פסיפס

פסיפס
הוא מנהל סיסמאות מאובטח המספק הצפנה חזקה מקצה לקצה. זה פותח על ידי תאגיד Aii והוא שניהם מבוסס ומתארח בהלסינקי, פינלנד. פינלנד נחשבת למקום טוב לבסיסו של שירות פרטיות, מכיוון שהממשלה הפינית מאוד מנוגדת מבחינת הוראות לשמירת נתונים. בנוסף, פינלנד אינה חלק מהסכם הפיקוח הגדול יותר על תשע עיניים או 14 עיניים.

ProPrivacy.com ציון
6.2 מתוך 10

סיכום

Passwork הוא שירות שממוקד בעיקר לצוותים ועסקים, אולם הוא מתאים גם למשתמשים בודדים. למרבה הצער, מנהל הסיסמאות הזה אינו קוד פתוח, וזה בהחלט הולך להרפות כמה אנשים מהשירות. בסקירה זו אנו נבחן את השירות מקרוב כדי להחליט האם כדאי לבזבז את כספכם על מנוי. או שמא עדיף לדבוק במנהל סיסמאות מאובטח קוד פתוח.


סקירה כללית של פסח

יותר ויותר קשה לזכור סיסמאות ייחודיות וחזקות עבור כל החשבונות והשירותים המקוונים בהם אנו משתמשים. זה המקום בו מנהלי סיסמאות כמו Passwork נועדו לעזור. Passwork הוא מנהל סיסמאות פשוט המגן על הסיסמאות שלך בצד הלקוח באמצעות הצפנה.

כשאתה זוכר את הסיסמאות שלך בשמך, אתה רשאי להגדיר סיסמאות קשות עבור כל החשבונות שלך. ומכיוון שהשירות מספק קידוד מקצה לקצה עבור כל הסיסמאות שלך, לעולם אינך צריך לדאוג שפרטי הכניסה הרגישים שלך יאוחסנו במצב פגיע..

משתמשי אינטרנט יכולים לבחור לנסות את Passwork.me בחינם למשך חמישה ימים. התוכנית החינמית מספקת גישה לכל התכונות העיקריות של השירות. מעבר לכך, על הצרכנים לשלם 1.50 דולר למשתמש - לחודש. אין הנחות זמינות עבור מספר משתמשים, כלומר שאם אתה רוצה שצוות של 25 אנשים ישתמש ב- Passwork, תצטרך לשלם 450 דולר לשנה.

תמחור פסח

זהו פורמט מנויים יקר למדי ויוצא דופן, שעובד יקר מאוד אם אתה משתמש ב- Passwork לצוות. עם זאת, היתרונות של Passwork לצוותים עשויים להפוך את השירות לאטרקטיבי עבור עסקים מסוימים למרות העלויות התלולות הכרוכות בכך.

אילו תכונות מציעה Passwork?

מנוי ל- Passwork יספק לך את התכונות העיקריות הבאות:

 • ניהול סיסמאות מאובטח עם ידע אפס
 • הצפנה AES 256 חזקה לאחסון והעברת סיסמאות בצורה מאובטחת
 • אפליקציות לכל הפלטפורמות
 • תוספות Chrome ו- Firefox
 • תכונת מילוי טפסים אוטומטית (באמצעות תוספי הדפדפן)
 • פורטל ענן לגישה נוחה לסיסמאות מכל מקום
 • תכונה תווית וחיפוש לאיתור סיסמאות בצורה יעילה
 • ייבא וייצא סיסמאות בקלות
 • כניסה בלחיצה אחת עבור אתרים ושירותים
 • הזמן את חברי הצוות לקמרונות ותיקיות של סיסמאות
 • הגדר הרשאות מותאמות אישית לכספות ותיקיות
 • עקוב אחר שינויים בסיסמאות וחזר לסיסמאות ישנות במידת הצורך (גרסאות)
 • גלה ועדכן סיסמאות חלשות
 • מארח את עצמך בשרת הסיסמאות שלך כדי להימנע משימוש בשרתים של Passwork

כיצד להגדיר את Passwork

החלטנו לבדוק את מנהל הסיסמאות הזה באמצעות תקופת הניסיון ללא תשלום של 5 ימים. החדשות הטובות הן שכל אחד יכול לבדוק את Passwork ללא צורך למסור את פרטי הכרטיס שלו. זהו נגיעה נחמדה.

