מנהרת דוב


 • תמחור

  מ 4.17 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • אנדרואיד

  • iOS

ProPrivacy.com ציון
8.5 מתוך 10

סיכום

TunnelBear היא רשת וירטואלית פרטית (VPN) מקנדה שקיימת מאז 2011. זוהי VPN ארוז תכונות עם תוכנה לכל הפלטפורמות השומרת רק על יומני חיבור מינימליים ולא פולשניים אודות המשתמשים שלה. תוכנת ה- VPN אידיאלית למתחילים מכיוון שהיא סופר קלה לשימוש. בנוסף, לספק VPN זה יש מדיניות פרטיות כתובה היטב שהיא עדכנית ושקופה. עלות VPN זה זולה (במיוחד אם אתה מתחייב לשנה), ותכנית המנויים בחינם מאפשרת לכל אחד לנסות את השירות במלוא יכולתו. עם זאת, מגבלת הנתונים החודשית של 500 מגה-בייט הופכת את התוכנית החינמית פחות לביצוע לבדיקת השירות והחברה צנחה למרבה הצער את התחייבותה להחזר הכסף עבור 30 יום. בסך הכל, בסקירת TunnelBear זו מצאנו שירות שלמרות שהוא טוב, אינו מתחרה עם שירותי הפרימיום הטובים ביותר מבחינת תמורה לכסף.

סטטיסטיקות מהירות

 • חיבורים סימולטניים
  5
 • סמכות שיפוט
  קנדה
 • מדינות
  22
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  73.64 מגהביט לשנייה

מאפיינים

מפחיד
סך כל השרתים 1000
חיבורים סימולטניים 5
נתב נתב
שילוח נמל
בחירת נמל
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית מתכת חשופה
נתבים נתמכים -
מדינות 22

שרתי מנהרות

VPN של TunnelBear מספק גישה לשרתים ב 22 מדינות. זה מאפשר למנויים להעמיד פנים שהם נמצאים באחד מאותם מיקומים כדי לעקוף חסימות גיאוגרפיים וצנזורה בכפייה מקומית. תוכניות בתשלום מעניקות למנויים גישה לכל השרתים. עם זאת, יש לציין כי אי אפשר להתחבר לשרת האוסטרלי באמצעות התוכנית החינמית.

המנויים יכולים להשתמש ב- TunnelBear כדי להתחבר לשרתים באמצעות מחשב שולחני, מחשב נייד, סמארטפון, טאבלט או אפילו בנתב ידידותי ל- VPN. ומכיוון שכל חשבון פרמיום מתיר חמישה חיבורים בו זמנית, אתה יכול להתחבר באמצעות רוב המכשירים שלך בו זמנית.

VigilantBear (מתג להרוג)

מתג הרג מונע ממך לדלוף נתונים לא מוצפנים לספק האינטרנט שלך אם חיבור ה- VPN נושר בטעות. כדי להגן על פרטיותך, TunnelBear VPN מספק מתג להרוג הנקרא VigilantBear. למידע נוסף תוכלו לקרוא את פרק הפרטיות והביטחון בהמשך סקירה זו.

עמיתים לעמית (P2P)

TunnelBear יושב בקנדה, שבעבר פירושו שהשירות לא נחשב מתאים לטורנינג. למרבה המזל, TunnelBear שינתה את עמדתה הרשמית וכעת היא קובעת כי ניתן להשתמש בשירות הן להורדת P2P והן לגישה לטור.

שינוי לב זה מגיע עם ההבטחה הנחוצה לכך כי TunnelBear כבר לא שומר על יומני חיבור, מה שהופך את התקפות מתאם הזמן לנחלת העבר. פירוש הדבר גם שלחברה אין נתונים למסירת הרשויות בקנדה, אם יבואו לדפוק.

