RememBear

RememBear הוא מנהל סיסמאות שהובא אליך על ידי מפתחי ה- TunnelBear VPN. זהו מנהל סיסמאות מבוסס קנדה שמבטיח להפוך את העבודה לאבטחת חשבונות המקוונים שלך לניהול יותר. בדומה לאפליקציות VPN של TunnelBear שפותחו לפניה, המשימה העיקרית של RememBear היא להפוך את ניהול הסיסמאות המאובטח לקל מספיק למתחילים..

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

כתוצאה מכך, RememBear נועד לאפשר לצרכנים לאבטח חשבונות מקוונים ללא כאב הראש המשויך לעיתים למנהלי סיסמאות קיימים. אז האם שירות זה קל כמו שהוא אמור להיות? האם זה מספק תמורה לכסף? והאם הוא מאובטח כמו מתחרותיה העיקריות בכל מה שקשור להגנה על סיסמאות?

RememBear


סטטיסטיקות מהירות

  • מדינה
    קנדה

סקירה כללית של RememBear

למרות שמדובר בשירות חדש לגמרי שיצא רק מבטא, RememBear כבר זמין עבור Mac, Windows, iOS ואנדרואיד. בנוסף, כבר פרסמה הרחבות משולבות ל- Chrome, Firefox וספארי (אם כי יש להודות, אופרה ו- Edge אינן מיוצגות כרגע).

RememBear מתיימר להגן על סיסמאות באופן מאובטח ופרטי לחלוטין. והשירות כבר נבדק ביסודיות על ידי חברת אבטחה של צד שלישי (Cure53) - כדי להבטיח שההצפנה מקצה לקצה מיושמת כראוי.

אם אתה עדיין משתמש באותה סיסמה למספר חשבונות, מנהל סיסמאות כמו RememBear הוא כנראה אפשרות טובה מכיוון שהיא תאפשר לך להגדיר סיסמאות ייחודיות חזקות לכל החשבונות שלך - מבלי שתצטרך לזכור את כולם.

תמחור

החדשות הטובות הן שכמו רוב מתחרותיה, RememberBear זמין בחינם על בסיס חד פעמי. התוכנית החינמית יכולה לשמש מנויים במכשיר אחד - ומאפשרת למשתמש לשמור ולזכור מספר בלתי מוגבל של סיסמאות. עם זאת, משתמשים בחינם לא זוכים לגבות את הסיסמאות שלהם לענן. במקום זאת, הסיסמאות שלהם מוצפנות ומאוחסנות באופן מקומי - כלומר אם הם יאבדו את המכשיר שלהם, או אם הוא ישבר או ישחית, הם עלולים לאבד את כל הסיסמאות שלהם. בנוסף למחסור בגיבויים, משתמשי RememBear בחינם עשויים שלא לסנכרן את הסיסמאות שלהם בין מכשירים.

עם זאת החדשות הטובות הן שכל המשתמשים מקבלים פרמיה של 30 יום בחינם עם הרשמתם לראשונה, מה שאומר שתוכלו לקבל תחושה של הגרסה המלאה מבלי שתצטרכו לשלם. מכיוון שמשתמשים חינמיים של RememBear מוגבלים למכשיר בודד, כדאי לזכור שסיסמאות המסונכרנות למכשיר משני יפסיקו לעבוד לאחר ניסיון הניסיון של 30 יום. למרבה המזל, זה זול להפליא לשדרג לתכנית מנוי פרימיום תמורת 3 דולר בלבד לחודש, לאחר מכן הם יוכלו לגבות את הסיסמאות שלהם ולסנכרן אותם בצורה מאובטחת בכל המכשירים שלהם..

