RoboForm

 • תמחור

  מ 1.79 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

RoboForm הוא מנהל סיסמאות מלוטש ומקיף ביותר שלמרות היותו מקור סגור (אך מוצפן מקצה לקצה), הוא מצליח להרשים..

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינה
  ארה"ב

תמחור

המוצר האישי העיקרי של RoboForm הוא RoboForm בכל מקום, התוכנית הזולה ביותר שלהם עולה 1.99 דולר לחודש, המחויבת מדי שנה. תוכנית זו מספקת לאדם גישה מלאה לכל תכונות הליבה של RoboForm. תוכנית משפחתית מרחיבה את תוכנית Everywhere כדי לכסות עד חמישה אנשים.


3 שנים

1.79 דולר
/ חודש

12 חודש

1.99 דולר
/ חודש

RoboForm מציעה גם תוכנית בחינם. זה חסר את הגיבוי המקוון, כניסות השיתוף וכמה תכונות תמיכה. אולם המגבלה העיקרית היא שהיא אינה תומכת בסנכרון בין מכשירים.

זוהי מגבלה גדולה למדי, אך העובדה שרובורם לא מציבה מגבלה או הגבלה על מספר הסיסמאות שניתן לאחסן הופכת אותה למנהל סיסמאות חינמי פונקציונאלי להפליא עבור מי שרק משתמש במכשיר יחיד בלבד..

מה שלא מוזכר באתר הוא שאם תירשמו ל- RoboForm Free, תשודרגו ל- RoboForm Everywhere בחינם למשך 30 יום. התשלום הוא בכרטיס (כולל Amex), המחאות נייר של PayPal או USD או הזמנת כסף.

בנוסף לתוכניות האישיות, RoboForm מציע תוכניות עסקיות. בלב אלה עומדת קונסולת ניהול ריכוזית לפריסת סיסמאות בקרב חברי הצוות, ניהול הרשאות וכדומה. עם זאת, סקירה זו מתמקדת בתוכנית האישית לכל מקום.

תכונות (RoboForm בכל מקום)

 • הצפנת לקוח (e2ee)
 • סנכרון בין פלטפורמות
 • שילוב דפדפן
 • מלא סיסמאות ביישומים
 • גיבוי מקוון
 • שתף כניסות בצורה מאובטחת
 • סימניות
 • Safenotes
 • אנשי קשר
 • מילוי זהויות / מילוי טפסים
 • תמיכה ב- 2FA

סנכרון בין פלטפורמות

RoboForm זמין עם פונקציונליות מלאה עבור Windows, macOS, Android ו- iOS / iPadOS. יש אפילו אפליקציית Apple Watch, אם כי לא ניסינו אותה.

משתמשי לינוקס ו- ChromeOS יכולים להשתמש בגרסאות מיוחדות של תוספות הדפדפן, אך אין להם גישה למרכז האבטחה. כמובן שלבעלי מכשירי Chromebook חדשים יש גם אפשרות להשתמש באפליקציית Android.

בנוסף לכל אלה, ניתן לגשת לסיסמאות, הערות, אנשי קשר וכל דבר אחר המאוחסן בחשבון RoboForm דרך מסוף אינטרנט בכל פלטפורמה התומכת בדפדפן אינטרנט..

שילוב דפדפן

במערכת Windows, RoboForm משתלב עם דפדפני Firefox, Chrome ו- Edge ומספק סרגל כלים לגישה לכל הפונקציות של RoboForm..

שילוב ברושוור

במצב Windowed סרגל הכלים הזה יושב בנוחות מתחת לחלון הדפדפן, אך במצב מסך מלא הוא תופס מקום בתחתית הדפדפן.

זה עניין של העדפה אישית, אבל אנחנו מוצאים את זה קצת פולשני. למרבה המזל, אתה יכול להשבית את סרגל הכלים, והתוספות הרגילות של הדפדפנים מספקות את כל הפונקציונליות של סרגל הכלים תוך כדי הישארות בלתי תלויה מהדרך כשלא בשימוש..

ב- macOS, RoboForm פשוט משתמש בתוספות דפדפן רגילות עבור Firefox ו- Chrome. הוא מציע גם תוסף לספארי, שיושב באופן דיסקרטי בסרגל התפריטים של macOS.

עובד בדפדפן

רוב פונקציות הליבה של RoboForm זמינות מסרגל הכלים והתוספות לדפדפן. זה כולל מחולל סיסמאות מאובטח אשר ניתן להתאים אותו ליצירת סיסמאות לאתרים עם דרישות קפדניות.

מחולל סיסמאות

אנו דנים בשילוב דפדפנים ניידים בהמשך סקירה זו.

גיבוי מקוון

לקוחות בחינם יכולים לגבות את מסדי הנתונים שלהם באופן מקומי, אך בכל מקום משתמשים גם מקבלים גיבוי מקוון אוטומטי.

