סיסמא אינטואיטיבית


סיסמא אינטואיטיבית היא שירות שממוקם באוסטרליה המפרסם את עצמו כפתרון לניהול סיסמאות בדרגה צבאית. האתר חלקלק והתחושה הכללית היא של שירות באיכות גבוהה.

ProPrivacy.com ציון
7.8 מתוך 10

סיכום

הימצאותו באוסטרליה, שהיא חברה בחמש עיניים ובעלת חוקים לשמירת נתונים חודרניים פולשניים, מעולם לא נחשבת למיקום אידיאלי לשירות פרטיות. עם זאת, עם ניהול סיסמאות, זה לא קשור במיוחד.

חשוב מכך, סיסמא אינטואיטיבית מספקת שירות ידע אפס עם קידוד מקצה לקצה. כתוצאה מכך המשתמשים תמיד שומרים על שליטה מלאה.

סקירה כללית של סיסמאות

מעקב אחר מספר גדל והולך של סיסמאות הוא דבר מסובך, במיוחד אם אתה רוצה לשמור על כל החשבונות האישיים שלך מאובטחים כראוי. סיסמאות צריכות להיות חזקות, מה שאומר שהן צריכות להיות קשות מכדי לזכור. בנוסף, עליהם להיות יחודיים אם הם מתכוונים להגן כראוי על חשבונותיך. כאן נועדו מנהלי סיסמאות כמו סיסמא אינטואיטיבית לעזור.

מנהל סיסמאות אינטואיטיבי שייך לחברת האם Intuitive Security Systems Pty.Ltd, חברה אוסטרלית הפועלת מאז 2013. השירות הוא מנהל סיסמאות שמוצג במיוחד המאפשר לצרכנים להגדיר ולשכוח סיסמאות לכל חשבונותיהם..

שלא כמו מנהלי סיסמאות רבים, סיסמה אינטואיטיבית מספקת בסיסי תכנית בחינם. שירות זה יאפשר לכל אחד להתחיל לגבות את חשבונותיו באמצעות סיסמאות חזקות שאינן זקוקות יותר לעקוב אחר עצמן. חשבון בסיסי מעט רזה על הקרקע מבחינת תכונות, אבל יש בו את הדברים החשובים ביותר שאתה צריך. עם זאת, הדבר יאפשר לך לאחסן רק 20 סיסמאות, כך שאם תצטרך עוד תצטרך לשלם.

לאלו שרוצים להתיז ולקבל את היכולת לייצא סיסמאות, לשמור סיסמאות באופן מקומי לצורך גישה לא מקוונת, או לגבות ולשחזר סיסמאות - יהיה צורך לשדרג ל אקספרס תוכנית מנוי. תוכנית אקספרס עולה 1.34 דולר לחודש (ארה"ב) והיא כוללת את כל התכונות של התוכנית הבסיסית כמו גם את התכונות הנוספות הללו.

תמחור סיסמא אינטואיטיבי

ה מתקדם תוכנית מגדילה את עלות המנוי לסך של 3.36 $ לחודש, אשר יש להודות, כי מעט מתחיל להיות יקר מעט יותר מאופציות אחרות בשוק (40 $ לשנה). Advanced מוסיף ירושה של חשבון לתכונות שנקבעו, כלומר אתה יכול לספק לאדם אהוב או לשותף עסקי גישה לסיסמאות שלך במקרה חירום..

משתמשים יכולים גם להוסיף אימות SMS לחשבון שלהם, מה שמאפשר להם לקבל עדכוני אבטחה כאשר תעודת הכניסה שלהם מתעדכנת, או קיים ניסיון התחברות לא מורשה. ניתן להוסיף לחשבון כתובת דוא"ל כדי לקבל התראות אבטחה אלה. חשבונות "מתקדמים" יכולים גם לקבוע תאריך תפוגה עבור כל סיסמא על מנת לקבל תזכורת לעדכן אותם מעת לעת. בנוסף מתווסף שליח מאובטח לקלחת, על מנת לאפשר לצוותים לתקשר אחד עם השני בבטחה. כמות שטח האחסון עבור הערות והודעות גדלה גם היא ל 24,000 תווים. ומספר התגים שאתה יכול להוסיף לסיסמה עולה ל 10.