תמחור RememBear

משתמשי פרימיום מקבלים גם שירות לקוחות עדיף, אם כי יש להניח שמנהלי סיסמאות אינם סוג השירות שבדרך כלל דורש אחזקת ידיים רבה. מצד שני, מכיוון שהדבר מכוון למתחילים וללא-טכנולוגיה, העזרה עשויה להועיל לאנשים שרוצים ללמוד כיצד לגבות, לסנכרן, למלא אוטומטית ולשמור סיסמאות באופן אוטומטי..

בסך הכל, 36 דולר לשנה לא נראים יקרים מדי. זה בדיוק אותו מחיר כמו מנהל הסיסמאות הפופולרי LastPass, למשל. המחיר הוגן בהתחשב בכך ששירות זה עבר ביקורת ויש לו את כל התכונות החשובות שהיית מצפה ממנהל סיסמאות מתקדמות. ויש לך אפשרות להשתמש בו בחינם ללא הגבלת זמן כל עוד אינך משתמש חשמל עם טונות של מכשירים.

מצד שני, שימוש ממושך בגרסה החינמית עלול לגרום לכאב ראש די גרוע אם אתה משתמש בנייד או בטאבלט שמשדרג לעיתים קרובות או נוטה לאבד ולהזיק למכשיר שלו. והעדר גיבוי כלשהו בגרסה החינמית יכול להיחשב קמצני - מכיוון שמתחרים כמו NordPass ומיקי אכן מספקים גיבויים אפילו בגרסאות המכשיר החינמיות היחידות שלהם..

בנוסף, RememBear אכן מציגה למשתמשים בחינם תכנית תגמולים שניתן למנף בכדי להשיג 6 $ מההרשמה בתשלום. ניתן להשיג הנחה זו על ידי ביטול נעילת 5 הישגים - שכוללים שיתוף RememBear על חברתי - ופעילויות חיוביות אחרות כגון הזמנת חברים למנהל הסיסמאות..

לבסוף, משתמשים יכולים לבחור לשלם באמצעות Mastercard, Visa, או AMEX. עם זאת, Paypal וביטקוין אינם אמצעי תשלום זמינים, מה שעלול לדחות כמה אנשים.

מאפיינים

להכין

קבלת חשבון באמצעות RememBear זה קל כמו לעבור לאתר ולהוריד את הגירסה הדרושה. בחרנו בגרסת Windows והתקנו את סיומת Chrome - על מנת לבדוק את התכונות של מילוי אוטומטי ושמירה אוטומטית.

RememBear סיומת כרום

לקוח Windows העצמאי הורד תוך שניות, ולאחר שהסכים לתנאי שירות סטנדרטיים למדי, הוא התקין ללא בעיות. כמו תמיד במוצרי TunnelBear, ההתקנה לוותה במשחקים משעשעים הקשורים לדוב.

לאחר ההתקנה, המשתמשים מתבקשים ליצור חשבון. לשם כך, עליך לספק כתובת דוא"ל וסיסמת אב.

צור חשבון

כפי שקורה תמיד עם מנהלי סיסמאות עם אפס ידע, RememBear עושה לך מידה רבה של תזכורת כדי לוודא שאתה זוכר את סיסמת המאסטר שלך מכיוון שאתה לא יכול לשחזר אותה במקרה של אובדן או שכחה. בנוסף, הוא אכן מספק קוד גיבוי המצורף לחשבון בנוסף לסיסמת האב. זה מאפשר לך לשחזר את הסיסמאות שלך אם במקרה שכחת את סיסמת האב שלך.

להכין ערכת גיבוי

רק שימו לב שאם מישהו יזכה בגישה לקוד שחזור זה, הוא יכול בקלות לאפס את חשבונכם ולגשת לכל הסיסמאות שלכם. לפיכך, היכן ואיך אתה אוחסן קוד זה יהיה חשוב לבטיחות הסיסמאות שלך, ואנחנו בדרך כלל ממליצים לרשום אותו או להדפיס אותו ולאחסן אותו איפשהו באופן לא דיסקרטי במצב לא מקוון..