גיבוי מקוון

אולם אין שום דבר שימנע ממשתמשים חופשיים לגבות אוטומטית את מכולות RoboForm לתיקיית Dropbox שלהם...

שתף ושלח כניסות בצורה מאובטחת

מאפיין מתוקשר הוא היכולת לשתף בקלות ובבטחה כניסה עם משתמשי RoboForm אחרים. אם הנמען אינו משתמש ב- RoboForm הוא יקבל דוא"ל שמזמין אותו להצטרף (חשבון חינם זה בסדר לקבלת דוא"ל).

אם אתה מסנכרן כניסה, הוא יסונכרן לנמענים אם תשנה אותו, וניתן לבטל את הגישה בכל עת. לחלופין, אתה יכול לבחור לשלוח כניסה, שלאחריה זה כבר לא בשליטתך.

סימניות, Safenotes ואנשי קשר

בנוסף לכניסות, RoboForm יכול לאחסן ולסנכרן סימניות, "Safenotes" עצמאי ואנשי קשר בין פלטפורמות ודפדפנים. ניתן לצרף הערות גם לכניסות ולרוב סוגי הכניסה האחרים.

זהויות

זהויות היא תכונת מילוי אוטומטי של טפסים באינטרנט עם כל מיני תבניות שימושיות, כמו פרטים אישיים, כתובת, פרטי בנק ופרטי רכב. כפי ששמו מרמז, באפשרותך להגדיר כמה שיותר "זהויות" או פרסומות שתרצו לזה על מנת למלא טפסים באופן אוטומטי בדרכים שונות.

טופס אינטרנט זהות

פרטיות ואבטחה

סמכות שיפוט

RoboForm פותחה על ידי חברת Siber Systems האמריקאית. הודות לרמות המזעזעות של המעקב ההמוני המופץ על לקוחות חברות טכנולוגיה אמריקאיות (אזרחים אמריקאים ואינם אמריקאים כאחד, כפי שנחשף על ידי משרוקית לשעבר NSA אדוארד סנודן), אנו בדרך כלל ממליצים שלא להשתמש בחברות אמריקאיות אם הפרטיות מעוררת דאגה רבה..

למרות זאת...

קידוד מקצה לקצה (e2ee)

בתיאוריה, תחום השיפוט לא אמור להיות חשוב מדי מכיוון שכל הסיסמאות והנתונים האחרים מוצפנים ומפענחים לצד הלקוח בלבד. במילים אחרות, זה אף פעם לא משאיר את המכשירים שלך ללא הצפנה. כך שללא הסיסמא שלך זה חסר תועלת, גם אם ה- NSA צריך לקבל עליו את הכפפות!

מקור סגור

תוכנת RoboForm משתמשת בקוד מקור סגור קנייני.

הזבוב היחיד במשחה הוא שכל תוכנות RoboForm משתמשות בקוד מקור סגור קנייני. המשמעות היא שאנחנו רק צריכים לסמוך על Siber Systems שהתוכנה שלה מאובטחת והכל ברמה.

אין סיבה מיוחדת לא לסמוך על כך, אלא שחוסר אמון כללי כלפי חברות הטכנולוגיה בארה"ב (או כל העניין) הוא בריא.

יומנים

כפי שכבר צוין, הסיסמאות שלך ונתונים אחרים המאוחסנים במכולות RoboForm מוצפנים היטב מקצה לקצה, כך שרק אתה (ואלה שבחרת לשתף אותם) יכול לגשת אליהם. הם עשויים להיות מאוחסנים בשרתי Siber Systems, אך Siber Systems אינה יכולה לגשת אליהם.

עם זאת, היא שומרת יומנים שונים הקשורים לנתוני לקוחות מתנדבים ופרטי תשלום. בנוסף לכל אלה, נשמרים הדברים הבאים:

"מזהה ייחודי (GUID), מזהה מחשב (שנוצר באמצעות פונקציה חד כיוונית מכמה מתכונות המחשב), מזהה דיסק (שנוצר באמצעות פונקציה חד כיוונית ממזהה דיסק של דיסק מערכת) להפעלת רישיון ובדיקת רישיון תקופתית."

אז Siber Systems בהחלט יודעת לא מעט על הלקוחות שלה. אם אתה עוקב אחר ניהול סיסמאות אנונימי, RoboForm הוא לא בשבילך. אבל בהתחשב בכך שהיא לא ממש יכולה לראות את הסיסמאות שלך, אנחנו לא חושבים שהיומנים של Siber Systems הם באמת עניין של פרטיות עבור רוב האנשים

אבטחה טכנית

בדומה לקבצי KeePass .kbdx, RoboForm שומר את כל הנתונים שלך בכלי עצמאי. המשמעות היא שלא משנה היכן ממוקם המכולה, הוא נשאר מוצפן היטב.

כל מיכל מוצפן באמצעות AES-256. מפתחות מוצפנים באמצעות PBKDF2 שעבר איטרציה 4000 פעמים, עם פונקציית hash של SHA-256 ומלח אקראי ארוך (32 בתים). העברות לשרת RoboForm מאובטחות באמצעות HTTPS.

