ProxySH

 • תמחור

  מ 3.33 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • iOS

  • אנדרואיד

  • לינוקס

ProPrivacy.com ציון
8.8 מתוך 10

סיכום

Proxy.sh הוא שירות VPN מוסמך בו תוכלו להשתמש כדי לגשת לאתרים במספר גדול של מדינות. לחלופין, תוכלו לבחור בגרסה מוזלת עם גישה לשרת מוגבלת. שירות VPN זה מנוהל על ידי חברה ללא מטרות רווח שממוקמת באיי סיישל. הצוות של חברת VPN פרוס בכל רחבי העולם, המעניק לשירות נוכחות מסביב לשעון.

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינות
  57
 • חיבורים סימולטניים
  3
 • סמכות שיפוט
  סיישל
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  0 Mbps

מאפיינים

מפחיד
סך כל השרתים 300
מדינות 57
חיבורים סימולטניים 3
נתב נתב
נתבים נתמכים DD-WRT, עגבניה, SH VPN, AsusWRT
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית שילוב


התכונות של חבילת החברה הן:

 • החזרים אפשריים
 • הקצאה של שלושה חיבורים בו זמנית
 • פרוטוקולי OpenVPN, L2TP ו- PPTP
 • אפליקציה מותאמת אישית עבור OpenVPN
 • אין יומנים
 • אפשרויות תשלום אנונימיות
 • אין מגבלות תפוקת נתונים
 • P2P מותר
 • אתר ואפליקציה רב לשוניים
 • עובד על Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android ו- Linux
 • יכול להתקין על נתבים ותיבות set-top
 • יכול להתחבר לטור

תנאי השירות באתר Proxy.sh אוסרים ספציפית על הורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות מבעל זכויות היוצרים. איסור זה פוסל למעשה את האפשרות להשתמש ב- VPN להגנת זהות בעת שיתוף קבצים בפרוטוקול BitTorrent. עם זאת, בסיס הידע כולל מאמרים שיש בהם טיפים לשימוש ב- VPN עם uTorrent, Vuze ו- BitTorrent. אין הצהרה מפורשת בעמודים הראשיים של האתר הקובעת האם מותר שיתוף קבצים או לא.

המנויים לחבילות Solid ו- Pro מקבלים גישה לכל רשת השרתים של השירות ב 57 מדינות. החבילה הבסיסית מעניקה לך שרתים בארה"ב ובהולנד. החבילה הבסיסית מביאה לך שרתים בארה"ב, בריטניה, הולנד, צרפת וגרמניה..

בקר ב- Proxy.sh »

מהירויות וביצועים

לדף בדיקת מהירות VPN שנעשה נכון יש הסבר מלא על מערכת בדיקות המהירות המדעית החדשה שלנו.

זמני בדיקת DNS יכולים לגרור את מהירויות הטעינה של דף אינטרנט. הסיבה לכך היא שכל כתובת אינטרנט שתקליד בדפדפן שלך צריכה להיות מתורגמת לכתובת אינטרנט על ידי שרת DNS לפני שהמחשב שלך יכול ללכת להביא את הדף..

מהירויות ProxySH

Proxy.sh ביצע ביצועים טובים מאוד בהשוואה לשלושה מהגורמים הגדולים בענף: ExpressVPN, Buffered ו- IPVanish. בערכת הנתונים המוצגת לעיל, Proxy.sh מתחרה ב- ExpressVPN כדי להיות המהיר ביותר, ולעתים קרובות הוא מנצח.

עם זאת, מבט בתרשים משך הזמן שלוקח לכל שירות VPN כדי ליצור חיבור מראה כי ל- Proxy.sh היו כמה בעיות במחלקה זו.

מהירויות העלאה של ProxySH

הנתונים העדכניים ביותר המוצגים בתרשים מצביעים על כך שהחברה אולי גיהצה את בעיות הקמת החיבורים שלה, מכיוון שבתאריך האחרון של המחקר היא הגיעה מעט יותר איטית מ- IPVanish ומהירה יותר מ- ExpressVPN ו- Buffered.