בשלב הבא RememBear נותן לך את האפשרות לייבא כניסות מהמחשב שלך. זוהי דרך טובה לחסוך זמן ולהבטיח כי כל הסיסמאות הקודמות שלך יינעלו ב- RememBear מה- go-go. למשתמשים יש אפשרות לייבא מהדפדפן שלהם, או לייבא ממנהל סיסמאות קודם באמצעות קובץ CSV. בחרנו לייבא באמצעות CSV.

גרור ושחרר קובץ CSV

אהבנו את העובדה שחלק מתהליך זה כלל מדריך לייצוא קבצי CSV, המהווה עדות להתמקדותו של מנהל הסיסמאות במתחילים. עם הסיסמאות שיובאו בהצלחה (ובדיחה נוספת של דוב מצחיק שהסתובבו), מנהל הסיסמאות ביקש להתקין את סיומת הדפדפן. אז המשכנו להתקין את סיומת Chrome.

כאשר תוסף Chrome מותקן, אתה מתבקש לאשר ששני הקודים (האחד בחלון היישום ואחד בחלון הדפדפן) תואמים. זוהי תכונת אבטחה שנועדה להבטיח כי יישומי הזוגות ללא השפעות חיצוניות. לאחר מכן, ההתקנה הושלמה ואתה מוכן להתחיל להשתמש ב- RememBear לאבטחת חשבונותיך.

קלות שימוש

לקוח RememBear מעוצב היטב וקל להביט בו. לחיצה על 'כניסות' בצד ימין מאפשרת לראות את כל הכניסות שיובאו בשלב ההתקנה. בשלב הבא, החלטנו להמשיך ולראות עד כמה טוב RememBear הצליח לשמור שמירת סיסמאות לכספת. לשם כך עברנו לפייסבוק ושמחנו לגלות שהסיומת עושה את שלה (גלוי כיוון שסמל דוב הופיע בטופסי הכניסה). הזנת הדוא"ל והסיסמה שלנו הביאו לכך שהסיומת התבקשה לשמור את הסיסמא בכספת.

כניסה לפייסבוק

עם הסיסמה שנשמרה חזרנו לפייסבוק כדי לבדוק את תכונת המילוי האוטומטי ושמחים לראות שלחיצה על טופס הכניסה סיפקה לנו באופן מיידי גישה לסיסמא מהכספת שלנו..

התחבר לפייסבוק

RememBear גם נותן לך את האפשרות ליצור סיסמאות מאובטחות חדשות באמצעות מחולל הסיסמאות שלה. החלטנו למחוק את סיסמת הפייסבוק שלנו מהכספת בכדי לבדוק אותה.

ניתן ליצור סיסמאות אלה מתוך תווים או מילים, והמשתמשים יכולים לבחור לכלול כמה שיותר תווים, סימנים ומספרים גדולים וקטנים ככל שהם רוצים - בסיסמאות שאורכן עד 50 תווים. זוהי תכונה נהדרת שבהחלט תקל על יצירת סיסמאות מאובטחות חדשות לחשבונות.

מחולל סיסמאות

תכונה נוספת שאהבנו הייתה היכולת לבדוק את חוזק הסיסמאות בכספת שלך. כפי שתוכלו לראות בהמשך, סיסמה העשויה כולה מאותיות קטנות שאורכן ארבע תווים בלבד מוצגת עם סרגל אדום כדי לציין כי סיסמה זו זקוקה לשיפור דחוף..

בודק סיסמאות

למי שצריך, קיימת גם אפשרות לשיתוף סיסמאות. עם זאת, אם אתה משתמש בגרסה החינמית, לחץ על שתף דוב רק יאפשר לך לשתף GIF של דוב. יהיה עליך לשדרג לתכנית הפרימיום כדי לשתף סיסמאות. בנוסף, אתה יכול לשתף סיסמאות רק עם משתמשי RememBear עמיתים שלך, כך שהם יצטרכו להוריד ולהתקין את הגרסה החינמית כדי לקבל סיסמה מחשבון שלך בתשלום..

