טרסורית


Tresorit הוא אחד מהפתרונות המובילים בתחום האחסון בענן בענן, עם פרטיות ואבטחה בחזית.

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

השירות מבוסס על שוויץ, השירות מציע רמות כמעט ללא תחרות בכל רחבי הלוח בזכות החוקים והתקנות הפדרליות המחמירות במדינה. לטענת החברה עצמה, האבטחה של טרסורית אינה מנצחת, תוך שהיא משיגה את אמונם של 10,000 ארגונים ברחבי העולם. זה נבדק באופן קבוע על ידי המומחים מהמוסדות הידועים ביותר, כאשר כל אחד מהם אינו מסוגל לשבור את ההצפנה.

אהבתי

 • הצפנת ידע אפס
 • מבוסס בשוויץ
 • הגנת יושרה מצד הלקוח
 • ידידותי למשתמש
 • מדריכי תאימות ל- GDPR לעסקים
 • אימות דו-גורמי
 • תמיכה טובה בין פלטפורמות
 • גרסת קובץ

לא אוהב

 • לא קוד פתוח
 • חלק מהתכונות נעולות מאחורי תג מחיר גדול

תמחור

חינם

0.00 דולר
לחודש

פרימיום

6.67 דולר
לחודש

סולו

16.00 $
לחודש

ל- Tresorit מספר חבילות המותאמות למשתמשים אישיים, מקצועיים ועסקיים. התמחור מכסה את כל קצוות השוק, עם גודל של תכונות כדי להתאים לעלייה. למרבה המזל, כל הרמות כוללות ידע אפס, אימות דו-גורמי, הצפנה מובנית מקצה לקצה ואינטגרציה של Outlook. טרסורית מבטיחה להניח את ידיה בחוזקה ממפתחות ההצפנה.

הרובד האישי של הפרמיה הוא הזול ביותר, ומאפשר גישה לאחסון של 200 ג'יגה-בתים לאחסון עבור עד 5 מכשירים נפרדים, שחזור גרסאות עד 10 גרסאות והיסטוריית פעילות שנמשכת 90 יום. חבילת סולו, המיועדת לפרילנסרים ומשתמשים מקצועיים, מסירה את הכובעים לשחזור גרסאות והיסטוריית פעילויות תוך הגדלת האחסון המוצפן ל -2,000 ג'יגה-בייט על פני 10 מכשירים. שכבה זו מאפשרת למשתמש גם לשלוט על הרשאות, לשתף קבצים עם קישורים מוגנים באמצעות סיסמה ויומני גישה למעקב.

צוותי משתמשים ירצו להפנות את תשומת ליבם להצעות העסקיות והארגוניות השונות, הכוללות את רוב התכונות המפורטות לעיל. בין אם אתם מחפשים את היכולת לשלב את הספרייה הפעילה, להוסיף ניהול זכויות דיגיטליות, למחוק את המערכת מרחוק, להוסיף ממשקי API של admin או לשחק עם תכונות מותאמות אישית, כדאי לבדוק בעצמכם את החבילות מכיוון שיש שונות רבה ביניהן..

Tresorit מציעה חבילה בחינם הנקראת Basic וגם תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום עם ערבות להחזר כספי של 7 ימים על חבילות Premium, Solo ו- Small Business שלה. מי שרוצה לצאת לדרך עבור מדד הארגון יצטרך ליצור קשר ישיר עם החברה. למרבה הצער, Tresorit לא מקבלת מטבעות קריפטו, אמצעי תשלום כוללים כרטיסי אשראי (ויזה, MasterCard ו- Amex) או PayPal.