התחברתי ל- Proxy.sh הממלכה המאוחדת. גיליתי את המיקום האמיתי של השרת באמצעות IPLocation.net. אתר זה מציג תוצאות מחמישה מאגרי מידע שונים. כל הדוחות הללו איתרו את השרת בלונדון.

בדיקות דליפה

מגבלות נתונים
זוהה דליפת WebRTC?
גבולות רוחב הפס
זוהה דליפת IPv4?
ProPrivacy.com SpeedTest (מקסימום / פרץ) N / A
ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) N / A

אתרי הבדיקה ipleak.net ו- doileak.com דיווחו על כתובת ה- IP המזוהה של החיבור שלי ועל שרתי ה- DNS אליהם הגיעה המערכת. IPLeak ראתה את מיקומי בלונדון, אך ציינה שיחות ל -60 כתובות שרת DNS, כולם בבלגיה. DoILeak איתר אותי גם בלונדון אך ציין ששרתי ה- DNS אליהם נגיש המחשב שלי נמצאים כולם בהולנד. זהו מצב שכיח כאשר שרתי DNS מדווחים על IPLeak בבלגיה, כאשר DoILeak מגלה שרתי DNS בהולנד. עם זאת, אף אחת מהבדיקות הללו לא דיווחה על מיקומי האמיתי שהיה ברפובליקה הדומיניקנית.

ספק שירותי האינטרנט שלי אינו משתמש בכתובות IPv6 ולכן לא הצלחתי לבדוק אם קיימות דליפות IPv6.

תמחור ותוכניות

1 חודש

3.33 דולר
לחודש

החבילה העיקרית המוצעת על ידי Proxy.sh מעניקה לך גישה לרשת בעלת מהירויות של עד 1 ג'יגה-ביט לשנייה. אתה יכול גם לשלם עבור חבילת ה- Pro היקרה יותר, הכוללת כמה צמתים הפועלים במהירות של 50 ג'יגה-סיביות לשנייה. אם אינך זקוק לגישה לכל 57 מדינות מיקום השרת המוצעות על ידי חבילת Solid, אתה יכול לקבל גרסה זולה יותר של השירות שכוללת רק כמה מיקומים. חבילת הבסיס מעניקה לך גישה לשרתים בארצות הברית, בריטניה, הולנד, צרפת וגרמניה. אפשרות זולה עוד יותר היא חבילת ה- Quick, שיש לה גישה רק לשרתים בשתי מדינות - ארצות הברית והולנד.

תמחור של פרוקסי

לכל חבילה אפשרויות תקופת מנוי מסוימות. ניתן להוציא את חבילת ה- Pro במנוי חודשי לתכנית שנתית. עם החבילות הסולידיות והבסיסיות תוכלו לקבל בחירה בהרשמה על בסיס חודשי, שנתי או דו שנתי. החבילה המהירה זמינה רק למשך 72 שעות (שלושה ימים).

אם אתה מוציא את חבילת הסוליד אתה יכול לשלם תוספת עבור חיבורים מהירים יותר במסלולי טיולים מסוימים, וגם לקבל אפשרות להעביר את החיבור דרך שני שרתים, זה נקרא "הופ כפול" - זה מעליב עוד יותר את המיקום האמיתי של המשתמש. אפשרויות אלה כלולות בחבילת ה- Pro.

Proxy.sh מקבל המון סוגי תשלומים שחלקם מעניקים לך אנונימיות. אתה יכול גם לבחור לקנות "אסימונים" שהם זיכויים שניתן למחונן, לסחור בהם או להשתמש בהם. במקרה של אסימונים, אינך מוסר פרטים אישיים כלל כאשר אתה יוצר חשבון VPN. Proxy.sh לא שומר על מידע כלשהו על קונים אסימון, ולכן אין מידע על הלקוחות האלה. עם זאת, אנונימיות זו מאבדת מכם את הזכות לתמיכת לקוחות. VPN זה מקבל המון מטבעות cryptocur שונות, כולל ביטקוין, Litecoin, Ether ו- Dogecoin.

