שינו את הדרך בה אנו רואים ביקורות!
עדכנו לאחרונה את תהליך הניקוד שלנו עבור כל הביקורות ב- ProPrivacy.com. פרטים על קריטריוני הניקוד החדשים שלנו תוכלו למצוא כאן


StrongVPN

 • תמחור

  מ 5.83 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • iOS

  • אנדרואיד
 • ביטול החסימה:


  • אמזון פריים

  • הולו

  • נטפליקס

ProPrivacy.com ציון
7.2 מתוך 10

סיכום

StrongVPN הוא ספק VPN שבסיס בארצות הברית. חברת VPN, שהוקמה בשנת 2005, התפתחה במהירות - כעת היא מוצאת עצמה בשליטה של ​​חברת CDN המצליחה StackPath. StrongVPN הוא שירות המותאם לכל הפלטפורמות המספק מהירויות חיבור טובות במיוחד. הוסף לכך את יכולתו לבטל את חסימת השירותים כמו Netflix, Prime ו- Hulu ויש לך שירות שרוב האנשים יהנו ממנו לצורך סטרימינג. מחלקת שירות הלקוחות היא מהטובות ביותר שנתקלנו בהן מעולם. כמו כן, כאשר הוא נרכש מדי שנה, שירות זה הוא תמורה טובה למדי לכסף. אולי החיסרון היחיד בשירות זה הוא שיש לו רק מכשיר הרגה עבור Windows. המשמעות היא שאם אתה מתכוון לעשות משהו רגיש כמו הורדת P2P, זהו, לפי שעה, שירות Windows בלבד.

סטטיסטיקות מהירות

 • חיבורים סימולטניים
  12
 • מדינות
  26
 • סמכות שיפוט
  ארה"ב
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  64.02 Mbps

מחיר

12 חודש

5.83 דולר
לחודש

1 חודש

10.00 $
לחודש

מאז שבדקנו לאחרונה את StrongVPN, הוא ייעל את תוכניותיו. המשרד מפרסם כעת חבילה חודשית ושנתית בלבד. לדעתנו, התוכנית החודשית היא נגיעה בצד היקר. עם זאת, במיוחד עבור משתמשי Windows, עלות המנוי השנתי תחרותית.

StrongVPN זורק תכונה DNS חכמה בחינם עם כל התוכניות שלה, שהיא תוספת נחמדה למי שמחפש להיות מסוגל לבטל חסימת תוכן רב.

למנויים ניתנת ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, מה שאומר שכל אחד יכול להירשם ולשנות את דעתו. ניתן לבצע את התשלום באמצעות כרטיס חיוב, כרטיס אשראי, אמריקן אקספרס, PayPal ו- Alipay. עם זאת, כרגע לא מתקבלים cryptocurrencies.

מאפיינים

StrongVPN
NordVPN
ExpressVPN

חלונות
MacOS
iOS
אנדרואיד
לינוקס
טלפון של Windows
 • אין מגבלות או מגבלות

 • אפס יומני

 • Killswitch (חלונות בלבד)

 • שירות DNS חכם

 • 12 מכשירים סימולטניים

 • בטל את חסימת Netflix US

 • תמיכה בנתב לדגמים רבים

 • הצפנת OpenVPN חזקה

 • מהירויות חיבור מהירות

 • פרוטוקול Beta WireGuard

בקר ב- StrongVPN »

בטל את חסימת Netflix?

StrongVPN
NordVPN
ExpressVPN

אמזון פריים
הולו
נטפליקס
iPlayer

במהלך הבדיקות גילינו כי StrongVPN מצליחה לבטל חסימת מספר שירותי סטרימינג מבוקשים, כולל Netflix US. נכנסנו גם לנטפליקס בבריטניה בלי שום בעיה. עם זאת, למרבה הצער זה לא מצליח לפתוח את ה- iPlayer של ה- BBC הבריטי. לכן, אם מדובר בדאגה, חפש במקום אחר.

StrongVPN הכניס אותנו גם ל- ABC.com ו- NBC.com בהצלחה. הצלחנו גם לגשת לשירות על פי דרישה של ערוץ 4 מבריטניה.

מהירות וביצועים

אנו בודקים VPNs באמצעות מערכת בדיקת מהירות מדעית מבוססת שרת. המערכת הקניינית שלנו היא מסוג מסוים בשוק ההשוואה ל- VPN והיא מאפשרת לצרכנים לקבל תמונת מצב מדויקת של מה לצפות לגבי ביצועי VPN. המערכת שלנו בודקת StrongVPN שלוש פעמים ביום, והתוצאות מראות שמדובר ב- VPN מהיר המסוגל לספק מהירויות מספיק טובות לזרמת וידיאו באיכות 4K גבוהה. מהירויות החיבור שלה גם הציבו את StrongVPN בקטגוריית העילית של VPNs שיכולים להתמודד עם משימות עתירות נתונים כמו משחקים.