GhostBear

GhostBear היא טכנולוגיית ההטלה של VPN של TunnelBear (לעיתים מכונה גם 'מצב התגנבות'). ערפול מסתיר את התנועה של OpenVPN מהספק שלך ומסייע לאנשים לעקוף חומות אש של VPN במקומות כמו איראן וסין. זה עושה זאת על ידי יישום בחירה של TCP מעל יציאה 443 או באמצעות obfsproxy (למשתמשים יש אפשרות אחת). זה הופך את ההצפנה ל- VPN לזיהוי פחות על ידי ממשלות, ספקי שירותי אינטרנט ועסקים בכך שהוא נראה כמו תנועת HTTPS רגילה.

השארת GhostBear מושבת לא באמת הופכת אתכם לא פחות מאובטחים, אך זוהי תכונה נוספת מצוינת עבור אנשים שצריכים להסוות את השימוש ב- VPN מהספק שלהם או למשתמשים שצריכים להתחמק ממצערת ספק שירותי האינטרנט במקומות בהם השימוש ב- VPN מוגבל או חסום על ידי הממשלה (סין, איראן וכו '). ראוי לציין כי GhostBear עשוי להאט את חיבור האינטרנט שלך קצת יותר מאשר להשתמש ב- VPN בלעדיו.

האם TunnelBear מבטל את חסימת Netflix?

לא, למרבה הצער TunnealBear לא מבטל את החסימה של Netflix US, Netflix UK או אפילו BBC iPlayer. המהירות של ה- VPN די והותר כדי להזרים תוכן מספקים מקומיים שלך, אך החברה הצהירה במפורש שהיא אינה מאפשרת גישה לתוכן חסום גיאוגרפי. זה די מאכזב בהתחשב בעלות ה- VPN ולרוב משאיר אותנו להמליץ ​​לך לחפש במקום אחר אם אתה זקוק ל- VPN שיכול לגשת ל- Netflix US.

תמחור ותוכניות

12 חודש

חסוך 58% עם תוכנית לשנה

58% הנחה

4.17 דולר
לחודש

1 חודש

9.99 $
לחודש

VPN של TunnelBear מספק שלוש אפשרויות מנוי שונות: חודש, שנה ושנה בלעדית לתוכנית שנתיים לקוראי ProPrivacy. התוכנית בחינם מאפשרת למנויים להוריד 500 מגהבייט של נתונים בחינם בכל חודש. למשתמשים בחינם ניתנת גישה לכל השרתים מלבד אוסטרליה (כך ש -21 מיקומים בסך הכל).

ניתן לרכוש את התוכניות בתשלום לשימוש חודשי או שנתי. התוכנית החודשית תחזיר לך 9.99 דולר לחודש והיא חוזרת כך שתצטרך לבטל אותה ידנית אם תרצה להפסיק לשלם כדי להשתמש בה. אם אתה מוכן לשלם מראש, אתה חוסך סכום משמעותי של כסף באמצעות התוכנית לשנה, שמשווה ל -4.99 דולר לחודש (59.88 דולר לשנה) והתכנית הבלעדית לשנתיים במחיר של 4.17 דולר לחודש (99.99 דולר לשניהם שנים).

למרבה הצער, TunnelBear השיבה את ההתחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום, במקום לבחור ברכישות שלא ניתן להחזר. בנסיבות שונות החברה עשויה להעניק החזר כספי, אך אנו מציעים לנסות את השירות באמצעות הרמה החינמית שלו לפני שתתחייב לרכישה.

ניתן לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס בנק, ו- Tunnelbear מאוד ספציפי לגבי אופן הטיפול במידע על התשלומים במדיניות הפרטיות שלה (הפועל אך ורק עם מעבדי תשלום תואמי PCI). למרבה הצער, PayPal לא מתקבלת על ידי VPN של TunnelBear (כן, אנו יודעים שאתרי השוואה אחרים ב- VPN אומרים שזה כן הם טועים). מצד שני, המשתמשים יכולים לבחור לשלם באמצעות ביטקוין אם הם רוצים.

