SlickVPN

 • תמחור

  מ 4.00 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
8.5 מתוך 10

סיכום

SlickVPN מציעים חבילה נהדרת מכל הסיבוב, עם שפע מיקומי שרת, לקוח רב עוצמה ואבטחה גבוהה.

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  15 Mbps
 • סמכות שיפוט
  ארה"ב
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • מדינות
  46

מאפיינים

SlickVPN מציע שרתי VPN ב -148 ערים ברחבי 46 מדינות ברחבי העולם. הם מפעילים מבנה עסקי מורכב עם מספר חברות אחזקה מחו"ל, חברות אחזקות בנות וחברות הפעלה. למטרות שיווק הם ממוקמים בארצות הברית, אך הישות המבצעית שלהם מבוססת על האי נוויס, חלק מפדרציה של איים עצמאיים במערב הודו. ראוי לציין כי כל מידע אישי שאתה מספק ל- SlickVPN מעובד על ידי מערכות בארצות הברית וכפוף לחוקים שלו..

כלקוח SlickVPN, מותר לך לחמישה חיבורים בו זמנית ל- VPN עד שתי כתובות IP שונות בכל פעם. פירוש הדבר שתוכל להתחבר, למשל, למחשב האישי והטאבלט הביתי שלך, כמו גם לרשת הנתונים של הטלפון הנייד שלך באותו הזמן, אם אתה צריך.


מהירויות וביצועים

השרתים של SlickVPN ביצעו טוב בבדיקות שלנו. היה לנו בעיה מדי פעם בהתחברות לשרת אחד או שניים, ושמנו לב שהלקוח הופך לאט ולא מגיב כאשר הוא נתקל בשגיאה. באופן כללי, חיבורים התרחשו במהירות וללא אירוע, ונהנינו מהירויות ממוצעות גבוהות ללא הפסד מהיר של מהירות: השרתים בארה"ב שבדקנו היו טובים במיוחד, עם מהירויות גבוהות באופן קבוע וכמעט ללא ירידה בהשוואה לחיבור הבדיקה הבסיסי שלנו.

slickvpn_download
slickvpn_upload.
הגרפים מראים את המהירויות הגבוהות ביותר, הנמוכות והממוצע עבור כל שרת ומיקום. לפרטים נוספים, ראה הסבר על מבחן המהירות המלא שלנו.

בדיקות DNS ו- IP היו בסדר, וכאמור הלקוח מבצע עבודה טובה כדי להזהיר אותך אם אתה עלול להיות חשוף לדליפה ולהצביע בכיוון הנכון לתקן אותה. נחמד לראות גם הגנה מובנית של WebRTC.

תמחור ותוכניות

SlickVPN מציעה חבילת VPN יחידה עם אפשרות לשלם במרווחים של חודש אחד, שלושה, שישה או שנים עשר, בערך טוב יותר ויותר לחודש. התשלום על בסיס שנתי מסתכם במחיר הזול ביותר של כ -4 דולר לחודש, ואילו תשלום חודשי מכניס את המספר הזה ל -10 דולר: המחירים הללו נמצאים בצד התחתון של מה שמספקים VPN לעיתים קרובות ומייצגים תמורה טובה למדי לכסף.

התשלום יכול להתבצע על ידי BitCoin כמו גם באמצעות PayPal או כרטיס אשראי, כאשר SlickVPN מבקש בכבוד לא יותר מכתובת דוא"ל וסיסמא לשעבר. שימוש בכרטיס אשראי פשוט מחייב מסירת הכרטיס: סוג, מספר, תאריך תפוגה, מספר אימות - אין צורך בכתובת או בכתובת חיוב. SlickVPN אכן מציעה למתקן לבקש החזר כספי בתוך 30 יום מרגע ביצוע הרכישה.

בטיחות ופרטיות

SlickVPN מציעים חיבורי OpenVPN של 256 סיביות כסטנדרט באמצעות צופן AES, שהוא מאוד מאובטח; קיימים גם חיבורי IPSec ו- PPTP של 128 סיביות, אך SlickVPN ממליץ בצדק למשתמשים להישאר עם OpenVPN במידת האפשר. אימות Hash מטופל על ידי SHA-1, ולחיצת יד על ידי RSA 2048 סיביות; זו רמת אבטחה מצוינת.