תוכנית ה- Pro עולה 10.07 דולר לחודש (ארה"ב) ומספקת את כל התכונות שלמעלה תוך הוספת תמיכה פרימיום, סיסמאות משותפות ללא הגבלה, נקודות שחזור בלתי מוגבלות לגישה לגרסאות ישנות של סיסמאות והגדלת קיבולת גודל השדה ואורך הפתק (48,000 תווים).

לבסוף, התוסף של Enterprise עולה 3.36 דולר לחודש ומאפשר למשתמשים לארח את הסיסמאות שלהם באופן עצמאי, לסמן את השירות לבן כדי להסיר את המיתוג ולהוסיף מיתוג של החברה ולהוסיף תכונות לקוח בשותפות עם המשרד על מנת לשלב אותו בעסק. ' צרכי.

משתמשים יכולים לבחור לשלם באמצעות ויזה, מאסטרקארד, אמקס, PayPal, חיוב ישיר וכרטיס Discover. למרבה הצער, Cryptocur מטבעות לא מתקבלים כרגע.

אילו תכונות מציעה סיסמא אינטואיטיבית?

להלן רשימה של כל התכונות הזמינות בתוכניות המנוי השונות של סיסמא אינטואיטיבית:

 • תוכנית חינם (20 סיסמאות)
 • קידוד AES בצד הלקוח לסיסמאות
 • מחולל סיסמאות אוטומטי
 • תוספי דפדפן לסיסמאות למילוי אוטומטי (Firefox, Chrome, Edge, Opera)
 • יציאה אוטומטית לצורך אבטחה נוספת
 • לוח מחוונים לאבטחה לבדיקת תקינות הסיסמאות
 • גישה חירום כדי לאפשר לאדם מורשה לגשת לחשבון
 • ניהול תיקיות בהתאמה אישית
 • הגנה נגד דיוג באמצעות הודעה מותאמת אישית נגד דיוג
 • הגבלות גישה - הגבל מאיזו מדינה אתה יכול לגשת לחשבונך כדי להפסיק פריצה
 • כניסת קוד סיסמה לצורך קלות שימוש
 • תמיכה בדוא"ל משעה 9 בבוקר עד 17:00 שעון אוסטרליה
 • יומן פעילות לניהול גישה לסיסמאות
 • גישה לא מקוונת לסיסמאות (Express ומעלה בלבד)
 • צרף תגיות לסיסמאות לחיפוש קל (מספר תגיות תלויות בתוכנית)
 • קודים לשימוש חד פעמי לגישה לחשבונך ללא שימוש בסיסמה
 • יומן פעילויות כדי לבדוק היכן ומי נכנס לחשבון למטרות אבטחה
 • תכונת הערות (מוגבלת למילה בהתאם לתוכנית
 • מסר מיידי מאובטח (מתקדם וגבוה יותר בלבד)
 • אפשרויות שפה
 • ירושה של חשבון (מתקדם וגבוה יותר בלבד)

כיצד להגדיר סיסמה אינטואיטיבית

החלטנו לבדוק שירות זה באמצעות חשבון הבסיס מכיוון שכל התכונות החשובות זמינות. להיות מוגבלת ל 20 סיסמאות, למשל, זה לא עניין לצורך בדיקת מנהל הסיסמאות.

מצאנו שתהליך ההרשמה קל. עם זאת, זה כרוך בצעדים רבים יותר ממה שאנחנו רגילים. ראשית, עליך למסור כתובת דוא"ל חוקית ולבחור סיסמה. עם זאת, כדי ליצור חשבון עליכם לספק גם שאלת אבטחה ותשובה.

שאלת אבטחה זו משמשת כדי לאמת אותך כאשר הם נכנסים ממכשיר או כתובת IP לא ידועים. זה שם כדי להגן על משתמשים מפני התחזות של הסיסמה שלהם. הקפידו להקשות על השאלה, ועדיף לבחור זוג ותשובות שלא ניתן לנחש.