מהירות וביצועים

אנו בודקים את מהירויות החיבור של TunnelBear על ידי שימוש במערכת בדיקת המהירות המדעית VPN שלנו. למידע נוסף על אופן עבודת בדיקות המהירות תוכלו לקרוא את המאמר המלא כאן. מערכת בדיקת המהירות שלנו מתעדכנת אוטומטית 3 פעמים ביום, מה שאומר שתמיד יש לנו גישה לנתוני מהירות עדכניים בזמן אמת.

במהלך הבדיקות שלנו מצאנו כי Tunnelbear מספק מהירויות חיבור מהירות המתאימות לזרם ב- HD ולעשות משימות עתירות נתונים אחרות..

מבחן מהירות מנהרה

על פי הבדיקות שלנו, במהלך ששת החודשים האחרונים TunnelBear מספקת מהירויות הורדה ממוצעות של 40.8 מגה ביט / ש 'ותוצאות מהירות מרבית / פרץ של 411 מגה ביט / ש'. המהירויות הללו מציבות את TunnelBear בין VPNs הטובים ביותר בשוק, ובעוד שזה לא ה- VPN המהיר ביותר בשוק, מדובר בשירות בעל ביצועים טובים במיוחד..

בדיקות דליפה

זוהה דליפת IPv4?
זוהה דליפת WebRTC?
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס
ProPrivacy.com SpeedTest (מקסימום / פרץ) 189.99
ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) 73.64

בדקנו עבור דליפות IP והדלפות DNS באמצעות ipleak.net. החדשות הטובות הן שלא גילינו דליפות IP או מערכת שמות תחום (DNS) במהלך השימוש ב- TunnelBear. לא גילינו שום דליפות IP ב- IPv4 או IPv6.

עם זאת, תוך כדי שימוש ב- IPv6 גילינו דליפות WebRTC הן ב- Windows והן ב- Mac, מה שאומר שתצטרך להשבית את WebRTC בדפדפן שלך (או להשתמש בתוסף חסימת WebRTC) אם אתה רוצה להשתמש ב- VPN זה בצורה מאובטחת. לחלופין, תוכל להשבית את חיבורי ה- IPv6 במכשיר שלך.

Tunnelbear טוען כי יש תיקון עבור דליפות WebRTC בפיתוח, אולם בעת כתיבת הבעיה נמשכת.

קלות שימוש

חלונות
MacOS
אנדרואיד
לינוקס
iOS
טלפון של Windows

הרשמה

הרשמה ל- VPN של TunnelBear היא תהליך קל בכל הסיבוב. כדי לגשת לגרסה החינמית, על המשתמשים להזין כתובת דוא"ל וסיסמא. לאחר מכן האתר מפנה משתמשים אוטומטית לדף ההורדות. בשלב זה משתמשים יכולים לבחור תוכנה לפלטפורמה שהם דורשים. הרשמה לתכנית בתשלום תדרוש תשלום נוסף באמצעות כרטיס אשראי או ביטקוין (PayPal כבר לא נתמך).

פעם אחת בעמוד ההורדה, פשוט הורד את לקוח TunnelBear עבור הפלטפורמה שאתה צריך. התוכנה מורידה במהירות ואשף ההתקנה מנחה אותך בתהליך ההתקנה ללא תקלה. לאחר ההתקנה, אתה יכול להתחבר באמצעות הדוא"ל והסיסמה שלך.

לאחר הכניסה, TunnelBear מספק דרך מהירה להסביר את יכולות ה- VPN. לבסוף הוא מבקש מהמנויים לבדוק בתיבת הדואר הנכנס שלהם בדוא"ל לאישור חשבון. כל עוד אומת החשבון, משתמשים יכולים להתחיל להשתמש בתוכנת VPN (בחינם או בתשלום).

