שבתאי VPN


 • תמחור

  מ 1.40 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • iOS

  • אנדרואיד

  • לינוקס

ProPrivacy.com ציון
2.5 מתוך 10

סיכום

SaturnVPN הוא שירות VPN קטן מבוסס ביוסטון, טקסס. העסק התחיל בשנת 2013 על ידי ארבעה חברים שכולם מהנדסי רשת. השותפות התרחבה כעת לחמישה חברים ו- VPN מנוהלת עם מספר קטן של שרתים תמורת דמי מנוי נמוכים מאוד.

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  יונייטד סטייס
 • חיבורים סימולטניים
  2
 • מדינות
  5

SaturnVPN הוא שירות VPN קטן מבוסס ביוסטון, טקסס. העסק התחיל בשנת 2013 על ידי ארבעה חברים שכולם מהנדסי רשת. השותפות התרחבה כעת לחמישה חברים ו- VPN מנוהלת עם מספר קטן של שרתים תמורת דמי מנוי נמוכים מאוד.

VPN זה יכול להציע מספיק למי שלא זקוק לגישה לשרתים בהרבה מדינות שונות. עם זאת, כפי שתקראו בדוח זה, ספק אם VPN זה יכול להועיל לכל אחד.

בקר SaturnVPN »

תמחור ותוכניות

אתה יכול לגשת לכל פרוטוקולי VPN המוצעים על ידי השירות באמצעות חבילה אחת. תוכניות המנויים שמציעה החברה כוללות תקופת חודש, או מנויים לשלושה ושישה חודשים. יש גם תוכנית לשנה ושנתיים. תקופות מנוי ארוכות יותר מסתכמות בחודש זול יותר. עם זאת, אתה צריך לשלם עבור כל התקופה מלפנים.

המחירים ניתנים בדולר ארה"ב ותוכלו לשלם בכרטיסי אשראי, PayPal, ביטקוין, Webmoney וכסף מושלם.

כל מנוי מאפשר לבעל החשבון להתחבר לרשת בשני מכשירים נפרדים בו זמנית.

מאפיינים

התכונות של חבילת החברה הן:

 • שרתים בשש מדינות
 • ערבות להחזר הכספים של שלושה ימים
 • חשבונות אנונימיים
 • P2P מותר ברוב השרתים
 • הקצאת שני חיבורים בו זמנית
 • אין מגבלות תפוקת נתונים

לחברה שרתים במדינות שונות לכל אחד מהפרוטוקולים שהיא תומכת בה.

PPTP: ארה"ב, בריטניה, פולין, צרפת, גרמניה

L2TP: ארה"ב, בריטניה, קנדה, פולין, צרפת, גרמניה

סמנכ"ל קריו: ארה"ב, בריטניה, גרמניה

Cisco AnyConnect: ארה"ב, בריטניה

OpenVPN: קנדה, בריטניה, גרמניה

בקר SaturnVPN »

אבטחה

פרוטוקולי ה- VPN המוצעים על ידי SaturnVPN הם PPTP, L2TP, SSTP ו- OpenVPN. ישנם שני יישומים קנייניים זמינים, שהם Cisco AnyConnect ו- Kerio.

למרבה הצער, צוות התמיכה בלקוחות אינו בקיא במיוחד בשיטות בהן משתמש ה- VPN, כך שכל מידע שאינו באתר או שאי אפשר להסיק ממנו על ידי התבוננות בקבצי יומן, פשוט אינו זמין.

היישום של OpenVPN של החברה אינו מוצלח במיוחד. הוא משתמש בהצפנת Blowfish עם מפתח 128 סיביות. החברה משתמשת בדיפי הלמן לצורך החלפת מפתחות, שהיא המתודולוגיה הסטנדרטית המשמשת עבור OpenVPN. תהליכי הקמת הפגישה מכוסים על ידי קידוד RSA של 1028 סיביות. זה חלש מאוד ו- RSA לא ממליצה להשתמש במפתח הצפנה כה קצר, מכיוון שיש שמועות שמספר רשויות, כולל שירותי האבטחה הסיניים, שיכולות לפצח רמת הצפנה זו. רוב ה- VPNs משתמשים במפתח 2048 סיביות עבור RSA וה- VPNs הטובים ביותר משתמשים במפתח 4096 סיביות.

פרטיות

SaturnVPN אוסר על הורדת P2P על שרתי בריטניה וארה"ב, אך מאפשר זאת בשרתים הגרמניים של החברה.

לרוע המזל, החברה מנהלת יומני חיבור אך אינה מציינת באיזו תקופה רשומות אלה מוחזקות. החברה תעביר מידע זה אם תוצג לו צו בית משפט. מדיניות הפרטיות של SaturnVPN קובעת גם כי הם יפקחו על פעילויותיך אם תוצג בפני החברה צו בית משפט לעשות כן.