כפי שקורה במנהלי סיסמאות אחרים, תכונת ההערות המאובטחות מאפשרת לך לאחסן בעצמך פתקים בתוך הכספת שלך. תכונה זו פועלת ללא בעיות ומאפשרת לך לרשום הערות באורך לא מוגדר.

הערות מאובטחות

ה כרטיסי אשראי תכונה (ממש מתחת הערות מאובטחות) מאפשר לך לשמור את פרטי הכרטיס שלך לשימוש מקוון ומשמעותה שאינך צריך לדאוג להזנת פרטי הכרטיס שלך בכל פעם שאתה נתקל בטופס קניות מקוון.

לבסוף, לחיצה על הוסף מכשיר חדש מאפשר לך לסנכרן את חשבונך למחשב אחר. כדי לבדוק את תכונת הסנכרון הזו, החלטנו להתקין את גרסת iOS. למרבה השמחה, יכולנו בקלות להשתמש בקוד ה- QR של לקוח Windows כדי לסנכרן את הסיסמאות בפורמט מוצפן - מוכן לשימוש באייפד שלנו.

סרוק פרטי חשבון

למרות שקיימת הגדרת פונקציית ייצוא, משתמשים חופשיים אינם יכולים לגבות את הסיסמאות שלהם באמצעות תכונה זו, מה שהופך את הגיבויים לענן ויצוא קובצי CSV לבלתי זמינים אלא אם כן אתה משלם עבור מנוי. כמו כן, ראוי לציין שתכונת הייצוא אפילו לא זמינה בניסיון הפרמיה של 30 יום.

זכור פרמיה

בסך הכל מצאנו כי RememBear היא תוכנה שעומדת בקלות בהבטחתה להיות מנהל סיסמאות מתאים למתחילים.

כל התכונות החשובות ביותר זמינות באופן מיידי, ובשל השילוב החלק בין התוסף ללקוח העצמאי, המשתמשים יכולים להתחיל לאחסן ולהיזכר בסיסמאות שלהם לטפסים ללא מאמץ..

היעדר שיתוף סיסמאות וגיבוי ענן למשתמשים בחינם זה קצת כאב. עם זאת, זה מובן ודי סטנדרטי בכל מנהלי סיסמאות בחינם, כלומר לא יהיה הוגן לבקר את מנהל הסיסמאות הזה. ובכל זאת, אנו מעודדים כל מי שדורש את התכונות האלו (ואוהב להשתמש ב- RememBear) לקבל מנוי בתשלום.

פרטיות ואבטחה

E2EE

RememBear הוא שירות עם אפס ידע עם קידוד מקצה לקצה (e2ee)

RememBear הוא שירות עם אפס ידע עם קידוד מקצה לקצה. סיסמאות מאוחסנות בפורמט מוצפן, אם במחשב המקומי של המשתמש או בשרתי ענן הנשלטים על ידי RememBear. משתמשים בחינם אינם מקבלים גיבויים מקוונים, מה שאומר שסיסמאות נשמרות אי פעם בצורה מאובטחת באופן מקומי. סיסמאות אלה מוצפנות באמצעות הצפנת AES-256 חזקה.

בנוסף להגדרת סיסמת אב למנהל הסיסמאות, למשתמשים מוקצים אוטומטית מפתח התקן חדש (NDK). קוד מורכב זה מאפשר למשתמשים לשחזר את הסיסמאות שלהם אם במקרה ישכחו את סיסמת האב שלהם. כדי להוסיף אבטחה, משתמשים יכולים להתחבר לחשבונם ולבקש NDK חדש. זה שימושי למקרה שהמשתמש מאמין שקוד הגיבוי שלו נפגע בדרך כלשהי.

