UltraVPN

 • תמחור

  מ 3.75 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • אנדרואיד

  • iOS

  • חלונות

  • MacOS
 • ביטול החסימה:


  • iPlayer

UltraVPN הוא ספק VPN מבוסס בריטניה שהושק לראשונה בשנת 2006 על ידי Network Protect Limited. יש לו אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS, and Android. לאפליקציות בשולחן העבודה יש ​​את כל התכונות החשובות ביותר של VPN - הרגת הרגלים, הגנת דליפות DNS והצפנת OpenVPN חזקה. האפליקציות לנייד הן הרבה יותר בסיסיות; לא מספק אלא ברירה של שרתים.

ProPrivacy.com ציון
3.9 מתוך 10

סיכום

בכל הנוגע למהירויות VPN זה הוא מעט איטי לעומת כמה שירותים במחירים דומים. עם זאת, זה אמור לאפשר לך להזרים HD. וכן, VPN זה מבטל את חסימת Netflix (באמצעות שרתי ה- Ultraflix) ו- BBC iPlayer - כך שמדובר ב- VPN זורם טוב. VPNUltra מתיר גם סיקור וזה בהחלט VPN שיכול להיחשב זול. עם זאת, ראוי לציין כי מדיניות הפרטיות של VPN זו קובעת שהיא אכן שומרת יומני חיבור ליד כתובות IP. בסקירה זו של UltraVPN אנו בוחנים לעומק את כל ההיבטים בשירות זה כדי לבדוק האם כדאי לבזבז את כספכם.

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  בריטניה
 • חיבורים סימולטניים
  3
 • מדינות
  34

מחיר

12 חודש

3.75 דולר
לחודש


6 חודש

5.99 דולר
לחודש

1 חודש

7.99 $
לחודש

כמו הרוב המכריע של VPNs, ניתן לרכוש את UltraVPN בשלושה מנויים שונים; תוכנית חודשית, תוכנית רבעונית ותכנית שנתית.

תמחור

כרגיל, UltraVPN מעניקה לצרכנים המנויים לפרק זמן ארוך יותר הנחה גדולה יותר. מבנה התמחור הזה נועד לתגמל את הלקוחות שמתחייבים לשירות. מלבד ההנחות, כל תוכניות המנויים זהות וכל המשתמשים מקבלים גישה לכל השרתים ותכונות ה- VPN.

בעלות של 7.99 דולר לחודש בודד, VPN זה תחרותי ביותר ומחירו השנתי של 45 $ - או שווה ערך ל- 3.75 $ - הופך את UltraVPN לאחד ה- VPNs הזולים יותר בשוק..

עם זאת, מעניין, אם תלחץ על דף ההרשמה ותמתין זמן מה - ואז תלחץ שוב - תציע לך הנחה של 70% נוספת. זה מקטין את עלות המנוי לשנה ל -27 $ בלבד (או שווה ערך ל -2.25 דולר לחודש). זהו מחיר מצוין, לכן אנו ממליצים בחום להמתין לדף שיציע לכם הנחה אוטומטית זו.

מחירים מוזלים ultaVPN

אנו גם אוהבים ש- VPN זה מספק התחייבות להחזר כספי של 30 יום, מה שאומר שאתה יכול לנסות את זה בלי שתצטרך לדאוג להסתכן במזומן שלך.

המרשים מכולם? UltraVPN מספק תקופת ניסיון בחינם למשך 7 ימים הזמינה לכל המשתמשים פשוט על ידי הורדה והתקנת התוכנה על המכשיר. לאחר שיצרת חשבון בחינם אתה יכול להתחיל להשתמש VPN באופן מיידי בחינם מבלי לספק פרטי תשלום. זה נדיר ביותר וזה משהו שאנחנו ממש אוהבים בשירות זה.

אפשרויות תשלום UltraVPN

כל מי שיחליט לקבל מנוי ל- UltraVPN יכול לבחור לשלם באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. UltraVPN מקבלת את ויזה, מאסטרקארד, אמקס וגילוי. המנויים יכולים גם לשלם באמצעות PayPal. לרוע המזל, Ultra VPN לא מקבלת כל מטבעות cryptocuritude שמשמעותם אינך יכול לשלם בעילום שם עבור השירות.