הרשמה לסיסמא אינטואיטיבית

לאחר הזנת הפרטים הדרושים ומילאת את Captcha האימות, תקבל דוא"ל עם קוד אימות. הזן קוד זה כדי להתחיל להשתמש בחשבון החינמי שלך.

בהשקה הראשונה, משתמשים מתבקשים דרך פריצת דרך המסייעת להם לגשת לתוספי הדפדפן, לאפליקציות לנייד, מדריך למשתמש ללימוד השימוש בלקוח, ונקודות שימושיות אחרות להגדרת תיקיות ולאחסון הסיסמה הראשונה שלך..

תשאלו גם אם ברצונכם להגדיר קוד סיסמה בן שש ספרות לצורך כניסה ויציאה מפורטל האינטרנט ביתר קלות. זה מחליף את הצורך להשתמש בכתובת הדוא"ל והסיסמה שלך בכדי להתחבר מהמכשיר הספציפי שלך. יש להגדיר קוד סיסמה שונה עבור כל מכשיר שבבעלותך, ותוכל להפוך את קוד הסיסמה לזה או שונה אם אתה מעדיף.

קוד סיסמה אינטואיטיבי

כמה קל להשתמש בסיסמה אינטואיטיבית?

התחלנו ביצירת תיקיה לאחסון סיסמאות המדיה החברתית שלנו. לשם כך, לחצנו על הפלוס הגדול שבפינה השמאלית העליונה של הלקוח..

כספת פרטית אינטואיטיבית

יצרנו תיקיה לאחסון סיסמאות המדיה החברתית שלנו ואז הוספנו את הסיסמה שלנו בפייסבוק לתיקיה...

על מנת להוסיף את הסיסמא שלנו לתיקיה, התבקשנו להוסיף עוד שאלת אבטחה ותשובה. זה מבלבל מכיוון שהשאלות הנפוצות לא מזכירות את הצורך הזה, או במה בדיוק הוא אמור לעזור. עם זאת, תמיכת הלקוחות הודיעה לנו כי "אינך צריך ליצור שאלת אבטחה ולענות על מנת להוסיף כל סיסמא, שדות אלה הם אופציונליים".

בשלב הבא הוספנו לדפדפן שלנו את הסיומת האינטואיטיבית של Chrome כדי לבדוק את תכונת המילוי האוטומטי. (קיימות הרחבות לפיירפוקס, אדג ', ספארי ואופרה). כשהתוסף מותקן ביקרנו בדף הבית של פייסבוק ושמחנו לגלות שלחיצה על הסמל לתוסף אפשרה לנו לבחור את הסיסמה שלנו ולייבא אותה לטופס הכניסה באופן אוטומטי..

מילוי אוטומטי בדפדפן

היכולת למלא אוטומטית סיסמאות באמצעות התוסף היא תכונה שימושית שעוזרת להפוך את מנהל הסיסמאות החינמי הזה להרבה יותר מתאים למתחילים. לא התקשנו להזין את הסיסמאות שלנו למנהל הסיסמאות או לטעון אותן לטפסי התחברות.

עם זאת, אם יש לך בעיות עם טופס מקוון מסוים, אתה יכול לגשת לסיסמה על ידי חיפוש באמצעות התגיות שיצרת. לאחר מכן תוכל להעתיק ולהדביק אותו ידנית.

אם קיווית ללכידת סיסמאות אוטומטית כשאתה מזין סיסמאות לטפסים באתר (או כשאתה נרשם לשירותים חדשים); למרבה הצער, אין לך מזל. יש להזין את הסיסמאות שלך באופן ידני באמצעות סיסמא אינטואיטיבית.

ייבוא ​​סיסמאות

בשלב הבא החלטנו לייבא את הסיסמאות הישנות שלנו מ- Chrome באמצעות קובץ CSV. לשם כך, פשוט פנה אל Chrome - או לכל מנהל סיסמאות אחר - וייצא את הסיסמאות שלך כקובץ CSV. שמור קובץ זה במחשבך כך שתוכל להעלות אותו לסיסמה אינטואיטיבית.

למרבה הצער, לא הצלחנו להתחיל לייבא אנשי קשר בלי לשדרג לראשונה ל- Express. אז אם ברצונך לייבא את הסיסמאות שלך בחינם - יתכן שתרצה לבחור מנהל סיסמאות אחר.