תמיכה

אתה יכול לדבר עם פעיל תמיכת לקוחות באמצעות צ'אט חי. ניתן לראות אם הצ'ט מאויש על ידי התבוננות בתיבת ההודעות בפינה השמאלית התחתונה של המסך.

לחיצה על הודעה זו פותחת מסך צ'אט. ראשית עליכם להזדהות ולכתוב שאלה.

כאשר מפעיל תמיכה זמין, השיחה שלך יכולה להמשיך.

לרוע המזל, פעילי התמיכה בשורה הראשונה אינם בקיאים במיוחד, כך שאם יש לך שאלה מסובכת, תצטרך ליצור קשר עם התמיכה הטכנית. עמוד אנשי הקשר באתר נותן את כתובת הדוא"ל התומכת ותוכל גם לשלוח הודעה מדף זה.

אינך זקוק לחשבון באתר כדי להשתמש בתקופת הניסיון בחינם. עם זאת, אתה יכול ליצור חשבון שיכניס אותך לאזור הלקוחות של האתר.

עם זאת, אין מתקני שימוש באזור הלקוח.

תכונות תמיכה אחרות של האתר כוללות דף שאלות נפוצות.

האתר כולל גם ספרייה גדולה של מדריכי הגדרה.

התהליך

חשבון חינמי

SaturnVPN מציע שתי רמות בחינם בחינם. הראשון נגיש על ידי לחיצה על "חשבון VPN בחינם" בתפריט הראשי של האתר.

עם זאת, אפשרות זו נותנת לך גישה רק ל- PPTP ו- L2TP, אשר יש להגדיר אותם באופן ידני. כדי לקבל מושג נכון לגבי שירות SaturnVPN, עליך להתקדם לסוג השני של ניסיון חינם, אותו תקבל על ידי מילוי טופס, הנגיש בדף חשבון VPN בחינם. הקלק על ה "בקש ניסיון חינם למשך יום אחד" כדי להגיע אליו.

קיבלתי דוא"ל תוך שעה וחצי עם אישורי ההתחברות שלי לניסיון ללא תשלום היומי המדגם את השירות המלא בדיוק.

לקוח ה- VPN של Windows SaturnVPN

ל- SaturnVPN יש שלוש אפליקציות מפתות עם הצפנה מפותחת. המתודולוגיה המועדפת על VPN של ProPrivacy.com היא OpenVPN - שמציע SaturnVPN. החברה לא יצרה אפליקציה משלה, אלא במקום זאת, מזמינה משתמשים להוריד את תוכנית OpenVPN GUI. זהו ממשק בסיסי מאוד שנוצר על ידי הארגון המנהל את תקן OpenVPN. אין שום דבר פסול בממשק זה אלא שהוא פועל רק במצב ממוזער ממגש המערכת. לאחר הורדת הממשק, עליך להוריד קובצי תצורה מאתר SaturnVPN ואז להעביר אותם לספריית config של האזור בו מאוחסנת תוכנת OpenVPN..

כבר התקנתי את OpenVPN GUI, אז פשוט הורדתי את קבצי ה- config. זה נתן לי גישה לשרת אחד בקנדה, לשרת אחד בבריטניה ולשני שרתים בגרמניה. לצערי, עם חשבון הניסיון שנתן לי פעיל התמיכה, לא הצלחתי להתחבר לשרת הקנדי. הצלחתי להתחבר לשרתים הבריטיים והגרמנים, אך הם חסמו את הגישה לאינטרנט שלי לחלוטין ולא הצלחתי להתחבר לשום אתר בזמן שהוקם חיבור VPN..

קובצי יומן החיבור ל- VPN הראו שגיאה בעת ניסיון לאמת את השרתים בבריטניה והגרמנית במהלך נהלי החיבור. כשניסיתי לבקר באתר כלשהו שה- VPN מופעל, הגישה לאינטרנט נכשלה במהלך "יצירת חיבור מאובטח" שלב הגישה לאינטרנט.

המשכתי והחלטתי לבדוק את יישום סיסקו AnyConnect במקום זאת. עם זאת, קישור ההורדה במדריך ההתקנה נשבר ולא הצלחתי להשיג את התוכנה במחשב שלי.

האפשרות הבאה שלי הייתה VPN של Kerio שמציע SaturnVPN. למרות שסקרתי שירותי VPN רבים, מעולם לא שמעתי על קריו, כך שזו הייתה חוויה חדשה עבורי. החלטתי לבדוק את האתר של קריו כדי ללמוד יותר על מתודולוגיית ה- VPN. הדף לא נטען.

