Encrypt.me


 • תמחור

  מ 8.33 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • iOS

  • אנדרואיד

  • חלונות

  • MacOS
 • ביטול החסימה:


  • iPlayer

ProPrivacy.com ציון
3 מתוך 10

סיכום

Encrypt.me הוא שירות VPN ארוך-שנים מבוסס ארה"ב, שהפך לאחרונה לחבר בקבוצת J2 Global. עם תמיכה של J2 Global מאחוריה, ייתכן כי Encrypt.me יהפוך לשירות שצריך להיזהר ממנו בעתיד. אך נכון לעכשיו הוא נאבק להבדיל את עצמו מהקהל.

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינות
  44
 • סמכות שיפוט
  ארצות הברית
 • חיבורים סימולטניים
  100

תמחור

Encrypt.me מבדיל בין "עובר" למנויים, אך מלבד קיומו של מעבר לשבוע, ההבדל היחיד הוא שתשלום עבור תעודות אינו מתחדש אוטומטית ואילו עם הרשמות הוא עושה זאת.

מאפיין יוצא דופן בתמחור של Encrypt.me הוא שבנוסף לתוכניות אישיות, הוא מציע תוכניות משפחתיות וצוותיות (עבור קבוצות גדולות מאוד).

Encrypt.me מציין שאתה יכול להשתמש ב"התקנים מרובים בו זמנית אם תרצה "בחשבון נתונים יחיד ללא הגבלה. נראה כי תשלום עבור חשבון משפחתי או צוות (ככל הנראה אם ​​הצוות אינו גדול מדי) זה במידה רבה עניין של יושר מצד הלקוחות.

עם זאת, במחיר של 12.99 דולר לחודש עבור עד חמישה בני משפחה, המחיר המשפחתי הוא די מציאה.

Encrypt.me מציע גם תכנית מיני במחיר של 2.99 דולר לחודש, עם מגבלת נתונים של 5 ג'יגה-בייט. כל התשלומים הם באמצעות כרטיס אשראי / כרטיס חיוב בלבד ומעובדים על ידי Stripe.

משתמשים חדשים יכולים לנצל תקופת ניסיון חינם למשך 14 יום, שאנו שמחים לציין שאינה דורשת שום פרטי כרטיס אשראי. כתובת דוא"ל תקפה נדרשת כדי להירשם, ו- Encrypt.me נוקטת בצעדים לכתובות חד פעמיות.

מאפיינים

 • אפליקציות זמינות ל- iOS, Android, macOS ו- Windows
 • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
 • שרתים ב -44 מדינות (כולל "אפריקה", המתגלה לדרום אפריקה)
 • אבטחה אוטומטית
 • "OverCloak"
 • סינון תוכן
 • ביקורת אבטחה

ההשתתפות נחסמת כברירת מחדל ובמהלך תקופת הניסיון ללא תשלום של 14 יום, אך לקוחות משלמים יכולים לבקש הסרת החסימה. חסר במיוחד בכל הפלטפורמות הוא מתג להרוג.

אבטחה אוטומטית

כאשר מתגלה רשת לא ידועה, ה- VPN יופעל אוטומטית כדי להגן על התנועה שלך.

גלימה

כשאתה מתחבר לרשת לא מהימנה תכונה זו מגבילה את הגישה לאינטרנט באופן אוטומטי עד ליצירת חיבור VPN. תכונה זו זמינה רק בלקוחות שולחן העבודה.

סינון תוכן

פיצ'ר זה אינו זמין בזמן הכתיבה אך צפוי לצאת לבכורה בקרוב. הוא משתמש ברשימות חסימות של DNS כדי לחסום מודעות, תוכן למבוגרים, תוכנות זדוניות, מדיה חברתית וכדומה לתוכן לא רצוי כפי שצוין על ידך.

זה דומה מאוד למה שרוב חוסמי המודעות מבוססי הדפדפן עושים, אבל נחמד שיש פיתרון של כל אחד..

ביקורת אבטחה

Encrypt.me עבר ביקורת אבטחה בשנת 2016, כאשר ביקורת מעקב פורסמה בנובמבר 2020. בשונה מכמה שירותי VPN אחרים, Encrypt.me הפכה את הטקסט הבלתי-ערוך המלא של הביקורת לזמין באתר האינטרנט שלו, וזה דבר שאנחנו מברכים בחום. . הביקורת מכסה את היישומים של Encrypt.me, ובמידה מוגבלת, את אתר האינטרנט שלה. שים לב שמדובר בביקורת אבטחה טכנית, ואינו נושא בנושאים פרוצדורליים כמו כריתת עצים. תוצאות הביקורת היו חיוביות.

לא נמצאו בעיות רציניות והבעיות שהתגלו מתוקנות על ידי מפתחי Encrypt.me תוך כדי הקלדה זו. כל זה נהדר אך לא משנה את העובדה שגילינו דליפות בלקוח החלון.

האם Encrypt.me מבטל את חסימת Netflix?

בבדיקות, Netflix האמריקאית גילתה שאנחנו משתמשים ב- VPN וחסמה אותנו. התחברות לשרת בבריטניה אפשרה לנו לצפות ב- BBC iPlayer.