פרטיות ואבטחה

ערפול (התגנבות)
מתג כיבוי
הגנת דליפות WebRTC
הגנת דליפות IPv4
DNS בהארחה עצמית / פרוקסי כן

Proxy.sh השקיע הרבה עבודה בהפיכת הנהלים שלה לתאימים לפרטיות. החברה הזמינה מומחיות של קרן האלקטרוניקה ומרכז ברקמן של הרווארד כדי לשפר את מדיניות הפרטיות שלה.

מדיניות הפרטיות של החברה עוסקת יותר בנתונים שנאספו על המבקרים באתר מאשר במידע שנשמר על חיבוריהם של משתמשים. החברה קובעת שהיא תולה את רשומות השימוש שלה במזהה שנוצר על ידי חשבון הדואר האלקטרוני של המשתמש וסוג התשלום. זה אומר שמי שיוצר "צורב" לא ניתן לעקוב אחר חשבונות דואר אלקטרוני או אלה שמשלמים באמצעות אסימונים. החברה לא אוגרת את יומניה בהתייחס לכתובת ה- IP של הלקוח. אלה חדשות טובות מאוד. אם אתה משחק חכם, משלם בסוג תשלום אנונימי ומשתמש בחשבון דוא"ל שאינו ניתן לעקוב, אתה יכול, בתיאוריה, לעולם לא להתחקות.

חבל שהחברה לא מתירה שיתוף קבצים. עם זאת, בהתחשב בכך שהחברה קובעת שהיא לא עוקבת אחר פעילויות המשתמשים, קשה להבין כיצד היא תדע מתי הלקוחות מורידים קבצים עם מערכת BitTorrent. נראה כי הם אינם עושים זאת וכי התניה היא רק שם כדי לכסות את גבם באופן חוקי.

מתג ההרג מגן על זהותך מכיוון שהוא חוסם את האינטרנט במכשיר שלך אם ה- VPN אינו פועל. זה נשמע כמו אי נוחות, אך למעשה, הדבר ישפיע רק אי פעם על גישה לאינטרנט למספר דקות בכל פעם. תכונה זו נחוצה במיוחד אם חיבור האינטרנט שלך נופל ואז חוזר במהירות. פריצת שירות זו יכולה להספיק בדיוק כדי לנתק את ה- VPN. עם זאת, כל היישומים שהתקשרו באינטרנט ימשיכו בעבודתם. אם ה- VPN אינו במקום, שידורים אלו יישלחו עם כתובת האינטרנט האמיתית שלך ולא עם הכתובת המזויפת שהוקצה לך על ידי ה- VPN. אז, מתג ההשמדה מחזיק את כל ההודעות הללו עד שניתן יהיה לשלוח אותן במנהרה שהוקמה מחדש לשרת VPN. לכן, למרות שאתה יכול לגזור את אפליקציית Safejumper ולהשתמש בממשק OpenVPN, לא כדאי לעשות זאת.

פרוטוקולי הצפנה

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
פרוטוקולים אחרים ECC, נחש

לשירות Proxy.sh יש הרבה אפשרויות אבטחה, כולל פרוטוקולי PPTP ו- L2TP VPN, אותם ניתן להגדיר במחשב או בהתקן נייד באופן ידני. אפשרות ההצפנה הטובה ביותר שהחברה מציעה היא OpenVPN. זהו הצפנת ה- VPN הטובה ביותר בשוק והפרוטוקול המומלץ שלנו ב- ProPrivacy.com.

ל- Proxy.sh אפליקציה משלה, הנקראת Safejumper. עם זאת, הדבר מחייב התקנה של ממשק OpenVPN הסטנדרטי, המיוצר על ידי הארגון המנהל את תקן OpenVPN. אתה יכול פשוט לגשת ל- VPN דרך ממשק זה ולא לטרוח עם אפליקציית Safejumper. עם זאת, עקיפת Safejumper מונעת ממך גישה לאמצעי אבטחה נוסף חשוב ש Proxy.sh בנה באפליקציה המותאמת אישית שלהם - מתג להרוג.