הקמת חשבון היא דבר קל ביותר. בקר באתר והצטרף באמצעות כתובת דוא"ל חוקית. בעת יצירת חשבון, המשרד מזכיר לך שאם תשכח את סיסמת המאסטר שלך לעולם לא תוכל לגשת לסיסמאות שוב.

טופס הרשמה לפסח

זהו החיסרון היחיד של הצפנה אמיתית מצד לקוח לקידוד. עם זאת, למרות שלא מצליחים לשחזר סיסמאות, עלול לדחות כמה אנשים; זהו למעשה אחד מיתרונות האבטחה העיקריים של השירות.

לאחר שנרשמת, תחובר אוטומטית ותוכל להתחיל להשתמש במנהל הסיסמאות בחינם. כל מי שרוצה לעשות שימוש בתוספי הדפדפן או באפליקציות הייעודיות לאנדרואיד או iOS יכול לגשת אליהם על ידי לחיצה על סמל ההגדרות בצד שמאל למעלה ואחריו יישומים.

הורדנו את סיומת Chrome ואת אפליקציית Android כדי לתת להם ריצת מבחן. שניהם הורידו והתקנו ללא שום בעיה. סינכרון סיסמאות מהשרת אפשרי מכיוון שאתה יכול להשתמש בסיסמת המאסטר שלך כדי לפענח סיסמאות, לא משנה באיזו גרסה של Passwork אתה נמצא..

כמו כן, ראוי לציין כי כל מי שרוצה לעדכן את סיסמת האב שלו יכול לעשות זאת על ידי הזנת הסיסמה הישנה והגדרת סיסמה חדשה. זה מבטיח שאם אתה מאמין שסיסמת המאסטר שלך נפגעה, תוכל לעדכן אותה מאוחר יותר בכדי לכסות את כל כספת הסיסמאות שלך..

אנו ממליצים להשתמש תמיד בסיסמת אב ייחודית חזקה שלא השתמשת בהם בחשבון או בשירות אחר. ממליץ בחום להשתמש בסיסמת חשבון אחרת ובסיסמת מאסטר אחרת (או שאתה מסכן את הסיסמאות שלך).

לעזרה בבחירת סיסמת אב חזקה, עיין בבודק חוזק הסיסמאות שלהלן:

מד סיסמא

ציון מפורט יגיע לכאן

האם Passwork קל לשימוש?

ברגע שיצרת חשבון והגדרת סיסמת אב, אתה מחובר אוטומטית לפורטל האינטרנט ויכול להתחיל לשמור סיסמאות במסד הנתונים שלך..

ל- Passwork מחולל סיסמאות אוטומטי, כלומר אינך צריך לחשוב סיסמאות מאובטחות לחשבונות שלך בעצמך. אורכם של הסיסמאות האוטומטיות 15 תווים והם מורכבים ממחרוזת אקראית של תווים, מספרים וסמלים בעלי אותיות קטנות וקטנות. זה אידיאלי מכיוון ש- Passwork הולך לזכור את הסיסמאות עבורך.

התחלנו ביצירת כספת לסיסמאות שלנו בצד שמאל. לשם כך לחץ על השלט "פלוס" לצד קמרונות והזן שם לכספת שלך.

צור קמרון

להוספת סיסמה לחץ על הכחול הוסף סיסמא על המסך הראשי. אתה יכול להוסיף סיסמאות אלה לכספת האישית שלך.

הוספת סיסמא

החלטנו להוסיף את הסיסמה לחשבון הפייסבוק שלנו כדי לבדוק את השירות. לכל מי שמקים חשבון מקוון בפעם הראשונה, האפשרות להעתיק סיסמה ללוח שלך זמינה - כך שתוכל להזין את הסיסמה שנוצרה אוטומטית לאתר שאתה מגדיר תוך כדי ביצוע.

לאחר הגדרת הסיסמה, היא תופיע בכספת שלך כך שתוכל להעתיק אותה לטופס בכל עת שתעדיף. החלטנו לתייג את סיסמת הפייסבוק צהובה (שהחלטנו שיהיה הצבע לכל סיסמאות המדיה החברתית שלנו).

פייסבוק במאגר

עברנו לפייסבוק כדי להשתמש בתוסף Chrome כדי לגשת לסיסמה שלנו לפייסבוק. לחיצה על התוסף מדף הבית של פייסבוק העלתה את הסיסמא שלנו מהקמרון בחלון חדש.

