שומר

שומר
הוא פיתרון לניהול סיסמאות שהושק בשנת 2009. הוא תוכנן במיוחד כדי לעזור לאנשים ועסקים לעקוב אחר מספר גדול של סיסמאות. המשרד מבוסס בשיקגו, ארה"ב, אשר אינו המקום הטוב ביותר לבסיס שירות פרטיות.

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

עם זאת החדשות הטובות הן כי Keeper מספקת קידוד מקצה לקצה עבור סיסמאות. משמעות הדבר היא שהשירות מתפקד עם ידע אפס, לכן אינך צריך לדאוג אם Keeper יקבל גישה לסיסמאות שלך.

מצד שני, השירות אינו קוד פתוח, מה שאומר שאתה צריך לסמוך שהתוכנה עושה כמובטח. במבט מהיר נראה שמנהל הסיסמאות הזה מכיל את כל התכונות החשובות שהיית מצפה משירות פרימיום.


סקירה כללית

זכירת סיסמאות חזקות וייחודיות עבור מספר גדל והולך של חשבונות היא קשה ביותר. מסיבה זו מנהלי הסיסמאות הופכים פופולריים כל כך. יש ממש עשרות מנהלי סיסמאות בשוק, והבחירה ביניהם הופכת להיות מסובכת יותר.

Keeper הוא שירות שפותח על ידי החברה האמריקאית Keeper Security Inc. ונראה שהוא מספק בדיוק את הצרכנים הדרושים כדי להגן על יעילות על חשבונות מרובים ללא הלחץ בזכרון הסיסמאות האישיות. באמצעות Keeper, אתה פשוט מגדיר סיסמת אב אחת - בעקבות כך שהתוכנה עושה הכל בשבילך.

כל מי שרוצה לבדוק את שומר הכונן יכול לעשות זאת בחינם. משתמשים בחינם יכולים להשתמש רק במנהל הסיסמאות במכשיר יחיד. החדשות הטובות הן שקייפר יזכור מספר בלתי מוגבל של סיסמאות אפילו בגרסה החינמית.

מה שכן, למרות אופיו העמום לכאורה של המשפט ללא תשלום (קשה לדעת אם הוא רק 30 יום או יותר); Keeper הבטיח לנו שאפשר להמשיך להשתמש במנהל הסיסמאות בחינם במכשיר אחד ללא הגבלת זמן. עם זאת, הוא הזכיר לנו שאם היית מאבד את המכשיר שלך, היית מאבד את כל הסיסמאות שלך מכיוון שהגרסה החינמית תעבוד רק במכשיר אחד. זו מגבלה די רצינית שעלולה לגרום לאובדן כל הסיסמאות שלך.

כל מי שרוצה תוספת אבטחה וקביעות של מנוי פרמיה מלא
תצטרך לשלם עבור שירות מנהל הסיסמאות העצמאי (Keeper Unlimited) אשר מחויב בעלות של 29,99 $ לשנה (רק 23,99 $ בהנחה שלנו) - או עבור "צרור Keeper".

"צרור השומרים"
מגיע עם מנהל סיסמאות של Keeper (Keeper Unlimited), BreachWatch ו- 10GB של אחסון קבצים מאובטח בעלות של $ 68,5 - רק עם קישור ההנחה שלנו.

במאמר זה אנו נצמד לבדיקת מנהל הסיסמאות. בסך הכל, עלות של $ 2.50 (או $ 2.12 בהנחה שלנו) לא נחשבת ליוצרת במיוחד לניהול סיסמאות ללא הגבלה במכשירים בלתי מוגבלים..

עם זאת, ראוי לציין כי השירות אמור לשמש רק אדם אחד, ושיתוף בו ידרוש מכל אדם להשתמש באותו חשבון עם סיסמת אב יחידה. ברור שזה לא מתאים לצרכי האבטחה של רוב האנשים.

לפיכך, עבור מספר אנשים שרוצים להשתמש במנהל הסיסמאות של Keeper, יהיה צורך לשלם עבור המינוי Family
תכנית שעולה 67.55 $ (רק בהנחה שלנו) ומאפשרת ל -5 אנשים לכולם קמרון משלהם עם סיסמת אב. מעבר לכך, ניתן לבחור בחשבון עסקי או ארגוני, מה שמגדיל את מספר כניסות הפרט הזמינות באופן משמעותי בהתאם לצרכים שלך..