לקוח ה- VPN של TunnelBear Windows

ה- VPN של TunnelBear Windows תוכנן בזהירות רבה. הלקוח נראה נהדר וכיף להשתמש בו: זה די נדיר. בהתאם לתדמית שלה, התוכנה מלאה בחיבורי דובים וגרפיקה של דובי משעשע. כברירת מחדל, TunnelBear מתחבר לשרת אקראי שנמצא קרוב אליכם. אם אתה זקוק למיקום ספציפי, יהיה עליך לבחור אותו מרשימת מיקומי השרת ולחץ על התחבר.

בפינה השמאלית העליונה, משתמשים יכולים לגשת לתפריט נפתח בו הם יכולים לשנות את הגדרות ה- VPN. בתוך "כללי", מנויים יכולים לבחור להגדיר את TunnelBear לפעול כאשר הם מפעילים את המחשב שלהם. בנוסף, הם יכולים לבקש מהלקוח לשלוח לו התראות על דברים שונים (ניתוקים, שיבושים בשירות ומידע על מצב רשת).

בלשונית האבטחה, משתמשים יכולים לאפשר VigilantBear (מתג ההמתה) ואת GhostBear (מצב התגנבות) לעקיפת חומות אש. מומלץ להשתמש במתג ה- kill בכל עת כדי למנוע דליפת נתונים אל ספק האינטרנט שלך: הדבר מבטיח את פרטיותך. GhostBear נחוץ רק לאנשים המתגוררים במקומות בהם יש צורך בהטיית VPN (כדי לעקוף את חומת האש או לעקוף את המצערת של ספק שירותי האינטרנט). GhostBear הוא למעשה היישום של TunnelBear של Obfsproxy.

תחת רשתות מהימנות, המשתמשים יכולים להוסיף רשתות ידועות ולאפשר ל- TunnelBear להתחבר לשרת VPN בכל פעם שהם מתחברים לרשת לא ידועה (מושלמת לאנשים המשתמשים בנקודות חמות WiFi אקראיות באופן קבוע).

לבסוף, ניתן להשתמש בכרטיסיית החשבון לניהול המנוי שלך, בקשת תמיכה באמצעות מערכת הכרטיסים או כדי להתנתק מ- TunnelBear VPN.

פלטפורמות אחרות

בנוסף לחלונות, TunnelBear מציעה אפליקציית VPN ל- iOS. לקוח iOS מספק הצפנת L2TP / IPsec במקום קידוד OpenVPN, כך שאם תידרש OpenVPN תצטרך להשתמש גם בתוכנת חיבור OpenVPN של צד שלישי (TunnelBear יכול לעזור לך להשיג את ההגדרה הזו).

TunnelBear מספקת גם אפליקציית VPN ל- Android המשתמשת ב- OpenVPN, והיא דומה בעיצובה לגרסת האייפון. Tunnelbear יעבוד כ- VPN Linux, עם זאת, חשוב לציין שמשתמש לינוקס ידרוש את לקוח OpenVPN של צד שלישי..

בסך הכל האפליקציות דומות מאוד בכל הפלטפורמות, נוחות לשימוש ומספקות מהירויות חיבור דומות בכל רחבי הלוח.

ל- TunnelBear יש גם תוסף לדפדפן שניתן להוריד בחינם וניתן להשתמש בו עם Chrome או אופרה (אך לא עם Firefox). תוסף הדפדפן הוא תוספת נחמדה, אך זכרו שמדובר בשירות פרוקסי לעומת שירות VPN מלא (הוא ממלא רק נתונים בדפדפן). תוסף הדפדפן הוא רב פלטפורמות (עובד עם לינוקס, מערכת ההפעלה של כרום, מערכת הפעלה X ו- Windows).

שירות לקוחות

אחריות להחזר כספי
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
ניסיון חינם כן - 7 ימים
אורך ערבות להחזר כספי 30

ל- TunnelBear יש דף עזרה ייעודי שניתן למצוא בתפריט הקטן בתחתית כל עמוד. משאב זה מורכב ממידע לגבי "עדכוני מצב", "מתחילים", "חשבונות & תשלומים", "עזרה בהרחבת דפדפן", "עזרה של אפליקציות Windows", "עזרה של אפליקציות Mac OS X", "עזרה באפליקציות iOS", ו "עזרה באפליקציות אנדרואיד". מאמרים אלה ניתן למצוא בקלות באמצעות כפתור החיפוש של הדף.

