SuperVPN

 • תמחור

  מ 8.00 $
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
1 מתוך 10

סיכום

SuperVPN הוא שירות פרטיות מקוון שמוקם בווילמינגטון, דלאוור. למרות ההבטחות השבורות באנגלית באתר השירות, לרשת וירטואלית פרטית זו (VPN) יש כמה בעיות. זה לא ממש עומד בסטנדרטים הגבוהים של הרמה העליונה של ספקי ה- VPN. שירותים טובים יותר, כגון CyberGhost, NordVPN, VPNArea או ibVPN, מציעים יותר תכונות מאשר SuperVPN במחירים נמוכים בהרבה. אם אתה עדיין מעוניין לברר פרטים נוספים על VPN זה, המשך לקרוא כדי לגלות את נקודות החוזק והחולשה שלו.

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  16 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  ארה"ב
 • חיבורים סימולטניים
  3
 • מדינות
  48

אתר SuperVPN מבטיח גרסה חינמית. עם זאת, בחינת אפשרות זו תחשוף את אחת מהתקלות בקידוד של אתר שירות זה. הכפתור הזה רק טוען מחדש את דף הבית. בדקנו את שאר האפשרויות של SuperVPN והערכתנו האם כדאי לשלם עבור השירות.

היתרונות של SuperVPN

 • טווח התוכניות
 • בחירה בפרוטוקול נקודת נקודה לנקודה (PPTP) או OpenVPN
 • בחירה של חיבור אחד, שלוש או חמישה בו זמנית
 • אפליקציית OpenVPN של צד שלישי עבור Windows, Mac OS X, macOS, Linux, iOS ו- Android
 • חשבון ספציפי עבור עמית לעמית (P2P)

חסרונות

 • יקר מאוד
 • עיבוד תשלום ידני
 • יכול להכיל תוכנה זדונית
 • אין מתג להרוג
 • אין הגנה מפני WiFi
 • שיטת הצפנה לא ידועה
 • חזור על חיוב
 • תמיכת לקוחות מתווכחת ואיטי להגיב
 • צריך להילחם על החזר

בקר ב- SuperVPN »


תמחור ותוכניות

מחירי התוכניות השונות גבוהים בהשוואה למחירי המתחרים. כל תוכנית מציעה מערך שירותים שונה עם תג מחיר גדול בהדרגה. החבילה העליונה יקרה להפליא. הוא גבוה ב -250% מהמחיר החודשי שמציע ExpressVPN, שהוא המוביל בתעשייה. יתרה מזאת, מרבית חברות ה- VPN, כולל ExpressVPN, מציעות תקופות מנוי לטווח ארוך יותר המעניקות ללקוחות שיעור נמוך יותר בחודש.

החברה מציעה אחריות למשך 15 יום הכסף בחזרה. עם זאת, לאחר מכן הוא מסביר באריכות בכמה עמודים באתר שלו כי ככל הנראה הוא לא ייתן לך החזר. בדף השאלות הנפוצות תקופת ההחזר המוצהרת היא שבעה ימים. בדף השאלות הנפוצות כתוב שאתה זכאי להחזר הכסף שלך אם השירות לא עובד או אם אינך מרוצה. עם זאת, זה מראה גם חשד למי שעשוי לבקש החזר: "ישנם לקוחות רבים המנסים להשתמש בשירותים שלנו ימים אחדים ואז מנסים להחזיר כסף ולעשות את אותו הדבר עם ספק ה- VPN הבא."

זהו סימן אזהרה נוסף לכך ש- VPN זה אינו מעוניין לעמוד בסטנדרטים שמציעים מתחרותיו - במיוחד שכן ההמחאה כתובה בצורה לא טובה.

עיבוד תשלום

חברת צד ג ', הנקראת SWREG, מעבדת את התשלומים. SWREG נמצאת בבעלות דיגיטל ריבר ופועלת באמצעות האתר plimus.com. סוגי התשלום המקובלים למנוי הם ויזה, מאסטרקארד, העברה בנקאית, צ'ק ו- PayPal. עם זאת, אתה יכול לשלם ישירות באתר רק באמצעות כרטיס אשראי. אם ברצונך לשלם באמצעות PayPal, עליך ליצור קשר עם דלפק העזרה, אשר ישלח לך קישור לחשבונית של PayPal.