מהירות וביצועים

אנא עיין בדף בדיקת המהירות שלנו לקבלת התוצאות המשוקללות האחרונות, אך בעת כתיבת Encrypt.me הוא מספר אחת עשרה ברשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו. וזה לא מבולבל מדי, אם כי זה לא תואם לתוצאה מהירה של מקסימום פרץ מקסימאלי של 198.8 Mbits / s.

זמני בדיקת ה- DNS הם אמצע הדרך למדי, אם כי זמן חיבור ממוצע מצומצם רק 2.7 שניות (מקסימום 4.0 שניות) פירושו שלא תישאר להסתובב כשאתה מפעיל את ה- VPN.

דליפות IP

ב- macOS שמחנו לגלות שום דליפות IP בכלל. עם זאת, ב- Windows גילינו דליפות DNS רגילות וגם דליפות IPv6 דרך WebRTC. נכון לעכשיו איננו יכולים לבדוק דליפות IPv6 בפלטפורמות סלולריות, אך לא גילינו שום סוג של דליפת IPv4 באנדרואיד או iOS..

קלות שימוש

האתר

האתר נראה חכם מספיק אך הוא די קצר על מידע קשה. וכשמידע זמין, לעתים קרובות הוא לא מעודכן - כמה מאמרים חוזרים לשנת 2011! אנו בהחלט מקווים שהדברים השתנו במהלך השנים שחלפו!

בלוג מוציא הרבה דיו דיגיטלי שמסביר מדוע אסור להחשיב VPN לעולם כאל משהו שקרוב ל" אנונימי ". אמנם זה נכון במובנים רבים, והצבעה על כך היא דבר ראוי לשבח עבור שירות VPN, אבל זה נשמע לנו כמו הצפנה. אני מעוניין לפטור את עצמו מאחריותו כספק VPN.

לא, אף פעם אין לראות ב- VPN כמאובטח במאה אחוז, והוא אינו מבטיח אנונימיות. אבל כל הכבוד לך, VPN יכול לעשות הרבה כדי להגן על פרטיותך כאשר הוא מקוון. כפי שאנו רואים בשאר סקירה זו, Encrypt.me פשוט לא נקטה רבות מהצעדים הנדרשים בכדי לעשות טוב את פרטיות ה- VPN (אנו מסתכלים עליכם, יומני חיבורים ולא מתגים להרוג).

תמיכה

האתר כולל מספר שאלות נפוצות, אך אלה לא הצליחו לענות על שאלות שהיו לנו. תמיכה בצ'אט חי זמינה ברגע שעוברים את התגובות המשומרות, אך צוות התמיכה הוא בעיקר. מבוסס באוסטרליה. אם אתה פנה לתמיכה מחוץ לשעות המשרד של אוסטליה, תגובת דוא"ל תגיע בהמשך.

כפי שניתן לראות בסעיף האבטחה הטכנית בהמשך סקירה זו, התשובות שקיבלנו היו רחוקות מלהיות מספקות.

הרשמה

הרשמה לחשבון Encrypt.me מאוד קלה. כדי לנצל את תקופת הניסיון החינמית למשך 15 יום, פשוט הזן כתובת דוא"ל וסיסמא תקפים, ואז אתה יוצא. דוא"ל אישור מספק קישור לדף ההורדות באתר.

התוכנה

אפליקציות זמינות עבור macOS, iOS ו- Android. אפליקציית Windows (7+) זמינה גם היא, אך היא נמצאת בבטא בלבד, ולכן Encrypt.me לא מבטיח הבטחות לגבי יציבותה או אבטחתה. שכפי שראינו, זה טוב באותה מידה.

יש גם "אפליקציית Fire OS", למרות שזו רק האפליקציה הרגילה לאנדרואיד (ולא אנדרואיד TV) שזמינה דרך חנות האפליקציות של אמזון..

אין מדריכי התקנה או קובצי תצורת OpenVPN זמינים להתקנה ידנית במכשירים שאינם נתמכים או עם לקוחות VPN של צד שלישי..

לקוח ה- macOS

לקוח ה- macOS הוא רומן די פשוט, אבל הוא עושה את העבודה מצוין.

Encrypt.me לקוח Mac OS

תכונות האבטחה האוטומטית ו- OverCloak זמינות שתיהן ב- macOS. האפליקציה מאפשרת לך גם לעבור בין מצבי UDP ו- TCP, מה שמעיד כמעט בוודאות שהיא משתמשת בפרוטוקול OpenVPN.

האפליקציות לנייד

מלבד תכונת נעילת אפליקציות אבטחה באנדרואיד המאבטחת את האפליקציה באמצעות סיסמה, נראה שיישומי Android ו- iOS זהים. אנדרואיד משתמשת ב- OpenVPN, לעומת זאת, בעוד שאפליקציית iOS משתמשת ב- IKEv2.