מהירויות הורדה של StrongVPN

כדי לבדוק את הפרטיות של StrongVPN בדקנו אם קיימות גם דליפות IPv4 וגם IPv6 באמצעות מחשב וירטואלי ב- Windows. בדקנו באמצעות חלון גלישה בסתר כדי להבטיח שלא היו בעיות מטמון. הבדיקות שערכנו לא העלו דליפות IPv4 או דליפות IPv4 WebRTC. תוצאות הראו כי StrongVPN אכן מטפל בבקשות DNS עם שרתים משלה.

עם זאת, למרבה הצער, ה- VPN אכן סובל מדליפות IPv6 WebRTC. משמעות הדבר שתצטרך להשבית לחלוטין את IPv6 כדי להשתמש ב- VPN זה בהצלחה למטרות פרטיות. למען ההגינות, StrongVPN מודה שזה המצב, וברגע שה- IPv6 מושבת VPN אכן עובד כמו קסם. זה משהו שעליך להיזהר ממנו - אך אינו בהכרח פורץ עסקות שכן קל מאוד להשבית את ה- IPv6.

פרטיות ואבטחה

StrongVPN
NordVPN
ExpressVPN

תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אחריות להחזר כספי
אורך ערבות להחזר כספי 30 30 30

הימצאותה בארצות הברית זה לא דבר טוב לפרטיות. ארה"ב היא ביתם של ה- NSA וה- CIA. ארה"ב אוכפת צווי צווי איסור פרסום שיכולים להכריח חברות לוותר על נתונים על משתמשים ולהשאיר אותם בסוד למשך זמן בלתי מוגדר. למרות החיסרון הזה, StrongVPN הוא שירות המפרסם מדיניות חזקה ללא יומני. המשמעות היא שה- VPN לא מאחסן שום רישום ביומנים לגבי הנתונים העוברים דרך השרתים שלו.

בכל הנוגע להצפנה, VPN זה מספק בחירה של פרוטוקולים. IKEv2, SSTP, L2TP / IPSec ו- OpenVPN זמינים באמצעות האפליקציות השונות שלה. הפרוטוקול המומלץ שלנו הוא OpenVPN, וזה זמין גם בגרסאות שולחן העבודה וגם באנדרואיד. בדקנו את יישום OpenVPN של StrongVPN כדי להבטיח שהוא חזק מספיק כדי להגן על נתוני המנויים מפני התקפות. מצאנו כי יישום ההצפנה שלו עולה על דרישות המינימום שלנו לפרטיות ואבטחה, כלומר VPN זה מאובטח.

צופן AES 256 עם לחיצת יד RSA-2048 ו- SHA-1 (HMAC) לאימות hash. לא הצלחתי לברר אם מיושם סודיות מושלמת. בסך הכל, הצפנה זו מספיק חזקה עבור רוב האנשים.

מצד שני, VPN רק מאבטח את הנתונים שלך כל עוד ה- VPN מחובר ומכיוון שמכות רוצפת זמינה רק ב- Windows, VPN זה אולי לא מתאים לכל אחד. בנוסף, יש להשבית את ה- IPv6 כדי להשתמש ב- VPN זה בצורה מאובטחת.

חוויית משתמש

האתר

אתר StrongVPN שימושי, עם זאת, חסר לו נתונים חשובים הנוגעים לתקני יישום ההצפנה שלו. קטע השאלות הנפוצות שלו מועיל אך מספק רק את הצרכים החשופים. החדשות הטובות הן כי ל- StrongVPN יש חלון צ'אט חי 24/7 באתר האינטרנט שלו. מצאתי שהסוכנים שלו מאוד מועילים. עם זאת, מחלקת הטכנולוגיה הייתה זמינה רק במהלך השבוע.

הרשמה קלה היא קלה, וכשמדברים בצ'אט חי הם יכולים לקשר אותך להרבה מידע שימושי הקבור באתר. טוב בסך הכל.

התהליך

ההרשמה קלה ואינך מתבקש לספק הרבה נתונים. זה טוב ואם תירשמו באמצעות דוא"ל צורב תוכלו לקבל מנוי עם מידה רבה של פרטיות. למרבה הצער, cryptocurrencies אינם זמינים. דבר אחד שראוי לציין הוא שכשאתה מוריד את הלקוח לראשונה הוא מקצה אותך אוטומטית ל- "בית" שרת. שרת זה הוא PPTP, סוג הצפנה מיושן שאנו לא ממליצים עליו. מסיבה זו, הדבר הראשון שתעשו לאחר התקנת StrongVPN הוא לשנות את הגדרות ההצפנה שלו באפשרויות הלקוח..

לקוח ה- VPN של חלונות ה- StrongVPN

זהו הלקוח הטוב ביותר של StrongVPN, ואנחנו טוענים כי StrongVPN טובה בהרבה עבור משתמשי Windows מאשר צרכנים המשתמשים בכל מערכת הפעלה אחרת. OpenVPN זמין, התוכנה קלה לשימוש והיא מוצגת במלואה עם הגנת דליפת DNS IPv4 ומכות הרגה. ערפול VPN זמין גם באמצעות תכונה שנקראת scramble. StrongVPN אמר לי שהתכונה הזו מגדירה את ה- VPN ל- TCP מעל יציאה 443 (כדי להסוות את התנועה של OpenVPN כ HTTP רגיל).