בטל את חסימת Netflix?

UltraVPN הוא בין המספר ההולך וגדל של שירותי VPN שעדיין מצליח לבטל את חסימת שירותי הסטרימינג הפופולריים כמו Netflix US ו- BBC iPlayer. עם חשבון בתשלום אתה מקבל גישה ל- Ultraflix UK בלונדון, ל- Ultraflix US בניו יורק, כמו גם ל- Ultraflix יפן ואולטראפליקס קנדה. עם זאת, ראוי לציין כי לא תוכלו לגשת לנטפליקס במהלך תקופת הניסיון ללא תשלום של 7 ימים, שכן שרתי "Ultraflix" זמינים רק בחשבונות בתשלום..

מצאנו ל- BBC iPlayer להיות זמין בכל שרתי בריטניה, וזה נהדר. בנוסף, ניסינו לגשת ל hulu על שרתי ארה"ב, אך אנו עצובים לדווח כי UltraVPN אינה יכולה כרגע לבטל את חסימת השירות הזה. אז אם Hulu מעניין אותך, תצטרך לעשות קניות במקום אחר.

עם זאת, בסך הכל אנו מתרשמים מיכולת ה- VPN הזולה יחסית זו לבטל את חסימת הזרמים, שבהחלט תהיה נקודת מכירה עבור משתמשים רבים..

מאפיינים

בחירת נמל
שילוח נמל
חיבורים סימולטניים 3
סך כל השרתים 100
מדינות 34
נתב נתב
נתבים נתמכים עגבנייה, DD-WRT
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית מערבבים
מפחיד

UltraVPN הוא שירות שהוא ללא סלסולים. הוא דל בתכונות ואין לו אף אחד מהתכונות העליונות שתוכלו למצוא עם שירותי VPN רבים.

שאלנו את הספק אם מותר לטורנינג, והוא אמר לנו שטורנינג אפשרי בכל השרתים שלו (אם כי אינו מקדם או מפרסם באופן פעיל באמצעות השירות עבור טורנינג). למרות זאת, P2P אינו מוגבל ו- BitTorrent, utorrent וכו ', כולם עובדים מצוין עם UltraVPN. לפיכך, בין אם אתה מחליט להשתמש ב- BitTorrent בשירות זה תלוי במודל האיום האישי שלך (זהו VPN מבוסס בריטניה ובהתאם למדיניות הפרטיות שלו הוא אכן שומר על יומני חיבור). עם זאת, בסך הכל, טורנטינג צריך להיות לא בעייתי.

להלן תוכלו לראות את כל התכונות ש- UltravPN מספקת למשתמשים שלה:

 • שרתים בלמעלה מ 50 מדינות

 • קידוד חזק של OpenVPN ו- IKEv2

 • תמיכה בצ'אט חי 24/7

 • אפליקציות עבור Windows, Mac, Android, iOS ו- Amazon Firestick

 • Killswitch בשני היישומים השולחניים

 • בטל את חסימת Netflix US

 • ניסיון חינם למשך 7 ימים (אין צורך בכרטיס)

 • ערבות 30 יום להחזר הכסף

מהירות וביצועים

אנו בודקים מהירויות VPN באמצעות מערכת בדיקת מהירות מדעית מבוססת שרת. זה מאפשר לנו לבדוק שרתי VPN שונים שלוש פעמים ביום - כדי לקבל תוצאות מדויקות ועדכניות לגבי הביצועים של אותם VPNs..

עם זאת, בזמן הפרסום, אנו עדיין מחכים לשרתי הבדיקה של UltraVPN לספק נתונים. מסיבה זו בדקנו את ה- VPN ביד באמצעות speedtest.net. בדקנו את השרת האוסטרי בחיבור של 50 מגה-ביט לשנייה וגילינו שמהירות ההורדה חצתה יותר מ -20 Mbps. שרת בריטניה / לונדון הפחית את מהירות האינטרנט שלנו ל -8.76 מגהביט לשנייה בלבד, זה איטי ביותר - מה שמייצג ירידה של 43 מגהביט לשנייה. בשלב הבא בדקנו שרת חופים קל בארה"ב בוושינגטון הבירה. שוב זה הפחית את חיבור האינטרנט שלנו ל 13 מגהביט לשנייה בלבד. אמנם זה מהיר יותר מהשרת בבריטניה, אך הוא עדיין מאכזב מכיוון שאיבדנו כשלושה רבעים ממהירות החיבור הבסיסית שלנו.

