TigerVPN


 • תמחור

  מ 4.16 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
8.2 מתוך 10

סיכום

נוסד בשנת 2011, TigerVPN הוא שירות VPN סלובקי שהושק מחדש במאי 2016. מנוע חדש, אתר חדש ואפליקציות חדשות מעניקים TigerVPN מתיחת פנים קלה. היסטוריה קצרה יחסית של החברה פירושה שלא ידוע הרבה על איכות השירות ולכן החלטתי לתת TigerVPN לרוץ מבחן בעצמי. המשך לקרוא את סקירת TigerVPN זו כדי לגלות אם הם מבצעים את הקיצוץ!

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  26 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  סלובקיה
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • מדינות
  42

מאפיינים

TigerVPN פועלת מבירת סלובקיה ברטיסלבה. סלובקיה היא מדינה נהדרת עבור ספק VPN שפועל ממנה. זאת מכיוון שבית המשפט החוקתי בסלובקיה קבע לאחרונה כי כל פיקוח המוני על אזרחים אינו חוקתי. TigerVPN הוא VPN מעוגל היטב עם תכונות הפרימיום הבאות:

 • 300 שרתים ב 42 מדינות
 • 5 חיבורים בו זמנית - למנויים בשנה. (שני קשרים אם אתה משלם מדי חודש)
 • אין יומני שימוש
 • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS, and Android
 • חינם StickyPassword (תוכנית פרימיום)
 • מנהל VPN של Shimo (עם התוכנית השנתית)
 • ניסיון בחינם של 500 מגה בייט
 • תמיכה מבוססת כרטיסים

מהירות וביצועים

כל בדיקות המהירות נערכו ממקום במרכז אירופה. השרתים נבדקו חמש פעמים כדי לברר ממוצע. המהירות הממוצעת שלי ללא VPN רשומה כ- 70 Mbps ביום הבדיקות. נבדקו שרתי גרמני, חוף מזרח מזרח אמריקאי ובריטניה. השרת הגרמני ביצע בצורה הטובה ביותר ומספק מהירויות הורדה ממוצעות של 32 מגהביט לשנייה. שרתים של בריטניה וגם ארה"ב הם בממוצע בערך 15 מגהביט לשנייה, כאשר בריטניה מעט מהירה יותר (ככל הנראה בגלל קרבתה).

כל השרתים ביצעו מספיק טוב כדי שאפשר יהיה להזרים אותו ב- HD. עם זאת, ירידה של 40 עד 50 מגהביט לשנייה היא די מסיבית - ואנשים עם חיבור אינטרנט איטי יותר מלכתחילה - עשויים לגלות שהם נותרים ללא יכולת להזרים ללא חציצה. מהירות ההעלאה נותרה יציבה הרבה יותר וצנחה בכמות קטנה בלבד בהשוואה למבחן הבסיס שלי. לא גיליתי שום דליפות IP, דליפות DNS או דליפות WebRTC בבדיקת VPN של טייגר, שהן חדשות נהדרות. עם זאת, לא בדקתי אם מדובר בדליפות IPv6 מכיוון שאין לי חיבור IPv6 נכון לעכשיו.

תמחור ותוכניות

שנתיים

4.16 דולר
לחודש

12 חודש

6.67 דולר
לחודש

6 חודש

8.33 דולר
לחודש

TigerVPN עובר בדרך הסטנדרטית בתעשייה בכל הקשור לתמחור ותוכניות. לקוחות יכולים לבחור בחוזה לתקופה של 1, 6 או 12 חודשים. ההנחות גדלות ומוצעות בהתחייבויות ארוכות יותר. המחירים של TigerVPN הם די ממוצעים. 6.67 דולר לחודש עבור התמחור הנמוך ביותר (מנוי לשנה) אינו נורא ומשווה לטובה עם VPNs אחרים - אם כי, יש להודות, אפשר להשיג משהו טוב יותר עבור פחות.

התוכנית השנתית מעניקה לך עד חמישה חיבורים בו זמנית. מצד שני, 11.99 דולר למנוי לחודש הוא די תלול ותקבלו רק שני חיבורים. TigerVPN מציע ניסיון חינם ללקוחות חדשים להתנסות בשירות. הניסוי מוגבל ל 500 מגה בייט של נתונים ולמיקומים נבחרים בלבד. עם זאת, זוהי תכונה מבורכת עבור אלו המחפשים לנסות ולרכוש. אפשרויות התשלום תקינות עם כרטיסי האשראי / חיוב הרגילים ו- PayPal כאופציות. שמחתי לראות אפשרות לשלם גם בביטקוין. משמעות הדבר היא שניתן להשיג תואר נוסף של אנונימיות.

פרטיות ואבטחה

OpenVPN הוא פרוטוקול ברירת המחדל. הדבר מציע את מירב האבטחה למשתמשים. TigerVPN מעניק למשתמשים גם אפשרות לעבור ל- L2TP. TigerVPN משתמש בהצפנת AES-256-CBC סטנדרטית בתעשייה כאשר פרוטוקול OpenVPN מוגדר כברירת מחדל. לרוע המזל, TigerVPN אינו תומך בסודיות פרפוד קדימה, מה שאומר שהוא כנראה לא בטוח מדומה ל- NSA. TigerVPN מציין בבירור כי לא נשמרים יומני שימוש. עם זאת, כמה מפרטי חיבור כולל חותמות זמן ורוחב פס הם "מאוחסן באופן זמני".

בהתחשב בעובדה שאין בסלובקיה חוקים לשמירת נתונים חובה זה מתסכל. אנשים עם צרכי פרטיות גבוהים ככל הנראה יזעזעו את יומני החיבור ואמורים לחפש במקום אחר. עם זאת, עבור הרוב המכריע של האנשים, יומני החיבור לא צריכים להוות דאגה. TigerVPN מתיר שיתוף קבצים ויש לו שרתים מותאמים במיוחד עבורו. TigerVPN מאפשר סיבוב P2P ברוב השרתים, אם כי הם מבקשים להימנע מפעילות זו בשרתים בארה"ב. בסך הכל, TigerVPN משתמש בהצפנה די הגונה, אם כי זה עדיין נופל מהרמה של ExpressVPN,
לדוגמה.

מחשבות אחרונות

TigerVPN הוא VPN בסדר, שמתומחר באופן דומה להרבה VPNs אחרים בשוק (אם אתה משלם מדי שנה). עם זאת, ראוי לציין שאפשר להשיג VPN יומני אפס שמבטל את חסימת Netflix US בפחות. ה- VPN עובד טוב בכל הפלטפורמות הפופולריות, ויש לו טיפול די הגון בלקוחות. אם כי, למרבה הצער אין לה תמיכה בצ'אט חי כמו VPNs רבים בטווח המחירים שלה. TigerVPN טוען לבטל את חסימת Netflix האמריקאית, אך בבדיקות שלי זה נכשל.

עם זאת, היא ביטלה את חסימת ה- iPlayer בהצלחה בעת כתיבת שורות אלה. עם יומני חיבור מסוימים, אין סודיות קדימה מושלמת בסוויטת ההצפנה שלה, והיעדר מכשול הרגה - VPN זה רחוק מלהיות בשיא הפרטיות של ה- VPN. מהירויות איטיות הן גם קצת דאגה, והצרכנים התלוננו על מהירויות שונות בשרתים. כל מה שנלקח בחשבון, עלי להסיק ש- VPN זה מתומחר מדי. חפש במקום אחר.

בקר ב- TigerVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me