ראוי לציין כי אם תחליטו לבצע מנוי, החברה תנסה בלחיצות אחסון קבצים של 10 ג'יגה-בייט במחיר של 9.99 דולר ושירות BreachWatch בעלות של 19.99 דולר. עם זאת, ניתן לבטל את הבחירה באלה בקופה.

המנויים יכולים לבחור לשלם באמצעות כרטיס חיוב או כרטיס אשראי או באמצעות PayPal. עם זאת, המשרד אינו מקבל שום cryptocur Currency כרגע.

מאפיינים

 • אחסן סיסמאות ללא הגבלה
 • הצפנה מאובטחת בצד הלקוח AES 256
 • אפליקציות לכל הפלטפורמות
 • פורטל אינטרנט להקל על הגישה
 • סנכרן אוטומטית סיסמאות על ידי כניסה באמצעות סיסמת אב (ללא הגבלה בלבד)
 • טפסים למילוי אוטומטי
 • מחולל סיסמאות
 • זוכר אוטומטית סיסמאות שאתה משנה באופן מקוון
 • הגדר שדות מותאמים אישית והגן על נתונים אישיים
 • מאובטח במצב לא מקוון כדי לגשת לסיסמאות בכל עת
 • גישה לחירום מאפשרת עד 5 אנשים לגשת לסיסמאות במקרה חירום
 • אחסן נתוני מזהה ונתוני תשלום
 • אחסון קבצים מאובטח
 • גרסה לשחזור סיסמאות ישנות יותר
 • מאפיין שיתוף מאובטח לשיתוף סיסמאות או קבצים
 • כניסה לטביעות אצבע ומזהה פנים
 • אימות דו-גורמי
 • מכשירים ללא הגבלה (לא בחינם)

להכין

קבלת הגדרת חשבון Keeper לניסיון זה קל מאוד. כל שעליך לעשות הוא לעבור לאתר ולחץ על הכפתור לניסיון חינם. משם כל שעליך לעשות הוא לספק כתובת דוא"ל קיימת על מנת להירשם ולהתחיל להשתמש במנהל הסיסמאות במכשיר יחיד..

תכונות מנהל סיסמאות אישיות

לאחר מכן תתבקש לספק סיסמת אב ושאלת אבטחה. שאלת האבטחה משמשת לשחזור חשבונך במקרה ששכחת את סיסמת האב שלך.

יצירת חשבון שומר

כשאתה יוצר חשבון אתה מחובר אוטומטית ונאמר לך שמיוצר זוג מפתחות RSA 2048 כדי לשמור על הקשר שלך עם לקוח האינטרנט..

לאחר כניסה לחשבון, אתה מוכן להתחיל להשתמש בחשבון שלך. ראשית, Keeper מזמין אותך לייבא את הסיסמאות שלך ממנהל הסיסמאות הישן שלך. זהו נגיעה נחמדה, מה שאומר שלא צריך לחפש בתוכנה את תכונת הייבוא ​​(שיכולה לפעמים להיות קצת כאב ראש). לשם כך תצטרך להתקין את כלי הייבוא ​​של Keeper. לאחר מכן אתה חופשי לייבא את הסיסמאות שלך באמצעות קובץ CSV או בטקסט רגיל, אפשרויות יש גם לייבא ישירות ממספר מנהלי סיסמאות מובילים..

כאשר הסיסמאות שלך יובאו בהצלחה, Keeper ממשיכה בכך שהיא מציעה לך דרך הדרכה של התכונות שלה. זה הופך את השירות לקל מאוד להפעלה. זהו יתרון מסיבי למשתמשים שאינם טק או אנשים שאינם מורגלים להשתמש במנהל סיסמאות.

קלות שימוש

כדי להתחיל עם אחסון סיסמאות לחץ על סמל יצירת בפינה השמאלית העליונה של לקוח האינטרנט.

צור כפתור סיסמא על הלקוח

התחלנו ביצירת תיקיה לסיסמאות שלנו בשם המדיה החברתית של ריי.