פלטפורמות אחרות

ל- StrongVPN יש גם אפליקציות זמינות ל- Mac OS X, iOS ו- Android. הוראות הגדרה ידניות זמינות גם עבור כל הפלטפורמות הללו. מערכות הפעלה לינוקס, אובונטו וכרום יכולות גם לשלב את שירות StrongVPN באמצעות התקנה ידנית של לקוח OpenVPN של צד שלישי. אתה יכול גם לגשת ל- VPN מנתבים שמפעילים מערכות הפעלה נתב DD-WRT, Tomato ו- Sabai..

מכשיר הורג אינו זמין באף אחת מהפלטפורמות האלו, הקובעת StrongVPN לצורך סיקור ב- Mac, Android ו- iOS. עם זאת, אם סטרימינג וביטול חסימת תוכן הוא הרצון העיקרי שלך אז VPN זה אמין בכל הפלטפורמות.

WireGuard

Wireguard הוא פרוטוקול ה- VPN של הקוד הבא של הדור הבא שעוצב להיות גם חזק וגם קל משקל. זה מיישם התגנבות כברירת מחדל ומבוסס על מספר פרימיטיביות קריפטוגרפיות מודרניות וחזקות. מעטים VPNs שהתחילו לספק גישה ל- WireGuard אך StrongVPN בוחן אותה כעת בבטא.

החלטנו לבדוק את יישום StrongVPN של פרוטוקול WireGuard בכדי לראות את הביצועים שלו. מנויים שרוצים להשתמש ב- WireGuard חייבים להיכנס לאתר בדף ספציפי. משם, משתמשים יכולים לבחור את הפלטפורמה לה הם זקוקים ללקוח WireGuard. זה יעביר אותם לאתר WireGuard להתקנת הלקוח של צד שלישי.

הורדנו את לקוח אנדרואיד כדי לתת לו ריצת מבחן - מכיוון שקל להתקין באמצעות קוד QR. עם זאת, ניתן להגדיר את זה ל- Windows, Mac, Linux ו- iOS אם אתה מעדיף.

כדי להתחיל בחרנו את מיקום השרת אליו רצינו להתחבר (לונדון). בדקנו את WireGuard בחיבור IPv4 מכיוון שיישום IPv6 עדיין לא זמין.

לאחר התחברות ל- WireGuard בדקנו דליפות IP באמצעות ipleak.net ומצאנו שלא חווינו שום דליפות IP, דליפות DNS או דליפות WebRTC. המשמעות היא שהמנהרה הוקמה בהצלחה וללא בעיות. התרשמנו מהמהירות בה נוצר חיבור.

תוצאות בדיקת דליפות StrongVPN

בשלב הבא בדקנו את מהירויות ה- Wireguard בחיבור של 50 מדיה-בתים של ווירג'ין בתולה בבריטניה. מצאנו שזה ביצועים טובים במיוחד. כמעט ולא היה הבדל בין הקשר שלנו עם VPN ובלעדיו. זה באמת מרשים ובהחלט הופך את היישום של WireGuard של StrongVPN למעניין במיוחד.

ראוי לזכור כי WireGuard עדיין נחשב לניסיוני והוא לא עבר ביקורת מלאה. פירוש הדבר שעוד מעט מוקדם להתחיל להשתמש בו למטרות אבטחה. עם זאת, נחמד לראות VPNs מסחריים כמו אקספרימנטלי חזק עם פרוטוקול חדש ומפורסם זה. עשרה מתוך עשרה למאמץ.

שירות לקוחות

StrongVPN
NordVPN
ExpressVPN

תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אחריות להחזר כספי
אורך ערבות להחזר כספי 30 30 30

שוחחנו עם צוות התמיכה בלקוחות StrongVPN בהרחבה ומצאנו שהם מועילים מאוד. בשלב מסוים היינו בצ'אט חי עם שניים מהסוכנים שלהם בפעם אחת, וזה דבר שמעולם לא חווינו לפני כן. צוות הטכנולוגיה היה בעל ידע רב, עם זאת, הבחורים הטכניים באמת היו זמינים רק במהלך ימי חול. למרות זאת מצאנו ל- StrongVPN אחד הצוותים הטובים ביותר לתמיכת לקוחות בצ'אט שפגשנו אי פעם. משתמשים יכולים גם ליצור קשר עם StrongVPN באמצעות דוא"ל אם הם מעדיפים.

מחשבות אחרונות

StrongVPN הוא שירות אשר ביצע ביצועים טובים במהלך הבדיקות שלנו. למרות שתצטרך להשבית את ה- IPv6 כדי להבטיח שאין בו דליפות, שירות זה אכן מיישם הצפנה חזקה ובעל מדיניות פרטיות עמידה במים. הימצאותה בארצות הברית אינה אידיאלית, והעובדה שאין לה מכשפת הרגה בשום פלטפורמה פרט לחלונות, מגבילה מעט את ה- VPN הזה. עם זאת, אם אתה משתמש ב- Windows VPN זה די טוב ולא ישבור את הבנק אם אתה מתחייב לשנה.

בקר ב- StrongVPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me