בסך הכל, התוצאות הללו מעט קשורות, ואנחנו נהיה מעוניינים מאוד לראות כיצד היא מתנהגת כאשר אנו בודקים אותה היטב עם המערכת מבוססת השרת שלנו. אז אנא חזרו בעוד מספר שבועות לתוצאות המעודכנות. בינתיים היזהר מ- VPN זה - מכיוון שמהירויות החיבור הנמוכות בשרת בבריטניה הן סימן רע.

בדיקות דליפה

התגלה דליפת IPv6?
זוהה דליפת WebRTC?
זוהה דליפת IPv4?

יש לבדוק VPNs כדי לבדוק אם הם מבצעים כראוי. כל הדלפות יכולות להיות שה- VPN מספק תחושת ביטחון שגויה מבלי לספק את הפרטיות שהיא טוענת.

כדי להבטיח ש- VPN יתפקד כראוי, בדקנו האם קיימים דליפות IP, דליפות DNS ו- WebRTC על מחשב שפועל בו מערכת Windows 10. בדקנו את ה- VPN בשני חיבורי IPv4 ו- IPv6 כדי להבטיח ש- VPN לא סובל מדליפות בשני.

במהלך הבדיקות שלנו מצאנו דליפות DNS חמורות מאוד הן ב- IPv4 והן ב- IPv6. משמעות הדבר היא ש- ISP שלך יכול לראות בדיוק באילו אתרים אתה מבקר כשאתה משתמש ב- VPN זה. עם זאת, לא גילינו שום דליפות IP או דליפות WebRTC ב- IPv4 או IPv6. עם זאת, ראוי לציין שחייבים לעבור את חומת האש על מנת להימנע מדליפות IP ב- IPv6 (אם לא תאפשר הגדרה זו תקבלו דליפות IPv6 IP ישרות).

להלן תוכלו לראות את דליפות ה- DNS בהן נתקלנו במהלך הבדיקה בחיבור IPv6:

דליפת DNS 1

למרות ש- VPN זה סובל רק מדליפות DNS, זו עדיין בעיה מאסיבית מכיוון שזה אומר ש- ISP שלך יכול לעקוב אחר כל בקשות ה- DNS שלך ולכן הוא יודע בדיוק באילו אתרים אתה מבקר..

להלן תוכלו לראות כיצד זה ביצע ב- IPv4 כאשר השבתנו את IPv6 ידנית:

דליפת DNS 2

בנימה הרבה יותר שמחה, הזדמן לנו לבדוק את לקוח אנדרואיד לגבי דליפות בחיבור IPv4 ומצאנו שהוא לא סובל מדליפות. לפיכך, UltraVPN נראה בטוח הרבה יותר באנדרואיד מאשר בשולחן העבודה של Windows (כל עוד אתה משתמש בו בחיבור IPv4).

כדי לבדוק את UltraVPN לצורך הדלפות בעצמך, ולאמת את הממצאים שלנו, פשוט בקר באתרים כמו ipleak.net, test-ipv6.com או doileak.net.

פרטיות ואבטחה

UltraVPN מבוסס בבריטניה, שמשמעותו טכנית שהיא נדרשת על פי החוק הבריטי לנהל רישומים אודות המשתמשים שעושים בזמן שהם מחוברים לשרתים שלה. יומני שמירת נתונים חובה אלה נקבעים בחוק סמכויות החקירה בבריטניה. הסיבה לכך נובעת מכיוון שהמשמעות היא שבריטניה היא מקום נורא לבסיס VPN.

למרות הדרישות החוקיות הללו, UltraVPN טוענת כי באתר האינטרנט שלה הוא שירות VPN ללא היומנים. אז מה נוכל להסיק מהתבוננות במדיניות הפרטיות של UltraVPN?