יצירת תיקיית סיסמא חדשה בשומר

בשלב הבא יצרנו רשומת סיסמה לחשבון הפייסבוק שלנו. השתמשנו במחולל הסיסמאות בלחיצה על הקוביות והגדרנו אותו למקסימום. זה יצר סיסמה באורך 51 תווים. מחולל סיסמאות אוטומטיות הוא תכונה שימושית מאוד המאפשרת לך ליצור סיסמאות חזקות וייחודיות מבלי שתצטרך לחשוב על זה בפועל.

יצירת סיסמא בשומר

עם יצירת הסיסמה, תתבקש להתקין את סיומת הדפדפן - כך שהסיסמאות שלך ימלאו אוטומטית כשתזדקק להן. התקנו את תוסף Chrome מכיוון שזה הדפדפן בו אנו משתמשים לבדיקה.

התקנת שומר

כעת התחלנו להתרשם מאוד מרמת האוטומציה שמציע Keeper. רמת העיצוב וחוויית המשתמש אין דבר. מנהל סיסמאות זה טוב במיוחד למתחילים שרוצים לנהל את הסיסמאות שלהם ללא שום קשיים.

בשלב הבא, עברנו לפייסבוק כדי לראות כיצד תכונת המילוי האוטומטי עובדת בפועל. לאחר כניסה לתוסף באמצעות האישורים שלך, ביקור בדף התחברות מביא לשאלה האם ברצונך לבצע מילוי אוטומטי. התהליך פשוט ביותר ועובד ללא דופי. מה שכן, ברגע שביקשת לבצע מילוי אוטומטי פעם אחת - שומר ימשיך לעשות זאת בכל פעם בלי לבקש.

העברת סיסמאות לתיקיות היא קלה ביותר, פשוט תפוס את הסיסמה וגרור ושחרר אותה לתיקיה שיצרת. עבור כל מי שרוצה, התפריט בצד שמאל מאפשר לך להתחיל לשמור מערכות נתונים אחרות, כגון פרטי כרטיס שניתן להזין לטפסים לקניות מקוונות מבלי לחפור את הכרטיס מהארנק..

בדקנו את התכונה BreachWatch המאפשרת לכם לבדוק אם הסיסמאות שלכם מאובטחות מספיק. זה עושה זאת על ידי השוואה בין רשימות של סיסמאות שנפרצו שנמכרו בעבר באינטרנט האפל.

כלי השעון של שומר

תכונת ביקורת האבטחה בודקת את החוזק בפועל של הסיסמה שלך כדי להבטיח שהם לא מסתכנים בכפייה. זוהי תכונה נהדרת נוספת המאפשרת לך לשמור על בריאות הסיסמה שלך.

כדי לבדוק את הגישה הלא מקוונת של סיסמאות - ולראות מה התוכנה העומדת בפני עצמה - הבאנו את לקוח Windows מדף ההורדות. התקנת התוכנה הייתה מהירה ולא היו לנו בעיות בכניסה. ברגע שנכנסת, אתה יכול לגשת לסיסמאות שלך גם כשאתה במצב לא מקוון, מכיוון שהתוכנה מסנכרנת עותק מוצפן של הכספת שלך לכונן הקשיח המקומי. תוכנת העצמאי היא דרך מצוינת להימנע מניצולי JavaScript אפשריים, והיא הוסיפה תכונות כמו היכולת להגדיר מקשים חמים למילוי אוטומטי של האישורים שלך לתוכנות מקוריות במחשב המקומי שלך. מצאנו שהפונקציונליות זהה ללקוח מבוסס הדפדפן, כך שלא הייתה עקומת למידה נוספת.

בסך הכל מצאנו שמנהל הסיסמאות הזה עובד כמו חלום. שירות זה טוב במיוחד למתחילים ויש בו כל מה שצריך בכדי להתמודד עם ניהול סיסמאות ללא הלחץ הכרוך בשירותים רבים אחרים. רמת התמיכה שאתה מקבל בכל שלב בתהליך היא פנטסטית, וכמעט בלתי אפשרי להאשים את מנהל הסיסמאות הזה מבחינת קלות השימוש..