לאחר ששדרגנו הצלחנו להתחיל בתהליך ייבוא ​​הסיסמאות שלנו באמצעות קובץ CSV. עם זאת, ראוי לציין כי פעולה זו אינה קלה כמו אצל מנהלי סיסמאות אחרים.

ראשית, עליך להוריד את תבנית קובץ ה- CSV. לאחר מכן עליך לפתוח את קובץ ה- CSV שהורדת ממנהל הסיסמאות הקודם שלך בגליונות Excel או Google ולהעתיק את כל הסיסמאות מקובץ ה- CSV לתבנית CSV Intuitive Password CSV..

לאחר שהועתקו כל הערכים בצורה נכונה, תוכלו לייבא את התבנית לסיסמה אינטואיטיבית בלקוח האינטרנט. תהליך זה הוא עבודה קשה הרבה יותר מאשר עם הרוב המכריע של מנהלי הסיסמאות והוא בהחלט חיסרון מבחינת קלות השימוש.

ראוי גם לציין כי ייבוא ​​סיסמאות באמצעות התבנית אינו מעתיק בין קטגוריות, תגיות או שדות אחרים שהגדרת קודם לערכים..

ייצוא סיסמאות

ייצוא סיסמאות זמין כל עוד אתה רוכש אקספרס מנוי ומעלה, ותוכל לייצא את הנתונים שלך באמצעות CSV, TXT, HTML, JSON או XML. זה טוב ומשמעותו שתוכל לקחת איתך את הסיסמאות שלך מסיסמה אינטואיטיבית לכל מנהל סיסמאות אחר בעתיד (אפילו אם אתה זקוק רק לתכונה זו ברגע שתוכל לשלם עבור חודש אקספרס בודד).

אפליקציות

סיסמה אינטואיטיבית כוללת גם אפליקציות לאנדרואיד, iOS ו- Windows Phone. לכן, אם אתה מעדיף לגשת לסיסמאות שלך באמצעות אפליקציה ולא להיכנס לפורטל האינטרנט בדפדפן, יש לך אפשרות לעשות זאת בכל מכשיר נייד. מצאנו כי אפליקציית Android פועלת היטב, לעומת זאת, בניגוד לתוספים אין לה את היכולת למלא סיסמאות בצורה אוטומטית לטפסי התחברות..

תוספות

בנוסף לאחסון סיסמאות, סיסמא אינטואיטיבית משמשת כספת דיגיטלית מאובטחת עבור מספר סוגים אחרים של מידע. על ידי לחיצה על תצוגת הקטגוריה בפינה השמאלית העליונה, תוכלו לגשת לתיקיות אחסון עבור חשבונות דואר אלקטרוני וצ'אט, ארנקים ורישיונות. תיקיית הזיהוי מאפשרת לך לשמור מידע כמו כרטיסי אשראי, רישיונות תוכנה ותעודות זהות כגון רישיון נהיגה או פרטי דרכון..

כמה סיסמא אינטואיטיבית מאובטחת ופרטית?

הימצאות באוסטרליה אינה טובה במיוחד מבחינת המיקום. אוסטרליה היא פולשנית ביותר בכל הקשור למעקב, ולמדינה יש כמה מהוראות ההחזקה הגרועות ביותר בנושא שמירת נתונים בעולם.

אוסטרליה היא חלק מקבוצת המעקב של חמש העיניים, והיא עברה לאחרונה חוק שמאלץ חברות ליצור דלתות אחוריות לתקשורת מוצפנת. אמנם כל זה שלילי, אך המציאות היא שכל עוד סיסמה אינטואיטיבית עובדת כמו שהיא אומרת, הנתונים שלך בשרתים צריכים להיות מאובטחים בזכות יישום הצפנה מקצה לקצה..

באמצעות סיסמה אינטואיטיבית, בעל החשבון שומר על שליטה מלאה על פרטי הכניסה לחשבון וסיסמתו. סיסמאות ונתונים אחרים לעולם לא מועלים לשרתי החברה, כלומר לא ניתן לפרוץ אותם או לגשת אליהם על ידי צוות החברה.