בדקנו את המדיניות ביסודיות וגילינו שהיא כתוב שהיא תואמת GDPR. עם זאת, למדיניות ישנם כמה גורמים שמעוררים כמה חששות די גדולים. ראשית, המשרד קובע את הדברים הבאים:

"אנו נשתמש רק בנתונים האישיים שלך רק כאשר החוק מאפשר לנו לעשות זאת. בדרך כלל אנו נשתמש במידע האישי שלך בנסיבות הבאות:

 • היכן שאנו צריכים לבצע את החוזה אנו עומדים להתקשר או התקשרנו איתך.

 • היכן שהדבר נדרש לאינטרסים העסקיים הלגיטימיים שלנו (או לאינטרסים של צד שלישי) והאינטרסים שלך והזכויות הבסיסיים שלך אינם גוברים על אותם אינטרסים.

 • שם אנו צריכים לעמוד בחובה משפטית או רגולטורית. "

כפי שאתה יכול לראות, UltraVPN מצהירה כי היא תשתמש בנתונים האישיים שלך כדי לעמוד בכל חובות רגולטוריות חוקיות. זה מצלצל באופן מיידי בפעמוני אזעקה, מכיוון שהתקנות בבריטניה מחייבות את ה- VPN לאחסן את כל יומני החיבורים שלך ליד כתובת IP.

בהמשך הפוליסה קובע המשרד כי יבצע איסוף נתונים אוטומטי:

"מידע אוטומטי. אנו עשויים לאסוף מידע אודות המכשיר ממנו אתה ניגש לשירותים, כגון כתובת ה- IP או מזהי התקנים ייחודיים אחרים. אם אתה ניגש לחשבונך ממכשיר נייד, מכשיר נייד זה עשוי גם לספק לנו פרטי המיקום שלך. רוב המכשירים הניידים מאפשרים לך להשבית פונקציונליות זו. "

אלה הם בדיוק סוג היומנים שניתן להשתמש בהם באופן תיאורטי כדי לקשור משתמשים להרגלי הגלישה שלהם באינטרנט - מכיוון שניתן להשתמש בחותמות זמן חיבור ליד כתובת IP לצורך התקנת מתאם זמן. זה מוכיח באופן חד-משמעי כי UltraVPN אינו VPN-logs אפס (בהתאם למדיניות הפרטיות שלו).

יתר על כן, בהמשך הפוליסה החברה מבהירה כיצד UltraVPN משתמש במידע האישי שלך

 • "להפיק ולבדוק דוחות ונתונים אודות דפוסי השימוש שלנו על בסיס משתמשים ושירותים,

 • לנתח את הדיוק, היעילות, השימושיות או הפופולריות של השירותים,

 • לשפר את התוכן ואת התכונות של השירותים ו-

 • הרשה לנו להתאים אישית את התוכן והפרסום שאתה רואה בשירותים. "

כפי שניתן לראות, המשרד מודה כי ישתמש בנתוני מנויים כדי להתאים אישית תוכן ופרסום. שוב, זה עף לנוכח טענת יומני האפס שניתן למצוא בדף "התכונות" שלו, בתמונה למטה.

רישום אפס

כאילו לא די בכך, החברה מודה שהיא תשתף את המידע האישי שלך עם:

 • "צדדים שלישיים שנבחרו בקפידה המספקים לנו שירות לתמיכה בפעולות הליבה שלנו, כגון: עיבוד הדואר שלנו, תקשורת עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים מטעמנו (כולל באמצעות מדיה חברתית), הפעלת מבצעים, אספקת מערכות IT ושירותי ניהול ו פיתוח ושיפור מערכות ותהליכים פנימיים;

 • רשויות מוסמכות (גופים סטטוטוריים, רשויות רגולטוריות, גורמים מורשים שיש להם תפקיד שנקבע בחוק);

 • ארגונים אחרים בהם אנו מחויבים כחוק לחשוף את המידע האישי שלך (כגון בקשות המוגשות במניעה וגילוי של פשע) או כאשר יש צורך בחשיפה כדי להגן על הרכוש, הזכויות והבטיחות שלנו ושל צוותינו או כדי לעמוד בכל חוק. תקנה, או צו, שלטון, צו או זימון שלטון או שיפוטי;

 • צדדים שלישיים אליהם אנו עשויים לבחור למכור, להעביר או למזג חלקים מעסקינו או נכסינו. לחלופין, אנו עשויים לנסות לרכוש עסקים אחרים או להתמזג איתם. אם יקרה שינוי בעסק שלנו, הבעלים החדשים עשויים להשתמש בנתונים האישיים שלך באותו אופן כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו;