עקבתי אחר הוראות ההתקנה באתר SaturnVPN וקיבלתי את הממשק במחשב שלי. ההתחברות דרשה אותי להתייחס לדף שם השרת באתר SaturnVPN.

ניסיתי את כל שמות השרתים, אך לא הצלחתי להתחבר לתעודות שניתנו לי לצורך ניסיון חינם. כשהתריעתי על צוות התמיכה בנושא זה, נאמר לי שהם צריכים להפעיל את הגישה הזו בשבילי. עם זאת, לאחר השלמת כל הבדיקות האחרות, חזרתי ל- Kerio וזה עדיין לא עבד.

נראה היה שמשהו לא בסדר בתעודת הזיהוי של השרת.

בדקתי את האישור וגיליתי שהוא פג לפני זמן רב.

הייתה לי אפשרות אחת נוספת. SaturnVPN מציע SSTP. זוהי מערכת VPN טובה שנוצרה כדי להחליף PPTP. אז לחצתי על הקישור כדי לקבל הוראות להתקנה עבור Windows 10 וזה מה שקיבלתי:

כל המערכות שלעיל משתמשות בהליכי אבטחת שכבת תעבורה כדי ליצור חיבור לשרת. TLS דורש מהשרת להזדהות עם אישור, ובכל מקרה לשרת SaturnVPN לא היה אישור תקף. אז זה כנראה מסביר מדוע לא יכולתי להתחבר עם OpenVPN או Kerio. במקרים של SSTP גם אם הייתי מצליח להשיג את תוכנת הקמת החיבור למחשב שלי, עדיין לא הייתי מצליח להתחבר בצורה מאובטחת בגלל בעיית האישור הזו..

קיבלתי קישור להורדה עובד עבור Cicso AnyConnect מדלפק התמיכה והצלחתי להתקין אותו. עם זאת, נתקלתי בהודעת שגיאת אבטחה כשניסיתי להתחבר אליה.

ביטלתי את השגיאה והמשכתי בחיבור. זה איפשר לי לבצע בדיקת מהירות ביישום Cisco AnyConnect של SaturnVPN.

דף הסטטיסטיקה של מערכת ההגדרות של האפליקציה סיפק מידע מעניין, כולל הצופן המשמש לחיבור - AES עם מקש 128 סיביות..

ביצועים (בדיקות מהירות, DNS, WebRTC ו- IPv6)

בדיקות הביצועים של ProPrivacy.com כוללות בדרך כלל בדיקות מהירות המתחברות דרך שרתי VPN בשלוש מדינות שונות. בדרך כלל, בדיקות אלה מבוצעות ביישום OpenVPN. אפליקציית Cisco AnyConnect משתמשת בספריית OpenSSL לצורך אמצעי אבטחה, שהיא בדיוק אותה מערכת בה משתמשת OpenVPN. ובכן, בדיקות אלו בוצעו באמצעות Cisco AnyConnect עם כל שרתי SaturnVPN המוקדשים למתודולוגיה זו - אחת בארה"ב ושניים בבריטניה..

בדיקות המהירות בוצעו בשירותי testmy.net. המבחנים בבריטניה עברו לשרת בלונדון והמבחנים בארה"ב עברו לשרת במיאמי.

השתמשתי ב- IPLocation.net כדי לגלות את המיקום האמיתי של שרתי SaturnVPN שבדקתי. השרת האמריקני cisco2.saturnvpn.com היה ממוקם בקנזס סיטי, מיזורי. IPLocation מציג את תוצאות המיקום של חמישה שירותים שונים. בבריטניה דווח שניהם על cisco3.saturnvpn.com ו- cisco4.saturnvpn.com שהם נמצאים באותו מיקום. עם זאת, ברשימת התוצאות של שני השרתים, שניים משירותי ה- IPLocation התומכים לא הצליחו לאתר את המיקום המדויק, שניים הציבו את השרתים בגוספורט, המפשייר, ואחד חשב שהשרתים נמצאים בקנט..

כנראה שיהיה לך שירות מהיר יותר בבית שלך. עם זאת, אם אתה הולך לחופשה במדינה ענייה יותר, מהירויות האינטרנט המוצגות בחיבורים הבלתי מוגנים של בדיקות אלה מראים לך את התנאים שאתה יכול לצפות בזמן שאתה לא נמצא. זה בזמן שאתה בחופשה תצטרך להסתמך על VPN יותר כדי שתוכל להיכנס לאתרי הטלוויזיה מהבית.

