שרת פרוקסי


  • תמחור

    מ 7.99 $
    / חודש

ProPrivacy.com ציון
6.4 מתוך 10

סיכום

עדכון: שירות VPN זה אינו פועל עוד. ProxyServer נרכש על ידי NordVPN ודף האינטרנט מכוון את המבקרים לדף של NordVPN.

ProxyServer מגדילה את ספקית ה- VPN, ובונה את המותג שלה על עמודי התאום של ידידותיות למשתמש ו- VPN בעל כיתות, עם כמה חסרונות לכאורה הנראים ככל הנראה בגלל גיל, ולא מתוך כוונה רעה. עם רשת שרתים כבר מרשימה ולקוח פשוט ועם זאת פונקציונלי, ProxyServer עשוי להיות ה- VPN הנכון לצמוח איתו.

מאפיינים

ProxyServer, שהוקמה באמצע 2012, כפופה לחוקים של ארה"ב ותחת תחום השיפוט האמור, כולל ה- NSA הפולשני המתמיד. הם מנהלים כיום 36 שרתים ב -23 מדינות (כאשר ההבדל מורכב מ -13 שרתי ארה"ב), עם כיסוי גיאוגרפי מעולה לרוב העולם. שרתים בהונג קונג, אוסטרליה ואיסלנד, כמו גם באירופה ובישראל הטילו רשת רחבה. עדכונים עתידיים ככל הנראה יכללו את אפריקה ודרום אמריקה.

שיתוף קבצים וטרנינג הם בסדר, בינתיים. בדוק את דף שרת הרשת מעת לעת שכן עדכונים עתידיים עשויים בהחלט להגביל את שיתוף הקבצים לשרתים מסוימים משיקולי תנועה.

מהירות וביצועים

המהירות נבדקה בחיבור של 30 מגה-ביט לשנייה והיו מעל הממוצע, לסופרלטיבית, בסך הכל. החיבור לשרת מסוים, מלבד אלה שנבדקו היה ללא טרחה וכמעט מיידי (אותו דבר עם ניתוק, לצורך העניין).

מהירויות ProxyServer

למרבה הצער, לקוח ProxyServer נמצא חסר לגבי באג WebRTC (שתוכל לתקן במהירות כאן), אם כי ספקים רבים טרם הביאו בחשבון לצורה זו של דליפת DNS. מצד שני, היה זה נפלא לראות לא דליפת DNS או IPv6 פשוטות, שהאחרונה עליה טרם הועמדו לרשות המתחרות - ברכות במצב תקין, בחזית זו. אנו ממליצים לך לחפש דליפות IPv6 מעת לעת (כאן), ודליפות DNS כולל באג WebRTC (כאן).

תמחור ותוכניות

אתה יכול לבחור רק חבילת VPN אחת ברגע זה, מכיוון ש- ProxyServer מציעה כעת את חבילת ה- VPN Premium עבור $ 7.99 לחודש. חיבור סימולטני מותר בשני מכשירים בכל פעם, אך ייתכן שתתקין את ProxyServer בכמה מכשירים שתרצה. החשוב מכל, יש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום לפני שאתה מתחייב למשהו ארוך טווח.

תמחור של ProxyServer

למעשה "עסקה" נחמדה נוגעת לדיווח על באגים. אם אתה נתקל באג שאינו אחראי בחלק הבאגים הנפוצים שלהם בסעיף השאלות הנפוצות, תקבל חודש ללא עלות! עסקה לא רעה בכלל (גם מהכתיבה הזו, הספק היחיד שמציע עסקה כה מועילה הדדית).

פרטיות ואבטחה

ProxyServer מציעים חיבור רק באמצעות פרוטוקול OpenVPN, אך אם זה נראה כסטנדרט ההצפנה המאובטח ביותר, זה יותר מאשר מספיק. ההצפנה מטופלת באמצעות מקש 128 סיביות שאינו נמצא באותו מישור אבטחה מקסימלי כמו מפתח 256 סיביות, אולם שוב, אין עבירה.