יש עוד הפתעה בסוף תהליך התשלום. אם יש לך חשבון בנק או חשבון PayPal במדינת האיחוד האירופי, שיעור המע"מ של אותה מדינה יתווסף למחירים שאתה רואה באתר.

לידיעתך, מעבד התשלומים יקבע הזמנת תשלום חוזרת בחשבונך. הקפד לבטל את זה אם ברצונך לסיים את המנוי שלך. עיבוד התשלומים מתבצע באופן ידני, כך שתוכנת האפליקציה אינה זמינה מייד לאחר התשלום.

מאפיינים

החבילות שמציעה SuperVPN מגיעות עם רמות שירות שונות וסוגי הצפנה שונים.

התכונות של החבילה העיקרית כוללות:

 • ערבות אפשרית למשך 15 יום הכסף בחזרה (בתנאים מחמירים)
 • תפוקת נתונים בלתי מוגבלת, למעט בחבילה העליונה
 • שילוח נמל
 • אפליקציה של צד שלישי לחיבורי SSL (Secure Sockets Layer)
 • הגדרה ידנית עבור PPTP

SuperVPN מפעילה שרתים בשש ערים בארצות הברית. התוכנית הזולה ביותר מציעה הגנת PPTP דרך שרתים ב 22 מדינות. התוכנית הזולה ביותר הכוללת הגנת OpenVPN עובדת דרך שרתים ב -26 מדינות. תוכנית OpenVPN במחיר הגבוה יותר מעניקה גישה לשרתים ב 28 מדינות ומאפשרת שלוש חיבורים בו זמנית. התוכנית היקרה ביותר נותנת גישה לשרתים ב -36 מדינות, אם כי באתר הבית טוענים שהיא מפעילה שרתים ב -48 מדינות.

בקר ב- SuperVPN »

אבטחה

תוכנית SuperVPN הזולה ביותר משתמשת בפרוטוקול המנהרות נקודה לנקודה. זוהי מערכת ה- VPN המסחרית הוותיקה ביותר בסביבה. זה לא נחשב מאוד מאובטח. אין הסבר באתר באיזו שיטת הצפנה משתמש שירות VPN זה. מפעיל תמיכת הלקוחות יכול היה רק ​​לומר לי שהוא משתמש ב 128-bit Generic Routing Encapsulation (GRE). עם זאת, ההגדרה של פרוטוקול GRE אינה כוללת מתודולוגיית הצפנה, כך שלא יכולה להיות נכונה.

PPTP משתמש בדרך כלל בשיטת הצפנה הנקראת Microsoft Point-to-Point Encryption (MPPE). מיקרוסופט המציאה את MPPE לפרוטוקול זה (שהוא גם המצאה של מיקרוסופט). עם זאת, אתה יכול להשתמש בפרוטוקול GRE ללא הצפנה. מכיוון שאף אחד ב- SuperVPN לא יכול היה להגיד לי איזה קידוד הצפנה משמש ליישום PPTP, קיימת אפשרות שאין שום קידוד מעורב כלל.

OpenVPN

כל התוכניות שנותרו משתמשות ב- OpenVPN, שאתר SuperVPN מכנה כ- SSL. הסיבה לכך היא ש- OpenVPN מעסיקה ספרייה של תכונות אבטחה בשם OpenSSL. זה למעשה מיישם את אבטחת שכבת התעבורה (TLS), ממשיך דרכו של SSL.

TLS משתמש במערכת הצפנה א-סימטרית הנקראת RSA לצורך הקמת הפעלה והפצת מפתחות. במסגרת TLS, הלקוח מתייחס תחילה לתעודה המוחזקת בשרת של צד שלישי כדי לבדוק את זהות השרת. אישור זה מכיל את מפתח ההצפנה של השרת. הלקוח מצפין הודעה לשרת באמצעות RSA, באמצעות המפתח הציבורי של השרת שצוין בתעודת האבטחה. השרת אמור להיות מסוגל לפענח הודעה זו ולהוכיח כי מדובר למעשה במחשב אליו מתייחסים בתעודת האבטחה. השרת בודק גם את האישור עבור הלקוח ושולח הודעה מוצפנת בחזרה. הלקוח מוכיח את זהותו על ידי יכולתו לפענח הודעה זו.