ההצפנה המשמשת ביישום Proxy.sh OpenVPN חזקה מאוד. תקן OpenVPN מציע הרבה אפשרויות להצפנה ו- Proxy.sh בחרו את הטוב ביותר. AES הוזמנה על ידי ממשלת ארה"ב, שהייתה צריכה למצוא שיטה להגנה על תקשורת רגישה. יש אנשים שחושדים ב- AES מכיוון שהם מניחים שדברי שירות חשאי היו מצווים על דלת מובנית במתודולוגיה. אם אתה מחזיק בספקות אלה, עליך להשתמש בשירות L2TP במקום זאת. פרוטוקול VPN זה זמין להגדרה ידנית בלבד. המערכת הנוספת המוצעת על ידי Proxy.sh היא PPTP. זוהי מתודולוגיית VPN ישנה שכבר לא נחשבת לבטוחה.

קלות שימוש

חלונות
MacOS
iOS
אנדרואיד
לינוקס

דף הבית של אתר Proxy.sh בולט אך קצר. לא תקבל הרבה מידע מהדף הזה מכיוון שהוא חזית השירות. אתר Proxy.sh אינו שומר על פריסה עקבית. לדף הבית יש תפריט קצר, שאינו קבוע בחלון, כך שתאבד אותו כשאתה גולל במורד הדף. ישנם קישורים לדפים רבים יותר שאפשר לגשת אליהם על ידי לחיצה על הפריט 'עוד' בתפריט הראשי.

בעוד שהתפריט הראשי אולי מעט קצר מדי, התפריט הנוסף הזה כנראה מעט מדי מדי. הדפים כיצד זה עובד, תמחור ועלינו שומרים על התפריט העליון בכל עת. בדפים אלה יש גם קטע כותרת תחתונה גדול מאוד. בכל הכותרות התחתונות אתה מקבל את האפשרות לשנות את שפת האתר. שינוי השפה ממנף את התרגום של גוגל - כך שהוא כנראה לא נהדר.

לאפשר גישה לתפריט אזור לקוח רק מי שנרשם לשירות. עם זאת, ניתן לגשת למתקנים של אזור הלקוח מהתפריט More או מכותרת התחתונה של העמודים האחוריים - הכל למעט התפריט "החשבון שלי" עמוד. אחד המתקנים של אזור הלקוחות שכל אחד יכול לגשת אליו הוא הבלוג של החברה. תכונת חדשות זו מתעדכנת באופן ספורדי עם הסברים על הפסקות שירות והרחבות.

תמיכה

תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אחריות להחזר כספי

אחד מדפי אזור הלקוח אליו ניתן לגשת לכל אחד דרך הכותרת התחתונה או התפריט More הוא בסיס הידע של האתר..

בסיס הידע משלב קטע שאלות נפוצות, הכולל תשובות קצרות למספר בעיות נפוצות. ישנם גם מאמרים ארוכים יותר עם הוראות מפורטות כיצד להגדיר את ה- VPN ולקבל את היישומים שלך להשתמש בו כראוי.

טופס יצירת הקשר הוא פשוט, וזה הערוץ היחיד שעליך לקבל תמיכה. צוות התמיכה אינו מהיר מאוד להגיב וייתכן שתצטרך לחכות יום לפני שתקבל תשובה.

התהליך

הרשמה

כשתהיה מוכן להירשם לשירות, עבור לדף התמחור ולחץ על "בחר חבילה" כפתור מתחת לתוכנית שפונה אליך. זה יכניס אותך לתהליך הקופה. במסך הראשון של הקופה עליך לבחור מחזור חיוב.

יוצג לך סיכום שבחרת. אם סיכום ההזמנה נראה בסדר, לחץ על כפתור Checkout לרכישת החבילה. תחילה עליך להקים חשבון, או לגשת לחשבון הקיים שלך. בשלב הבא עליך לבחור את סוג התשלום שלך. כשאתה לוחץ על תהליך ההזמנה השלם, עליך להזין את פרטי התשלום שלך. אישור הזמנתך יגיע בדוא"ל. ברגע שחשבונך פעיל, תוכל לעבור לדף ההורדה כדי לקבל גישה למתקין האפליקציה.