כל הסיסמאות מוצפנות עם הצפנת AES 256 חזקה לפני העלאה לשרתים הממוקמים באוסטרליה באמצעות צמד מפתחות RSA 2048. בנוסף, כל הנתונים מועברים לשרתי החברה באמצעות SSL מאובטח. בדקנו את חברות TLS באמצעות Qualys SSL Labs ושמחנו לגלות שהיא קיבלה A בזכות ה- HTTP שלה אבטחת תעבורה קפדנית (HSTS). משמעות הדבר היא כי אבטחת ההובלה של SSL מיושמת כראוי ותוכל לסמוך על כל הנתונים שלך כדי להיות מאובטחים במעבר.

משתמשים יכולים גם לבחור להגן על סיסמאות (או קטגוריות חשבון) באמצעות סיסמת אב. זה מבטיח כי כל משתמש יכול לאפשר לחבר או בן משפחה להשתמש במנהל הסיסמאות כדי לגשת למידע ספציפי תוך הסתרת גישה לנתונים וסיסמאות רגישים יותר אחרים..

זקוק לעזרה בבחירת סיסמת אב? מדוע לא לבדוק את בודק חוזק הסיסמאות שלהלן:

מד סיסמא

ציון מפורט יגיע לכאן

אמנם כל זה נשמע כמו אבטחה מיטבית על הנייר, אך ראוי לציין כי סיסמה אינטואיטיבית היא מקור סגור. המשמעות היא שקוד המקור של השירות לא יכול להיות מבוקר על ידי צדדים שלישיים.

זה בעייתי, מכיוון שזה אומר שאתה צריך לסמוך שהשירות עושה את מה שהוא אומר לך. ללא ביקורת מקיפה של הקוד, אי אפשר לדעת אם יש קוד כלשהו פגיעויות, ניצולים או דלתות אחוריות שעלולות לסכן את הסיסמאות שלך..

הפרנואידי יותר שביניכם עשוי להעדיף לדבוק במנהל סיסמאות בקוד פתוח לחלוטין כמו KeePass, Bitwarden או Dashlane. עם זאת, זה באמת מסתכם במודל האיום האישי שלכם, ואין שום סיבה אמיתית לחשוד שסיסמה אינטואיטיבית אינה עושה כפי שהיא טוענת.

חיסרון נוסף עם הסיסמה האינטואיטיבית הוא שאפליקציית האינטרנט מבוססת הדפדפן מיושמת באמצעות JavaScript. פירוש הדבר שהוא פגיע להתקפות מסוימות הנגרמות על ידי האופן בו JavaScript מתקשר עם הדפדפן שלך. כתוצאה מכך יתכן שהאקר יכול לבצע התקפה של אדם באמצע. יש להודות שמדובר בהתקפה ממוקדת מאוד שלא עשויה להשפיע עליך. זה נכון גם כי פגיעות זו חלה על כל מנהל סיסמאות עם לקוח מבוסס דפדפן המיושם באמצעות JavaScript; זה לא ייחודי לסיסמא האינטואיטיבית.

לקבלת אבטחה נוספת, משתמשים יכולים לבחור להגדיר אימות גורמים כפולים. עם זאת, נראה כי משתמשים יכולים להשתמש רק בקוד שהתקבל באמצעות SMS. המאמת של Google ו- YubiKey אינן אפשרויות זמינות. הגדרת אישור בעל גורם כפול מחייב אותך לאחסן בבטחה קוד שחזור למקרה שתאבד את מכשיר ה- 2FA שלך. כל מי שאיבד את הקודים יצטרך לאמת את זהותו על מנת לקבל גישה לחשבונם מחדש, והמשרד מזהיר כי זה יכול לארוך עד 14 יום..

כמה טוב שירות הלקוחות של אינטואיטיבי?

באתר הסיסמה האינטואיטיבית יש קטע שאלות נפוצות ממצה העונה על יותר מ 80 שאלות נפוצות שנשאלו בעבר על ידי המשתמשים בו. רוב הבעיות או השאלות שעשויות לחשוב עליהן נמצאות בשאלות הנפוצות הזו, המהווה משאב שימושי ביותר בכל הקשור לגילוי פרטים אודות תכונות השירות..