הסבר לשלב החיבור הזה הוא חשוב מכיוון שהוא מרכזי באבטחת TLS. זה מונע מהאקרים להתחזות לשרת המיועד. יומני חיבורים מראים כי החיבורים של SuperVPN אינם בודקים את אישור השרת, ולכן קשה להבין כיצד שני הצדדים בחיבור יכולים להחליף מפתחות.

צוות תמיכת הלקוחות אינו רואה בכישלון האבטחה הזה עילה מספקת להחזר.

הצפנה

דף התמחור באתר מסביר כי ה- VPN משתמש בהצפנה של 4096 סיביות. טבלת תכונות התוכנית אינה מסבירה לאיזו מערכת הצפנה משתמשים בה. עם זאת, גודל 4096 ביטים אופייני להצפנת RSA. למרות זאת, עמוד השאלות הנפוצות באתר אומר במקום אחד שמפתח ההצפנה הוא 1024 סיביות. במקום אחר באותו עמוד הוא מציין כי אורך המפתח הוא 2048 ביט.

כששאלתי את מפעיל התמיכה הטכנית באיזה אורך המפתח המערכת משתמשת, הוא אמר לי לראשונה 2048 ביטים. מאוחר יותר הוא אמר לי 1024 ביטים. כאשר ציינתי שדף המחירים קובע שהמפתח אורך 4096 ביטים, הוא אמר שזה נכון. הוא טען שהמשתמש יכול לבחור את אורך המפתח. עם זאת, אין שום אפשרות בהגדרות של תוכנית GUI OpenVPN המשמשת כאפליקציה לשירות VPN זה המאפשרת למשתמש להגדיר את אורך המפתח המשמש להקמת הפעלה..

אין שום אזכור באתר האינטרנט של הצופן המשמש להצפנת נתונים המועברים במנהרת VPN. מפעיל תמיכת הלקוחות התעקש שמערכת RSA תשמש להצפנה זו. כשהסברתי לו שזה לא אפשרי ושלחתי לו קישור להגדרה של מערכת OpenSSL, שרשמה את אפשרויות הצפנת הנתונים, הוא פשוט כבה.

ממשק המשתמש של OpenVPN

שירותי VPN רבים משתמשים בממשק GUI של OpenVPN. ככזה התרגלתי לקרוא את קבצי התצורה וקבצי היומן עבור מערכת זו. הצופן שיש להשתמש בו כדי להצפין נתונים ב- VPN מצוין בשורה בקובץ התצורה. קובץ היומן מראה בדרך כלל גם איזה צופן הצפנה נמצא בשימוש במהלך החיבור. קווים אלו אינם מופיעים בקבצי התצורה של SuperVPN. אין אף תיעוד של צופן המדווח במפגשי קבצי היומן המנוהלים על ידי ה- VPN.

ארגון המחקר המדעי והתעשייתי של חבר העמים (Commonwealth) באוסטרליה פרסם מחקר על VPNs הזמינים בגוגל פליי. הדו"ח עלה לכותרות בתחילת 2017. SuperVPN זוכה לעמדת הבחנה במחקר זה. חוקרים גילו שמדובר ב- VPN השלישי הגרוע ביותר שקיים לאנדרואיד מבחינת וירוסים. המחקר העלה את כל 283 ה- VPN לבדיקה באמצעות בודק מקוון, שנקרא VirusTotal. זה צובר מערכות גילוי תוכנות זדוניות של יותר ממאה כלי אנטי-וירוס.

13 מחברי האנטי-וירוס VirusTotal זיהו תוכנה זדונית ב- SuperVPN. רק OKVPN ו- Easy VPN ביצעו גרוע יותר מ- SuperVPN. שניהם נסוגו מאז מהשוק.

לאפליקציה אין מתג להרוג, חסימת רשת, חומת אש או הגנה אוטומטית על WiFi.