העדכון האחרון כולל Hydra, שער 'מולטי-הופ' דרך שרתים בוושינגטון הבירה - או אזורי פורטל אחרים - שמנתב את החיבור שלך לפורטל אחר ממנו הוא ממוזר ללא הפסקה לפני שאתה מתחבר לאינטרנט, מה שמטשטש עוד יותר את כתובת ה- IP שלך . תכונה זו מצפינה עוד יותר את החיבור שלך לנקודה להפוך אותו קרוב לבלתי ניתן לניתוק (אם כי יריב ממשלתי חזק מספיק, יכול מאד להיות מסוגל לעשות זאת).

המצב המשפטי המדויק של שירותי SlickVPN אינו ברור בגלל חלוקת הפעילות לחברות בת, offshore וחברות הפעלה שונות. אולם נראה כי חלק משמעותי בפעולתם כפוף לחוק ולתחום השיפוט של ארה"ב. כדי להסביר את כל החששות שמשתמשים עשויים לפוטנציאל להתערבות הממשל האמריקני, SlickVPN מפעילה מדיניות קפדנית ללא התחברות וגם - באופן מרשים - לשמור על עמוד Canary Warrant. זה מעודכן כל 14 יום ונחתם PGP, זה מאפשר לחברה להעביר אזהרה על התערבות ממשלתית למשתמשים שלה גם במקרה של קבלת צו איסור פרסום פדרלי. לא רק שזה מרגיע לראות אותם שומרים על תכונה זו, זה גם נהדר לדעת שהם לוקחים את הנושא כל כך ברצינות.

אין הגבלות על תנועה בין עמיתים לעמית או על שיתוף קבצים באף אחד מהשרתים שלהם, אם כי כמו אצל ספקי VPN רבים, לא תוכל לשלוח דוא"ל באמצעות SMTP כשאתה מחובר..

האתר

האתר של SlickVPN נראה טוב וקל לניווט. הרבה מידע מועיל זמין תוך מספר לחיצות; שמחנו במיוחד לראות קישור בולט שמסביר אילו פרוטוקולים, צ'יפים וחוזקות מפתח משמשים ל- VPN, כמו גם עמוד שמפרט את כל מיקומי שרת ה- VPN. תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות כולם נכונים ונכונים, ויש גם עמוד שמסביר את התנאים להחזרים.

slickvpn_homepage_600

תוכלו למצוא גם בלוג עם חדשות על השירות, מתנות ותחרויות, והתכונה מדי פעם בשימוש ב- VPN כדי לשפר את האבטחה שלך. האחיזה הקטנה היחידה שלנו היא שסרגל הניווט בו הבלוג, כמו גם דפים חשובים אחרים כמו קישורי קשר וחשבון, קל להחמיץ ונעלם ברגע שהמשתמש גולל במורד הדף..

תמיכה

SlickVPN מציעים תמיכה 24 שעות ביממה, אם כי התאכזבנו למצוא שזה מבוסס כרטיסים בלבד ונגיש רק דרך אזור החשבון לאחר הכניסה אליו. לאחר ששלחת כרטיס, עם זאת, לא תצטרך לחכות יותר מדי זמן לתגובה. מצאנו סוכני תמיכה שהם אדיבים, מועילים ובקיאים, ומעולם לא הרגשנו שעומס לשאול אותם שאלות. יהיה עדיף אפילו אם ניתן להרחיב את רמת השירות הזו למתקן צ'אט חי ולהפוך אותו למבקרים המעוניינים לשאול שאלות מזדמנים לפני שהם נרשמים.

slickvpn_support_600

באשר למשאבי אינטרנט, SlickVPN מציעה כמה מדריכי התקנה מעולים, אך אין הרבה דברים דרך חומר עזר ללקוחות עם בעיות או שאלות..

תוכנה

הרשמה

קבלת חשבון ב- SlickVPN זה פשוט. לאחר בחירת תוכנית תמחור ואמצעי תשלום, התבקשת להזין כתובת דוא"ל לחשבון שאליו יירשם וסיסמה לשימוש בכניסה - וכן, בתנאי שתשלם עם BitCoin או PayPal, זהו.

לאחר ההרשמה, SlickVPN ישלח לך דוא"ל ברכה הכולל את פרטי הכניסה שבהם תשתמש לשירות ה- VPN שלהם, כמו גם קישורים שיעזרו לך להתחיל בעבודה על ידי הורדת הלקוח, הצגת הדרכות או שליחת משוב על השירות. . ראוי לציין כי הסיסמה ששלחת אינה מוסווה בשום צורה, לכן אולי תרצה לשנות אותה לאחר ההרשמה.