אבטחת שכבת תחבורה חזקה

בנוסף להצפנה חזקה מקצה לקצה המשמשת לאבטחת וסנכרון סיסמאות, RememBear משתמש באבטחת שכבת תעבורה חזקה (https). בדקנו את RememBear באמצעות Qualy SSL Labs, ואנחנו שמחים לגלות שהוא קלע A +. משמעות הדבר היא שהחברה מיישמת קידוד SSL ​​חזק שיעזור לשמור על הנתונים שלך אפילו יותר מאובטחים כאשר הם מועברים לשרתי RememBear בעת גיבוי או סינכרון..

מקור סגור אך מבוקר באופן מקצועי

יש להודות, כי RememBear היא פלטפורמת מקור סגור, מה שאומר שלא ניתן לבקר אותה בחופשיות או באופן שוטף. על מנת להימנע מההשלכות שמגיעות מתוכנת קוד סגור, החברה עבדה עם חברת ביקורת מקצועית מגרמניה, שנקראה Cure53. חברת האבטחה אותה ביקשה את הפלטפורמה של RememBear בכדי לבדוק את היישום של היישומים, התשתיות, השרתים וההצפנה שלה - כדי להבטיח שכולם יעבדו כמו שצריך.

על פי הדיווח, הזמין באתר Cure53, במהלך הביקורת התגלה רק ליקוי קריטי אחד. פגם זה יכול היה לאפשר לתוקף לנצל את תכונת המילוי האוטומטי. עם זאת, שוחחנו עם RememBear והם הודיעו לנו כי פגיעות זו טופלה מאז הודות לעבודה שביצעה Cure53.

מבחן חדירה ייעודי של מומחים כמו Cure53 הוא הרבה יותר יסודי, מיידי ומבוקש.

RememBear

כתוצאה מביקורת זו, נראה הוגן לומר שלמרות היותו מקור סגור, המשתמשים יכולים להרגיש בטוחים כי פלטפורמה זו עברה בדיקה נאותה של חברת ביקורת אמיתית. כפי שמציין RememBear "מבחן חדירה ייעודי של מומחים כמו Cure53 הוא הרבה יותר יסודי, מיידי ומבוקש" מבדיקות קוד פתוח - דבר שיכול לקחת הרבה יותר זמן לאיתור נקודות תורפה (מכיוון שאיש לא משלם לאיש לבדיקה יסודית של פלטפורמה).

כמובן, אנשים מסוימים עשויים עדיין להעדיף להשתמש בפלטפורמת קוד פתוח לחלוטין. עם זאת, נראה הוגן להסיק כי הפרטיות והביטחון שמספקים פלטפורמה זו הם יותר ממספיקים לצרכי האנשים.

מדיניות הפרטיות

בשלב הבא בדקנו את מדיניות הפרטיות כדי להבטיח שהיא אינה מכילה דבר שנראה לא במקום. ראשית, ראוי להזכיר כי TunnelBear (חברת האם של RememBear) ממוקמת בקנדה, ומסיבה זו עליה לציית לחוקי המדינה ההיא. זה לא מקום אידיאלי עבור חברה ממוקדת פרטיות, עם זאת, זה מה שמדאיג את RememBear בזכות עמדת הידע האפסית שלה..

המדיניות אכן קובעת שמשתמשי RememBear יירשמו את כתובת ה- IP שלהם - הן כאשר הן משתמשות באתר RememBear והן כאשר הם משתמשים בשירות RememBear. זה לא בהכרח בעייתי, אך כדאי לזכור אם אתה גם משתמש TunnelBear (כמשתמש VPN אתה עשוי להעדיף שהם לא רושמים את ה- IP שלך בכלל). עם זאת, בסך הכל, כל עוד ה- IP מעולם לא נקשר ביומני חיבור ה- VPN שלך ישירות - לא אמורים להיות בעיות.