פרטיות

החברה קובעת שהיא לא עוקבת אחר פעילויות המשתמשים, אך היא שומרת על יומני חיבור. היא מאחסנת רשומות אלה במשך חמישה ימים לאחר סגירת החיבור. זו בעיה, מכיוון שעורכי דין בנושא זכויות יוצרים יכולים להשתמש במידע בכתובת ה- IP האמיתית שלך וזמני החיבור כדי להתחקות אחר פעילויות ההורדה שלך דרך חברת VPN זו וספק האינטרנט שלך. זה יכול להוביל לכך שהם יקבלו את שמך וכתובתך. זה חושף אותך לתביעה בגין הורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים.

העובדה ש- SuperVPN רשומה בארה"ב היא גם דאגה. זו המדינה בה בעלי זכויות היוצרים הם הפעילים ביותר במרדף אחר הורדות. החברה קובעת כי היא לא הייתה מוסרת יומני חיבור ללא צו בית משפט. עם זאת, אין זו מידה אמיתית להגנה מכיוון שכל עורך דין בנושא זכויות יוצרים יכול בקלות לקבל צו בית משפט למידע זה.

תמיכה

הסיכוי הטוב ביותר שלך לקבל תשובה מהירה לשאלות שלך הוא ליצור קשר עם צוות התמיכה באמצעות צ'אט חי. אתה ניגש למערכת הצ'אט דרך כפתור בפינה השמאלית העליונה של האתר.

על כפתור הצ'אט יש תגובה עליו עם השעות בהן המערכת מאוישת. עם זאת, לא עברתי לסוכן תמיכה למרות שניסיתי בשעות המוצהרות. במקום זאת, זה העביר אותי לדף דואר אלקטרוני.

לאחר שליחת הטופס קיבלתי הודעת כישלון בתיבת הדואר הנכנס של Yahoo Mail. ככל הנראה, מערכת הדואר האלקטרוני SuperVPN חוסמת כתובות דוא"ל של יאהו. שלחתי מחדש את הטופס באמצעות כתובת Hotmail.

ה- SuperVPN "עלינו" בדף כתוב:

"צוות התמיכה הטכנית שלנו הוא מהטובים בענף אירוח אתרים, IT ו- VPN. אנו בין חברות מעטות הפותרות כמעט כל בעיה טכנית משמעותית תוך פחות מ -15 דקות. סופר VPN בוחר את עובדיו בין מומחי המחשבים וה- IT המוכשרים ביותר."

לצערי לא קיבלתי תשובה תוך 15 דקות.

תפסתי את טכנאי התמיכה ביום אחר.

תחילה עליך לבחור אם ברצונך לדבר עם מישהו ממחלקת שירות הלקוחות או ממחלקת התמיכה הטכנית. ללא קשר לאיזו מחלקה תבחר, אתה מקבל את אותו בחור: איאן.

איאן לא הצליח לספק לי מידע משמעותי על ההצפנה בה משתמש SuperVPN. ביקשתי ממנו לבדוק את המידע הזה ולשלוח לי את העובדות בדוא"ל. למרבה הצער, כל מה שהוא יכול היה להגיד לי בדוא"ל היה כי יישום ה- PPTP משתמש בהצפנת GRE של 128 סיביות. זה לא מתקבל על הדעת מכיוון ש- GRE אינו קידוד הצפנה. נראה שהוא לא ידע הרבה על איך עובד השירות או משהו על VPN בכלל.

התהליך

הרשמה

החברה אינה מציעה ניסיון חינם. היא אף מפרטת עובדה זו בעמוד התמחור שלה:

כך אולי תוהה מדוע יש כפתור VPN בחינם בדף הבית. גם כותב עמוד השאלות הנפוצות לא הצליח להבין זאת, ולכן כיסה את כל הבסיסים בשתי התשובות הבאות:

הקישור לניסיון החינמי פשוט מחזיר אותך לדף הבית, כך שאם אתה באמת רוצה לנסות SuperVPN, אתה צריך לשלם.

אינך יכול לשלם באתר עבור השירות אם אתה רוצה לשלם באמצעות PayPal. אם אתה מתכוון לשלם באמצעות כרטיס אשראי, מוטב לך שלא לשלם באתר. הסיבה לכך היא שאתה מקבל מחיר נמוך יותר אם אתה עובר בדרך המוצעת למשתמשי PayPal.