לקוח ה- VPN של חלונות ה- Proxy.sh

אתה מקבל אפשרויות להוריד ממשק OpenVPN, או את אפליקציית Proxy.sh, המכונה Safejumper. בחר ב- Safejumper כפי שנדון לעיל. המתקין יצור קיצור דרך לאפליקציה בשולחן העבודה.

יהיה עליך להיכנס למערכת בפעם הראשונה שתפתח את האפליקציה. אישורי הכניסה ל- VPN זהים לאלה של אזור הלקוח באתר Proxy.sh. כתובת הדוא"ל שלך היא שם המשתמש שלך והסיסמה היא זו שהזמנת בעת הגדרת חשבונך.

ודא כי "זכור אותי" מסומן בתיבה כך שלא תצטרך להזין פרטים אלה שוב. האפליקציה קטנה ויש בה מספר שדות מידע בלבד. על מנת לשנות ערך באחד משדות אלה, עליך ללחוץ עליו. אם תלחץ על שדה מיקום השרת, תועבר למסך אחורי, בו ניתן להתאים את מרבית ההגדרות במסך הראשי. שדה המסך הראשי היחיד שלא ניתן לשנות כאן הוא מערכת ההצפנה. אם תלחץ על זה, תועבר למסך ההגדרות.

במסך ההתאמות הראשי, תראה מפה של העולם עם מיקום השרת הנוכחי מסומן עליה. רשימת הבחירות הראשונה במסך זה נותנת לך את האפשרות לבחור לאיזה יציאה בשרת אליו יעבור החיבורים שלך, ולאיזה פרוטוקול תעבורה יש להשתמש - TCP או UDP.

עדיף לבחור יציאת UDP להגדרה זו. התכונה האחרת שעליך להגדיר במסך זה היא מיקום השרת. כשתבחר מיקום חדש ברשימת השרתים, הסמן במפה ישתנה כדי להראות היכן בעולם אותו מקום. כדי לחזור למסך הראשי של האפליקציה, לחץ על לוגו העיגול הצבעוני. לחץ על כפתור ההגדרות כדי לבדוק אפשרויות נוספות. בין האפשרויות במסך זה ניתן למנות את מתג ה- kill, אשר ימנע מאפליקציות במחשב שלך להתחבר לאינטרנט מבלי שה- VPN יהיה במקום. אפשרות נוספת נוספת במסך זה היא היכולת לבחור בתקן הצפנת הפעלה.

באופן מוזר, אינך יכול לבחור את סוג ההצפנה שישמש לנתונים בחיבור ה- VPN שלך, רק עבור ערוץ הבקרה השומר על החיבור. למרות שיש כמה אפשרויות מעניינות ברשימה זו, כמו טור, מוטב שתשאיר את ההגדרה הזו בתור "RSA 4096 סיביות."

לחץ על הלוגו של Safejumper כדי לחזור למסך הראשי. אתה רק צריך ללחוץ על כפתור Connect כדי להפעיל את ה- VPN. צפו בהודעות הסטטוס שבראש האפליקציה כדי לראות מתי ה- VPN מחובר. כפתור Connect מתחלף על ידי כפתור ביטול, וזה מה שאתה צריך ללחוץ כדי לנתק את חיבור ה- VPN.

כפתור הקפיצה באפליקציה הוא כלי עזר ייחודי של Safejumper והוא תכונת החתימה של האפליקציה. זה יחבר אותך לשרת שנבחר באופן אקראי. עם זאת, אין זה סביר שתשתמש באמת בפונקציה זו. רוב האנשים זקוקים ל- VPN כדי להופיע במקום ספציפי, ועם אפשרות הקפיצה אתה מאבד שליטה על היכן VPN יתחבר.