לקוח ה- VPN של Windows

SlickVPN מספק לקוח רב עוצמה, עשיר בתכונות עבור Windows, מבוסס OpenVPN. החיבור ל- VPN פשוט ופשוט קל למצוא את האפשרויות ומוסברים היטב על ידי מדריך אינטרנט. מוזר מעניין אחד הוא שיש להוסיף שרתים לפרופיל 'קבוצה' לפני שתוכל להתחבר אליהם. יש לזה יתרון להאיץ את תהליך בחירת השרת אם, למשל, לא אכפת לך לאיזה מיקום גיאוגרפי אתה מתחבר, אלא רק רוצה את השרתים המהירים ביותר, או גם אם לא אכפת לך איפה בארצות הברית היבשתית אתה מסתיים כל עוד אתה יכול לצפות בנטפליקס האמריקנית. בשילוב עם תכונת הקבוצות האוטומטיות ותכונת האיזון שנמצאת בהעדפות, זה גם מאפשר לך לבחור באופן אוטומטי את השרת הקרוב ביותר או הכי פחות טעון להתחבר אליו בכל מדינה ללא מאמץ נוסף. החיסרון הוא שהוא מוסיף שכבה נוספת של סיבוך אם המשתמש רוצה להתחבר לשרת ספציפי במיקום ספציפי. עם זאת, בסך הכל אנו אוהבים את התכונה.

slickvpn_client_connected

עיון מהיר בהעדפות מגלה מספר תכונות שימושיות. ישנה אפשרות להפעיל את הלקוח, ואם תרצה, גם חיבור ה- VPN עם Windows. בנוסף לאפשרויות הגנת דליפות DNS ו- IP בלשונית העדפות 'רשת', הלקוח יציג אזהרה אם הגדרת Windows של המשתמש עלולה לגרום לדליפות DNS, להשלים עם כמה הוראות בסיסיות לפיתרון הבעיה: זה נהדר , אבל זה יהיה אפילו טוב יותר אם ההגנה המובנית של דליפת DNS הייתה מספיק חזקה כדי להפוך את זה למיותר.

כאן אתה יכול גם לבחור אם להתחבר באמצעות TCP או UDP, כמו גם לבחור את מספר היציאה שלך. זה שימושי כדי לגרום ל- VPN לעבוד על פני הגדרות רשת שונות - למשל, על נקודה חמה ציבורית של WiFi. ישנה גם אפשרות להגביר את האבטחה והאנונימיות על ידי חריץ אחר באמצעות שינוי אוטומטי של כתובת ה- IP שלך במרווח מתוזמן. לבסוף, משתמשים מתקדמים באמת יכולים לציין פרמטרים מותאמים אישית של OpenVPN, וזו תכונה נחמדה לראות - במיוחד בשילוב עם יומן החיבורים המוצג בכרטיסייה הראשית. אם היה לנו אחיזה, יכול להיות שהלקוח יכול להיות איטי להגיב לקלט המשתמשים בזמנים מסוימים, אך בסך הכל הרגשנו שמדובר בתוכנת תוכנה טובה שהופכת את החיבור ל- SlickVPN לקלה וללא כאבים.

פלטפורמות אחרות

SlickVPN מספקים לקוח בהתאמה אישית עבור Windows ו- Mac OSX. בנוסף לכל אלה ישנם מדריכי התקנה למספר פלטפורמות עיקריות הכוללות נתבי iOS, Android, Ubuntu ו- Tomato / DD-WRT. ישנם גם מדריכים להגדרה ידנית של ה- VPN ב- Windows ו- OSX אם אתם נוטים כך. המדריכים מאוירים בנדיבות וקלים למעקב, וזה תמיד נחמד לראות מגוון פרוטוקולים שמוצעים גם הם.

מחשבות אחרונות

SlickVPN הוא שירות VPN עשיר בתכונות עם הרבה מה להציע. כמו גם המון שרתים ברחבי העולם, לקוח נהדר ומהירויות טובות, יש לו היתרונות הנוספים בכך שהם מציעים רמה גבוהה של אנונימיות ואבטחה של משתמשים - אנו שמחים במיוחד לראות אותם מתחזקים את הדף הזה של Canary Canary. עם מחירים נמוכים ומדיניות החזר כספי למשך 30 יום, אולי SlickVPN הוא שירות ה- VPN שחיפשת. לחץ על הקישור למטה בכדי לבקר בהם.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me