פרטיות ואבטחה

השומר מבוסס בארצות הברית, ביתם של ה- NSA, ה- CIA, צווי צווי איסור פרסום. פירוש הדבר כי יתכן כי ניתן יהיה לקבל את המשרד על צו איסור פרסום ולהתחייב לאלץ אותו למסור נתונים אודות המשתמשים בו. ניתן אפילו להורות שניתן להכניס דלת אחורית לשירותה על מנת לעמוד בצו.

החדשות הטובות הן שלמרות שמטה קלה זו מפעילה Keeper שירות של ידע מלא לחלוטין בו המשתמשים שומרים על שליטה מלאה על מפתחות ההצפנה והסיסמאות שלהם. פירוש הדבר כי Keeper צריך להיות בלתי אפשרי לספק לרשויות בארה"ב דבר גם אם הוא נשאל.

ייחודיות אחת בשירות Keeper היא שבזמן ההרשמה לחשבון, המשתמשים מתבקשים לבחור שאלת תשובה ותשובה. שאלה זו משמשת לשחזור חשבון במקרה ששכחת את סיסמת האב שלך. בדרך כלל היכולת לשחזר חשבון תגדיר פעמוני אזעקה, מכיוון שבדרך כלל לא ניתן לשחזר חשבון עם קידוד אמיתי מקצה לקצה..

עם זאת, שחזור החשבון של Keeper פועל על ידי אחסון עותק שני של מפתח הנתונים שלך המוצפן באמצעות שאלת האבטחה והתשובה שלך. כדי להשלים התאוששות כספת, עליכם לענות על השאלה, להזין קוד אימות דוא"ל ולהזין גם את קוד האימות הדו-גורמי (אם הוא מוגדר).

אנו ממליצים ליצור שאלה ותשובה אבטחה חזקה שלא ניתן לנחש, וכן להפעיל את תכונת האימות הדו-גורמי של Keeper ממסך 'הגדרות'..

המפתח במערכת זו הוא ש"מפתח הנתונים "מאוחסן בצד הלקוח. משמעות הדבר היא שהמשתמש באמת שומר על שליטה מלאה על חשבונו. כל רשומה פרטנית המאוחסנת בכספת של Keeper מוצפנת עם מפתח AES (HMAC SHA 256-bit) שנוצר באופן אקראי במכשיר המשתמש באמצעות נגזרת PBKDF2. התקשורת עם השרת מתרחשת בצורה מאובטחת בזכות צמד מפתחות RSA 2048.

הדבר היחיד שיש לזכור הוא שאם מישהו ינחש את שאלת האבטחה שלך, הוא יוכל לקבל גישה למפתח הצפנת המאסטר שלך ויוכל לעדכן את סיסמת המאסטר שלך. מסיבה זו חובה להשתמש בכל תכונות האבטחה העומדות לרשותך (כמו 2FA).

לקבלת אבטחה נוספת, נתונים המאוחסנים במנוחה במכשיר המשתמש מוצפנים באמצעות מפתח משני, המכונה מפתח הלקוח. בנוסף, סנכרון רשומות מאובטח בין מכשירים מוצפן גם בשכבת הרשת ומנותב דרך הכספת בענן האבטחה של Keeper. על הנייר, מודל ההצפנה הרב שכבתי הזה מבטיח הגנה על נתונים ופרטיות חזקים במיוחד.

עם זאת, ראוי לציין שעליך לקחת את המשרד במילה כיוון שכל יישום הפלטפורמה הוא מקור סגור ולא ניתן לאמת אותו על ידי מבקרי אבטחה של צד שלישי. אם זה נוגע לך הוא בעיקר במודל האיום האישי שלך. עם זאת, לרוב האנשים, שירות זה ככל הנראה ייחשב לאבטח מספיק כדי לטפל בניהול סיסמאות ללא סיבה לדאגה.

בשלב הבא בדקנו את היישום של Keeper של TLS / SSL כדי להבטיח שהנתונים מועברים בצורה מאובטחת דרך האינטרנט. השתמשנו במעבדות SSL של Qualys ושמחנו לגלות כי אבטחת ההובלה של SSL שלה מציגה A +, מה שאומר שאתה יכול לסמוך שהחברה יישמה את ה- TLS שלה בצורה נכונה ושהנתונים שלך מאובטחים בזמן המעבר. (בנוסף לאבטחה באמצעות e2ee.)

