TorGuard

 • תמחור

  מ 4.16 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • אנדרואיד

  • לינוקס

  • iOS

ProPrivacy.com ציון
8.2 מתוך 10

סיכום

TorGuard היא רשת וירטואלית וירטואלית (VPN) מכובדת ומנויים מאוד שאנו רואים בהרבה מעל הממוצע. שרתים ממוקמים בלמעלה מ- 50 מדינות אשר נותנת למנויים יותר מדי אפשרויות לביטול חסימה של אתרים ולעקיפת צנזורה. ההצפנה חזקה והמנויים מקבלים שפע של אפשרויות. ומכיוון שיש לה מדיניות אפס יומני, מובטחת שמירה על פרטיות (למרות הימצאה בארצות הברית). אם הוא נרכש מדי שנה, TorGuard VPN מספק שירות במחיר סביר עם מהירויות חיבור מהירות וטיפול לקוחות יוצא מן הכלל.

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינות
  55
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • סמכות שיפוט
  ארה"ב
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  0 Mbps

סקירת וידיאו

גלה מה חשבנו על TorGuard בסקירת הווידיאו הנוחה שלנו, או המשך לגלול למבט מפורט יותר.

סקירה של פרטיות


סקירה של פרטיות

סקירה של פרטיות

מאפיינים

סך כל השרתים 3000
מדינות 55
חיבורים סימולטניים 5
מפחיד
נתב נתב
שילוח נמל
בחירת נמל
נתבים נתמכים DDWRT עגבניות OpenWRT Asuswrt-Merlin
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית מתכת חשופה

שרתי TorGuard נמצאים ב- 50+ מדינות. זה נותן למנויים הרבה אפשרויות ומאפשר להם לבטל את החסימה של כמעט כל תוכן מרחבי העולם. בנוסף זה אומר שלא משנה היכן המשתמשים נמצאים, ל- TorGuard יהיה שרת קרוב אליהם (כדי להשיג מהירויות חיבור טובות יותר).

TorGuard מאפשר למנויים להשתמש בחמישה חיבורים בו זמנית. עם זאת, משתמשים יכולים לרכוש יותר במחיר סביר מאוד של $ 1.00 לחודש (לכל חיבור נוסף ל- VPN). זוהי אפשרות מצוינת המאפשרת לאנשים לכסות כמה מכשירים שהם רוצים (וזה פנטסטי למשפחות שיש להן המון מכשירים שהם צריכים להגן עליהן).

מתג להרוג זמין בפלטפורמות OS X ו- Windows אך לא בגרסאות הנייד של הלקוח. באופן דומה, הגנת דליפות מערכת DNS (Domain Name System) זמינה ב- Windows ו- OS X. ניתן להפעיל ולכבות אותה בתוכנה.

חיבורי התגנבות לעקיפת חומות אש (כמו חומת האש הגדולה של סין) זמינים גם בכל תוכניות ה- VPN של TorGuard. יתר על כן, יש חוסם מודעות וחוסם תוכנות זדוניות שניתן להפעיל ולכבות בתוכנה.

P2P

TorGuard מתיר הורדת P2P בכל השרתים המשותפים. אז אם סיבוב חשוב לכם, TorGuard מושלם (ה- Tor בשם הוא שם בגלל ההתמקדות שלו ב- BitTorrenting, לעומת כל שיוך לפרויקט Tor). למידע נוסף, עיין ב- VPN הטוב ביותר שלנו לאתרי סיקור.

פרוקסי

TorGuard מספקת שירות פרוקסי בסיסי עם 200 שרתים בשמונה מדינות עבור אלה שאינם זקוקים לשירות VPN מלא. אפשרות זולה יותר זו תספק מעט פרטיות, אך לא תספק את רמת האבטחה ש- VPN עושה. עם זאת, הוא אידיאלי לביטול חסימת תוכן מוגבל גיאוגרפי ושיתוף קבצים P2P (עבורו הוא מותאם).

שירות דוא"ל אנונימי

ל- TorGuard יש שירות דוא"ל אנונימי עם ארבע תוכניות שונות, שהזול בהן הוא 6.95 דולר לחודש. שים לב שאתה מקבל גרסה חינמית של שירות הדוא"ל האנונימי כשאתה נרשם לאחת מתוכניות ה- VPN. התוכנית החינמית מספקת 10 מגה-בייט של אחסון דוא"ל בחו"ל ותוכל להשתמש בה בכל מערכת הפעלה. זהו שירות מועיל בחינם למנויי VPN שכדאי לנצל אותו.

