יוג'ימבו


יוג'ימבו 4 מחייב את עצמו כמנהל מידע אישי, ולא כמנהל סיסמאות דל. זה אכן מתפקד כמנהל סיסמאות, אך הוא נועד לאחסן ולנהל גם כל מיני מידע אחר.

ProPrivacy.com ציון
5 מתוך 10

סיכום

יוג'ימבו הוא מוצר שמכוון בצורה מרובעת למעריצי אפל. הוא מתוכנן מההתחלה להיות אפליקציית macOS, אם כי קיימת גם אפליקציית iPad (אך לא אייפון) נלווית. משתמשים בפלטפורמות אחרות לא צריכים להגיש בקשה. בסקירת Yojimbo זו אנו בוחנים לעומק את ההיבטים השונים של מנהל סיסמאות זה.

תמחור

תהליך הרישיון ליוג'ימבו 4 מוצג להלן.

תמחור של יו-ג'ימבו

עלות השדרוג מיועדת לבעלי הגרסה הקודמת של Yojimbo לשדרוג ליוג'ימבו 4. המחיר זהה לרישיונות פרטיים, משפחתיים או חינוכיים (שאינם זמינים עוד).

ניתן להשיג הדגמה בחינם למשך 30 יום אשר אינה דורשת פרטים אישיים כלל. זה כולל תכונות מלאות ופונקציונליות מלאה, פרט לכך שסנכרון נתונים בין מספר מחשבי מקינטוש אינו נתמך.

אפליקציית iPad עולה 2.99 דולר בחנות האפליקציות. סנכרון בין מחשבי מקינטוש דורש דמי מנוי של $ 2.99 לחודש, כאשר החודש הראשון הוא ללא תשלום.

התשלום הוא באמצעות כרטיס, PayPal, או Amazon Pay.

מאפיינים

  • גרור ושחרר כמעט כל דבר כדי לשמור על ארגון
  • תכונות תיוג עוצמתיות לחיפוש וארגון קל
  • הצפנה מצד הלקוח
  • סנכרון בין מחשבי מקינטוש (דורש מנוי)
  • אפליקציית iPad (רכישה נוספת)
  • תמיכה בתפוח

תמיכה בתפוח

ניתן להתגבר על הרבה מגבלותיו של יוג'ימבו, כמתואר בסקירה זו, באמצעות התמיכה שלה בתכניות אפליקציות, מהן יש דוגמאות רבות שנוצרו על ידי משתמשים באינטרנט. סקריפטים קיימים, למשל, כדי לשלוח את כל הדוא"ל מדואר ליוג'ימבו, ולסינכרון יוג'ימבו באמצעות Dropbox.

פרטיות ואבטחה

סמכות שיפוט

Yojimbo פותח על ידי Bare Bones, חברה אמריקאית. לאחר גילויי הריגול ההמוני של אד סנודן, ארה"ב אינה יכולה להיחשב כתחום שיפוט טוב לחברה טכנולוגית שתתבסס בכל הקשור לפרטיות

זה לא צריך להיות משנה, מכיוון שיוג'ימבו היא תוכנה עצמאית ולא שירות. ל- Bare Bones לא תהיה גישה לנתונים שלך. הערת הזהירות היחידה היא שיוג'ימבו היא תוכנת קוד סגור, כך שאין דרך לדעת בוודאות מה היא עושה.

מידע נוסף בנושא הוא Wasabi תעשיות כבדות ברחבי העולם. יוג'ימבו משתמש בשירות Wasc Sync של צד ג 'על מנת לסנכרן נתונים בין מחשבי מקינטוש, וכפי שנדון בהמשך, ניתן מבחינה טכנית Wasabi ליירט את הנתונים הלא מוצפנים של משתמשי יוג'ימבו..

למרבה הצער, לא הצלחנו לגלות שום מידע בנוגע לתעשייה הכבדה של Wasabi העולמית.