עבור אותם משתמשים הדבקים בשימוש בלקוח מבוסס הדפדפן, ראוי לציין כי זה מיושם באמצעות JavaScript, אשר אכן פותח בפניכם פגיעויות מסוימות, במיוחד את הפוטנציאל להתקפה של אדם באמצע. עם זאת, הדבר נכון לכל מנהלי הסיסמאות מבוססי הדפדפן - ולא רק לשומר. כל מי שרוצה להימנע מנצל אפשרי זה יכול לעקוף אותו באמצעות היצמד ללקוחות העצמאים הזמינים בדף ההורדות של החברה..

לבסוף, בדקנו את מדיניות הפרטיות כדי להבטיח שלא יהיו הפתעות מגעילות. המדיניות נראית סולידית וקובעת בבירור כי:

לאבטחת Keeper אין גישה או ידיעה של סיסמת האב של בעל החשבון, מפתחות ההצפנה או גישה לכספת ה- Keeper שלו. בהתאם לכך, כל גילוי חשבון הנדרש על פי החוק, במסגרת זימון זימון, היה מוגבל למידע כללי אודות החשבון כמו שם בעל החשבון ותקופת החשבון שלו. "

שירות לקוחות

כשמדובר בשומר התמיכה הוא יוצא דופן. לא זו בלבד שיש לה מדריכים וחובות נפוצים יקרי ערך באתר האינטרנט שלה, אלא שיש לו צ'אט חי באתר האינטרנט שלו הזמין 24/7.

מצאנו את סוכני הצ'אט החי שהם בקיאים, והם היו סבלניים מאוד ומוכנים לעזור. תמיכה בצ'אט חי היא נדירה במקצת עבור מנהל סיסמאות, וזה בהחלט צד של השירות שהופך אותו לרצוי ביותר.

בנוסף, רמת התמיכה המסופקת על ידי דרכי ההדרכה וההנחיות שמספק לקוח האינטרנט בפועל, הופכת את מנהל הסיסמאות הזה לקל מאוד לשימוש. בסך הכל חוויית המשתמש עם Keeper יוצאת מהכלל.

סיכום

כשמדובר בהגנה על סיסמאות, ישנם מעט שירותים המציעים את רמת האינטגרציה וקלות השימוש שאתה מקבל עם Keeper. התוכנה מעולה, והיכולת למלא סיסמאות באופן אוטומטי - ולהוסיף סיסמאות באופן אוטומטי למאגר שלך דרך התוסף - היא מעולה.

היכולת להשתמש בו בחינם זה בונוס ענק, ובעלות של 29.99 $ לסנכרן אותו בין כל המכשירים שלך מנהל הסיסמאות הזה לא יקר במיוחד, בכל מקרה.

הימצאותה בארצות הברית אינה בדיוק הטובה ביותר כשמדובר בשירותי פרטיות. עם זאת, נראה כי ספק זה עשה מאמצים רבים בכדי להבטיח כי ההצפנה שלו מקצה לקצה תהיה ללא רבב. היכולת הנוספת להשתמש בשאלה סודית היא נגיעה נחמדה, מה שאומר שתוכלו לשחזר את הסיסמה כל עוד תזכרו את הסיסמה או את התשובה לשאלת האבטחה..

מצד שני, שאלת האבטחה אכן פותחת בפניך אפשרות להתפשר בחשבונך - אם תקל עליו יותר מדי. עם זאת, כל עוד אתה מקשה מספיק לעולם לא לנחש ולהגדיר גורם גורם כפול - אתה צריך להיות בסדר.

חסרון נוסף לשירות זה הוא שהוא אינו קוד פתוח. זה עשוי לדחות כמה אנשים וחבל ששירות כל כך טוב אינו ניתן לבחינה. מצד שני, שירות זה הצטרף לשיתוף פעולה עם Bugcrowd לניהול תוכנית באגי שפע פעילה ומתמשכת.

אנו חושבים שזה מנהל סיסמאות מעולה שיתאים להרבה אנשים, וכדאי לקחת את השירות לריצת מבחן. לחץ על הקישור למטה כדי ליהנות מהנחה מיוחדת של 20% שלנו!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me