תוכניות בתשלום לשירות הדואר האלמוני אנונימיות מגיעות עם אחסון מוצפן של 30 ג'יגה-בייט עם אפליקציות לסנכרון שולחני עבור Windows, iOS ואנדרואיד. הצפנת דוא"ל G / PGP, משימות / הערות / לוח שנה, תמיכה ב- POP3 / IMAP, אחסון קבצים, סינון דוא"ל, פנקס כתובות ועוד.

כתובות IP ייעודיות לזרם

לאנשים שרוצים להזרים את Netflix, Hulu, BBC iPlayer - ושירותי סטרימינג אחרים בארה"ב - תוכניות ה- VPN הבסיסיות לא יספיקו.

לאחר שנרשמת, יש צורך לקבל גם תוכנית IP של סטרימינג ייעודי. החדשות הטובות הן שמשתמשים יכולים להשתמש בקוד הנחה (TGLifetime50) כדי להפחית באופן משמעותי את עלות המנוי השנתי באמצעות IP ייעודי. בעזרת הקוד ניתן להשיג IP זרימה ייעודי של שנה תמורת 27.50 $ בלבד. עם זאת, אם ברצונך לשלם עבור IP ייעודי עבור מכשיר ה- iPlayer של בריטניה ועבור Netflix האמריקנית, תצטרך לשלם עבור שניהם, דבר שנראה לנו יקר למדי.

ממשק Torguard

TorGuard מציע גם פרימיום 'שירות VPN IP למגורים'. הספק שוכר כתובות IP למגורים מדור קודם ישירות מספקי רשת גדולים בארה"ב ובבריטניה. הדבר נותן מראה שמשתמשים מתחברים באמצעות כתובת IP רגילה למגורים. הספק אומר שדבר זה לא מאפשר כמעט לאתר או שירות של צד שלישי לקבוע אם משתמש מנהר דרך ספק VPN ידוע..

בקר ב- TorGuard »

מהירות וביצועים

רחף עם העכבר בתרשים למטה כדי לראות תוצאות מהירות עדכניות עבור ה- VPN המהיר ביותר בשוק

בדיקות מהירות עבור TorGuard נערכו באמצעות מערכת בדיקות המהירות המדעית (מבוססת שרת) שלנו. בתרשים שלהלן תוכלו לראות את הממוצעים בכל ארבעת השרתים שאנו בודקים: הונג קונג, אוסטרליה, בריטניה וארה"ב..

כפי שניתן לראות מהתרשים, TorGuard מצליח יחסית יחסית בהשוואה ל- VPN פרמיום אחר. מהירויות ההורדה לחודשי אוקטובר ונובמבר עמדו על ממוצעים של 28.7 מגה-ביט לשנייה עם מהירויות פרץ של 114.6 מגה-ביט לשנייה. המהירויות הללו נהדרות בהתחשב במחיר של מנוי שנתי.

גרף מהירות הורדה

החלטתי לבחון כל אחד מהשרתים בנפרד כדי לראות איך הם מתנהגים. גיליתי שהשרת בבריטניה ביצע מעט נמוך מהממוצע עם מהירויות הורדה ממוצעות של 23.9 Mbps. למרות הממוצע האיטי הזה מעט, המהירויות היו מספיק טובות לזרם ב- HD - וזה נהדר.

גרף מהירות ההורדה

החדשות הטובות למנויי TorGuard הם כי מהירויות החיבור של ה- VPN השתפרו לאחרונה. זה סימן טוב ומראה שהשירות משקיע בשרתים ותשתיות טובים יותר.

מהירות Torguard עד כה

בדיקות דליפה

זוהה דליפת IPv4?
זוהה דליפת WebRTC?
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס
ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) N / A

בדקתי את TorGuard לגבי דליפות IP באמצעות ipleak.net. החדשות הטובות הן שגיליתי אין דליפות IP, אין דליפות DNS ואין דליפות WebRTC. Torguard משתמשת בפתרונות DNS משלה כברירת מחדל. עם זאת, המנויים יכולים לבחור מבין אפשרויות ה- DNS הבאות בהגדרות האפליקציה של TorGuard: Level3, Google, OpenDNS, Cloudflare, Quad9, או TorGuard Ad Blocking DNS. זוהי תוספת נחמדה לשירות, אך מסיבות פרטיות ואבטחה אנו בדרך כלל ממליצים להיצמד לשרתי ה- DNS של TorGuard עצמו..

