SecureVPN


 • תמחור

  מ 7.99 $
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
6.5 מתוך 10

סיכום

סקירת SecureVPN שלנו חשפה ספק חדשני עם כוונות גדולות אך כמה כישלונות מאסיביים ביחס לאפליקציית Windows וההצפנה. אנו מצפים ש- SecureVPN ישתפר עם הזמן, אך כרגע מדובר ב- VPN במחיר מופרז שלא מספק. אוקיי באנדרואיד, אך יש להימנע ממערכת Windows!

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  29 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  ארה"ב
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • מדינות
  5

מאפיינים

ל- SecureVPN אין עדיין הרבה שרתים לבחירה. האפשרויות מוגבלות לארה"ב, הולנד, לוקסמבורג, רוסיה או סינגפור. פירוש הדבר שלצערנו אינך יכול להעמיד פנים שאתה נמצא במקומות כמו אוסטרליה, בריטניה, דרום אמריקה ורוב אחרים. בהתחשב במחיר זה גרוע. החברה רשומה בארה"ב תחת תחום השיפוט המשפטי של טקסאן, אך למרבה הפלא יש קשר כלשהו ל"קליפורני (א) "כפי שמוצג מתוקף תנאי השירות ומדיניות הפרטיות, שבהחלט כדאי שתבדוק. להיות מארצות הברית זה רחוק מלהיות אידיאלי בגלל צווי והוראות איסור פרסום.

לא ברור מייד אם SecureVPN הוקמה כתובות IP או משותפות, ניתן לבצע סיבוב מחשבות למרות מה שנכתב למטה למטרות משפטיות. עם זאת, דאגות כריתת עצים נותרות במידה - עליהן נדבר בהמשך. לחץ על הקישור כדי לבקר ב- SecureVPN. למידע נוסף על סיקור, עיין במדריך הטוב ביותר ל- VPN לאתרי סיקור.

בקר ב- SecureVPN »

מהירויות וביצועים

נתקלתי בסיבוכים מסוימים כשניסיתי לבצע בדיקות מהירות באמצעות testmy.net. ראשית, המהירויות לא היו מספיקות לביצוע מבחן. למעשה, הבדיקה המוצלחת היחידה שניהלתי הראתה מהירות בקילובייטס, בעוד שהיתר התרסק את העמוד עקב פסק הזמן. למעשה, פירוש הדבר כי המהירות של SecureVPN אינה מספיקה כדי לגלוש יותר מדפי האינטרנט הפשוטים ביותר.

זה עדיין יותר מטריד: ניסיתי להריץ בדיקות מהירות בכל חמשת השרתים הזמינים (ארה"ב, NL, LX, SA, RU) רק כדי לגלות שצומת היציאה של VPN נמצא תמיד בטקסס, כך ששרת ה- VPN היחיד שעובד נמצא ב ארה"ב. משמעות הדבר היא שכל מי שחושב שהם קשורים בכל מקום אחר עשוי להפתיע גס רוח. אני מקווה לראות את הנושא הרציני הזה בהקדם האפשרי.

עם זאת, למרבה המזל לא התגלו דליפות DNS - וזה טוב. עם זאת, לאור האמור לעיל, זה תמיד נוהג לבצע בדיקות תקופתיות ולוודא שהכל תקין כמו שצריך. אתה יכול להשתמש ב- ipleak.net כדי לבדוק דליפות DNS ואת באג WebRTC, בעוד test-ipv6.com מחפש דליפות IPv6. יש גם doileak.net, המשלב חלקים משני המבחנים האחרים לתוספת שקט נפשי.

מחיר ותוכניות

SecureVPN מציע שני שכבות תמחור כחלק מדגם freemium. התוכנית בחינם אינה מאפשרת שימוש ב- P2P ויש לה העברת נתונים של 1GB לחודש. זה גם מאפשר רק לחבר התקן אחד לשירות ה- VPN בכל זמן נתון. אם תבחר בחשבון Premium באופן מיידי - או לאחר תקופת ניסיון - לא יהיו לך מגבלות P2P, גישה בלתי מוגבלת לנתונים ועד חמישה חיבורי מכשירים. פירוש הדבר שאתה יכול לכסות את כל המכשירים שלך, או לשתף עם המשפחה במחיר של 7.99 דולר לחודש או 49.99 דולר להתחייבות לשנה.

תמחור מאובטח

התמחור הוא ללא ספק החסכוני ביותר, אך הוא תואם לרוב ה- VPN הקצה הגבוה ביותר (ההגדרה הזו תלויה במקצת בהעדפות האישיות שלך)..

פרטיות ואבטחה

"אנו עשויים לאסוף ולחשוף מידע אישי, כולל נתוני השימוש שלך, לרשויות או סוכנויות ממשלתיות, לרבות רשויות אכיפת החוק, לבקשתם או על פי צו בית משפט, זימון או הליך משפטי אחר, אם ישנה אמונה בתום לב שאיסוף כזה או גילוי נדרש על פי החוק."

