TorVPN

 • תמחור

  מ 0.67 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
ז מתוך 10

סיכום

TorVPN הוא שירות VPN מבוסס בריטניה שהוא זול ויש לו כמה תכונות מעניינות. האתר עושה רושם טוב ומעניק לקונה אמון. עם זאת, בשירות ישנם מספר ליקויים טכניים. בנוסף, TorVPN אינו כולל אפליקציה מותאמת אישית, כך שיש כמה מאפייני אבטחה של VPN שהיא אינה יכולה להציע. המשך לקרוא כדי לגלות עוד אודות רשת פרטית וירטואלית זו (VPN).

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  26.3 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  בריטניה
 • חיבורים סימולטניים
  20
 • מדינות
  8

מאפיינים

 • ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים
 • גרסה בחינם (תקפה למשך 7 ימים)
 • 11 שרתים בשמונה מדינות (ישנם שני שרתים כל אחד בהונגריה, בריטניה, וארה"ב.)
 • אפליקציית OpenVPN של צד שלישי עבור Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android, Linux ונתבים
 • פרוטוקול מנהרות נקודה לנקודה (PPTP) להתקנה ידנית במערכת Windows, Mac OS X, iOS, Android, Linux ונתבים.
 • מנהרת Secure Shell (SSH) עבור Windows ו- Linux
 • אין יומני פעילות
 • הקצבה של עד 20 חיבורים בו זמנית
 • אין מגבלות תפוקת נתונים בכמה תוכניות בתשלום
 • P2P מותר בחשבונות פרימיום
 • אתר רב לשוני
 • אפליקציה רב לשונית

מהירות וביצועים

ערכתי בדיקות מהירות עם הפרוטוקול שנקבע ל- OpenVPN באמצעות פרוטוקול User Datagram (UDP). בכל מקרה, ביצעתי חמישה בדיקות באמצעות testmy.net בבריטניה (עם שירות אינטרנט מגורים של חברת מדיה). השתמשתי ב- IPLocation.net כדי לבדוק את המיקום של שרתי TorVPN תוך כדי המשך. שרת פריז היה ברובאיקס, סמוך לליל - די מרחק מפריז. השרת בלונדון היה בוויטסטביל שבקנט, הקרוב ללונדון. שרת מיאמי היה במיאמי.

בדקתי את שרתי לונדון ופריז בשרת מבחן שנמצא בלונדון. השוויתי גם את המהירויות בחיבור ללונדון ללא VPN. מבחן השרתים במיאמי רץ לשרת מבחן במיאמי והשווה לבדיקות לאותו שרת ללא VPN. השרת הבריטי הצליח ביותר לספק מהירויות של 37 מגהביט לשנייה. צרפת הייתה יחסית איטית בממוצע בסביבות 20 מגהביט לשנייה.


ללא VPN חיבור האינטרנט של 50 מגהביט לשנייה הופחת ל 32 מגהביט לשנייה בשרת הבדיקה של מיאמי. עם ה- VPN שירד ל -12 Mbps. למרות שמדובר בירידה גדולה למדי, 12 מגהביט לשנייה יאפשרו למשתמשים להזרים כל דבר מלבד HD באיכות הגבוהה ביותר.

ביצעתי בדיקות דליפה באמצעות ipleak.net. למרבה הצער, גיליתי דליפת DNS שחשפה את מיקומי האמיתי. ספק שירותי האינטרנט שלי אינו משתמש בכתובות IPv6, כך שלא יכולתי לבדוק אם מדובר בהדלפות אלה. לא התגלו דליפות IP אחרות או דליפות WebRTC, אך דליפת ה- DNS פירושה שעליי לשלול VPN זה למטרות פרטיות..

תמחור

1 חודש

0.67 דולר
לחודש

TorVPN מספק את מבנה התמחור המגוון והייחודי ביותר שנתקלתי בו אי פעם. תוכנית חינמית מועילה להשגת טעימת השירות אך מוגבלת לשרת אחד בלבד (לבחירתכם). אפשרות ה- VPN המותאם אישית מאפשרת למשתמשים להתאים את תכונות השירות על מנת להתאים את השירות לצרכים שלכם.

תוכניות המנויים העיקריות עולות 1.90 פאונד עבור מנוי של 30 יום המאפשר שני חיבורים בו זמנית ותעבורה של 50 ג'יגה-בתים בבחירה של שני שרתים. £ 5.50 כדי לקבל 90 יום עם 3 חיבורים בו זמנית על כולם "בסיסי" שרתים - עם מגבלת הורדה של 100 ג'יגה-בייט.

GoldVPN תקף למשך שנה, הוא מספק 4 חיבורים בו זמנית, גישה לכל השרתים ותנועה ללא הגבלה. זהו מחיר זול מאוד עבור מה שאתה מקבל, ואני מתרשם ביסודיות ממבנה התמחור.

המנויים יכולים לשלם עבור השירות באמצעות PayPal, Bitcoin וכרטיסי אשראי או חיוב שעובדו על ידי PayPal.

פרטיות ואבטחה

TorVPN הוא ספק מבוסס בבריטניה השומר על יומני חיבור. יומני חיבור בבריטניה נוגעים לכך מכיוון שהם יכולים לשמש להתקנת מתאם בזמן. לפיכך, אנו לא ממליצים על VPN זה למטרות פרטיות או לסיבוב.

ל- TorVPN אין אפליקציה משלה. במקום זאת, עליך להוריד לקוח OpenVPN של צד שלישי. PPTP זמין, אך אינו בטוח וחייב להיות מוגדר ידנית, לכן אנו ממליצים להתרחק ממנו.

OpenVPN מיושם עם צופן AES-256 חזק. אישור הנתונים מטופל באמצעות HMAC SHA1 מאובטח, ולחיצת היד מאובטחת RSA-4096. ה- VPN מספק גם סודיות מושלמת קדימה באמצעות DHE-4096. החלק החלש ביותר של הפרוטוקול הוא אישור ה- SHA1, אך זה עדיין נחשב מאובטח, כלומר VPN זה טוב למטרות פרטיות.

חדשות טובות גם: אפליקציית OpenVPN של צד שלישי כוללת כעת הגנה מפני הרגלים והגנת דליפות DNS, כך שתוכלו להיות בטוחים באמצעות יישום זה כדי להתחבר..

מחשבות אחרונות

TorVPN הוא VPN זול להפליא. היותה מבוססת בבריטניה ושמירה על יומני חיבור פוסלת אותה למטרות פרטיות, ואני ממליץ לא להשתמש בה לצורך טרנינג. עם זאת, בשל העובדה ששרת מיאמי התיר לי לצפות בנטפליקס האמריקאית - זו הצעה מעניינת - במיוחד ב -26 $ בלבד לשנה. עם זאת, TorVPN לא מבטל את החסימה של ה- iPlayer של ה- BBC.

השירות החינמי הוא דרך נהדרת לנסות TorVPN. עם זאת, סביר להניח שתעבור דרך קצבת הנתונים של 2GB די מהר. תמיכת לקוחות בצ'אט חי תהיה תכונה מעולה - אם הייתה אי פעם להשתתף בה. בנוסף מצאתי שהתגובות בדוא"ל לכרטיסי תמיכה הן איטיות ולקח ימים לפתור. בסך הכל VPN טוב במחיר טוב עוד יותר, שעשוי להיות שווה לבצע בדיקה בהתאם לצרכים האישיים שלך.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me