אבטחה טכנית

כברירת מחדל, נתונים המאוחסנים ב- Yojimbo לעולם לא עוזבים את ה- Mac שלך. קבצים אינם מוצפנים כברירת מחדל, אלא למעט סימניה או מספר סידורי בלחיצה אחת באמצעות הצפנת AES-256. שזה מאוד מאובטח. הסיסמה מוצפנת כברירת מחדל.

נתונים המסונכרנים למחשבי מקינטוש אחרים המשתמשים ב Wasabi Sync מאובטחים באמצעות HTTPS. זה אמור להגן עליו מפני התערבות חיצונית, אך אינו מגן עליו מפני התעשייה הכבדה העולמית של Wasabi. נתונים שהוצפנו באפליקציה באמצעות AES-256, עם זאת, יישארו מוצפנים בצורה מאובטחת לאורך כל תהליך הסנכרון..

נתונים מסונכרנים לאייפדים באופן מקומי באמצעות WiFi בלבד, כך שאין שירותי צד ג 'לדאוג להם. רק התקפה מקומית מאוד יכולה למקד להעברה כזו, המוגנת על ידי פרוטוקול האבטחה של הנתב שלך (ככל הנראה WPA2). וכמובן, נתונים מוצפנים נשארים מוצפנים במהלך סנכרון.

שירות לקוחות

התמיכה היא עצמות חשופות למדי (משחק מילים מיועד!). שאלות נפוצות בסיסיות והערות שחרור זמינות באתר, או שתוכל ליצור קשר עם Bare Bones לגבי רוב הנושאים באמצעות דואר אלקטרוני או טופס יצירת קשר. ניתן להשיג מספר טלפון בארה"ב לרכישה ותמיכה בחשבון.

אבל Yojimbo הוא קל מאוד לשימוש וכולל קבצי עזרה טובים, כך שלא סביר שתזדקק לתמיכה נוספת.

קלות שימוש

Yojimbo הוא יישום macOS עם אפליקציית iPad נלווית (הדורשת מאפליקציית macOS לעבוד). אפליקציית iPhone עשויה להופיע בשלב מסוים או לא.

האתר מבהיר מאוד כי מעולם לא תתמוך בפלטפורמה אחרת. עם זאת, ניתן לייצא נתונים בפורמט של דף אינטרנט (HTML), אותם ניתן לקרוא בכל דפדפן באמצעות התכונה של סרגל הצד של יוג'ימבו..

אפליקציית ה- macOS של Yojimbo

כשאתה מפעיל לראשונה את Yojimbo, סרטון היכרות עושה עבודה טובה בכדי להראות לך מה האפליקציה עושה ואיך להשתמש בה. קובץ טקסט בספריה מסכם גם מועיל את מה שאתה יכול לעשות עם Yojimbo.

תיבת הדואר הנכנס של יוג'ימבו

Yojimbo מקבל תבניות קבצים נפוצות רבות, כולל מסמכי PDF ורוב תבניות התמונה. אך לא קבצי ePub או רוב תבניות הקבצים של Microsoft Office, אם כי ניתן לייבא קבצי Word כמסמכי טקסט עשיר (.rtf) פשוטים יותר. אם סוג קובץ אינו נתמך, אינך יכול להוסיף אותו ליוג'ימבו.

באפשרותך גם לשמור סימניות, עותקים קבועים של דפי אינטרנט שלמים ומספרים סידוריים (כגון מספרי רישיון תוכנה). במקרים רבים ניתן להוסיף פריטים ליוג'ימבו פשוט על ידי גרירתם אל העגינה המיוחדת של יוג'ימבו אשר מחליקה החוצה מקצה המסך..

יישום שולחן העבודה של יוג'ימבו

פריטים שמורים ניתנים לסימון, תיוג וקידוד צבע לצורך זיהוי וחיפוש קלים באמצעות התכונה המובנית של סייר התגים. אתה יכול ליצור "אוספי תגים" לגישה מהסרגל הצד בחלון הראשי, או שאתה יכול לאפשר ליוג'ימבו ליצור "אוספים חכמים" על סמך התגים שאתה מקצה לפריטים..