 • חברות אחרות בהן אנו בודקים מוצרים ושירותים אשר אנו שוקלים עשויות לשפר את ההצעה שלנו ללקוחות ו / או לתהליכים העסקיים שלנו; ו

 • צדדים שלישיים אחרים שבהם נתת את הסכמתך המפורשת או כאשר אנו סבורים סביר כי צד שלישי פועל בשמך. "

אם כן, לסיכום, ברור מהפוליסה כי VPN זה אכן שומר חלק מהמידע האישי שלך, ואף על פי שהמדיניות קובעת שהוא "מאי" לאחסן יומני חיבור ליד כתובת IP, עלינו לקחת זאת בכדי שזה יתבצע. כתוצאה מכך, איננו יכולים להמליץ ​​על VPN זה למטרות פרטיות.

ראוי לציין כי UltraVPN הגיעו אלינו לטעון כי הם לא שומרים על יומנים אלה, ואם זה המקרה, רצוי שזה יעבור שיפוץ מוחלט של מדיניותה מכיוון שכפי שהם נכתבים נכון להיום אי אפשר להאמין לטענותיה. להיפך. ראוי להזכיר גם כי החברה טוענת להשכיר את השרתים שלה מ- VPN הקנדי; רישום רוח. אמנם כל זה טוב ויפה, אך זה לא משנה את העובדה שבניגוד ל- Windscribe - UltraVPN היא חברה הרשומה בבריטניה ומסיבה זו עליה לציית לחוקים בבריטניה (כולל חוק סמכויות החקירה).

העובדה ש- UltraVPN הודתה שהיא תו-לבן של Windscribe נראית מעניינת, ובדרך כלל אנו ממליצים לכל מי שמעוניין בשירות זה לדבוק ב- Windscribe עצמו (שיש לו מדיניות טובה יותר ומבוסס בתחום שיפוט מעט טוב יותר).

פרוטוקולי הצפנה

UltraVPN מספק שני פרוטוקולי הצפנה IKEv2 ו- OpenVPN. שניהם נחשבים לפרוטוקולים מאובטחים שאמורים לשמור על המידע שלך מפני עיניים סקרניות. ב- Mac וב- Windows, המשתמשים מקבלים אפשרות להשתמש ב- IKEv2 או ב- OpenVPN. באנדרואיד, רק OpenVPN זמין. ב- iOS רק IKEv2 זמין. זו שגרה די טובה עבור אותם לקוחות ספציפיים.

בעוד שכאן ב- ProPrivacy.com אנו לא נגד IKEv2 - וזה מהיר יותר מ- OpenVPN (כלומר, חלק מהצרכנים עשויים להעדיף להשתמש בו) - בדרך כלל אנו מעדיפים OpenVPN. הסיבה לכך היא ש- OpenVPN נבדק ביסודיות פעמים רבות ונחשב כיום להיות תקן הזהב לפרטיות ואבטחת VPN..

מסיבה זו אנו נוטים להמליץ ​​לאנשים להקפיד להשתמש ב- OpenVPN בכל מקום אפשרי. עם זאת, נכון גם שאפשר ליישם ולהגדיר את OpenVPN במגוון דרכים; וזה לא תמיד מיושם בצורה מאובטחת. לכן אנו בודקים תמיד את יישום OpenVPN של כל ספק VPN כדי להבטיח שהוא עומד בסטנדרטים המינימליים שלנו או חורג מהם. להלן פירטנו בדיוק כיצד UltraVPN מיישם פרוטוקול חשוב זה:

ערוץ בקרה: צופן: AES-256-GCM, לחיצת יד: TLS עם אורך מקש ברירת מחדל של RSA 4096 סיביות, הרשאה: HMAC SHA (בגודל מפתח לא ידוע - אך כמו ש- HMAC SHA1 מאובטח בכל מקרה, זה לא משנה).

ערוץ נתונים: צופן: AES-256-CBC, הרשאה: HMAC SHA: 512

ערוץ הבקרה מיישם גם סודיות מושלמת של קדימה באמצעות ECDHE להוספת אבטחה ומהירות. לסיכום, מדובר בתקני יישום חזקים המדגימים כי מנהרת ה- VPN מאובטחת מפני האקרים.

