סופרנט


ProPrivacy.com ציון
5 מתוך 10

סיכום

עדכון: שירות VPN זה אינו פועל עוד.

תוכנה חופשית תמיד נוטה לזרז ראש מיידית של שמחה לראש, במיוחד לגבי VPNs - Supernet אינה יוצאת דופן. אפשר לדמיין שהאפשרות החסכונית ביותר עשויה להיות גם הטובה ביותר. ובכן, זה נכון לנקודה מסוימת, אך שירותי VPN נוטים לתאם באופן גס בין איכות למחיר, במידה מסוימת. המשך לקרוא כדי לגלות על מערכת יחסים זו עם ביצועי מחיר ועוד אודות Supernet.

מאפיינים

בגלישה באתר הסופרנט נראה כי השירות נמצא תחת חברת אם בשם Vpnster, שהציעה מוצר דומה לסופרנט. כאן הדברים קצת מטושטשים. Vpnster נמצאת תחת חברת אם נוספת, Roibax LLC, שהפעילה גם שירות VPN שלישי (Hideninja). אל תדאג אם פיסקה זו יצרה אי וודאות מסוימת - מבלי לשער בחופזה - נראה כאילו הבלבול הזה בשכבה מי בדיוק מנהל את מה ואחראי לכל נושא עשוי להיות מכוון מצד האדם או האנשים האחראים לו. יתכן מאוד שלא יתכן, והבלבול נותר ללא הפוגה.

השרתים היחידים הקיימים כרגע מבוססים באיחוד האירופי וברוסיה, לרוע המזל משאירים חלק ניכר מהעולם בקרבה גיאוגרפית רחוקה למדי לשרת האופטימלי של כל נתון, מבחינת ביצועים. הצד הבהיר הוא כי נראה כי אין הגבלה על חיבורים בו זמנית, או, לפחות, ניתן לחבר שני מכשירים בבת אחת. השתמשתי בטלפון ה- Android וב- Google Chrome במחשב הנייד בו זמנית ללא בעיות, ככל הנראה בגלל תהליך הרישום שאינו קיים.

מהירות וביצועים

חדשות טובות, Supernet הופיעה בצורה מעוררת הערכה במהלך הבדיקה, הן בבריטניה והן בשרת האמריקני. עבור הראשונים, מהירות במורד הזרם הממוצע של 15 מגהביט לשנייה, עם כמעט 5 מגהביט לשנייה במעלה הזרם היא יותר ממספקת, ולא נשירה לא טובה מהקשר של 30 ספקי הספק של ספק שירותי האינטרנט שלנו..

המהירות בארה"ב הייתה - כצפוי איטית יותר - אך עדיין הגונה מספיק עבור מרבית צרכי הגלישה והזרם, עם מהירות הורדה ממוצעת של 9 מגהביט לשנייה ומהירות העלאה במהירות של 4 מגהביט לשנייה (עם שקופית אחת בלבד לשני מגהביט"ש מחוספס מבדיקת שרת בארה"ב ללא VPN ). בכללותה, Supernet נמצאת ברמת הביניים עד העליונה עם מהירות VPN, עם שני שרתים בלבד לחלוקת העומס, וזה ראוי לשבחים.

החיבור והניתוק בדפדפן כרום או באנדרואיד היה כמעט מיידי, והקשרים התבררו כיציבים דרך הזרמת פרק של שעה של הקלאסיקה המערבית של HBO, Deadwood.

1 חודש

0.00 דולר
לחודש

מחיר

Supernet הם שירות VPN חינמי לחלוטין, ללא עמלות סמויות בתוך האפליקציה או מנויים ברמת שכבה. אתה עשוי למצוא ולהוריד את התוכנה בחנות Google Play, או דרך אתר Supernet. הנה הסיבה שהשירות הוא בחינם: פרסומות. עם זאת, שום פרסומות לא צצו במהלך סקירה זו, שהיתה הפתעה מרעננת בסביבת השיווק הרוויה מדי של שנת 2016.

מתחרים רבים מציעים תוכניות בחינם, אך רק כהצעות ניסיון זמניות המחייבות רכישה של גרסה מלאה. מה שכן, תכניות 'חינמיות' אלה כוללות לרוב כמוסות נתונים, מכסי מהירות או פחות שרתים.

לעיתים רחוקות אתה נתקל בספק VPN המציע אפליקציה חסומה ללא הגבלה. לכן, אולי כדאי לקחת דברים עם גרגר מלח, או לשקול כיצד חברה אחרת רוצה או צריכה להפיק רווחים משירותי VPN - להיות מעל הלוח ולספק רמות גבוהות של פרטיות וביטחון - בעוד Supernet מצליחה לספק שירותים אלה בחינם.

המשך לקרוא כדי לגלות מדוע, או עיין בסיכום שלנו בכמה VPNs הזולים (פחות מ- 7 $ לחודש)..

קלות שימוש

אתר Supernet היה קל מאוד לניווט, ומידע בדרך כלל הוצב היטב בדף רציף אחד. דבר ניטיקי אחד הוא עומס יתר של גרפיקה בדף הבית. קשר זה עם העובדה שדף הנחיתה מתגלגל לזמן מה, עלול להקשות על הטעינה במהירויות חיבור איטיות יותר, או בעת שימוש במכשיר נייד..