תכונת נעילה

לבסוף, קיימת תכונה של נעילה עבור RememBear שמבטיחה שמנהל הסיסמאות לא נשאר מחובר לפרקי זמן ארוכים. משתמשים יכולים לנעול את מנהל הסיסמאות באופן ידני או לבחור לאפשר לו נעילה כאשר המחשב שלהם ישתנה במצב, כגון נעילה, שינה או כיבוי.

בנוסף, משתמשים יכולים לבחור לנעול את RememBear לאחר פרק זמן מוגדר. למבחן זה, קבענו את זה ל -5 דקות על מנת לקבל את מירב האבטחה ככל האפשר. באופן דומה, תוספי הדפדפן מוגדרים כנדרש אוטומטית את סיסמת המאסטר לאחר 5 דקות ויחייבו את סיסמת האב בכל פעם שתפעיל מחדש את הדפדפן..

אין אימות של שני גורמים

לרוע המזל, RememBear אינו מאפשר למשתמשים להגדיר אימות של גורם כפול בשלב זה. זוהי תכונה נהדרת שתאפשר למשתמשים להוסיף שכבה נוספת של אבטחה לחשבונות שלהם.

שירות לקוחות

כשמדובר בדרישת תמיכת לקוחות עבור מנהל סיסמאות קל לשימוש, המציאות היא שיש מעט שיכול להשתבש. RememBear נועד מהיסוד להוביל אותך בתהליך הייבוא ​​והשמירה של סיסמאות לכספת, ובאתר יש מספר לא מבוטל של בלוגים המסבירים כמה פרטים טכניים יותר, ויסודות השימוש בשירות..

תמיכה

זה אמור להיות מספיק משאבים כדי לאפשר לרוב המשתמשים לגרום לשירות לעבוד ללא בעיות. עם זאת, למי שזקוק לכך, תמיכה בדוא"ל (עם תמיכה עדיפה למשתמשים משלמים) זמינה דרך האתר. שאלנו שאלה וקיבלנו תשובה בתוך חלון של 14 שעות באמצעות החבילה החינמית.

סיכום

RememBear הוא מנהל סיסמאות ההופך את אחסון ושחזור הסיסמאות לאבטח וקל גם יחד. העיצוב של מנהל הסיסמאות הזה בהחלט הופך אותו לאופציה טובה למתחילים ולכל מי שמחפש חוויית סיסמא נטולת בעיות ומילוי אוטומטי בזמן שהם גולשים באינטרנט..

הזמינות של תוספים ולקוחות עצמאיים עבור הפלטפורמות הפופולריות ביותר הופכת את זה לאופציה טובה עבור מרבית הצרכנים. ומכיוון ש RememBear זמין בחינם, רוב האנשים יכולים להתחיל למיין סיסמאות מייד. עם זאת, זכור כי אם אתה משתמש בזה בחינם לאורך זמן רב - יתכן שאתה פותח את עצמך בפני הסיכון לאבד את הסיסמאות שלך, מכיוון שהן נשמרות רק באופן מקומי ולעולם לא תגבה..

העובדה שמנהל סיסמאות זה הוא מקור סגור עלולה להדביר אנשים מסוימים. לא ניתן לנתח את קוד המקור הסגור באופן חופשי, כלומר קשה לאמת אם RememBear תיקן את הפגיעויות שהתגלו במהלך ביקורת Cure53. המשמעות היא שאתה צריך לסמוך על המשרד שיעשה את מה שהוא טוען (ביחס לתיקון הבעיות הללו שהתגלו בעבר). עם זאת, אנו רואים במילה את RememBear כשאמרה שהיא תיקנה את הנושאים הללו מכיוון שזה נראה פרודוקטיבי שלא יתקן אותם. אם אתה מסכים זה לגמרי תלוי בך.

בסך הכל מצאנו שזה מנהל סיסמאות מצוין שמבצע את העבודה עם קידוד חזק מקצה לקצה ושווה לבדוק באמצעות חשבון בחינם..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me