פסיפס עם פייסבוק

לחיצה על הסמל הכחול מימין לפייסבוק ממלאת את הסיסמא שלך באופן אוטומטי בטופס ההתחברות ומאפשרת לך להתחבר אוטומטית לחשבונך מבלי שתצטרך לעשות דבר. פונקציונליות מילוי אוטומטי זו היא אידיאלית והופכת את מנהל הסיסמאות הזה נהדר למתחילים שלא רוצים להתעסק בהעתקה והדבקה של סיסמאות באופן ידני מהכספת שלהם..

כדי להאיץ את הדברים החלטנו לייבא כמה סיסמאות ממנהל הסיסמאות הישן שלנו. מרבית מנהלי הסיסמאות מאפשרים לך לייבא סיסמאות באמצעות קובץ CSV, ו- Passwork אינו שונה.

כדי להתחיל לייבא את הסיסמאות שלך, ראשית ראשית למנהל הסיסמאות הישן שלך וייצא אותן באמצעות קובץ CSV כך שישמרו בכונן הקשיח שלך. כעת לחץ על סמל התפריט שליד הוסף סיסמא לחץ על המסך הראשי של Passwork ובחר ייבוא ​​נתונים.

ייבא נתונים

ברגע שהמסך הבא ייפתח, תינתן לך האפשרות לייבא את קובץ ה- CSV שלך.

בחר קובץ

מצאנו שהפונקציה תעבוד ללא שיהוק והצלחנו לייבא סיסמאות שייצאנו מ- Chrome לצורך המשפט. תכונה זו נהדרת לכל מי שרוצה לעבור ממנהל סיסמאות אחד למשנהו במהירות וללא לחץ.

כל מי שתוהה אם יוכלו לייצא סיסמאות ישמח לשמוע שגם הפונקציה ההפוכה זמינה. לכן, אם תחליט להשאיר את Passwork מאחור למנהל סיסמאות אחר - תוכל להעביר את הסיסמאות שלך בהצלחה. לשם כך, פתח את ההגדרות ומתחת ניהול בחר ייצא נתונים. עכשיו אתה יכול להזין את סיסמת האב שלך כדי לייצא את כל הסיסמאות שלך כקובץ CSV.

ייצוא נתונים

לכל מי שתוהה אם זה בטוח לעזוב את המחשב שלו בזמן שהוא מחובר לפורטל האינטרנט, יש אפשרות לנעול את מנהל הסיסמאות כדי להבטיח שיש להזין את סיסמת המאסטר כדי לחדש את הגישה לסיסמאות. כדי לנעול את מנהל הסיסמאות פשוט לחץ על המנעול בפינה השמאלית העליונה של לקוח האינטרנט.

כדי לבדוק את חוזק הסיסמאות שלך, לחץ על החץ למטה בפינה השמאלית העליונה של לקוח האינטרנט ולחץ על לוח מחוונים לאבטחה. כעת לחץ על נתח סיסמאות כדי לבדוק את חוזק כל הסיסמאות שלך. נהנינו מהדוח המאפשר לך לברר במהירות אם יש סיסמאות חלשות שמסתובבות שצריכות עדכון.

עבור כל מי שרוצה לשתף סיסמאות עם חברי הצוות, יהיה צורך באנשי קשר אלה להירשם לשירות. לאחר שאיש הקשר שלך שילם את דמי המנוי (חברות יכולות לשלם עבור מספר חשבונות בבת אחת) אפשר להתחיל להוסיף אותם אנשי קשר. לשם כך, לחץ על ניהול צוות בצד שמאל למעלה של לקוח האינטרנט.

משתמשים יכולים לשתף גישה לתיקיות וכספות של סיסמאות או ישירות דרך הפלטפורמה או באמצעות סוד משותף. הערכנו את היכולת להעניק לחברי צוות שונים הרשאות שונות, וזו פונקציה חשובה לעסקים המבקשים לשלוט בהרבה סיסמאות בצורה מאובטחת..

כמה טוב Passwork לפרטיות וביטחון

Passwork היא חברה מפינלנד המארחת את הנתונים שלה בשרתים שממוקמים בפינלנד. זה נחשב לטוב לפרטיות מכיוון שפינלנד אינה מדינה עם נוהלי פיקוח יתר. האתר מתארח ב- .אני תחום ממונטנגרו, שנראה שוב כטוב לפרטיות על הנייר.

בכל הנוגע לאבטחה, Passwork מספק הצפנה חזקה מצד הלקוח לקצה. זה מושג באמצעות יצירת סיסמת אב המאוחסנת באופן מקומי ולא מועברת לעולם לשרתי Passwork.