חוויית משתמש

UltraVPN הוא ספק שבירור השקיע זמן רב בפיתוח האסתטיקה של אתר האינטרנט שלו. תפריט ה- nav העליון נועד להפנות משתמשים במהירות לפרטים אודות התכונות של ה- VPN ולשאול שאלה באמצעות הצ'אט החי הוא נחמד ופשוט. שלא כמו VPNs רבים, גם האתר יפה למראה, וזה בהחלט מקנה מקצועיות מסוימת.

אתר UltraVPN

בתחתית כל עמוד, יש תפריט אחר, שיכול להפנות אותך בקלות למידע על ה- VPN בפלטפורמות השונות שיש לה תוכנה. כאן תוכלו למצוא גם קישורים להיבטים חשובים בשירות כמו מדיניות הפרטיות ותנאי השירות.

למי שמחפש תמיכה, בסיס ידע מקושר ומשתמשים יכולים לנווט לבלוגים שונים אודות השימוש ב- VPN. בסיס ידע זה מלא בשאלות נפוצות, טיפים וטריקים, ומדריכים שונים להגדרת ה- VPN. חיפשנו זמן מה אך שוב לא הצלחנו למצוא פרטים לגבי יישום האבטחה בפלטפורמה. הפרטים הטכניים הללו חשובים, ונחמד שאפשר יהיה לטפל בהם בשאלות הנפוצות

הבלוג, שממותג "חדשות UltraVPN", הוא משאב מעולה שיש בו כל מיני מאמרים אודות VPN ונושאי פרטיות. מצאנו שזה בלוג מסודר שכדאי לבדוק אותו.

חדשות אבטחה של UltraVPN

בסך הכל מצאנו שהאתר נעים, גם אם חסר לו מידע טכני על ה- VPN (כגון איזה הצפנה הוא מספק ואיך הוא מיושם).

לדעתנו, נתונים מסוג זה הם חשובים ביותר, ומסיבה זו ניתן להבין כי האתר משמש את המטרה של ביצוע מכירות - ולא בפועל ליידע משתמשים פוטנציאליים על רמת השירות שהם יכולים לצפות להם.

לקוח Windows

החלטנו לקחת את לקוח Windows להפעלת מבחן ב- Windows 10. מצאנו שתוכנה זו זמינה באתר שלה ללא כל מהומה והצלחנו להתחיל להשתמש בה מייד בחינם הודות למשפט בן 7 הימים..

לחיצה על הגדרות מאפשרת לך לקבל מושג מה זמין מתחת למכסה המנוע. החלטנו להתחיל לבדוק את הכרטיסייה חיבור.

התחברות ל- VPN באפליקציה

כפי שאתה יכול לראות, ה- VPN מוגדר כברירת מחדל ל- IKEv2. זוהי צורת הצפנה מאובטחת שידועה כמספקת מהירויות טובות והיא אפשרות טובה עבור רוב האנשים.

לחיצה על חץ למטה מגלה שתי אפשרויות נוספות UDP ו- TCP. שתי ההגדרות הללו מתייחסות לפרוטוקול הצפנת VPN חזק בשם OpenVPN. OpenVPN הוא למעשה הפרוטוקול המועדף שלנו למטרות פרטיות, מסיבה זו אנו בדרך כלל ממליצים לעבור ל- UDP (המהיר יותר מבין שתי אפשרויות OpenVPN הזמינות).

הגדרות UltraVPN

לחיצה על UDB מייצרת תפריט נפתח של אפשרויות היציאה העומדות לרשותך. עבור רוב האנשים, 443 היא האפשרות הטובה ביותר מכיוון שהדבר אומר שהתנועה שלך מוסווית כ HTTPS רגילה. לאחר שבחרת את היציאה המועדפת עליך, ה- VPN יבקש ממך אישור להתקין מנהלי התקנים TAP - אלה נחוצים בכדי להקים חיבור OpenVPN.