עליכם לספר למפעיל תמיכת הלקוחות (איאן) לאיזו תוכנית ברצונכם להירשם. הוא ישלח לך קישור לחשבונית. אתה יכול לבחור לשלם את החשבונית עם כרטיס אשראי, כך ש- PayPal אינה הבחירה היחידה שלך. ביקשתי את תוכנית ה- SSL Deluxe, שמתומחרת במחיר של $ 15 באתר. עם זאת, הוא היה רשום במחיר של $ 14 בחשבונית. כך חסכתי דולר על ידי קבלת החשבונית הידנית במקום לשלם דרך האתר. בהמשך המסך הזה נמצאים שדות המאפשרים לך לשלם באמצעות כרטיס אשראי במקום זאת.

תוספות לא רצויות

פריט נוסף שלא ניתן לפתוח יתווסף לחשבון שלך. זהו שירות הורדות מורחב שאומר שהוא ישמור את התוכנה שאתה עומד להוריד בענן למשך שנתיים אם אתה משלם 3.95 דולר. תוכל לקרוא עוד על הצעה זו על ידי לחיצה על "מה זה?" קישור.

תוכלו להיפטר מפריט שורה זה על ידי לחיצה על סמל פח האשפה. אינך צריך לשלם את מחיר ה- $ 14 מכיוון שכשאתה לוחץ על כפתור PayPal כדי לשלם, האתר חושב שאתה עוזב את הדף מבלי לקנות ומעניק לך הצעת הנחה.

לחץ על הכפתור המוקפץ כדי לחשב מחדש את החשבון שלך.

לחץ על כפתור PayPal Checkout כדי להמשיך. תצטרך להיכנס ל- PayPal שממנה תחייב מערכת החיוב את כתובת הבית שלך. המע"מ של המדינה שבה יש לך חשבון PayPal שלך יתווסף לחשבונית.

לאחר שתלחץ על "קנה עכשיו" כפתור, תוצג לך קבלה כהוכחת רכישה.

חפש לתיבת הדואר הנכנס שלך לקבלת דוא"ל 'ברוך הבא' מ- Superb VPN (מצא את שינוי השם). זה מכיל קישורים למדריך התקנה והורדות של תוכנת GUI של OpenVPN.

לקוח ה- VPN של Windows SuperVPN

אם ניסית שירותי VPN אחרים, יתכן שכבר יש לך מערכת OpenVPN GUI במחשב שלך. במקרה כזה, פשוט העבירו את קובצי התצורה של SuperVPN לספריית config עבור OpenVPN כדי להתחבר.

כשאתה מפעיל את הממשק, לא תראה אפליקציה שמופיעה על המסך שלך. במקום זאת, התבונן במגש המערכת השולחני שלך. האפליקציה מופיעה כסמל המתאר מסך מחשב ועליו מנעול.

לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הסמל כדי לגשת לתפריט VPN שמפרט את כל השרתים הזמינים. רחף מעל שם מיקום השרת כדי לגשת לתפריט המשנה של פקודות.

כשאתה לוחץ על Connect, ייפתח חלון עם שכבת על להתחברות. למרבה המזל, שם המשתמש והסיסמה עבור VPN זה אינם נוצרים, אך הם מונחים בלתי נשכחים. יהיה עליך להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך בכל פעם שאתה נכנס לשרת.

לאחר חיבור ה- VPN, סמל OpenVPN במגש המערכת שלך יהפוך לירוק.

ביצועים (בדיקות מהירות, DNS, WebRTC ו- IPv6)

בדקתי את החיבורים של SuperVPN באמצעות testmy.net. ביצעתי בדיקות בחיבורים לשרתי testmy.net מיאמי ולונדון. מבחני מיאמי התנהלו לראשונה מבלי ששום VPN היה מעורב. זה ביסס את קו הבסיס להערכות הביצועים. IPLocation.net דיווח על מיקום השרת SuperVPN בארה"ב כווילמינגטון, דלאוור. נמצא שהשרת הקנדי נמצא במונטריאול, והשרת הבריטי בלונדון.