L2TP מתוכנן לעדכונים עתידיים, אם אתם מוכנים לביצועים על פני אבטחה, לצורכי משחק או סטרימינג, אולי. עדיין אין מילה על פרוטוקולים אחרים.

תנאי השירות ומדיניות הפרטיות הם שניהם מחיר סטנדרטי מספיק, עם הצהרת אחריות טיפוסית שתמצא בכל איטרציה של אחד מהם. באופן מצטער, זכור כי ProxyServer אוספים גם יומני שימוש וגם חיבורי חיבור, אשר יבוטלו באופן אידיאלי להתקדם. למרות שלכאורה היה לשפר את איכות השירות ולפקח על באגים, מדיניות ללא התחברות היא משהו שאנחנו ב- ProPrivacy תומכים בעמידה, ואנחנו שמחים לראות את זה מיושם בכל הענף. עם זאת, נראה כאילו ProxyServer לא מצרף מזהים אישיים כלשהם לנתונים שהם אוספים, לכן קריאת האמון היא שלך שתבצע.

"בנוסף, אנו עשויים לאסוף את המידע הבא: פעמים כאשר אנו מחוברים לשירות שלנו, בחירת מיקום השרת, וכמות הנתונים הכוללת המועברת ליום. אנו מאחסנים זאת בכדי שתוכל לספק לך את חוויית הרשת הטובה ביותר האפשרית. אנו מנתחים מידע זה באופן כללי ושומרים על אבטחת הנתונים. "

קלות שימוש

אתר ה- ProxyServer מספק פונקציונליות, אך אינו מעצבן עיצוב - הוא יעיל ללא תוספת פנאש. הבאנר העליון בדף הבית מציג את מישור השירותים, התמיכה ואזורי הלקוחות באופן בולט, כך שלא מדובר בציד. משתמשים הרשומים לשירות יכולים להיכנס לאזור הלקוח כדי להציג מידע על חיוב ומצב חשבון.

סוגיה אחת קטנה מופיעה כאשר לחצת על אחד מהתפריטים הראשיים מדף הבית ועד ל'רמה השנייה 'של האתר. לחיצה על אחד מהתפריטים הנפתחים של השירותים, התמיכה או החיוב הופכת את התפריט בפועל תחת הכותרת הביתית, ולחיצה עלולה להיות מעט זווית. לא נושא מרכזי, מבחינת ניווט, זה יתוקן ככל הנראה ברגע שעיניך יתקלו בסקירה זו.

עם זאת, הניווט הכללי רחוק מלהיות בעייתי, עם הורדות, קישורי מנויים ותמיכה לא יותר מאשר במרחק נגיעה. אין עדיין בלוג, אם כי חלק מההכרזות נראה הימור הגון בסופו של דבר לכלול כמה חדשות והצעות בתעשייה, מלבד שירותי ה- PSA. ProxyServer מריץ חשבונות בטוויטר, בפייסבוק וב- Google+. לשלושתם יש את אותם פוסטים, עם הכרזות שירות וקישורים למאמרים אינפורמטיביים אינפורמטיביים.

תמיכה

ניתן לטעון בתמיכה בהיעדר מערכת Livechat 24/7, אך מה שקיים הוא די יסודי. מדריך התקנה מהיר ושימושי זמין בכדי להתחיל לעבוד עם לקוח ה- VPN ProxyServer Pro המותאם במערכת Windows (זכור, ProxyServer VPN הוא חלונות רק כרגע).

בסיס הידע אינפורמטיבי ללא מכריע. עם זאת, פורום משתמשים בהחלט יהיה בעל ערך, וזה משהו שכל ספקי ה- VPN צריכים להציע כדי לעודד שקיפות ולעזור בניהול משוב מבלי לאבד שאלות שעשויות להיות מועילות עבור מספר גדול של משתמשים לעדכוני תמיכה אחד על אחד..