סיסמת המאסטר אינה ניתנת להשבה, ולכן עליך להיות בטוח שלא תשכח אותה לעולם. משתמשים יכולים להשתמש בסיסמת האב שלהם כדי להצפין בצורה מאובטחת את הסיסמאות שלהם באמצעות קידוד AES 256 לפני שהם מעלים אותם לשרתים של Passwork באופן מאובטח באמצעות RSA. זה נחשב מאובטח.

Passwork מיישם גם הצפנת TLS / SSL חזקה כדי לאבטח את כל הנתונים המועברים מדפדפן המשתמש לשרתי החברה. בדקנו את איכות אבטחת התעבורה של Passwork באמצעות מעבדות QualL SSL וגילינו שהיא קיבלה A +. משמעות הדבר היא שהצפנת ה- TLS של Passwork עובדת כפי שהיא צריכה להיות ונתוני המשתמשים מאובטחים בזמן המעבר.

עבודות עצמאיות מתארחות

באתר האינטרנט שלה קיים מידע שנראה כי הוא מרמז כי ניתן לבקר את קוד המקור ל- Passwork. עם זאת, יצרנו קשר עם המשרד ונציגו מיהר להודיע ​​לנו כי Passwork הוא מקור סגור לחלוטין ואי אפשר לבקר אותו על ידי אף אחד..

זוהי בושה אמיתית מכיוון ששירות פרטיות יהיה אמין לחלוטין, חשוב לאמת את הקוד שלו. עם קוד מקור סגור אי אפשר לוודא כי ההצפנה בצד הלקוח פועלת כמובטח.

פירושו של מקור סגור עליכם לסמוך על Passwork שיעשה כפי שנאמר, וזה אותו אלמנט של אמון שיוצר ספק בשירות פרטיות כלשהו. בסופו של יום, אין לנו סיבה לא להאמין ש- Passwork לא עובד כמו שהוא טוען. עם זאת, אין לנו שום סיבה להאמין בכך.

מסיבה זו, זה חייב להיות במצבך האישי שלך אם אתה מחליט להשתמש במנהל הסיסמאות המקור הסגור הזה. לכל מי שרוצה אפשרות בטוחה יותר, עדיף תמיד לדבוק במנהל סיסמאות בקוד פתוח שנבדק במלואו על ידי צד שלישי אמין..

לקבלת אבטחה נוספת ניתן להגדיר הרשאת גורם כפול. בשונה משירותים רבים המציעים בחירה של מאמתים, Passwork יאפשר לך לבצע אימות באמצעות Google Authenticator.

אנו גם אוהבים את היכולת לבדוק את היסטוריית הכניסה שלך מכרטיסיית ההרשאות של ההגדרות. זה מאפשר לך להבטיח שאף אחד אחר לא התחבר לגישה לסיסמאות שלך ללא ידיעתך. זה גם מאפשר לך להתנתק מרחוק מכל הפעלות שוטפות שאתה מודאג מהן.

היסטוריית כניסה

בכל הנוגע לצוותים, אחד היתרונות של Passwork הוא היכולת להגדיר הרשאות גישה אינדיבידואליות עבור קבצים, תיקיות וכספות בודדות. זה מאפשר למשתמש לשתף סיסמאות בצורה מאובטחת עם חברי צוות או אנשי קשר תוך שמירה על היכולת לבטל את הגישה במקרה הצורך. ניתן להגדיר רמות נגישות שונות ומעניקות למנהלי סיסמא שליטה מלאה באילו יכולים לגשת למה ומתי.

לשיתוף סיסמאות ישירות, משתמשים יכולים לבחור לשתף סוד משותף. זה מאפשר לנמען לפענח את הסיסמה באמצעות סיסמה המשותפת בערוץ תקשורת כלשהו של צד שלישי. זהו תהליך מאובטח.

כל מי שמעדיף לארח את הסיסמאות העצמאיות שלו בשרת שלו, יכול לעשות זאת, וזה יסיר את הצורך לסמוך על Passwork כדי לאחסן בצורה מאובטחת את הסיסמאות שלך בשרתים שלה..

לבסוף, בדקנו את מדיניות הפרטיות ותנאי השירות כדי להבטיח שאין דבר חשוד או לא סורר. המדיניות נראית כמחיר חוקי רגיל, אם כי ראוי לציין כי המשרד אוסף את כתובת ה- IP שלך ומכניס עוגיות בדפדפן שלך. בנוסף, החברה מבטלת את עצמה מהצורך לאבטח את הסיסמאות שלך:

הודעת דרכון

כמה טוב שירות לקוחות Passwork?