שירות האינטרנט המקומי שלי אינו נהדר. אלה סוגים של תנאים בהם אתה יכול להתמודד כשאתה נוסע לחו"ל בחופשה וצריך VPN כדי להתחבר לשירותי טלוויזיה ביתיים. למרות ששירות SuperVPN האט את הקשרים בצפון אמריקה, ביצועי השרת בבריטניה היו דומים למהירויות בקו הלא מוגן. בכל המקרים, ביצועי ההורדה של SuperVPN היו מספיק טובים לצורך הזרמת וידיאו HD.

בדקתי דליפות IP עם ipleak.net כשהייתי מחובר לשרת SuperVPN בארה"ב. אתר זה זיהה את המיקום שלי כארה"ב, אך לא הצליח להבין את המיקום המדויק. כל שיחות ה- Domain Name System (DNS) בוצעו לשרתים בקליפורניה ובאיווה. לא היו שום אינדיקציות למיקומי האמיתי, שהיה ברפובליקה הדומיניקנית. הדו"ח באינטרנט בזמן אמת (WebRTC) לא חשף את מיקומי האמיתי.

doileak.net הציג תוצאות דומות. זה הציב אותי בארצות הברית אבל לא הצליח להצביע על עיר. לא היו שום דליפות DNS ודוח ה- WebRTC לא ציין היכן אני באמת.

ספק האינטרנט שלי אינו משתמש בכתובת של פרוטוקול אינטרנט בגרסת 6 (IPv6), כך שלא הצלחתי לבדוק אם קיימות דליפות IPv6.

שירותי סטרימינג

התחברתי לשרת SuperVPN בארה"ב ובדקתי את יכולת ה- VPN להגיע למספר שרתי הזרמת וידאו מבוססי ארה"ב. נטפליקס הבחינה ב- VPN ומנעה ממני לצפות בסרטונים. ABC.com חסם גם את הגישה. הצלחתי לצפות בווידיאו ב- NBC.com.

כשהייתי מחובר לשרת SuperVPN UK, בדקתי אתרי ערוץ טלוויזיה בבריטניה וגם ניסיתי את Netflix שוב. נטפליקס בריטניה לא הרשתה לי לצפות בסרטונים וגם לא BBC iPlayer. רכזת ה- ITV וערוץ 4 שניהם הרשו לי לצפות בתוכן שלהם.

פלטפורמות אחרות

אתה יכול להתקין את ממשק המשתמש של OpenVPN לשימוש עם SuperVPN במכשירי Windows, Android, Mac OS X, macOS ו- iOS. אתה יכול גם להתקין את יישום SuperVPN OpenVPN ב- Linux Ubuntu.

קבלת החזר כספי

אתר SuperVPN מבהיר כי אתה הולך לריב על הידיים שלך אם אתה רוצה החזר כספי.

בהתחשב בעובדה כי נראה כי ה- VPN לא כולל הצפנה כלשהי, אינך צריך להירשם לשירות מלכתחילה. עם זאת, אם אתה עושה את הטעות הזו, הנה מה שאתה יכול לצפות כשאתה מבקש החזר כספי.

ביקשתי לקבל החזר כספי דרך טופס יצירת הקשר באתר SuperVPN, אבל זה פשוט קיבל לי תשובה שהחשבון עובד בסדר, וזה לא מה שביקשתי.

שילמתי עבור השירות באמצעות PayPal, ואני ממליץ לך לעשות את אותו הדבר. תהליך המינוי מגדיר הסכם חיוב חוזר על חשבונך, כך שהדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה לעצור את זה.

שלב 1

היכנס ל- PayPal ולחץ על פרופיל בפינה השמאלית העליונה של המסך. בחר פרופיל והגדרות מהתפריט הנפתח פרופיל. זה יעבור לדף הפרופיל שלי.

שלב 2

לחץ על הכסף שלי בתפריט השמאלי ואז על עדכון בתוך ה "התשלומים שאושרו מראש" קטע. תקבל רשימה של הסכמי חיוב חוזרים.

שלב 3

לחץ על השם MyCommerce Inc - זהו הסכם החיוב שיש לך עבור SuperVPN.

שלב 4

במסך פרטי חיוב, לחץ על בטל בשורת הסטטוס.