זמני התגובה לכרטיסי התמיכה לא היו יותר משעה והתגובות היו מועילות מייד. זה מראה מתי האנשים בצד השני מעוניינים לספק שירות לקוחות מכל הלב לעומת להתייחס אליך כאל ארנק חסר פנים.

התהליך

הרשמה

לרוע המזל, ההרשמה לתוכנית ה- VPN Premium ProNiki Server בחינם לניסיון (היחידה שהם מציעים כרגע) כוללת את שמך (אתה עשוי להשתמש בזיוף), דוא"ל, פרטי כרטיסי אשראי, כתובת בית ומספר טלפון - אם כי אתה יכול לבחור לזייף את השניים האחרונים, בנוסף לשמך - רק זכור שבמסך התשלומים העוקב תצטרך להזין מחדש מידע חוקי למטרות חיוב. בקיצור, תהליך זה נראה מיותר במקצת ואינו תואם את תקני התעשייה המותאמים לפרטיות. זה יהיה מצוין לראות את ההליך הכולל מתייעל - עם אפשרויות פחות פולשניות כמו ביטקוין שנוספו לתמהיל העסקה.

לאחר ששולם, זה כמה צעדים עד הגלישה המאפשרת VPN. בדוק את תיבת הדואר הנכנס שלך ופעל לפי ההוראות. לחלופין, עבור אל פרק ההורדות, נווט אל לקוח Windows, הורד והתקן (לקח בערך שלוש דקות, אבל בדקתי הודעת טקסט שאולי התייצבה במשך 30 שניות עד דקה עד שהבחנתי בהשלמה)..

לקוח ה- VPN של חלונות ה- ProxyServer

חלק מלקוחות ה- VPN שוגים בצד הראוותני, וחלקם כל כך פונקציונליים לרדת קצת מגושמים, אף כי לא המקרה עם פרוקסיסר. הלקוח הוא ספרטני ועם זאת מסוגנן במידה שווה ומרגיש אינטואיטיבי ללחוץ עליו. יש אפילו קישור תמיכה שימושי מובנה.

רשימת השרתים באה לידי ביטוי בתפריט נפתח, ויש גרפיקה ארץ נוחה עם דגל ה- IP האמיתי שלך, והדגל של שרת ה- VPN שאליו אתה מחובר. כפתור החיבור / ניתוק גלוי לעין ודי תגובה. מחמאה היא גם כדי שנושא הרקע המתכתי-טרנזיסטור כנגיעה נחמדה - הוא פשוט מגניב. חוויית הלקוח הכוללת של Windows הייתה בהחלט נעימה, כאשר עדכונים עתידיים (נדונו לקראת הסוף) נקבעו רק כדי לשפר אותה עוד יותר.

פלטפורמות אחרות

ProxyServer נמצאים בתהליך של הפעלת עדכונים עבור מכשירי iOS ו- Android בהתאמה. לעת עתה, יש רק לקוח המותאם אישית של Windows VPN Pro, או תצורות OpenVPN מעשי ידיים. מכשיר הורג, החלפת מגן מפני דליפות DNS ואולי שרתי התגנבות יהיו תוספות מצוינות לאפליקציות הקרובות בעת הפעלה סלולרית, ומעבר לתנועה WiFi תוך כדי תנועה. פונקציות אלה יהיו אפרופו על לקוח Windows הקיים, לצורך העניין.

מחשבות אחרונות

ל- ProxyServer מעט חסר תוכנה בהתאמה אישית, אך מה שיש להם מבוצע היטב, לכאורה במקרה קלאסי של איכות מצטברת ועם זאת יציבה, ולא בכמות מהירה ועם זאת במקרה. למרות שמדיניות ההרשמה והכריתה אינן ניתנות לשינוי, הצעת ניסיון חינם בחודש, מחיר מנוי נמוך ומהירויות מעולות עשויה למקם את ProxyServer כ- VPN המתאים ביותר עבורך. לחץ על כפתור הקפיצה למטה כדי לתת להם ללכת.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me