מחיר

משתמשים יכולים לרכוש TorGuard במספר תוכניות תשלום שונות. הראשון הוא שירות פרוקסי שעולה 5.95 דולר לחודש. זה מאפשר למנויים להשתמש ב- Socket Secure (SOCKS5) ובפרוטוקול Hypertext Transfer Protocol (HTTP) / Secure Sockets Layer (SSL) בחמישה מכשירים. מנויים יכולים להשתמש בשירות ה- Proxy כדי לגשת לכל לקוח סיקור. בנוסף, שירות ה- Proxy מספק גישה לכתובות IP (פרוטוקול אינטרנט פרוקסי) של 200+, בשמונה מדינות. הגישה אינה מוגבלת לשימוש ולא רוחב פס.

מחירון פרוקסי

אם שירות פרוקסי אינו כוס התה שלך, אתה יכול לקנות את שירות ה- VPN הפרמיום המלא במחיר של $ 9.99 לחודש (11.54 $ אם נרכש בצרור עם שירות ה- Proxy שנזרק). מחירים אלה מורידים באופן משמעותי אם אתה מתחייב לתקופה ארוכה יותר: 20.97 דולר לרבעון, או 64.00 $ בשנה (שזה מסתכם במחיר של 5 דולר לחודש בלבד).

כל התוכניות מספקות את אותה רמת שירות, שהיא הרבה פחות מבלבלת בהרבה VPNs. ההבדל היחיד הוא כי TorGuard מתגמלת מנויים בגין התחייבות לפרקי זמן ארוכים יותר.

המנויים יכולים גם לבחור לשלם עבור כתובת IP ייעודית והעברת יציאות. השירותים האלה די יקרים: 7.99 דולר לחודש, 18.99 דולר לרבעון, 36.99 דולר לחצי שנה, או 54.99 דולר לשנה. עם זאת, משתמשים יכולים להשתמש בקוד ההנחה "TGLifetime50" להשיג את מנוי ה- VPN שלהם ו- IP ייעודי לסטרימינג בחצי מחיר. זה יקטין את העלות של VPN שנתי עם IP ייעודי יחיד לסך של 57.50 $ (שזה מחיר טוב במיוחד).

התשלומים מתקבלים באמצעות כרטיס אשראי, PayPal, ביטקוין או מספר עצום של אמצעי תשלום מקוונים אחרים. TorGuard מציעה אפשרויות תשלום רבות יותר מכל VPN אחר. TorGuard מציע גם מספר אמצעי תשלום קריפטו אנונימיים כולל Monero. הם מקבלים גם תשלומי ביטקוין ו- Litecoin באמצעות BTCpay (לפרטיות נוספת בהשוואה ל- BitPay). TorGuard הייתה ספקית ה- VPN הראשונה שהתחילה לקבל תשלומי ביטקוין ו- Litecoin Lightning בתחילת 2018.

ערבות להחזר כספי

נהדר גם: TorGuard מעניקה ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים, כך שתוכל לבדוק את השירות ללא סיכון לחלוטין. עם זאת, ערבות זו אינה זמינה לכל מי שמשלם באמצעות cryptocurrencies. בנוסף, TorGuard אינה מציעה החזר כספי ללקוחות אשר בוחרים לקבל IP ייעודי. אלה תנאי שכדאי לזכור - אם אתם רוצים להימנע מאכזבה.

קלות שימוש

חלונות
MacOS
אנדרואיד
לינוקס
iOS
טלפון של Windows

הרשמה

הרשמה ל- TorGuard זה נחמד וקל. כדי להירשם באמצעות כרטיס אשראי המשתמשים יצטרכו למסור כתובת דוא"ל, שם מלא, כתובת חיוב וסיסמא. עם זאת, אנשים יכולים להשתמש במידע כוזב ומטבעות ביטקוין כדי לשלם, ובכך להגן על עצמם עוד יותר עם שכבה של אנונימיות בשלב המינוי..

למנויים יש כמות עצומה של אפשרויות תשלום: ויזה, אמקס, מאסטרקארד, גלה, PayPal, Altcoins, Alipay, CashU, PaySafeCard, כרטיסי מתנה וביטקוין (וזה ללא ספק הטוב ביותר לאנונימיות). TorGuard שולח דוא"ל שמסביר כיצד להתחיל לאחר שהלקוח נרשם.