מאפיינים

 • ידע אפס
 • הצפנה מקצה לקצה
 • חוצה פלטפורמות לחלוטין עם סנכרון תיקיות
 • תואם לתקני ISO העדכניים ביותר
 • גרסת קובץ
 • תמיכה בשיתוף קבצים
 • שילוב מערכת הפעלה (Windows בלבד)

גרסת קובץ

ישנן מספר סיבות שמשתמש עשוי להזדקק לו כדי לשחזר את הקובץ שלו לגירסה קודמת, מכמה משתמשים שמשתמשים בשינויים לא רצויים בתוכנות זדוניות המאיימים על המערכת שלך. Tresorit עוקבת אחר היסטוריית הגרסאות של כל קובץ ומאפשרת למשתמשים לקבל שוב גישה לאיטרציות קודמות. ראוי לציין שהפיצ'ר מבוסס על כל קובץ ולא ניתן לעשות זאת באמצעות תיקיה שלמה שעלולה להיות זמן רב בנסיבות מסוימות.

החברה שומרת קבצים גם לאחר שנמחקו, מה שעשוי להדאיג את חובבי הפרטיות שם, אך זה אומר שאתה יכול לשחזר קבצים שנמחקו אם תשנה את דעתך.

תמיכה בשיתוף קבצים

קל להפליא לשתף קבצים עם אחרים בעת השימוש ב Tresorit. ניתן להזמין חברים ישירות להצטרף לתיקיה או לקבל גישה באמצעות קישור. ההצטרפות לתיקיה באמצעות דואר אלקטרוני מחייבת את הנמען להירשם ל- Tresorit, אך כל מי שיש לו גישה לגרסה מקושרת יכול להציג את התיקיה. מנהלי מערכת יכולים להטיל מספר מגבלות על קישורים אלה בשם האבטחה, כגון הגדרת חובה להגנת סיסמאות, דרישה לאימות דוא"ל לפני הגישה, קביעת תאריך תפוגה או הגבלת השימוש בקישור עצמו..

חוצה פלטפורמה

ל- Tresorit מבחר תמיכה רחב במיוחד, שכל אחת מהן יכולה לסנכרן תיקיות ולהוסיף משהו לתערובת. יישומי שולחן עבודה זמינים עבור Windows 7, 8, 8.1 ו- 10, macOS ו- Linux. אפליקציות סלולריות כוללות אנדרואיד ו- iOS, כאשר התמיכה של Windows Phone מסתיימת במרץ 2018. כמובן, המשתמשים תמיד יכולים לגשת ללוח המחוונים דרך דפדפני האינטרנט. כצפוי, ההודעות נשלחות תמיד לכתובת הדוא"ל הראשי בעת ביצוע כניסה חדשה המאפשרת למנהלי מערכת לעקוב אחר המכשירים והמשתמשים המקובלים..

שילוב מערכת הפעלה

Tresorit משתלב עם Windows באמצעות לחיצה ימנית ואנדרואיד בתפריט השיתוף שלה. האפשרות 'המרה לטרזור' עושה את מה שכתוב בפח, מעלה את הקובץ או התיקיה היישר ל Tresorit. 'שתף (צור קישור)' מעלה אותו אוטומטית לפלטפורמה כ- Tresor משלו, ויוצר קישור שאנשים אחרים יוכלו לצפות בתיקייה איתו. אתה יכול להגדיר את כל הפרמטרים השונים כדי לשמור על התיקיה פרטית ובטוחה לפני שתסיים אותה.

שביל tresorit

פרטיות ואבטחה

סמכות שיפוט

תחום השיפוט אינו חשוב מאוד לחברה בעלת אפס ידע אשר שוטפת את ידיה מכל נתונים מתפשרים, אך היא יכולה לספק ביטחון במידה והדבר יתבלבל..

למרות שלטרזריט מספר מרכזי נתונים מאובטחים של מיקרוסופט מאובטחים ברחבי אירלנד, בריטניה, גרמניה, שוויץ, צרפת, ארה"ב וקנדה, החברה היא שוויצרית ולכן היא בעיקר בתחום שיפוטה של ​​שוויץ. זה מכוון, שכן המייסדים ההונגרים משבחים את עמדתה של שוויץ בנוגע לנייטרליות, לפרטיות ולהגנה על הלקוחות

ידע אפס

החברה מבטיחה ידע אפס בכל הקשור ואף הוסמכה על ידי EY, כלומר אפילו Tresorit לא יכולה לראות את תוכן הקבצים שלך. מטעמי אבטחה, Tresorit אפילו לא מאחסנת סיסמאות. המשמעות היא שאין מערכת התאוששות עבור סיסמת המאסטר, אך בתורו היא מספקת שכבת אבטחה נוספת.