לאחר ביטול ההסכם, SuperVPN יידע שאתה מתכוון לעסקים. האתר מצהיר כי החברה צריכה רק לתת לך החזר אם השירות אינו עובד. הצהרה זו נאכפת על ידי המידע שה- "ללא החזר" מדיניות מוסכמת על ידי מעבד התשלומים, SWREG. ככזה, וותרו על הניסיון להוציא את כספכם מ- SuperVPN וללכת על SWREG.

אימייל [מוגן בדוא"ל], מסירת זיהוי הזמנת הלקוח שלך מתעודת PDF שהחברה שלחה לך. פשוט ציין: "אני מבקש לבטל את חשבוני ולקבל החזר מכיוון שהשירות אינו כפי שמפורסם."

SWREG ישלח דוא"ל ל- SuperVPN ולהעתיק אותך פנימה. שורת הנושא של הודעה זו תהיה בקשת החזר כספי 1 SWREG. SuperVPN תשלח אליך מספר הודעות אימייל שתנסה לגרום לך להתקין את התוכנה שוב. להתעלם מהם. השאר אותו מספר ימים ואז שלח דוא"ל נוסף ל- SWREG באומרו "ביקשתי החזר, איפה זה?" עליכם לקבל החזר כספי מלא תוך כארבע שעות.

סקירת SuperVPN: מסקנה

ל- SuperVPN יש הרבה היבטים חשודים שגרמו לי לאי נוחות. לשירות VPN יש כתובת ומספר טלפון בוילמינגטון, דלאוור, אך צוות התמיכה בלקוחות עובד בשעה המרכז האירופית. על חשבוניותיה מציבה החברה עצמה באירלנד.

השירות נקרא SuperVPN בכל אתר האינטרנט, אך בהודעות דוא"ל התמיכה שלו, קו החתימה מתייחס ל- Superb VPN. זהות משתנה זו נראית מעט מעורפלת.

העובדה כי לאף אחד בחברה אין מושג באילו דרכי הצפנה VPN משתמשת היא מוזרה בהחלט. קבצי התצורה עבור ממשק ה- GUI של OpenVPN חסרים בשורות הקוד הכוללות יישומי OpenVPN סטנדרטיים. בנוסף, קובצי היומן עבור חיבורים אינם מציגים רשומה של הצפנה כלשהי.

תוכנת חיבור הלקוח אינה מאמתת את אישורי השרתים אליהם היא מתחברת, וכך מניחה את כל החיבורים פתוחים להתקפות איש-אמצע. זו פיקוח ענק על חברה המפעילה שירות אבטחה ופרטיות באינטרנט.

החברה פתוחה לגבי שמירת יומני חיבור למשך חמישה ימים. גורם זה הופך את ה- VPN הזה לבחירה גרועה עבור אלה שרוצים הגנה על זהות בעת הורדתם עם טורנטים. חוסר היכולת של השירות להיכנס לשירותי זרימת וידאו רבים פירושו ש- VPN זולים בהרבה, כמו NordVPN או VPNArea, יציעו עסקה טובה בהרבה.

אהבתי:

 • אפליקציה רב לשונית
 • ממשק OpenVPN גנרי
 • קבצי קבצי קבצים מקובצים
 • עד חמש חיבורים בו זמנית מותר, תלוי בתוכנית
 • מהירויות טובות

לא הייתי כל כך בטוח לגבי:

 • צוות ללא ידע בפרוטוקולי VPN

שנאתי:

 • שמירת יומן חיבור
 • דיווח על תוכנות זדוניות
 • הצפנה מסופקת
 • חוסר באימות אישורי שרת
 • זהות עסקית מבולבלת
 • אין מתג להרוג
 • אין הגנה אוטומטית על WiFi

זהו כמעט ה- VPN היקר ביותר בעסק. עם זאת, לא תרצה להשתמש בו לצורך הורדת P2P, הזרמת וידאו, הגנה על זהות, מניעת האקרים או הגנת WiFi. סביר להניח שהלקוחות שרווחת ה- VPN הזו לא יודעים טוב יותר. קשה לדמיין שמישהו שהגיע לאתר כמו ProPrivacy.com ולחץ ל- VPNs המומלצים, אז בחר לבצע מנוי SuperVPN.

הסתכל ב- ExpressVPN ואז הסתכל ב SuperVPN. איזה תבחר?

בקר ב- SuperVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me