הקש על התקנת Windows

לחיצה על Startup מאפשרת לך להגדיר את ה- VPN להפעלה בעת הפעלת Windows. ניתן גם לבחור ל- VPN להתחבר אוטומטית לשרת המהיר ביותר, או לשרת האחרון אליו התחברת. לרוב אנו מעדיפים VPN להתחבר למיקום האחרון בו השתמשנו, ולכן בחרנו בכך.

הפעלה ultravpn

לחיצה על חומת האש מאפשרת לך להגדיר את ה- Killswitch. מכשיר הורג נועד למנוע ממך לדלוף כל תנועה לא מוצפנת מחוץ למנהרת VPN, אם חיבור ה- VPN ייכשל. זוהי תכונה חשובה שמונעת ממך לדלוף נתונים לספק האינטרנט שלך (בזמן שאתה סוחף, למשל).

חומת האש מופעלת

החלטנו לבדוק את מכשפת ההורג כדי לראות אם היא כוללת מערכת או לא. השגנו זאת על ידי אילוץ האפליקציה להיסגר ולבדוק אם החיבור שלנו היה מושבת. החדשות הטובות הן כי מכשיר ההורג מיושם באמצעות פלטפורמת הסינון של Windows, ואם האפליקציה תתרסק החומת אש תיכנס פנימה ותמנע מכם לדלוף תנועה..

לבסוף, הכרטיסייה כללי מאפשרת לך לשדרג לחשבון פרמיום ולשנות את הגדרות השפה. בסך הכל מדובר בכמות מינימאלית מאוד של אפשרויות, והוגן לומר ש- UltraVPN הוא VPN ללא סלסולים שמגיע עם הצרכים החשופים. אם זה מושך אותך יהיה תלוי במידה רבה במה שאתה רוצה להשתמש ב- VPN עבור.

אם אתה מתחיל שרוצה להשיג פרטיות ולבטל חסימת תוכן מבלי להתעסק בתכונות מתקדמות כלשהן, VPN זה עשוי לפנות אליך. זה מוגדר ומוכן לצאת, וכל מה שאתה צריך לעשות זה לבחור מיקום שרת ולחץ על התחבר. ה- VPN עושה הכל בשבילך.

ultavpn מחובר

מצאנו את ה- VPN להתחבר במהירות רבה, מה שהיה נעים לעומת VPNs איטי שלוקח כחצי דקה להתחבר. כדי לבדוק איך זה עבד עם נטפליקס, החלטנו להיכנס לחשבון פרמיום ולבדוק את שרת ה- UltraFlix בארה"ב (זה לא זמין בתוכנית החופשית של 7 ימים).

לקוחות אחרים

ניהלנו במהירות את הלקוחות האחרים כדי לבדוק אם יש הבדל גדול ביניהם. החדשות הטובות הן ששני לקוחות שולחן העבודה זהים, וחוץ מזה שיש להם מעט תכונות, הם עובדים מצוין.

כפי שקורה ב- Windows, משתמשי מקינטוש מקבלים מכשול הרגה ויכולת לעבור בין OpenVPN ל- IKEv2. אין שום תכונות אחרות שאפשר לדבר עליהן מלבד החיבור האוטומטי בעת ההשקה.

לקוח אנדרואיד הוא OpenVPN בלבד והוא נטול כל תכונות מלבד היכולת להתחבר (ולחבר אוטומטית) לשרתים של UltraVPN. מניסיוננו הקשר נוצר בהצלחה ובמהירות, עם זאת, ראינו אנשים מתלוננים שזה לא המקרה עבורם.

רשימת שרתים

יש להודות, התוכנה מעט לא מגיבה. גילינו שללחיצה על אחת מהתכונות לקח זמן להכיר את התוכנה, זה בהחלט מוסיף רובד של תסכול מהשימוש בתוכנה..

בצד החיצוני, לא ראינו כתובות DNS מקומיות כשבדקנו ללקוח זה דליפות ולא היו דליפות IP או דליפות WebRTC ב- IPv4. למרבה הצער, לא הספקנו לבדוק את לקוח אנדרואיד ב- IPv6; לכן אנו ממליצים לעשות זאת אם תשתמש בלקוח אנדרואיד זה באופן קבוע דרך IPv6.