לכל מי שאינו יכול למצוא תשובה בעמוד העזרה של TunnelBear, ניתן ליצור קשר ישירות עם TunnelBear. למרבה הצער, למשרד אין תכונת צ'אט חי, לכן תצטרך להשתמש בטופס יצירת הקשר המקוון. מנויים ולא מנויים יכולים להשתמש בתכונה זו כדי לשאול שאלות לגבי השירות.

כדי לבדוק את תמיכת הלקוחות של TunnelBear, שלחתי לנציגיהם שאלה לגבי הצפנה בפלטפורמה כדי לבדוק אם משהו השתנה או שופר מאז הפעם האחרונה שבדקתי אותם בשנה שעברה. כמו שקרה בפעם האחרונה שקיבלתי דוא"ל שאמר לי לצפות לתגובה תוך 24 שעות.

תשובתי הגיעה תוך 24 שעות, אבל הייתי צריך לבקש הבהרה בנקודה אחת שלא נענתה בבירור. למרות התקלה הקלה הזו, מצאתי שהם ידידותיים מאוד וששים לעזור. מה שכן, קיבלתי את הפרטים שרציתי בתגובה השנייה. לא תמיכת הלקוחות הטובה בעולם, אך גם לא רע.

פרטיות ואבטחה

ערפול (התגנבות)
הגנת דליפות IPv4
הגנת דליפות IPv6
הגנת דליפות WebRTC
מתג כיבוי
DNS בהארחה עצמית / פרוקסי כן

TunnelBear מאחסן כמה יומני מינימום למשך חודש. זה מה שאומרת TunnelBear על הצורך לקיים את הרשויות בקנדה:

"במקרה בו TunnelBear נדרשת לעמוד באכיפת החוק במקום בו הועברו זימון, צווי או מסמכים משפטיים אחרים, תקפים תחת תחום השיפוט של קנדה, מידת הגילוי מוגבלת למידע האישי שמסרת בעת ההרשמה, כמו גם למספר הכולל של חיבורים, כלל ה- MB היו בשימוש באותו חודש. "

זוהי מדיניות פרטיות פנטסטית שמשמעותה ששום נתונים על שימוש ב- VPN או כתובת IP של משתמשים אינם מקושרים לחשבון וניתן להשתמש בה כדי להתקין מתקפת זמן-התאמה:

פרטיות מנהרות

נתונים תפעוליים של מנהרות

אופיו המינימלי ביותר של מה שמוחזק על ידי TunnelBear פירושו כי המנויים לעולם לא צריכים לדאוג למה הם משתמשים ב- VPN. אפילו אם תוגש צו על ידי הרשויות, VPN של מנהרת מנהרות היה מעט מאוד למסור כל ערך אמיתי.

תנאים והגבלות של TunnelBear

ראוי לציין כי TunnelBear ממוקמת בקנדה, מדינה שהיא חלק מהסכם Five Eyes הידוע לשמצה. קנדה נמצאה כמי שמגניבה את האזרחים מספר פעמים בשנים האחרונות, אך זה לא מונע מ- TunnelBear להגן על הנתונים שלך..

למרות שנדרש למסור נתונים אם פונים אליהם על ידי הרשויות, TunnelBear אינה מחזיקה ביומני חיבורים או ביומני זיהוי מכל סוג שהוא. כיוון שכך, המרבית שהרשויות צריכות להיות מסוגלות לקבל מהחברה הם שמך, כתובת הדוא"ל ופרטי התשלום שלך. זהו גם אחד הספקים היחידים שביצעו ביקורת מלאה על מערכות, קוד ותשתיות קבועות על ידי חברות צד ג 'מהימנות, ופרסם את התוצאות.