לקוח הנייד Encrypt.me

שניהם כוללים אבטחה אוטומטית לרשתות WiFi ופועלים בדרך כלל טוב. אף על פי שאף אחת מהאפליקציות לא כוללת מתג, לגירסאות האחרונות של אנדרואיד יש כעת מתג kill מובנה למערכת ההפעלה עצמה.

לקוח החלון

לקוח Windows דומה מאוד ללקוח macOS וכולל תמיכה ב- Auto-Secure ו- OverCloak. אולם הוא משתמש ב- IKEv2 ולא ב- OpenVPN.

Encrypt.me לקוח Windows

למרות מה שהאתר אומר, אנו מודעים באופן אמין שלקוח Windows כבר אינו בבטא. אז אין מעט תירוץ לדליפות IPv6 ו- WebRTC שגילינו.

פרטיות

סמכות שיפוט

Encrypt.me ממוקמת בדאלאס, טקסס, אך כיום היא בבעלות J2 Global, חברת מטריות אמריקאית המחזיקה רשמית גם בשבעה מותגי VPN אחרים. אלה כוללים IPVanish ו- StrongVPN, ו- SaferVPN. בנוסף לכל אלה, היא מספקת שירותי תוויות לבנות למספר מוצרי VPN אחרים.

בארצות הברית אין חוקים לשמירת נתונים חובה, אך היקף ההיקף וההיקף של המעקב ההמוני על ידי ה- NSA וסוכנויות ממשלתיות אחרות, כפי שנחשף על ידי אדוארד סנודן, פירושו כי זה נבון להניח כי כל שירותי הטכנולוגיה המציעים פרטיות נפגעו ב בדרך כלשהי.

יומנים

Encrypt.me שומר על סט מלא של יומני חיבור (מטא נתונים) למשתמשים בשירות VPN שלה.

 • מספר הבתים שנשלחו והתקבלו
 • משך הזמן המחובר
 • כתובת ה- IP המחוברת מה- IP (הווירטואלי) שאנו מקצים
 • יציאת המקור של החיבור היוצא עם זמני התחלה וסיום

עם זאת, הדבר מתקטין מעט מכיוון שהם נשמרים רק למשך 16 יום לפני שהם מוחקים. זה לא מאוד ארוך אך ככל הנראה מספיק זמן לקבלת צו בית משפט אם יקבל עדיפות מספקת.

השירות מעסיק גם מעקב נרחב באתר, כולל שימוש במעקב אחר גוגל אנליטיקס. בתוך האפליקציות נתוני האנליטיקה נאספים על ידי גורמי צד שלישי Fabric.io ושירותי Firebase של גוגל, אם כי ניתן לבטל את הסכמתם לאפליקציה זו..

לקוחות מיושב באיחוד האירופי או מתגוררים בהם נהנים מיתרונות הפרטיות הרגילים המצויים ב- GDPR.

אבטחה טכנית

יישומי Windows ו- iOS משתמשים בפרוטוקול IKEv2 VPN ואילו יישומי macOS ו- Android משתמשים ב- OpenVPN. הגדרות OpenVPN בהן נעשה שימוש (ככל שנוכל לקבוע אותן) הן:

ערוץ נתונים: צופן AES-256-CBC עם אימות נתונים של SHA256.

ערוץ בקרה: הפרטים המלאים אינם זמינים, אם כי היה אזכור קצר של השימוש ב- AES-GCM. מכיוון שהדבר אינו מצוין בקבצי התצורה של OpenVPN, אנו מסכנים כי AES-256-GCM משמש כצופן והן לאימות נתונים במהלך חילופי TLS..

איננו יודעים כיצד מאובטח חילופי המפתח או האם משתמשים בסודיות קדימה מושלמת.

למידע נוסף בנושא זה, עיין במדריך האולטימטיבי שלנו להצפנת VPN. שאלנו את התמיכה אם Encrypt.me משתמש בשרתי VPN-metal חשמלי של תפוסה אחת או בשרתים וירטואליים (מופעי VPS מבוססי תוכנה בשרתים משותפים). או תמהיל ...

"שאלה מורכבת. הרשת ענקית. בעיקר שרתים משלנו אבל אנחנו לא משכירים VPS מספקי אירוח ובונים את זה ברשת אם זה מה שאתה מבקש. "

מה שלמען האמת לא משאיר אותנו יותר חכמים. כפי שכבר צוין, אף אחת מהאפליקציות אינה כוללת שום מתג להרוג, כך שאם חיבור ה- VPN נכשל אז כתובת ה- IP שלך תיחשף לאינטרנט.

כפי שצוין, ויהיו אשר יהיו תוצאות ביקורת האבטחה האחרונות, מצאנו שלקוח Windows הוא חלונות די דלפים.

מחשבות אחרונות

מלבד היותו מבוסס בארה"ב ושמירת יומני הרבה יותר ממה שאנחנו אוהבים, אין שום דבר לא בסדר עם Encrypt.me למעט לקוח חלונות דולף מאוד..

בסופו של יום Encrypt.me הוא שירות VPN מספיק הגון. אך במרחב השוק התחרותי ביותר של ימינו, המחיר הגבוה יחסית לביקוש וחוסר התכונות הופכים את הצעת הערך שלו למכירה קשה.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me