HBO ממליצה על מהירות של 2 Mbps על מנת לצפות בווידיאו SD בנוחות באינטרנט. זה ממליץ על 3 מגהביט לשנייה לזרמת וידיאו HD - כל הספרייה המקוונת של HBO מוצגת ב- HD. חבל ששרת VPN של שבתאי הפחית את המהירות בקו. עם זאת, כפי שתוכל לראות בקטע 'הזרמת וידאו' בדוח זה, זה לא ממש הציג בעיה.

בדיקות נוספות בוצעו עם ipleak.net בזמן שהייתי מחובר לשרת SaturnVPN סיסקו בקנזס סיטי, כדי לבדוק דליפות DNS ואת באג WebRTC. האתר דיווח על מיקומי בקנזס סיטי. הוא בדק גם את כל שיחות ה- DNS שהונפקו על ידי הדפדפן שלי וגילה גישה ל -71 שרתי DNS שונים. כל אותם שרתים היו ממוקמים בקליפורניה ובאיווה, שכולם תואמים מיקום בקנזס סיטי, ולכן SaturnVPN הסתיר בהצלחה את מיקומי האמיתי שהיה ברפובליקה הדומיניקנית.

כאשר עדיין הייתי מחובר לשרת SaturnVPN בקנזס סיטי, ניגשתי לאתר הבדיקה doileak.net שגילה גם את מיקומי כארצות הברית. דוח זה בדק גם את ההבדל בין אזור הזמן של מערכת ההפעלה שלי לאזור הזמן של המיקום המדווח שלי ומצא שהוא עקבי. זה סוג של חריגה שיכולה למסור את הסוד שאתה משתמש ב- VPN. עם זאת, SaturnVPN כיסה את הבעיה בהצלחה ולא היו שום אינדיקציות לכך שאני לא באמת נמצא בקנזס סיטי.

ספק שירותי האינטרנט שלי אינו משתמש בכתובות IPv6 ולכן לא הצלחתי לבדוק אם קיימות דליפות IPv6.

שירותי סטרימינג

בדקתי כל אחד משלושת שרתי Cisco AnyConnect של SaturnVPN כדי לראות אם הם יכולים להכניס אותי לשירותי הזרמת וידאו בבריטניה ובארה"ב. כשהייתי מחובר לשרת בארה"ב של SatuenVPN, הצלחתי לצפות בסרטונים המוזרמים מ- Netflix, ABC ו- NBC. זו הופעה יוצאת דופן.

לשני שרתי ה- VPN בבריטניה היו תוצאות זהות לחלוטין עם שירותי הסטרימינג בבריטניה. אף אחד מהם לא יכול היה להביא לי גישה לסרטונים בנטפליקס, אך שניהם הכניסו אותי ל- iPlayer של ה- BBC וסרטונים באתר ערוץ 4.

פלטפורמות אחרות

SaturnVPN מציע מספר לקוחות שונים ויש לו גם שרתי VPN שניתן לגשת אליהם דרך פרוטוקולים שונים באמצעות הגדרה ידנית. הטבלה שלהלן מראה אילו יעבדו על מערכת ההפעלה.

PPTP L2TP SSTP קריו ממשק המשתמש של OpenVPN Cisco AnyConnect
חלונות
Mac OS X איקס
macOS איקס איקס
אנדרואיד איקס איקס
iOS איקס איקס
לינוקס איקס איקס איקס איקס

מסקנת סקירת SaturnVPN

SaturnVPN נהדר להכנס לאתרי וידאו זורמים מעבר לים. עם זאת, שמירת יומני החיבורים שלהם למשך תקופה לא מוגדרת פירושה שאסור להסתמך על VPN זה להגנה על זהות בעת הורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים.

אהבתי

 • סיסקו AnyConnect קל לשימוש
 • ניסיון חינם
 • הגנת דליפות DNS ו- IP טובה
 • נכנס לנטפליקס ארה"ב

לא הייתי כל כך בטוח לגבי

 • יומני חיבור
 • רק שני חיבורים בו זמנית

שנאתי

 • שגיאת אישור אבטחה
 • חיבורים שלא עובדים
 • מהירויות נמוכות

כישלונות אישור האימות בכל ניסיון חיבור עם כל האפליקציות לכל השרתים המוצעים על ידי SaturnVPN פירושו שאסור להשתמש בשירות זה. כישלון זה חושף אתכם לסיכון להתקפות אדם באמצע בהן מתערב מתחזה כשרת. הרמאים האלה יכולים להיות האקרים המבקשים לגנוב את פרטי הבנק שלך, או עורכי דין בנושא זכויות יוצרים או המשטרה שמרגלים אחר פעילויותיך.

בדוק את הביקורות ב- ProPrivacy.com של ספקי VPN אחרים כדי למצוא שירות טוב יותר.

בקר SaturnVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me