אפשרות לאוספים חכמים ליוג'ימבו

לחיצה על קובץ מציגה אותו בלוח התצוגה המקדימה תוך לחיצה כפולה עליו פותחת חלון תצוגה מקדימה.

ספריה

אתה יכול להצפין כמעט כל פריט פשוט על ידי לחיצה על כפתור ההצפנה. כדי לפענח אותה אתה צריך להזין את סיסמת Yojimbo שלך.

הקלד את סיסמת ה- yojimbo שלך

אתה יכול ליצור סיסמאות חדשות ולהוסיף לה תגיות. סיסמאות מוצפנות אוטומטית, אך אין פונקציית סיסמאות יבוא ואין פונקציונליות למילוי אוטומטי של הדפדפן.

ניתן לייצא תוכן מיוג'ימבו כדפי HTML, אותם ניתן לצפות בכל מכשיר באמצעות דפדפן. עליכם לסנכרן את תוכן ה- HTML למכשירים שלכם בעצמכם (לדוגמה באמצעות כבל USB או שירות סנכרון ענן). זה המקום בו זורחים כתבי-יד Apples שנוצרו על ידי משתמשים.

ספריית סיסמאות

ה- Yojimbo ל- iPad

אפליקציית ה- iPad המלווה מתאימה עם Yojimbo עבור macOS דרך WiFi, ומסנכרנת את כל הפריטים לאייפד שלכם שם תוכלו לחפש ולהציג אותם. עם זאת, אינך יכול לערוך או ליצור פריטים באפליקציית iPad.

יוג'ימבו לאייפד עולה 2.99 $ מחיר יקר מ- App Store, מה שמתרגם באופן מעצבן ל- 2.99 פאונד עבורנו הבריטים.

על מנת לסנכרן תוכן, יו-ג'ימבו אבל יפעל על ה- Mac שלך, וגם ה- Mac וגם ה- iPad צריכים להיות באותה רשת WiFi. התהליך הוא אחרת מאוד מהיר וקל.

לאחר סנכרון אתה יכול להציג את מרבית הנתונים שלך, אם כי מלבד שיתוף תמונות לספריית תמונות iPad שלך, אין הרבה מה לעשות איתם..

רשימת ספריית יוג'ימבו

קבצים מוצפנים רגילים ניתנים לפענוח באמצעות הסיסמה שלך, אך הופתענו לגלות שלמרות התיאור של App Store, שיוג'ימבו ל- iPad שומר על "כל הסיסמאות והקבלות שלך בבטחה בהישג יד", אין דרך לפענח את הסיסמאות השמורות שלך. וזה לא אידיאלי.

מחשבות אחרונות

Yojimbo היא אפליקציית MacOS מקורית שימושית לאיסוף וארגון חייכם הדיגיטליים. במחשב ה- Mac שלך. אתה יכול לסנכרן עם מחשבי מקינטוש אחרים דרך האינטרנט די בקלות (במחיר), אך היעדר התמיכה הבסיסית (הרשמית) הבסיסית (הרשמית) ביותר תהיה מכשול משמעותי עבור משתמשים רבים.

כמנהל סיסמאות (שבגינות, הוא לא מחייב את עצמו כ), יג'ימבו נופל היטב מאחורי כל פתרונות ייעודיים למנהל סיסמאות שאנו מכירים. זה יאחסן את הסיסמאות שלנו בצורה מאובטחת במחשב ה- Mac שלך, אבל זה הכל. אין פונקציונליות למילוי אוטומטי וכמובן, אין סנכרון בין פלטפורמות בין מכשירים. חמור מכך, אינך יכול לגשת לסיסמאות שלך באמצעות אפליקציית iPad!

זה מביא אותנו לעובדה שאפליקציית iPad אינה טובה במיוחד. זה מאפשר לך לגשת לתוכן של Yojimbo מה- Mac שלך (למעט סיסמאות), אך לא הרבה יותר. העובדה שהיא מסתנכרנת רק מקומית באמצעות WiFi היא גם כאב. אנחנו לא מתפלאים שזה רק ציון 2.3 / 5 בחנות האפליקציות.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me