לקוח iOS דומה לאנדרואיד מכל הבחינות, מלבד העובדה שהוא IKEv2 בלבד. אי הצטרפות של OpenVPN ב- iOS אינה הפתעה שכן לרוב יש צורך להתחבר באמצעות תוכנת צד ג 'כדי ליהנות מ- OpenVPN במכשירי iPhone. לא נתקלנו באטיות כלשהי על לקוח זה, כלומר הוא כנראה מעט טוב יותר ממקבילו אנדרואיד. בהחלט, נראה כי גם לקוחות Android וגם iOS נותנים לך את מה שאתה צריך כדי להישאר מאובטחים ב- WiFi ציבורי, והיכולת לבטל את חסימת Netflix עשויה לפנות לצרכנים רבים.

שירות לקוחות

כמו VPNs רבים בשוק, UltraVPN הוא שירות המספק תמיכה הן באמצעות מערכת כרטיסי דואר אלקטרוני והן באמצעות תמיכה בצ'אט חי. התמיכה בצ'אט החי זמינה 24/7, אולם מצאנו כי סוכן התמיכה בלקוחות אינו מיומן לחלוטין משימוש מועט.

הסוכן לא יכול היה לומר לנו אילו פלטפורמות היו לו לקוחות, או האם אותם לקוחות סיפקו קידוד OpenVPN. למעשה, נראה שהסוכן לא ידע מה זה OpenVPN. שאלנו: לאילו מהיישומים שלך יש OpenVPN? עליהן השיב הסוכן שלהם:

"זו תוכנה חינמית ואינה שייכת לנו ולכן אני חוששת שאינני יודע אילו תכונות יש להם."

דחפנו לתשובות, אך הסוכן לא יכול היה לעשות דבר מלספר לנו כי UltraVPN זמין ברחבי העולם. כשנשאל אפילו שאלות בסיסיות, הוא לא יכול היה לעשות דבר בכדי לעזור ופשוט העביר אותי לבסיס הידע כדי לחפש תשובות בעצמי. ניסיתי לדחוף למידע על ההצפנה בפלטפורמה, אך הסוכן החליט לסגור את הצ'אט,

זה מאכזב מאסיבי ופירושו שהצ'אט החי אינו מועיל במידה רבה אלא אם כן אתם מתקשים לשלם עבור ה- VPN.

בסיס הידע עצמו הוא משאב אוקיי שעושה עבודה טובה בהרבה במענה על שאלות טכניות מאשר הסוכנים. שאלות נפוצות בנושא שאלות נפוצות מועילות ומדריכי ההתקנה נכתבים בצורה קוהרנטית.

מחשבות אחרונות

בגלל היעדר תכונות ודאגות פרטיות סביב VPN זה, זה הוגן לומר שמדובר בשירות במחיר מופקע. קיימים בשוק VPNs אחרים שיש להם מגוון גדול של תכונות פרטיות בעלות דומה מאוד, ולעיתים אף זולים יותר. VPN זה אכן מאפשר התאהרות, אך יש אנשים שעשויים לשקול את היומנים שהוא אוסף סיכון יתר לטורנט.

יומני החיבורים שנשמרו מדאיגים ומכיוון שהוא מבוסס בבריטניה VPN זה הוא חבות פרטיות. יש להודות כי הצפנת OpenVPN חזקה, ו- VPN טוענת שלא לשמור שום יומני שימוש. עם זאת, בנסיבות אלה, אי אפשר להמליץ ​​על VPN זה למטרות פרטיות. דליפות ה- DNS ב- IPv4 ו- IPv6 חושפות כי ה- VPN הזה מהווה סיכון ואנו ממליצים בחום לחפש במקום אחר אם אתם מחפשים VPN למחשב שולחני. עם זאת, ל- VPN זה לא היו דליפות באנדרואיד - כך שאם אתם מחפשים רק VPN ל- Android, ה- VPN הזה עשוי להיות בסדר.

מצד שני, בכל הדברים שנחשבים, בדרך כלל המלצנו למשתמשים לחפש במקום אחר. פשוט לא כדאי לשלם עבור ה- VPN הזה אלא אם הדבר היחיד שאתה צריך זה גישה לנטפליקס ארה"ב. בהתחשב בכך שתוכלו לקבל גישה לנטפליקס - וגם לפרטיות חזקה - עם מספר מתחרותיה, קשה להבין מדוע מישהו יבחר ב- VPN זה..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me