חסר פנים


ProPrivacy.com ציון
3.5 מתוך 10

סיכום

Faceless.me התחיל טוב במהלך הביקורת שלנו בגלל ההצעה החינמית הנדיבה של השירות. עם זאת, חשוב לציין כי הגרסה החינמית מגיעה עם מהירות מוגבלת ובלי יכולת לעבור בין מיקומי שרת VPN. ובכל זאת, כפתרון אנונימי מהיר וקל, הוא ראוי לאשראי.

רגשותינו התערבבו יותר לאחר שהתחלנו לחקור את הפיתרון ביתר פירוט. תוצאות בדיקות המהירות היו מאוד משתנות בין שרתים שונים, והיו לנו כמה בעיות מעצבנות עם אפליקציית ה- VPN של ה- iPhone שלהם. חווינו גם כמה בעיות בפסק זמן בהעמסת אתר האינטרנט של הספק עצמו אשר עוררו דאגה.

נראה שנעשית עבודה כדי לשפר את הפיתרון, וככל שאפשר לנסות זאת ללא עלות, היינו נמנעים מלדחות אותו כליל, אבל הביצועים באמת צריכים להשתפר כדי לתת המלצה בלתי מוגבלת.

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  7 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  קפריסין
 • חיבורים סימולטניים
  1
 • מדינות
  3

מאפיינים

 • התחבר בעת ההפעלה
 • 3 מיקומי שרת (ארה"ב, הולנד, רוסיה)
 • אפשרות בחינם
 • OpenVPN
 • PPTP
 • אין יומני שימוש
 • P2P נתמך

בקר ב- Faceless.me »

מהירות וביצועים

כרגיל, ביצענו מספר בדיקות מהירות באמצעות Speedtest.net כדי להעריך את הביצועים של פתרון ה- VPN.

ראשית, כרגיל, היינו זקוקים לאמות מידה של חיבור הבדיקה שלנו, ולכן ביצענו בדיקת מהירות תוך ניתוק מ- VPN. ללא VPN השגנו מהירות הורדה של קצת מתחת ל 7 מגהביט לשנייה.

ואז, החל מהשרת הקרוב ביותר למיקום הפיזי שלנו, התחברנו ל- Faceless.me בהולנד וערכנו מבחן שני בו הגענו למהירות הורדה של 5.26 מגהביט לשנייה..

התקורה של חיבור ה- VPN הפחיתה את המהירות שלנו בכ- 1.5Mbps. תוצאה לא רעה, וגם לא הטובה ביותר שראינו.

לאחר מכן התחברנו לשרת של Faceless.me ברוסיה והתוצאה הייתה גרועה בהרבה, במהירות של 1.46 מגהביט לשנייה:

לבסוף התחברנו לשרת ה- VPN האמריקני והשגנו מהירות הורדה של 2.58 מגהביט לשנייה. אמנם זה היה מעט טוב יותר מתוצאת רוסיה, אך זה עדיין ייצג פחות ממחצית ממהירות ההורדה שלנו.

בסך הכל, תוצאות הבדיקות שלנו היו מעורבות באופן מדכא.

תמחור ותוכניות

כאמור במבוא, Faceless.me הוא שירות נדיב באופן ייחודי, בכך שהספק מציע עד 2GB של תנועת VPN ללא תשלום וללא הרשמה כלשהי. עם זאת, כאמור לעיל, המהירות מוגבלת בשירות החינמי ולא ניתן לעבור בין שרתי VPN.

למי שרוצה להמשיך להשתמש בשירות מעבר לתקופה החופשית, או לגשת למהירות והפונקציונליות הנוספת, חבילת הפרימיום זמינה בשתי גרסאות פשוטות.

מנוי תנועה ללא הגבלה לשלושה חודשים עולה 19.95 דולר וששה חודשים עולה 29.95 דולר, ועומד על 59.90 דולר בשנה, ומציב את מחיר השירות לקראת הסוף הנמוך בממוצע. עם זאת, ראוי לציין כי אם (כמונו) אתה נמצא באירופה, מע"מ יתווסף למחיר.

פרטיות ואבטחה

העובדה ש- Faceless.me מאפשרת לך להשתמש בגרסה מוגבלת של השירות ללא הליך רישום אמיתי, פירושה שזו יכולה להיות בחירה נהדרת עבור אלה שרוצים פתרון פרטיות מהיר וחד-פעמי..

מעבר לפרטים טכניים נוספים, Faceless מציעה תמיכה ב- PPTP ו- OpenVPN. על פי מחלקת התמיכה, ההצפנה היא RSA של 1024 ביט.

משתמשים רבים בשירותי VPN מעוניינים במדיניות רישום הכניסה של הספק שלהם. Faceless.me מאשרים בשאלות השאלות הנפוצות כי הם אינם מבצעים יומני פעילות של משתמשים.

מחשבות אחרונות

היו לנו תקוות גדולות ל- Faceless.me, וכשירות VPN בחינם הוא עומד בציפיות מסוימות; 2 ג'יגה-בייט של תנועה חופשית ואנונימית לחלוטין ימשכו כמה מהם.

עם זאת, כשירות הניתן לחיוב, חסר פנים עדיין מרגיש כמו משהו שמתבצע. מצאנו שהפסק הזמן באתר לא מרשים והיה לנו יום שלם בו האייפון שלנו לא היה מתחבר בגלל שגיאת סיסמא שפיתחה את עצמה אחר כך. עם זאת, העובדה שהספק מצהיר כי הם עדיין עובדים באזורי השירות היא מרגיעה.

עם עוד קצת עבודה, Faceless.me יכולה להפוך לשירות להמליץ ​​עליו. כפי שהוא עומד, למרבה הצער זה לא ממש שם.

בקר ב- Faceless.me »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me