לאחר ההרשמה, הצרכנים יכולים להיכנס לאזור החברים ולהוריד את הלקוח הדרוש להם. הלקוחות מורידים במהירות ומתקינים בקלות רבה. לאחר ההתקנה זה רק מקרה של הפעלת התוכנה, כניסה, בחירת אפשרויות ההצפנה המועדפות עליך וחיבור לשרת.

לקוח ה- VPN של חלונות TorGuard

למרות היותו פשוט ולא מסודר, ללקוח של TorGuard יש את כל התכונות המקדימות הנחוצות שהיית מצפה משירות VPN מוביל..

מתג הרג מונע ממשתמשים לדלוף נתונים לספק שירותי האינטרנט שלהם (ISP) על ידי העברת כל הנתונים דרך מנהרת VPN כברירת מחדל (כאשר הם מוחלים). בנוסף, קיימת הגנה מובנית של תקשורת אינטרנט (WebRTC), DNS ו- Internet Protocol גירסה 6 (IPv6), שאותם ניתן להפעיל ולכבות בהגדרות. מה שכן, TorGuard הוסיפה כעת את Stunnel (שרתים מעורפלים) ללקוחות שולחן העבודה שלה (גם Windows וגם Mac).

מנויים יכולים להתחבר באמצעות פרוטוקול בקרת שידור (TCP) או פרוטוקול User Datagram (UDP). UDP עדיף לזרם מכיוון שהוא מהיר יותר. מנויים יכולים לבחור את רמת ההצפנה שהם רוצים - אנו מציעים שתבחר ל- AES-256 מכיוון שזו האפשרות המאובטחת ביותר (והיא זמינה כעת בכל שרתי TorGuard).

החיבור לשרתים של TorGuard הוא קל ביותר - פשוט בחר מיקום שרת ולחץ על התחבר. ל- VPN לוקח בערך עשרים שניות להתחבר ומבהיר מתי נוצר חיבור.

פלטפורמות אחרות

TorGuard זמין גם ב- Android, iOS, OS X ו- Linux. יש לו אפליקציות בהתאמה אישית למכשירים ניידים. TorGuard VPN מוכר גם נתבים מהבהבים ויש לו מדריכים לנתבי DD-WRT ועגבניות מהבהבים עם התוכנה שלה (לחיבור עם OpenVPN), יחד עם נתבי Boxee (PPTP בלבד). זו תוספת נהדרת, ונחמד לראות נתב שהוברק מראש במכירה.

אנדרואיד

הורדתי והשתמשתי בפלטפורמת אנדרואיד. למרות העובדה שהיא מינימאלית בהרבה מתוכנת Windows, היא אכן עבדה ללא בעיות. מהירויות החיבור היו זהות לאלה שנתקלנו בלקוח Windows. OpenVPN זמין מתוך הלקוח, ומשתמשים יכולים לשנות את הגדרות ההצפנה ולבחור עד AES 256 עם 512 SHA (שהיא צורת הצפנה חזקה במיוחד).

למרבה הצער, אין מכשיר הורג באנדרואיד. מה עוד; לא נתקלתי בהדלפות DNS בעת השימוש בלקוח אנדרואיד ואני TorGuard אמרתי שהלקוח כולל הגנת דליפות DNS. מעולה גם: Torguard הוסיף לקוח אנדרואיד את Stunnel (שרתים ערומים). זה מאפשר לאנשים להסתיר את השימוש ב- VPN שלהם מה- ISP ומאפשר להם לעקוף את חומות האש במדינות כמו סין ואיראן.

iOS

אפליקציית iOS מספקת הצפנת IPsec או IKEv2 בלבד. לפיכך, כדי להתחבר באמצעות OpenVPN תצטרך להשתמש באפליקציית OpenVPN Connect של צד שלישי. החדשות הטובות הן של- TorGuard יש מדריכים שיעזרו לך להתקין את זה.

למרבה הצער, אין מכשיר הרגה ב- iOS. עם זאת, הוא מיישם הגנת דליפות DNS.

לינוקס

TorGuard הוא אחד מספקי ה- VPN היחידים המספקים אפליקציית לקוח VPN עם ממשק משתמש גרפי (GUI) לכל המחוזות של לינוקס. זה הופך את TorGuard לאופציה מצוינת עבור משתמשי לינוקס.

