנדיות ניגשות ל- UnoTelly עם צו, היא תצטרך למסור את כתובות ה- IP של המנויים שלה. זה יאפשר התקפת מתאם בזמן, שיכולה לגלות באילו אתרים ביקרת.

UnoTelly מצהירה כי היא לא רושמת דבר "אלא בהתאם לחוקים המקומיים של המדינה המארחת של השרת." במילים אחרות, היא עשויה לאסוף יומני שימוש אם במדינת השרת שאליה אתה מתחבר יש חוקים לשמירת נתונים חובה. זה הופך את הפרטיות שמספקת UnoVPN לנקודה מעט נוגעת ללב.

אפילו נראה כי שירות ה- DNS שומר רישום על המשתמשים שלו:

"בעת שימוש בשרתי ה- DNS שלנו, נאספת כתובת ה- IP שלך וכל בקשת DNS המוצגת בהתקנה של התקנים עם שרתי UnoDNS. מידע זה משמש אך ורק כדי לאמת אותך בשרתים שלנו ולהפנות אותך לקישורים המתאימים."

אם אתה זקוק לפרטיות חזקה, UnoTelly רחוקה מלהיות אידיאלית. ישנן מדיניות פרטיות טובה בהרבה במחיר דומה, אז מדוע להסתפק בזה?

קלות שימוש

אתר UnoTelly מתמקד בעיקר בשירות ה- DNS החכם שלו. זהו אתר ברור שמסביר כיצד לגשת לתוכן סטרימינג מוגבל גיאוגרפי מכל העולם. לאחר ההרשמה, תקבל גישה לאזור שימושי של לוח המחוונים. אתה גם מקבל סיור מודרך במה שקיים. זוהי תוספת מצוינת המאפשרת לראות במהירות מה תוכלו לעשות עם שירות ה- DNS.

אתר unotelly_website

למרבה הצער, UnoVPN לא מסתכל במהלך הסיור ההוא. אתה צריך להשתמש בבסיס הידע אם אתה רוצה מידע על השימוש ב- VPN.

אין שום מידע טכני אודות שירות ה- VPN (כמו פרטי יישום הצפנה) באתר. זה מראה על חוסר שקיפות אמיתי ומהווה חיסרון מאסיבי, חבל.

באתר UnoTelly יש גם בלוג. עם זאת, שוב הוא מתרכז בביטול החסימה באמצעות שירות UnoDNS, עם מעט מאוד מידע על ה- VPN.

באתר ישנם המון סרטונים שימושיים להפעלת UnoDNS על מכשירים רבים ושונים. ככאלה, אם מדריכי הזרימה הם מה שאתה צריך, UnoTelly כיסתה.

תמיכה

משתמשים רשומים מקבלים גישה לתמיכה בצ'אט חי 24/7. זוהי תוספת שימושית לבסיס הידע ובהחלט מפצה את היעדר המידע על ה- VPN באתר.

מצאתי שזמן התגובה של הצוות מצוין. מעולם לא הייתי צריך לחכות הרבה יותר מדקה או שתיים כדי לדבר עם נציג שירות לקוחות. בנוסף, כרטיסי התמיכה 'ברמה 1' נענו די מהר.

הפעם היחידה שנאלצתי לחכות יותר הייתה כשביקשתי פרטים על הצפנה. גם אז לא הייתי צריך לחכות יותר מכמה שעות. מצאתי כי נציגי שירות הלקוחות מועילים ומנומסים.

בסיס הידע אינו רע, אך הוא גם לא הטוב ביותר שנתקלתי בו. פונקציית החיפוש עובדת טוב, אך העמוד הראשי הוא רשימה עמוסה של קטגוריות ושאלות. למרבה הצער, זה הופך את הגלישה בקטגוריות כמעט בלתי אפשרית. פירוש הדבר שחיפוש הכרחי - סביר להניח שלא פשוט יסכן את המידע הדרוש לך.

גם מעצבן מעט הוא העובדה שאתה צריך להזין מחדש את כתובת הדוא"ל שלך כדי לפתוח כרטיס תמיכה (גם כשאתה לוחץ דרך מאזור לוח המחוונים הראשי). מצאתי שהחוויה מסורבלת ומקשקששת.

התהליך

הרשמה

ההרשמה ל- UnoTelly דורשת רק שם פרטי, כתובת דוא"ל וסיסמא. זה מייד מאפשר לך גישה לתקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים של UnoDNS. אשר את כתובת הדוא"ל שלך כדי לקבל עוד חמישה ימים של גישה חופשית ל- UnoDNS. ניתן להאריך תקופה זו בחודש באמצעות "UnoCredits" להפניית חברים.