משתמשי עסקים וארגונים מקבלים גישה לבקרה מתקדמת, המאפשרת למנהלי מערכת לשחזר סיסמאות משתמשים.

אבטחה טכנית

טרסורית טוענת שכן, "קח הרבה יותר מחיים אנושיים כדי לפצח אפילו טרזור ​​אחד בזכות השימוש בו באלגוריתמי אבטחה סטנדרטיים בתעשייה".

העסקה מתחילה בהצפנת נתונים עם קידוד AES-256-CFB בצד הלקוח, אשר מאומת לאחר מכן עם חתימות RSA-2048 ומחובר באמצעות HMAC-SHA-512 לשלמות..

לאחר מכן הוקמה מנהרת ATLS בין מכונת הלקוח לענן בכדי להבטיח אבטחה מלאה בעת העלאה והורדה. לבסוף, הדבר מאומת עם החתימה הדיגיטלית של המשתמש, המחקה את מבנה הספריות המרוחק בצד הלקוח כדי למנוע התקפות מרחוק.

כמובן שכל זה מוגן עוד יותר כאשר מאפשרים אימות דו-גורמי בכל מכשיר עם גישה ל Tresorit.

נושאים

קריפטוגרפיה של דפדפן

בתיקון גרסה קודמת לסקירה זו, Tresorit אינה משתמשת בקריפטוגרפיה של JavaScript מיושנת בגירסת הדפדפן שלה אלא בממשק API של WebCrypto. החברה הודיעה לנו כי ייצור המפתחות מנוהל על ידי CSPRNG יליד הפלטפורמה, שהוא בטוח יותר מקודמו. הלקוח עצמו מאמת את המשאבים באמצעות Subresource Integrity ומפחית התקפות של הזרקת נתונים באמצעות אמצעי המכונה מדיניות אבטחת תוכן..

אמנם זה אכן עוזר לאכוף את מדיניות הידע האפס ש- Tresorit נשבע בה והופך את גרסת הדפדפן לאבטחה באופן דומה למקביליהם השולחניים והניידים, אך יש 'אבל' אחד גדול..

למרות ש- Tresorit הדגישה את חובתה החוקית לקיים תקני הצפנה בכל הפלטפורמות, האינטרנט הוא עדיין לא פלטפורמת מסירת היישומים המאובטחת ביותר ומחייב את המשתמש אמון מרומז באלה בשליטה בשרת. הנכונות של החברה לתקשורת היא ראויה להערכה ואנחנו לא מאשימים את Tresorit בדחיפת קוד פולשני או זדוני, אך ללא שום אמצעי אימות ותקריות עבר עם חברות אחרות המתפלגות עם גורמי ממשלה ללא קשר לחוק, אנו מעדיפים יישומים על פני אינטראקציה מבוססת דפדפן..

מקור סגור

בשל האופי של יישומים עם קוד סגור, אי אפשר להציץ מתחת למכסה המנוע כדי לאשר את טענותיו הנעלות של טרסורית. למרות זאת, לעתים קרובות החברה מסבירת פנים כשמדובר במבחן האבטחה והפרטיות שלה, ותזמורת מספר תחרויות המאתגרות מומחים בעלי שם עולמי לפצח את שיטות קידוד הנתונים שלהם..

קלות שימוש

השימוש ב- Tresorit הוא פשוט כמו כניסה לגירסת דפדפן האינטרנט או הורדה והכניסה לאחד היישומים הנתמכים. ממשק המשתמש נקי להפליא ואני מעריך במיוחד שרשימת הבדיקות של Explore Explore היא אופציונלית ולא פולשנית.