עם זאת, כדאי לזכור כי TunnelBear די שוטפת את ידיה בכל אחריות למספר דברים בתנאי השירות שלה:

Tunnelbear Tos

כפי שאתה יכול לראות TunnelBear פוטרת את עצמה מאחריות לכל דבר. בנוסף, TunnelBear מציין בבירור שמשתמשים אינם יכולים:

פיראטיות אסור

זה גם מבקש מהמשתמשים לציית תמיד לחוקי המדינה שלהם ושל המדינה שהם נכנסים אליהם. כל הנקודות שבהחלט כדאי לזכור (במיוחד מכיוון שהיא מבוססת בקנדה).

פרוטוקולי הצפנה

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
פרוטוקולים אחרים -

כשמדובר בהצפנה, TunnelBear מספק גישה לשני פרוטוקולי VPN שונים. לקוחות Windows, Android ו- Mac OS X מיישמים כולם את OpenVPN. משתמשי iOS מקבלים את הבחירה בין L2TP / IPsec) או IKEv2. לפיכך, כל מי שרוצה להתחבר באמצעות OpenVPN ב- iOS יצטרך לעשות זאת באמצעות תוכנת OpenVPN Connect של צד שלישי (שהיא בחינם).

הצפנה חזקה של 256-bit Advanced Encryption Standard (AES) עם אימות SHA256 משמשת בכל הפלטפורמות, מלבד iOS 8 ומעלה (המוצפן עם קידוד AES של 128 סיביות ומשתמש ב- SHA-1 לאימות נתונים).

כל המידע הזה זמין בבלוג של TunnelBear, שהוא רמת שקיפות נהדרת. חיובי גם: TunnelBear אינו מספק פרוטוקול מנהרת נקודה לנקודה (PPTP) - צורה מיושנת של קידוד VPN שנחשב כיום לחסר ביטחון ואנחנו תמיד ממליצים נגד.

בנוסף להצפנה חזקה ומדיניות פרטיות חזקה, TunnelBear השקיעה בשנה שעברה בביקורת צד ג 'של האפליקציות שלה (אך לא רשת שרתים). ביקורת אבטחה מקצועית מתירה ל- TunnelBear לפרסם בביטחון את הפרטיות והביטחון המסופקים על ידי התוכנה שלה.

כמו כן, ראוי לציין כי TunnelBear פרסמה כעת תוכנה מעודכנת המגנה מפני דליפות IPv6, וגילינו שזה עובד בהצלחה (בפעם האחרונה שבדקנו את השירות הם היו בבטא).

דוב משמר

מחשבות אחרונות

בסקירת TunnelBear זו גילינו שירות VPN מתוק למראה וקל לשימוש, שאידיאלי למתחילים. התוכנית החינמית מאפשרת למשתמשים לקבל טעימה מהשירות, אם כי 500 מגה-בייט בחודש בהחלט לא יספיקו להשתמש בשירות לכל דבר משמעותי (כמו הזרמת סרטים עם פרטיות). הגרסה החינמית שימושית לאנשים המתגוררים באזורי עימות, או למקומות בהם צנזורה כבדה קיימת. זה יאפשר להם לגשת לאתרי חדשות ולבצע משימות אחרות שאינן עתירות נתונים בעת הצורך.

ל- VPN של TunnelBear יש מדיניות פרטיות טובה ויומני החיבור הטריוויאליים שהמשרד מחזיק מיועדים לשימוש פנימי ולא ניתן להשתמש בהם כדי להפריע לפרטיות המנויים. מלבד היותי בקנדה, הדבר היחיד שמעסיק אותי הוא תנאי השירות של TunnelBear, השולל אחריות על כל דבר והכל. בסך הכל, התוכניות בתשלום הן איתנות ומספקות הרבה מעבר למהירויות החיבור הממוצע. עם זאת, VPN זה אינו מספק גישה לתוכן חסום גיאוגרפי משירותי סטרימינג חשובים, ומסיבה זו ניתן לקבל VPN טוב יותר באותו מחיר (ואף פחות)..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me