אם תלחץ על "איקס" בפינה השמאלית העליונה של היישום, התוכנית לא נכבית. במקום זאת, הוא עובר למצב ממוזער. חפש במגש המערכת את הסמל Safejumper. יתכן שתצטרך ללחוץ על חץ למעלה כדי למצוא אותו. אם תלחץ לחיצה כפולה על הסמל, אתה פותח מחדש את האפליקציה. אם פשוט תלחץ על הסמל פעם אחת, תקבל את התפריט המוזער.

התפריט הראשון שתראה נותן גישה ל- VPN דרך הגדרות ברירת המחדל שלו. תוכלו לגשת מכאן למסך ההגדרות של האפליקציה. אם תרחף מעל "להתחבר ל," תקבל רשימה ארוכה של מיקומי שרת. האפליקציה מציגה רק כל מיקום כ- "רכזת." עם זאת, בתפריט מצב ממוזער, אתה יכול לבצע תרגיל צעד אחד קדימה כדי לבחור שרת בודד. לחיצה על אחד משרתים אלה מתחילה את תהליך החיבור. סמל בדיקה מופיע לצד השרת הפעיל לאחר יצירת חיבור.

שירותי סטרימינג

בדקתי את היכולות של שירות Proxy.sh כדי לבדוק אם התחברות לשרת הממלכה המאוחדת שלו תביא אותי לשירותי הזרמת וידאו בריטית. ה- VPN לא הצליח לעבור את מערכות איתור הפרוקסי של נטפליקס ושל ה- BBC. עם זאת, הצלחתי לצפות בסרטונים שנשלחו מאתרי הערוץ 4 ו- ITV.

בדקתי את ביצועי Proxy.sh עם שירותי הזרמת וידאו בארה"ב על ידי חיבור לרכזת אילינוי. נטפליקס ארה"ב הבחינה ב- VPN וכך גם באתר האינטרנט של ABC, כך שלא יכולתי לצפות בסרטונים משני אתרים אלה. היה לי מזל טוב יותר באתרי האינטרנט של NBC ו- CBS. שני האתרים האלה חשבו שאני בארצות הברית ולא זיהיתי את ה- VPN.

עיין במדריכים שלנו למטה כדי לבטל את חסימת שירותי הזרמת הנ"ל

 • ה- VPN הטוב ביותר ל- BBC iPlayer 2018
 • VPN שעובד עם נטפליקס
 • ה- VPN הטוב ביותר להולו

פלטפורמות אחרות

ניתן להגדיר את שירותי ה- PPTP וה- L2TP כמעט בכל מערכת הפעלה. עם זאת, PPTP אינו זמין ב- macOS או iOS מעבר לגירסה 10, מכיוון שתמיכה הפעלה אינה זמינה במערכות אלה.

--מערכת ההפעלה של פרוקסי--

אפליקציית Safejumper זמינה עבור Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android ו- Linux. הגרפיקה למעלה מראה שתוכלו להשתמש גם בממשק המשתמש של OpenVPN במערכת Windows ו- Linux. יש גם אפליקציה למכונות Mac, שנקראת Tunnelblick, שהיא ממשק OpenVPN גנרי. החברה לא מציינת זאת, אך תוכלו גם לגשת ל- OpenVPN במכשירי iOS באמצעות אפליקציה בשם OpenVPN Connect. משתמשי אנדרואיד יכולים להוריד את OpenVPN לאנדרואיד מאת ארן שוואבה מגוגל פליי.

ניתן להתקין OpenVPN, PPTP ו- L2TP גם על נתבים מהבהבים.

מחשבות אחרונות

ל- Proxy.sh תכונות פרטיות מעולות והחברה שמנהלת את השירות נראית מחויבת יותר לחופש באינטרנט מאשר הרווח שלה, מכיוון שהיא ארגון ללא מטרות רווח.

שירות ה- Proxy.sh מחושב היטב. יש לו את כל התכונות הדרושות לך מ- VPN. מחיר החבילה העיקרית, תוכנית הסוליד, הוא במחיר סביר, בהתחשב בתכונות השירות.

בקר ב- Proxy.sh »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me