לכל מי שרוצה לדעת יותר על השימוש בשירות זה יש את ההזדמנות ללמוד מידע באתר שלו. השאלות הנפוצות היא משאב שימושי המסביר את כל מה שתרצה לדעת על המהדורה המתארחת בעצמך של Passwork. עם זאת, מידע על הגרסה מבוססת הדפדפן מעט דק בשטח.

זמין בלוג הכולל מאמרים בנושא הגנת נתונים ופרטיות נתונים. עם זאת, אין מדריכים לשימוש בפועל בשירות ואין דרך דרך כשאתה משיק לראשונה את השירות. המשמעות היא שכל משתמש שאינו בקיא עם מנהלי סיסמאות יישאר מבולבל.

זה חבל, מכיוון שפסקוק לא קשה במיוחד להתרגל אליו, ועם כמה ספרי מדריכים למשתמש נוכל להמליץ ​​על שירות זה למתחילים. כפי שזה נראה, משתמשים שאינם טכניים שמעולם לא השתמשו במנהל סיסמאות לפני כן עשויים לרצות לחפש במקום אחר.

לכל מי שמחליט להשתמש בשירות, יש אפשרות לבקש עזרה באמצעות דואר אלקטרוני. מצאנו שאנשי התמיכה היו בקיאים והתגובות תמיד הגיעו באותו יום. עם זאת, ראוי לציין כי צוות התמיכה בלקוחות נראה קטן וזמין רק בשעות הפעילות של אירופה.

צ'אט חי זמין באתר האינטרנט שלו, המהווה משאב מצוין. עם זאת, תצטרך להיכנס למסנג'ר בפייסבוק כדי להתחיל שיחה. זה עשוי להשאיר חלק מהמשתמשים שמעריכים את תחושת הפרטיות קר למדי.

המחשבות הסופיות שלי

Passwork הוא מנהל סיסמאות מאובטח שאינו יקר וניתן לבדוק אותו בחינם. עם זאת, ראוי לציין כי אין הנחות למספר משתמשים. זה יוצא דופן ומשמעותו שיש אפשרויות זולות בהרבה לעסקים הדורשים פיתרון לניהול סיסמאות.

היכולת לייבא סיסמאות משירות אחר היא נהדרת והיכולת לגשת לסיסמאות מכל מקום דרך הדפדפן שלך - שימוש בסיסמת אב - הופכת את זה לפיתרון מתאים לכל מי שדורש גישה מתמדת לסיסמאות שלו במספר מיקומים ומכשירים מרובים..

תוספי הדפדפן ופונקציונליות המילוי האוטומטי הופכים את מנהל הסיסמאות הזה לקל מאוד לשימוש. וזה הוגן לומר כי אין עקומת למידה מאסיבית בעת השימוש בשירות. עם זאת, למתחילים שמעולם לא השתמשו במנהל סיסמאות שירות זה עשוי להיות מעט מתסכל. זה בעיקר בגלל שאין מדריכים למשתמש. מצד שני, פירטנו בדיוק כיצד להשתמש בשירות בסקירה זו, כך שכל מי שמעוניין לתת שירות לניסיון באמצעות תקופת הניסיון החינמית שלו בת 5 ימים יכול לעשות זאת ללא בעיות.

בכל הנוגע לצוותים שמנהל הסיסמאות הזה כולל הרבה תכונות שימושיות, והצפנה מקצה לקצה פירושה שהסיסמאות שלך תמיד מאוחסנות באופן מוצפן. משמעות הדבר היא שרק אתה אחראי למפתח הראשי לכספת הסיסמה שלך, וכל עוד אתה בוחר סיסמת אב ייחודית, לעולם לא תצטרך לדאוג לפריצת הסיסמאות שלך..

בסך הכל מצאנו שירות זה קל לשימוש ומאמינים שהוא מתאים למתחילים שלא אכפת להם ללמוד על הרגליים.

התאכזבנו לגלות שלקוח האינטרנט של Passwork הוא מקור סגור ואינו ניתן לביקורת. המשמעות היא שעליך לשים קצת אמון בשירות, ועליך להאמין שהוא עושה את מה שהוא אומר עם הסיסמאות שלך. עם זאת, נראה הוגן לומר שלרוב האנשים זהו פיתרון מתאים לניהול סיסמאות שמשיג את התוצאות הרצויות.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me