TotalVPN

 • תמחור

  מ 5.99 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
4 מתוך 10

סיכום

TotalVPN היא ספקית חדשה המחפשת להתיז בשוק ה- VPN. בזכות הפשטות והערך הטוב שלו, לא נופתע אם תוך מספר שנים הוא ישיג את מטרתו. החל ממרץ 2017, TotalVPN וחברת האחיות SaferWeb אינן מקבלות משתמשים חדשים. אם זה לא אמור להסתיים את הסוף המוחלט של TotalVPN ו- SaferWeb, אך בינתיים אנו ממליצים מאוד לבדוק כמה VPN אלטרנטיבי אמין. לחץ על הכפתור למטה כדי לראות את ההמלצות המובילות שלנו!

עדכון 8 במרץ 2017: נכון לתאריך זה, TotalVPN וחברת האחיות SaferWeb אינן מקבלות משתמשים חדשים. אם זה לא אמור להסתיים את הסוף המוחלט של TotalVPN ו- SaferWeb, אך בינתיים אנו ממליצים מאוד לבדוק כמה VPN אלטרנטיבי אמין. לחץ על הכפתור למטה כדי לראות את ההמלצות המובילות שלנו!


עדכון 11 באוגוסט 2016: מאז שערכנו את הסקירה שלנו על שירות זה, קיבלנו מספר הערות שליליות מדאיגות, שחלקן כרוכות בתשלומים בלתי צפויים שנלקחים מחשבונות לקוחות. אנו מתכוונים לבדוק זאת ולעיין בשירות זה מחדש. בינתיים אנו ממליצים לשניכם לקרוא את הסקירה שלהלן במלואה כמו גם לעיין בפרק התגובות, על מנת לקבל החלטה מושכלת..

אם אתם מחפשים שירות VPN בחינם, יש לנו כאן רשימת VPN בחינם עם כמה חלופות טובות.

מאפיינים

 • 25 מיקומי שרת
 • 3 חיבורים במקביל
 • אפשרות בחינם
 • OpenVPN
 • SmartDNS
 • אין יומני שימוש
 • תמיכה בכל המכשירים
 • אין רוחב פס או מגבלות נתונים

מהירות וביצועים

למרבה המזל, שום דבר לא היה תקין במהלך בדיקת הדליפות DNS, כולל IPv6 ובאג ה- WebRTC. בדיקות בשתיהן צריכות להיות מופעלות מעת לעת כהגנה וכדי לוודא ששירות ה- VPN שלך פועל לתקן ששילמת עליו.

מבחני המהירות היו קצת משונים. הביצועים היו באופן קבוע די טובים עד נהדרים, אך כשהנתונים בפועל הגיעו, המהירויות בין Mbps לשני מגהבייט לא היו נדירות (וזה מובן קצת מציק). ואז, Soundcloud, כרטיסיות מרובות והזרמת סרטים ברשת במשך יותר משעתיים, כולם הלכו ללא יותר מלהיות פה ושם (ואלה היו מעטים והרבה רחוקים). שוב, כדאי להשתמש בתוכנית החינמית כדי לבדוק את הדברים אם אתם חוששים מכך תוך כדי בדיקה תקופתית באמצעות testmy.net. זה ככל הנראה מכיוון ש- TotalVPN עוקב באופן אנונימי על הרשת שלה לשימוש ומספק לך רק את רוחב הפס שאתה צריך..

תמחור ותוכניות

TotalVPN מציעה שתי אפשרויות למנויים: חינם או 7.79 דולר לחודש עבור תוכנית הפרמיה הכוללת. הראשונה מגיעה רק עם שלוש אפשרויות לשרת, בעוד שהאחרון כולל שרתים של יותר מ -30 ואיננו מפריע מכובע המהירות הכרוך באפשרות החינמית. שתי התוכניות נבדקות בפירוט טכני נוסף בהמשך סקירה זו.

אם בכל זאת תחליט ללכת עם תוכנית הפרמיה הכוללת, תקבל טיפול בהנחה מיוחדת של 20% ProPrivacy.com! עם זאת, תמחור לקידום מכירות זה מוגבל לסבב התשלום הראשון. לאחר מכן תחויב בסכום הסטנדרטי.

עם זאת, אף תוכנית לא עשויה לשבור את הבנק. התוכנית החינמית - אף שהיא מוגבלת - מושכת ללא ספק, בעוד שתוכנית הפרימיום הכוללת היא מהמחירים התחרותיים ביותר בשוק. אתה יכול להירשם ולשלם עבור שניהם באמצעות כרטיס אשראי. למרבה הצער, Cryptocur מטבעות כמו ביטקוין עדיין לא מהווים אפשרות.

אם אתה מחליט ללכת עם תוכנית הפרמיה הכוללת, תטופל גם בערבות של 30 יום הכסף. ערבות זו, בשילוב עם התוכנית החינמית, מעניקה לך אפשרות לבדוק את השירות פעמיים כדי להבטיח שהוא זה בשבילך. די מסודר!

פרטיות ואבטחה

TotalVPN מציע ארבעה פרוטוקולי הצפנה: IKEV2, IPsec, PPTP ו- OpenVPN - האחרון שבהם אנו ממליצים ביותר לביטחון ולכל דבר פרט לדאגות מהירות קיצוניות. שיתוף קבצי P2P אינו אסור במפורש ואינו מעודד במפורש, אך מותר אם אתה מסכים לתנאי השירות שלהם.

מיקומה של החברה בבריטניה אכן מעלה כמה דגלים הנוגעים לציות לרשויות, ו- TotalVPN תעשה זאת אם יועבר על ידי סוכנות ממשלתית. עם זאת, אם אינכם עוסקים בפעילות מסוכנת מהזן הלא חוקי ברשת, עליכם להיות בסדר.

כמו כן ראוי לציין כי סכסוכי מכירות מנוהלים על ידי חוקים של ארה"ב בהתאם לתקדים של מדינת מסחוסטס. רישום חיבור אינו אידיאלי, אך נסבל מספיק עבור אנשים רבים, ונפוץ - למרבה הצער.

ההצפנה במהלך השימוש ב- OpenVPN מבוצעת באמצעות AES-128 bit CBC, עם אישור אימות 4096. יהיה נחמד לראות שדרוג בעתיד ל- AES 256, ו- SHA-1, אולי, אם כי ההצפנה הזמינה בשום אופן לא עלובה.

מחשבות אחרונות

לכל ילד סובל מכאבי גדילה, כמו גם כל עסק, כולל Total VPN. אם כי כפי שעולה מהסקירה שלנו, הוא עולה על הציפיות בשלב מוקדם זה עם לקוח נגיש שקצת גדול מהציוצים, אתר חלק, אפשרויות תמחור חסכוניות במיוחד ותכנית חינמית. בקר באתר האינטרנט שלה עוד היום כדי לראות אם TotalVPN הוא שירות ה- VPN הנכון עבורך!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me