מה שכן, ניתן לקבל ניסיון חינם של UnoVPN. כדי להשיג זאת, עקוב אחר קישור בבסיס הידע שמוסיף פריט "UnoVPN ניסיון ל -3 ימים" לעגלת הקניות שלך..

אז פריט חינם זה חייב להיות "שולם" ל. אם משלמים בכרטיס אשראי, הדבר מחייב אותך להזין את פרטי הכרטיס שלך, למרות שבפועל לא תחויב בסכום. אם אתה משלם עבור תקופת הניסיון בחינם עם PayPal, אינך צריך לעשות דבר (אתה אפילו לא צריך להתחבר ל- PayPal).

נרשמתי לחודש של UnoVPN כדי לבחון את השירות ולוודא שהוא מכבד את ערבות 14 החזר הכספים שלו. שילמתי עם פייפאל, אך עדיין בתסכול נאלצתי למסור כתובת לחיוב. למרבה הצער, לא הייתה אפשרות לשלם בביטקוינס.

לקוח Windows

למרבה הצער, UnoVPN אינו פועל על תוכנת VPN בהתאמה אישית. זה די גרוע. עם זאת, חיבור לכל VPN דרך תוכנת OpenVPN של צד שלישי הוא בדרך כלל חוויה טובה מאוד בימינו. קל להשתמש ב- OpenVPN להורדה בחינם. בנוסף, הגרסה האחרונה מגיעה עם הגנת דליפות DNS, מה שהופך אותה לשימוש בטוח.

UnoTelly מספקת תמיכה לחיבור באמצעות TunnelBlick (בעיקר עבור משתמשי מקינטוש) ו- OpenVPN רגיל (.ovpn). מסיבה זו עליכם לדאוג שתורידו את הקבצים הנכונים עבור הלקוח בו אתם משתמשים. תוכלו לעשות זאת על ידי התבוננות בסיום הקובץ (.ovpn או .tblk).

באופן אישי, לא אכפת לי להשתמש בתוכנת OpenVPN של צד שלישי (במיוחד מכיוון שיש לי ניסיון רב בכך). עם זאת, בהתחשב בעלות שירות המקצוענים, זה בהחלט לא היבט חיובי של השירות. בנוסף סבלתי מבעיות התקנה חריגות בכניסה לשרתי UnoVPN באמצעות OpenVPN. הייתי צריך לגרום למשרד לשנות את אישורי ההתחברות שלי כדי לתקן את הבעיה. זה הוסיף תסכול נוסף לשירות חסר כבר.

פלטפורמות אחרות

בשל העובדה של- UnoVPN של UnoTelly אין לקוחות מותאמים אישית, על כל המנויים בכל הפלטפורמות להשתמש בתוכנת OpenVPN של צד שלישי כדי להתחבר ל- VPN. בגלל זה, אין עוד מה לדווח בחלק זה של הסקירה. כמה חדשות טובות מגיעות בצורה של בסיס הידע של UnoTelly, שכולל הוראות התקנה לפלטפורמות שונות. אלה כוללים מערכת הפעלה X (דרך Tunnelblick עבור OpenVPN), אנדרואיד ו- iOS (דרך OpenVPN Connect עבור OpenVPN).

שירותים אחרים / חינם

UnoTelly היא אולי המפורסמת ביותר בזכות שירות ה- DNS החכם שלה. כך מעדיף המשרד להעניק לאנשים גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. לסקירה מעמיקה יותר של שירות ה- DNS החכם, אנא חפש כאן.

מחשבות אחרונות

UnoVPN על ידי UnoTelly משווק באופן ספציפי כשירות פרטיות ואבטחה. זהו פונקציית בקשה לשירות ה- DNS החכם הראשי של החברה. שירות ה- DNS החכם הוא מה שהצרכנים אמורים להשתמש לצורך ביטול החסימה של תוכן אתרים והזרמת טלוויזיה מוגבלת גיאוגרפית. VPN לעומת זאת, יש להשתמש רק לצורך אבטחת נתוני גלישה באינטרנט באמצעות הצפנה.

למרות היותה מאוד ברורה בנושא, UnoVPN הוא שירות שחסר את ההצפנה החזקה הנדרשת בכדי להפוך אותו ל- VPN מאובטח. מסיבה זו, UnoVPN של UnoTelly לא מצליח לבצע את המשימה היחידה שהיא מבקשת להשיג. זהו שירות VPN איטי ומגושם הסובל מתקלות, מהירויות חיבור איטיות וסטנדרטים של הצפנה מיושמים..

אם אתה רוצה שירות DNS חכם, UnoTelly עשוי בהחלט להיות הכרטיס. עם זאת, אם אתה מחפש פיתרון פרטיות וסיום חסימה מכל העולם, אנא חפש במקום אחר ספק VPN אמין, ערך לכסף. יש הרבה דברים לבחירה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me