SmartVPN

 • תמחור

  מ 6.95 $
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
1 מתוך 10

סיכום

סקירת SmartVPN שלנו מצאה ספק חדש בזירה עם מהירויות מצוינות ותמחור טוב, אם כי כמה חששות לגבי הצפנה ושאלות בנוגע לאמינות תמיכה עשויים להראות לא מועילים עבור משתמשים מסוימים. עיין בשירות באמצעות הקישור למטה, או המשך לקרוא לקבלת ניתוח נוסף.

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  13 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  מרוקו
 • חיבורים סימולטניים
  1
 • מדינות
  14

מאפיינים

הרישום החוקי של SmartVPN מבוסס במרוקו (שיש לה חוקים DRD דומים לאיחוד האירופי), תחת שם המוניטין של החברה האנונימית. ישנם 15 שרתים הכוללים לבחירה בתוכנית הפרימיום, המשתרעים על פני 13 מיקומים בעיקר באירופה, אחד מהם בארה"ב, קנדה, יפן וסינגפור. לאחר מכן הסיקור מעט דליל עבור אלה המתגוררים או עוברים בחלק גדול מאפריקה, דרום אמריקה ואוסטרליה - אם כי עדכונים צפויים עם ברזילאים, אירים, ליטאים, [דרום] קוריאנים ואוסטרלים (בנוסף לכמה שרתי מסתורין) שנקבע בסוף השבוע הבא.

למרבה הצער, ייתכן שיש לך מכשיר אחד בלבד המחובר ל- VPN בכל פעם, אם כי בקרוב זה עשוי להשתנות עם פרסום לקוחות ניידים מותאמים אישית עבור אנדרואיד ו- iOS. בקר ב- SmartVPN באמצעות הקישור שלמטה, או המשך לקרוא בכמה מחשבות על אבטחה.


בקר ב- SmartVPN »

מהירות וביצועים

המהירות הייתה בעקביות רבה בכל השרתים בבדיקה לא רשמית, והמספרים גיבו את רשמי הביצועים האנקדוטיים. מהירויות ממוצעות בטווחי 15 מגהביט לשנייה במורד הזרם עבור חיבורי בריטניה וגרמניה כאחד. המהירויות בארה"ב היו מצוינות באופן מפתיע גם כן - למרות המרחק הגדול מבחינה גיאוגרפית - בממוצע בטווח של 12 מגהביט לשנייה במורד הזרם.

במהלך בדיקת SmartVPN זו לא התגלו דליפות DNS, דליפות IP או דליפות WebRTC. עם זאת, זה תמיד טוב לבדוק דברים בעצמך באמצעות ipleak.net

תמחור ותוכניות

SmartVPN מציע שלוש תוכניות המשתנות הן במחיר והן בתכונות הכלולות בתוכם. לסקירה זו נתמקד בתוכנית הפרימיום, מכיוון שמגבלות השרתים (DE, NL) בתוכנית הבסיסית עשויות להפוך אותה לאי נוחות מבחינה גיאוגרפית עבור משתמשים רבים שאינם קרובים למדינות אלה, או לאלה עם צרכים ממוקדים חסימת חסימה. . עליית המחירים מ- $ 3 ל- $ 6 לחודש אינה גבוהה מדי מהעלייה עבור מיקומי שרת רבים יותר. אתה יכול גם לבחור באפשרות היקרה בסך $ 13 לחודש אם ברצונך IP ייעודי, אם כי הדבר מקטין מעט את האנונימיות שלך - מה שמותיר אותך חשוף להתקפת תזמון מקצה לקצה..

תמחור SmartVPN

כל תוכנית נותנת לך בחירה בפרוטוקולי ההצפנה העיקריים, עליהם נדון ביתר פירוט בהמשך, ודי בכך ש OpenVPN צריך להיות הבחירה שלך ברוב המכריע של המקרים. ישנן גם הנחות ביחס ישיר לאורך ההתחייבות שלך, וגדלות בהנחות של 5%, כפי שמוצג בתמונה למעלה. אתה יכול לחסוך 5% לרישום רבעוני, 10% לחצי שנתי ו -15% אם אתה נהנה מהשירות ומעוניין להתחייב לשנה. אתה יכול לשלם באמצעות כל כרטיס אשראי ראשי, PayPal, או אפילו באמצעות ביטקוין באמצעות תשלום bitbit כדי לשמור יותר על האנונימיות שלך. יש גם ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים עם כמה אזהרות שהופקו בחלקן להלן.

"כל ההחזרים שבוצעו מעבר לתקופה של רכישת חלונות של 7 ימים ייחשבו על פי שיקול דעתה הבודד של SmartVPN, רק כאשר המנוי נשבע להפגין את חוסר זמינות השירות או שאותו שימש במהלך תקופת המנוי או כי נעשו מאמצים סבירים רבים נוצר ליצירת קשר עם SmartVPN כדי לפתור את הבעיה."