קובץ Tresors באפליקציה

שולחן עבודה (Windows 7+, macOS ו- Linux)

הדבר הראשון ש- Tresorit ממליץ הוא להוריד את האפליקציה לשולחן העבודה. ללא קשר לגרסה, השלב הבא הוא ליצור "Tresor" חדש. זוהי תיקיה מבוססת ענן הניתנת לסנכרון בין מכשירים מחוברים אם המשתמש יבחר..

שיתוף תיקיה קל במיוחד עם אפשרויות המוצגות לצד ימין. לחלופין, משתמשים יכולים ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הקובץ או התיקיה בתוך Tresorit ולבחור 'שתף'. הפריסה זהה בכל מערכות ההפעלה המבוססות על שולחן העבודה, כולל הכרטיסייה מרכז ניהול המפנה משתמשים לדפדפן ברירת המחדל שלהם. נכון לעכשיו, נראה כי חלונות הם הפלטפורמה היחידה לשילוב מערכות הפעלה.

קבצים המוצגים על גבי חלונות ולקוחות מקינטוש

נייד (אנדרואיד ו- iOS)

הגרסה הניידת של Tresorit דומה למקבילה השולחנית שלה, גם אם מעט מפושטת. זה מאפשר גישה לכל Tresors להעלות ולהוריד כל תיקיה שנבחרה. למען האבטחה, האפליקציה מונעת את הצילום של צילומי מסך בנייד, אך חישבנו תמונה כדי להציג למה לצפות.

אפליקציית אנדרואיד ואייפון

לרוע המזל, אפליקציית המובייל אינה מצליחה כרגע לסנכרן עם תיקיות שנוצרו בסמארטפונים וטאבלטים, כלומר יש הרבה עבודה ידנית כדי לשמור על גיבוי. עם זאת, הדבר מאפשר לאפשר העלאה מהמצלמה של המכשיר באופן אוטומטי.

דפדפן

Tresorit מציעה גרסאות שלמות לרוב של שירותיה בדפדפנים, למרות שסינכרון וקבצים ישירים פתוחים אינם זמינים כרגע. משתמשים יכולים לגשת ישירות למרכז הניהול, ומאפשר למנהלי מערכת לראות אילו מכשירים ומשתמשים מחוברים, להוסיף אימות דו-שלבי, להתאים אישית את המיתוג מלוגו לתכניות צבע ולשנות הגדרות שונות. כאמור בסעיף קריפטוגרפיה של דפדפן, זה לא מאובטח כמו היישומים.

מדריכי טרסורית

מחשבות אחרונות

Tresorit הוא אחד משירותי הענן העשירים בתכונות הקיימות ביותר, כאשר חובבי הפרטיות בטוחים לחגוג את בסיס הפעילות השוויצרי הניטרלי שלה. למרות שהחברה אכן מצליחה לספק את מרבית קצוות השוק, היא ללא ספק הצעה יקרה לעומת תחרות עם כמה תכונות המוגבלות לחבילות גבוהות יותר..

יש מגוון רחב של תמיכה במערכות הפעלה עדכניות ומיושנות, שכולן חלקות באותה מידה באסתטיקה ובביצועים. חוסר הסנכרון הסלולרי ניתן לסגירה כאשר משווים אותו לשאר השוק, אשר באופן דומה משמיט תכונה כזו, אך איננו יכולים שלא לקוות שזה ישתנה בעתיד..

ובכל זאת, אתה בהחלט מקבל את מה שאתה משלם עבורו, המהווה אלטרנטיבה מאוד מאובטחת ופרטית מאוד ל- Dropbox ו- Google Drive. זה מגובה בתמיכה אמינה המשתדלת לענות על שאילתות במועד. בפרט, אנו ממליצים להתאים את Tresorit עם מנהל סיסמאות אמין כדי להפיק את המרב מאבטחת הקבצים שלך.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me