שירותים אחרים / חינם

השירות הנוסף העיקרי הזמין ב- TorGuard הוא חשבון הדוא"ל האלמוני שלו. זה זמין בעלויות שונות אך מגיע בחינם עם מנוי VPN. הגרסה החינמית נותנת גישה ל -10Mb של אחסון בדוא"ל מוצפן. אתה יכול להשתמש בו בכל מערכת הפעלה.

שירות לקוחות

אחריות להחזר כספי
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אורך ערבות להחזר כספי ז
ניסיון חינם לא

תמיכת הלקוחות ב- TorGuard מטופלת באמצעות שירות צ'ט 24/7 באתר האינטרנט שלה. אם מסיבה כלשהי נראה שהצ'אט החי כבוי - נווט אל ה- "קבל עכשיו את TorGuard" עמוד - היכן שהצ'אט החי תמיד זמין.

הצ'אט החי הוא משאב מעולה המאפשר גם למנויים פוטנציאליים וגם ללקוחות לשאול שאלות על השירות. הנציגים מאוד מרתקים, בקיאים וידידותיים. בנוסף, הם מתקשרים במהירות ויש להם את כל הקישורים להם הם זקוקים. התוצאה היא שהם יכולים לייעץ למשתמשים במהירות כיצד לפתור בעיות, ויכולים לקשר אותם למדריכים שיעזרו לבצע את העבודה.

בנוסף, המנויים יכולים להשתמש במערכת כרטיסים כדי לשאול שאלות, עליהם עונה TorGuard באמצעות דואר אלקטרוני. רציתי לשאול כמה שאלות טכניות מאוד לגבי ההצפנה, אז יצרתי איתם קשר באמצעות מערכת הכרטיסים. קיבלתי תשובה תוך פחות מ -24 שעות מצוות הטכנולוגיה שלהם, שסיפר לי את כל מה שצריך לדעת על כל השיפורים האחרונים בשירות.

TorGuard מספק גם מדריכי התקנה ומדריכי לימוד שיעזרו לאנשים להגדיר הכל, מנתבים מהבהבים ועד OpenVPN באמצעות אפליקציות צד שלישי. יתרה מזאת, לאתר יש קטעי משנה עבור כל פלטפורמה שונה, כך שמשתמשים יכולים לקבל את המדריכים החלים עליהם.

פרטיות ואבטחה

ערפול (התגנבות)
הגנת דליפות IPv4
הגנת דליפות IPv6
הגנת דליפות WebRTC
מתג כיבוי
DNS בהארחה עצמית / פרוקסי כן

TorGuard היא חברה רשומה בארה"ב. המשמעות היא שבאופן תיאורטי ממשלת ארה"ב יכולה להוציא צווי צווי איסור פרסום ואילוץ TorGuard לעמוד בחקירות מבלי ליידע את מנוייו. למרבה הצער, זה נכון לגבי כל החברות שממוקמות בארה"ב, וזו הסיבה שארה"ב נחשבת למקום לא נוח מבחינת הפרטיות.

מדיניות הפרטיות של TorGuard קובעת שהיא אינה מחזיקה יומני שימוש או חיבור, וזה אידיאלי. א מדיניות אפס יומנים זה מצוין. פירוש הדבר שאם טורגוארד פונה לממשלה עם צו, אין לה הרבה מה למסור. הדבר היחיד ש- TorGuard שומר עליו הוא מידע על חיוב. עם זאת, מכיוון שאפשר לשלם באמצעות Bitcoins - אפילו חלק זה של התהליך יכול להיעשות בשם מזויף במידת הצורך.

זה מה שיש ל- TorGuard לומר על נפילת סמכות השיפוט של ארה"ב:

"הייצוג המשפטי שלנו כרגע נוח עם המבנה התאגידי הנוכחי בארה"ב. עם זאת, לא היינו מהססים להעביר את כל הנכסים הבינלאומיים, אם הקרקע תשתנה תחת רגלינו. כל תשתיות החיוב העיקריות, שרתי האימות וצוות ההנדסה נמצאים כבר בינלאומית. "

פרוטוקולי הצפנה

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
פרוטוקולים אחרים גרבי צל, מנהרה, מנהור SSH, OpenConnect / AnyConnect, פרוקסי SSL

כל הפלטפורמות יכולות להתחבר ל- TorGuard באמצעות OpenVPN (הפרוטוקול המומלץ שלנו). עם זאת, OpenVPN יליד רק ב- Windows וב- OS X. ב- iOS, אבטחת פרוטוקול האינטרנט (IPsec) וגירסת 2 Key Internet (IKeV2) ניתנות כברירת מחדל, ועליך להתקין את OpenVPN Connect כדי להשתמש ב- OpenVPN. באנדרואיד יש צורך להשתמש בתוכנת OpenVPN של צד שלישי (זמינה בחנות Google Play). למרות שזה קצת כאב, המציאות היא שתוכנת OpenVPN של צד שלישי היא בחינם, מאובטחת וקלה מאוד להתקנה.