הציטוט שלמעלה, יחד עם העובדה ש- SecureVPN רושם את כתובות ה- IP הפנימיות והחיצוניות שלך, גורם לטרנינג להיראות כבלתי אפשרי עם ה- VPN הזה. SecureVPN טוענת כי היא תחשוף רק מידע על פי הוראת בית משפט, המדאיגה מכיוון שהיא נמצאת בארה"ב. לרוע המזל, חבילת ההצפנה לא בדיוק מגדילה את האמון. ברירת המחדל ביישומים לנייד וגם למחשבים שולחניים היא 3DES-EDE3-CBC 192 bit. זה לא מתיחה לתייג את הצפנת ה- DES המיושנת כפגיעות. כשאתה משוחק עם מקשי דיפי-הלמן, זה קצת יותר טוב, ואז הצטמצם עם מקשי 192 סיביות והשאיר טעם מכנה משותף נמוך ביותר בחיך האבטחה. בעיקרון, VPN זה אינו מאובטח במיוחד. שוב, עבור הכסף שאתה משלם - זה כישלון.

קלות שימוש

האתרים של SecureVPN הם עניין מינימליסטי, עם קישורים לתחום הלקוחות, היתרונות והשירותים המוגדרים בבירור בפאנל העליון של דף הבית. ממש למטה יש קישור אל "להתחיל" או "הורד את לקוח Windows SecureVPN."

בחלק התחתון של עמוד הבית קישורים נוספים ל- PP ו- TOS, כמו גם למדור השאלות הנפוצות ולמוצרי מדיה חברתית. האתר של SecureVPN כולל גם בלוג המכיל חדשות בענף האבטחה ופרטיות, וכן עדכוני שירות וטיפים ל- VPN, כחלק מאתר מעוגל היטב..

תמיכה ב- SecureVPN

התמיכה מוגבלת כרגע לשאילתות מבוססות כרטיסים. בנוסף, התגובות יכולות להימשך מספר ימים, וזה לא נהדר. עם זאת, התשובות שקיבלתי היו מנומסות ואינפורמטיביות.

הרשמה ל- SecureVPN

הרשמה ל- SecureVPN מחייבת את שמך, כתובת דוא"ל עובדת ומידע על כרטיסי אשראי. לאחר מכן פשוט הוריד את האפליקציה הרלוונטית עבורך ואז עקוב אחר הוראות ההתקנה. כל התהליך ארך בערך עשר דקות.

לקוח VPN של חלונות VPN של SecureVPN

בקנה אחד עם היבטי שירות אחרים, לקוח ה- Windows Secure VPN של Windows אינו כה מרחיב. אתה יכול לבחור לאיזה שרת להתחבר מהתפריט הנפתח שמופיע למטה. הקש על כפתור התחבר / נתק כדי לקשר לשרת.

התחברות לשרת מסוים לא נראתה כל בעיה. אין תכונות שימושיות נוספות (ולעתים קרובות סטנדרטיות בתעשייה) כגון מכשיר הורג למקרה שתחיבור ייפול, או אפשרות אתחול אוטומטי לחיבור ל- SecureVPN ברגע שתפעיל את המחשב. עם זאת, לקוח SecureVPN בסדר, אם כי בהחלט יפיק תועלת מכמה עדכונים כפי שנחקור בהמשך בפרק הביצועים שלהלן. שוב, מדובר בלקוח די רזה בהתחשב במה שאתה משלם.

SecureVPN: פלטפורמות אחרות

ל- SecureVPN יש יישומים ייעודיים עבור Mac OSX, iOS, טבליות ומערכת הפעלה אנדרואיד, בנוסף לפלטפורמת Windows שכיסתה קודם..

SecureVPN לאנדרואיד

לקוח אנדרואיד SecureVPN אינו שונה בגירסת שולחן העבודה. באופן מוזר נראה היה שהוא מתחבר לשרתים הנכונים, בשונה מגירסת Windows. אני עדיין לא בטוח מה הבעיה עם לקוח Windows. יש לקוות שזה יטופל בקרוב.

מחשבות אחרונות

SecureVPN מבזבז את הסלסולים שנמצאים אצל ספקים רבים אחרים, אך זה לכאורה בא על חשבון ההצפנה החזקה שהיית מצפה מספקית VPN מהשורה הראשונה. באותה מידה, הערעור המינימליסטי עשוי להיות הדבר בדיוק לקריטריונים של מודל הרכישה של משתמשים מסוימים, או לאלה המחפשים ביטול חסימה. VPN זה לא עבד טוב ב- Windows, אבל באנדרואיד זה היה בסדר. עם זאת, מדוע לשלם כל כך הרבה עבור משהו כל כך רע?

בקר ב- SecureVPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me