הנתונים משותפים באמצעות קריפטוגרפיה של מפתח ציבורי, כאשר המפתחות הציבוריים של המשתמשים מאוחסנים ומסונכרנים בשרת RoboForm כך שמשתמשים אחרים יוכלו לשלוח להם כניסות או תיקיות באמצעות המפתחות הפרטיים שלהם..

כאן תוכלו למצוא נייר לבן המסביר את נוהלי הקריפטוגרפיה הגבוהים של RoboForm.

אימות דו-גורמי (2FA)

אם ברצונך לאבטח את הנתונים שלך עם יותר מסתם סיסמת אב, RoboForm תומך באימות דו-גורמי באמצעות סיסמה חד פעמית (OTP). ניתן לשלוח את זה באמצעות אימייל, SMS או מאמת גוגל (ללא ספק האפשרות המאובטחת ביותר, אם כי אלטרנטיבות אותנטיות כגון קוד פתוח ו-OTP צריכות לעבוד גם כן).

שירות לקוחות

אתר RoboForm מספק כמות עצומה של מידע שהוצג באופן מקצועי. בלב זה מדריך מקוון ממצה המפרט את כל התכונות של RoboForm, ומותאם לכל פלטפורמה הנתמכת לחלוטין.

בנוסף לכל אלה, יש מרכז עזרה נרחב הכולל מספר גדול מאוד של מאמרים המכסים כמעט כל נושא שיכולנו לחשוב עליו.

אם אתה עדיין זקוק לעזרה, אז תמיכה בדוא"ל מבוססת טופס זמינה לכל המשתמשים 24/7365. בכל מקום לקוחות מקבלים תמיכה מקוונת בעדיפות ותמיכה בצ'אט Live בשעות המשרד של EST.

קלות שימוש

ניתן לייבא סיסמאות מ- Chrome, Firefox, מחזיק המפתחות iCloud ומרבית מנהלי הסיסמאות באמצעות קובץ CSV מיוצא. ניתן לייבא סימניות מספארי בלבד. ניתן לייצא סיסמאות כקובץ CSV.

חלונות & macOS

כפי שכבר ראינו, ניתן לגשת לרוב הפונקציות של RoboForm מסרגל הכלים של הדפדפן ו / או מהתוספות לדפדפן. אולם הלב הפועם של RoboForm בשולחן העבודה (למעט מכונות לינוקס) הוא מרכז האבטחה.

אפליקציית חלונות

מכאן תוכלו לגשת באופן מלא לכל התכונות והפונקציות של RoboForm.

אנדרואיד ו- iOS / iPadOS

אפליקציות האנדרואיד והאייפון למעשה זהות זו לזו, כאשר לאפליקציית iPad יש שינויים קלים בלבד כדי לספק את גורם הצורה הגדול יותר שלה. ניתן לאבטח את היישומים באמצעות קוד PIN ו / או ביטול נעילת טביעות אצבע, לסנכרן עם כל המכשירים האחרים המחוברים לחשבונך ולספק גישה מלאה לכל התכונות של RoboForm.

אם תבחר כניסה מתוך האפליקציה הוא ייפתח בדפדפן המובנה (ראה להלן).

אפליקציית iOS

תכונה מעניינת ספציפית לנייד היא היכולת להצמיד פריטים מועדפים (כגון כניסות) לדף הפתיחה.

פריטים מוצמדים באפליקציה

שילוב דפדפן סלולרי ומערכת הפעלה

RoboForm משתלב עם מסגרת מילוי האוטומטי של אנדרואיד 8+ ומסגרת שירותי אימות iOS 12+ ומילוי אוטומטי חלק במכשירים חדשים יותר ברוב הדפדפנים והאפליקציות הרבות..

לחלופין, ושימושי במיוחד למשתמשים במכשירים ישנים יותר, דפדפן ייעודי באפליקציית RoboForm מגיע עם פונקציונליות מילוי אוטומטי מובנית..

כניסה בצורה

מחשבות אחרונות

RoboForm הוא מוצר מקיף, מסוגנן ומלוטש מאוד שמביא את הכל (כולל כיור המטבח) לשולחן מנהל הסיסמאות..

זה גם משתמש בהצפנה חזקה מקצה לקצה ומסנכרן בצורה חלקה בין כל המכשירים שלך, ואינו דורש קלט נוסף מלבד התקנת התוכנה מלכתחילה.

זה לא בחינם, אבל התמחור הוא מאוד סביר. הדאגה האמיתית היחידה שלנו היא שמדובר במוצר מסחרי עם קוד סגור, כך שאם שחקנים ברמת מדינה הם חלק ממודל האיום שלך, ייתכן שתרצה להסתכל על קוד פתוח KeePass או Bitwarden במקום.

אבל אם להיות מקור סגור לא מדאיג אותך, RoboForm מגיע מאוד מומלץ.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me