כלומר, SmartVPN לא צריך לעבוד על המכשירים שלך לפני ואחרי יצירת קשר עם התמיכה של SmartVPN, מפותלת ככל שהסיכוי עשוי להיראות לחלקם. עם זאת, אפילו תשלומי ביטקוין מקבלים החזר כספי בדולרים - כמו כל האחרים. עסקה לא רעה, מכיוון שרוב הספקים אינם מציעים החזרי ביטקוין.

קיימת גם תוכנית נאמנות (הפניה) בה אתה עשוי להשיג סוג של זיכוי לשירות בחינם לכל חבר שנרשם לעצתך ולפי חידוש מנוי משלך..

פרטיות ואבטחה

האבטחה, למרבה הצער, מסתכמת בשקית מעורבת, ולו מכיוון שלא קיבלנו תשובה לגבי בדיוק אילו שיטות הצפנה משמשות, פרט אולי לחבילת ברירת המחדל של OpenVPN 256 סיביות AES כמפורט בקטע פרוטוקולי האתר - אך אין לא ניתן לומר דבר נוסף מלבד ספקולציות טהורות עד שצוות העיצוב של SmartVPN לא אכפת להגיב.

זה יהיה נחמד גם להבהיר את התמונות שלמטה ולהלן לגבי כריתת עצים, שכן ברור שביומן התחברות אכן מתרחש, אך כמה זמן בדיוק הם מאוחסנים הוא תעלומה מסוימת. באופן אידיאלי, לא היו יומני חיבורים שמתקדמים קדימה, אבל זה לא בדיוק תרגול נדיר בענף.

תמיד יש אלמנט כלשהו של אמונה מצידך, ש- SmartVPN - או כל תוכנת VPN אחרת, לצורך העניין - לא תתפשר על הנתונים שלך ותמסור לך. בהיותך שירות חדש יחסית, אין הרבה יותר להגיב בנושא מאשר מה שאתה רואה לעיל, וביתרה של מאמר זה.

קלות שימוש

האתר של SmartVPN הוא ספרטני, אך יעיל, והוא בהחלט לא מתייחס אליו. יש כלי שימושי להמרת מטבעות מיורו לדולר לדולר פאונד. קיימים בבירור קישורים לתכונות שירות, תמיכה ומדור הבלוגים.

בינתיים, באנר התחתון יש קישורים למדיה חברתית ודף המידע על השרת, כמו גם הזנת טוויטר פועלת בפינה השמאלית התחתונה..

לבלוג כמה פוסטים שימושיים בנושא ביטול חסימת מידע ומידע על אבטחה לעסקים. זה נראה כמו מקור מבטיח לתכני אינפוסק להתקדם.

תמיכה

התמיכה מגיעה בשתי צורות, LiveChat, ומבוססת כרטיסים. סוכני התמיכה ענו על שאלותי כמיטב יכולותיהם אם מעט בפתאומיות לפעמים. מצד שני, שאלות ניואנס הופנו לתמיכה בכרטיסים ולקח מספר ימים להגיב (עדיין אין מילה בכתיבה זו, כפי שנדונה קודם לכן בפרק 'האבטחה' לעיל).

קטע השאלות הנפוצות אינו אינפורמטיבי מדי, אך הוא מצליח לתת מענה לשאלות פשוטות. יהיה נחמד לראות בעתיד תחום שאלות נפוצות הרבה יותר מורחב, אבל זה נוטה לבוא עם הזמן.

התהליך

הרשמה

ההרשמה כוללת הוספת שמך וכתובת הדוא"ל שלך, פרטי חיוב - או לא, תלוי אם אתה משתמש בביטקוין - ואז פעל לפי הוראות ההתקנה באזור הלקוח כדי להתחיל..

לקוח ה- VPN של חלונות VPN של SmartVPN

לקוח ה- Windows המותאם אישית של SmartVPN עדיין לא נותר פגמים, אבל מה שקיים הוא די טוב, אם לא בדיוק מפוצץ את הדעת מנקודת מבט חזותית. אתה פשוט בוחר את השרת שלך ולחץ על Connect כדי להפעיל את חיבור ה- VPN - התנתק כדי להשבית אותו. אין עדיין מכשיר הורג מוצע, אך הגנת DNS נראית טוב (לא נראית אך אפויה), כפי שנדון בסעיף שלהלן. אתה יכול לבחור להתחבר אוטומטית בעת ההפעלה, או להשתמש בתכונה 'חיבור חכם' המותג החדש, כדי להתחבר ליציאת VPN האופטימלית..

פלטפורמות אחרות

SmartVPN זמין כרגע בחלונות, OSX, לינוקס, אנדרואיד ו- iOS, אם כי יש רק לקוח ייעודי עבור OSX (או אפליקציית Windows הנזכרת שהוזכרה לעיל).

מחשבות אחרונות

ל- SmartVPN כמה מהמהירות הגלומה הטובה ביותר מסביב, עם חיבורים אמינים לאתחול. למרבה הצער, חששות מסוימים לגבי הצפנה גורמים לתחושה מעורערת, כמו גם היעדר מדיניות ניסוי או החזר כספי כלשהו. השתמש בקישור למטה כדי לנסות את SmartVPN.

בקר ב- SmartVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me