הסופרנט פועלת לפחות בדפים מעודכנים שבועיים ב: פייסבוק, Google+, טוויטר ו- VK (החל מאמצע פברואר 2016, הם פרסמו מאז שוב בתאריך 3/9/2016). דפדוף סמן דרך פוסטים ישנים מראה התמקדות באבטחה כללית ובחדשות אינטרנט, בנוסף להפסקות בשירותים פנימיים או לעדכן PSAs..

שירות לקוחות

לרוע המזל תומך LiveChat אינו קיים כרגע. מה שכן, ניווט לאזור קשר לקבלת תמיכה מהאתר הראשי הוא גם קצת טריקי. עליכם להיכנס תחילה לחנות Google Play, ואז למצוא את הקישור לעזרה ב- Zendesk. הקישור עצמו היה פעיל כשרק התחלתי לכתוב את היצירה הזו, אך הוא לא פעיל כרגע. אימייל ששלחתי בעבר דרך קישור העזרה אושר, אך לא קיבל תשובה.

Supernet יצטרך להתמקד מאוד בשיפור התמיכה שלהם, כמו שהיא נראית כרגע שאין כזו (או שהיא יורדת מסיבה כלשהי).

פרטיות ואבטחה

הסופר-נט ממוקמת ברוסיה, ותיאורטית יכולה להיות כפופה לפריצות ממשלתיות רוסיות, או למעקב אחר (עם זאת, רוב ספקי ה- VPN מוגבלים גם על ידי אותן אפשרויות.

Supernet מציעים כרגע רק חמישה שרתים, כאשר אחד מהם נמצא בארה"ב, בריטניה, לוקסמבורג, רוסיה והולנד. גזרות גיאוגרפיות דקיקות בחלק גדול מאסיה, אוסטרליה, דרום אמריקה, אפריקה, אם כי מתוכננים עדכונים!

כשמסתכלים על הפיאסקו של הולה (מנקודת מבט של פרטיות ושקיפות), חשוב להיזהר כי חברות פועלות לעיתים ללא אינטרס טוב למשתמשים שלהן. באותו מקרה ספציפי, נמכר רוחב הפס של המשתמשים ללא ידיעתם, מה שעשוי להשאיר אותם אחראים לפשעים שבוצעו באמצעות כתובת ה- IP שלהם, למרות שהמשתמשים האמורים מתקינים את הולה בתום לב ומתנהגים ככאלה בזמן השימוש בשירות. זה לא נועד להפחיד אותך מסופרנט, או להשוות אותם לחולה איכשהו (אצבעות שלובות), רק תזכורת נאותות.

כעת בואו נדבר על הצפנה לפי אילו מסקנות ניתן להסיק מפרוטוקולי ההצפנה של Supernet כמו שהם לא נחשפים והתגובות לא נענו. בהיותה תוכנת מקור סגורה (ובשל חוסר תגובה), לא ברור בדיוק אילו צורות הצפנה משמשות בתוספי Supernet ולקוחות ניידים. הורדת קובץ ה- APK הוכחה כחסרת פירות כמו סריקת האתר והורדת חנויות בהקשר זה.

בנימה זו, משתמשים העוסקים בפרטיות, אך עדיין מבקשים VPN בחינם, צריכים לחפש ספקים המשתמשים ב- OpenVPN, רצוי עם אימות SHA-2 ו- AES-256 bit, אם כי קידוד BF המוגדר כברירת מחדל ואימות נתונים של SHA-1 טובים יותר מ לא משתמש ב- VPN מלכתחילה.

זה היה מפתיע מאוד לראות דליפות DNS לא פשוטות. עם זאת, צוות הפיתוח של Supernet לא הוגש כראוי כתוצאה מ- IPv6 ו- WebRTC. ההדלפות הללו יהיו משהו שיש לקחת בחשבון מיידי אם הם באמת עוסקים באנונימיות ובביטחון - על אחת כמה וכמה ברמות הגבוהות של כל אחד שהובטח. עבור אל test-ipv6.com כדי לבדוק את הקודם, בעוד ipleak.net יציג כל דליפת WebRTC או דליפת DNS אחרת..

מי שעודכן לאחרונה ל- Windows 10, צריך במיוחד לחפש אחר דליפות DNS הנובעות מהגדרות היצרן.

מחשבות אחרונות

משתמשים המחפשים רמה גבוהה של פרטיות וביטחון, בניגוד לביטול חסימת צרכים ותוך כדי תנועה, צריכים לבדוק מקרוב שירותים אחרים מכיוון שהמצב המשפטי והעגום הנוכחי הנוכחי מותיר כמה חששות של ספקי VPN משתלשלים ביחס לסופרנט. לחלופין, אם אתה מחפש פתרון VPN שהוא אינטואיטיבי וקל להתקנה (אל תשכח בחינם!), ייתכן שסופנטנט מתאימה לך. הקש על הקישור למטה כדי לנסות אותם בעצמכם, או אל תהסס לעיין במכלול ה- VPNs המובילים בחינם לאפשרויות נוספות..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me