מדריך למשתמש המובנה בתוך הלקוח, כמו גם דרך ההליכה המתרחשת כאשר אתה מפעיל את לקוח האינטרנט לראשונה, הן שתיהן תכונות שימושיות במיוחד שיכולות לעזור לכל מתחיל להתחיל לשמור סיסמאות בצורה מאובטחת באמצעות מנהל סיסמאות זה..

לכל מי שדורש עזרה אישית יותר, האפשרות היא לשלוח דוא"ל תמיכה או למלא טופס תמיכה. לחיצה על העדפות בפינה השמאלית העליונה תאפשר לך לגשת אל סיכת התמיכה האישית שלך אשר החברה עשויה לבקש ממך להשתמש למטרות זיהוי..

אנא זכור כי סוכני התמיכה בלקוחות נמצאים באוסטרליה ועזרה זמינה רק בשעות העבודה האוסטרליות. משמעות הדבר היא שתלוי היכן אתה גר, תצטרך לחכות עד למחרת כדי לקבל תגובה. זה יכול להוביל לכמה זמן קדימה ואחורה ועלול לגרום לבעיות להימשך מעט יותר זמן עד שתיפתרו.

בסך הכל מצאנו שזמינות המשאבים באתרי האינטרנט שלה יחד עם תמיכת הדוא"ל היא טובה. עם זאת, אם אתה נמצא באירופה או בארה"ב ומעדיף שתהיה תמיכה ללקוחות המותאמת למיקום הגאוגרפי שלך, יתכן שתעדיף לעשות קניות במקום אחר.

המחשבות הסופיות שלי

סיסמא אינטואיטיבית היא מנהל סיסמאות קטן ומצוין שמוצג מאוד. התוכנית הבסיסית החינמית פירושה שתוכלו להשתמש בה כדי להתחיל לגנוח את החשבונות שלכם מבלי שתצטרכו לשלם כלום, ראוי לשבח, בלשון המעטה. העובדה שמנהל סיסמאות זה מספק סביבת ידע אפס היא גדולה, והזמינות של autorisation דו-גורמי ופונקציונליות סיסמת האב היא מצוינת. רמת ההצפנה חזקה, ושמחנו לראות אבטחת מעבר HSTS חזקה.

מנהל הסיסמאות עצמו קל לשימוש, ואם אתה משלם עבור חשבון מתקדם, תקבל גישה לכמה תכונות נוספות די מגניבות. עבור צוותים, השירות שימושי והיכולת לשתף סיסמאות בצורה מאובטחת קיימת. עם זאת, זה הופך להיות מעט יקר ואתה זקוק לחשבון נפרד לכל משתמש וגם לתוסף הארגוני.

השפל הגדול ביותר בשירות זה הוא העובדה שהוא אינו קוד פתוח. תוכנה קניינית שלא בוצעה ביקורת היא אף פעם לא מועדפת כאן ב- ProPrivacy.com, מכיוון שזה אומר שאתה צריך לבטוח בשירות שלך. אנו מעדיפים שירותים המסירים את הצורך באמון על ידי הפיכת קוד המקור שלהם לזמין באופן מקוון עבור כל חוקר אבטחה לביקורת.

מצד שני, לסיסמה האינטואיטיבית יש כמה מוזרויות. ייבוא ​​סיסמאות קשה והגדרת תיקיות והצבת סיסמאות בהן אינן פשוטות כמו גרירה ושחרור. במקום זאת, עליך לערוך את ערך הסיסמה ולבחור את התיקיה מתוך התפריט.

יש להודות, כי כל אלה אינם בהכרח מפרידי עסקות, אך זה הוגן לומר שאם הייתם יכולים לשלם פחות עבור שירות ידידותי יותר למשתמש. הסיסמא האינטואיטיבית היא התנגשות קטנה, הצידה היא מנהלת סיסמאות איתנה שמבצעת את העבודה, מתאימה למתחילים וכדאי מאוד לבדוק את התוכנית החינמית שלה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me