המנויים גם יכולים לבחור בין פרוטוקול מנהרות נקודה לנקודה (PPTP) לבין פרוטוקול מנהרת שכבה 2 (L2TP) אם הם רוצים (על ידי חיבור עם צמיגות). עם זאת, אנו ממליצים להתרחק מ- PPTP מכיוון שהוא אינו מאובטח יותר - כך שהלקוח הרשמי עם OpenVPN המובנה מושלם. מה שאני באמת אוהבת בשירות זה זה שהמנויים יכולים לבחור בין הרבה חוזקות קידוד שונות של OpenVPN:

TorGuard מספק גם את האפשרות לאפשר "פרוקסי התגנבות" (נמצא באפליקציית TG לייט>הגדרות נוספות>פרוקסי>פרוקסי התגנבות של TorGuard). משתמשים יכולים לבחור מבין חמישה שרתים יפניים או חמישה ארה"ב, המחוברים אליהם דרך מנהרת פרוקסי SOCKS5 מוצפנת. זה מוסיף שכבה שנייה של קידוד AES-256 (Advanced Encryption Standard). אפשרות זו נהדרת לאנשים שרוצים לעקוף חומות אש כמו חומת האש הגדולה של סין.

זה מה שיש ל- TorGuard לומר על הצעת רמות הצפנה שונות בפלטפורמה:

"כשאתה אומר שיש פגיעויות ידועות ל- BF - CBC, אפשר להניח שהיא מקולקלת לחלוטין. זה לא המקרה (עדיין), ואם היו ראיות תומכות לכך היינו מוציאים את האפשרות מהתוכנה שלנו. על ידי הוספת אפשרויות הצפנה מרובות לכל שרתי OpenVPN (BF CBC, AES128, AES 256), הדבר יאפשר למשתמש לבצע את בחירתו האישית בנושא אבטחת חיבור. "

שערוריית VPN.ac

לפני שנתיים האשימה VPN.ac את טורגארד בגניבת הקוד שלה. למרות שאנשים מסוימים עשויים שלא לראות בכך בעיה, הבעיה (לפי VPN.ac) הייתה שטור-גארארד לא העתיק את הקוד בצורה נכונה והשאיר את הצרכנים עם פגיעויות אבטחה. TorGuard הכחיש כי עשתה דבר לא נכון בכוונה וטען כי מפתח צד ג 'העביר לה את הנושא..

לפי TorGuard, הבעיה תוקנה במהירות רבה ופלטפורמת TorGuard הייתה מאובטחת לחלוטין מאז טופלה של הפגיעות. בנוסף, TorGuard מפעילה כעת את כל השרתים שלה. לפיכך, אין למנויים מה לדאוג בעת השימוש בלקוחות של TorGuard.

מחשבות אחרונות

אפשרויות ההצפנה של OpenVPN של TorGuard הן אימתניות. המנויים מקבלים שירות שמספק כמה מהרמות הגבוהות ביותר של הצפנה בשוק, עם האפשרות לרדת לכלום למשימות שאינן דורשות פרטיות רבה ככל האפשר. זה נותן לצרכנים כמות עצומה של בחירה, ומאפשרת להם להשתמש בשירות בדרכים שונות בזמנים שונים, וזה דבר נפלא.

המהירות התקיימה ממש טוב אפילו בהגדרות ההצפנה החזקות ביותר, ומדיניות הפרטיות של יומני האפס מדברת בעד עצמה. בחירה של שרתים ב- 50+ מדינות מסיימת את השירות בצורה יפה. ל- VPN זה צוות תמיכה מעולה, מדריכים מעולים, הוא מוכר נתב מהבהב (ויש לו מדריכים להגדרת נתבים מהבהבים). בנוסף, היא מספקת ערבות מועילה להחזר הכסף של 7 ימים.

למרות שהוא מעט יקר למנוי לחודש, הוא תואם את הקצה העליון של שוק ה- VPN, והמחירים הרבה יותר סבירים על בסיס שנתי. שירות VPN מרשים.

בקר ב- TorGuard »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me