CryptoStorm


 • תמחור

  מ 7.00 $
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
6 מתוך 10

סיכום

CryptoStorm הוא "אבטחה מקוונת מבוססת-אסימון, שפורסמה ב- open source, ללא הגבלה, ללא פשרות. & שירות פרטיות [VPN]. "כפי שנראה בביקורת CryptoStorm זו, הספק כבד על buzzwords וקידום עצמי, אך אינו מצליח לעמוד בהייפ האישי שלו.

שיטת המינוי מבוססת האסימון של CryptoStorm מעניינת, אך אינה מהפכנית כמעט כמו שחויבה.

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  אולי איסלנד, אולי לא
 • חיבורים סימולטניים
  4
 • מדינות
  9

בקר ב- CryptoStorm »

תמחור ותוכניות של CryptoStorm

מבנה התמחור של CryptoStorm הוא מעט יוצא דופן. עלות הבסיס היא $ 6 דולר לחודש, עם חיסכון קל לרכישת מנוי ארוך יותר. קניית מנוי שנתי, למשל, חוסכת רק 6 $ על תשלום על בסיס חודשי.

1 חודש

7.00 $
לחודש

עם זאת, מה שקניית מנוי הוא להגדיל את מספר החיבורים בו זמנית שמותר לך. לדוגמה, מנוי שנתי מאפשר לך לחבר לארבעה מכשירים בו זמנית.

אפשר גם לקנות חבילות של מנויים לחודש. עם זאת, חבילות אלה אינן מתיישרות עם אפשרויות המנוי הרגילות. לדוגמה, אתה יכול לקנות מנויים לשישה חודשים או שנתיים, אך חבילות של חמישה חודשים או 11 חודשים.

נראה שזה ניסיון מכוון לערפל את העובדה שצרורות עולות בערך אותו מחיר כמו מנויים, למרות שהן מציעות חיבור יחיד בלבד (למשל $ 52/12 = $ 4.33, בעוד $ 48/11 = $ 4.36).

ניתן גם לשלם 1.86 דולר עבור מנוי לשבוע, וזה שימושי לבדיקת השירות. אפשרות זו מוזמנת במיוחד מכיוון ש- CryptoStorm לא מציעה תקופת ניסיון בחינם או התחייבות להחזר כספי.

קיומו של צומת "Cryptofree" בחינם אינו מפרסם היטב והיה לי חדשות כאשר ניהלתי את הלקוח לראשונה. אין מגבלות נתונים בשרת חינמי זה, אך השירות איטי מאוד (ראה בדיקות מהירות בהמשך סקירה זו).

התשלום מתבצע באמצעות מערכת האסימון המהוללת של CryptoStorm (ראה בהמשך). ניתן לרכוש אסימונים ישירות מאתר CryptoStorm באמצעות PayPal או מעבד תשלום צד שלישי Stripe.

Stripe מקבלת תשלום באמצעות כרטיס אשראי / חיוב, כולל כרטיסי חיוב בתשלום מראש. זה גם מקבל תשלום בביטקוין. אם התשלומים מתבצעים באמצעות Stripe, ל- CryptoStorm לא יהיה רשום מי ביצע את התשלומים, אם כי Stripe כן.

ניתן לרכוש אסימונים גם ממשווקים של צד שלישי. זכור שלא משנה עד כמה אנונימיים משתמשים בשיטת התשלום, CryptoStorm עדיין יידע את כתובת ה- IP האמיתית שלך.

תכונות ה- VPN של CryptoStorm

CryptoStorm מציע את התכונות הבאות:

 • אין יומנים
 • תשלום באמצעות אסימונים מחופשים זמניים שנמכרים על ידי משווקי צד ג '(בתיאוריה)
 • עד ארבעה חיבורים בו זמנית (למנויים לשנה +)
 • תמיכה ב- DNSCypt ו- DNSChain
 • מקבל ביטקוין וכרטיסי חיוב בתשלום מראש (באמצעות פס)
 • בחירת יציאה אקראית (Windows בלבד)
 • שרתים בתשע מדינות
 • פרוטוקול OpenVPN
 • סיבוב P2P מותר

שרתים ממוקמים בעיקר באירופה, אך ישנם גם כאלה בארצות הברית ובקנדה. למידע נוסף על סיקור, עיין במדריך הטוב ביותר ל- VPN לאתרי סיקור.

תשלום אסימון CryptoStorm

ללא ספק התכונה הייחודית והמעורפלת ביותר המוצעת על ידי CryptoStorm היא היכולת לשלם באמצעות אסימונים מהולים. להלכה, ניתן לרכוש את אלה באמצעות משווקים של צד שלישי. זה מבטיח שמבחינת CryproStorm התשלומים הם אנונימיים. ככאלה, אסימונים אינם קשורים לחשבון. כל אסימון פשוט מאשר לך להשתמש בשירות למשך זמן מסוים.

הרעיון נראה כי אסימונים אלה נסחרים, מוחלפים ונמכרים על ידי משווקי צד ג '. בתיאוריה זה לא רעיון רע, אם כי אני לא רואה איך זה אנונימי יותר מ- VPNs שמקבלים תשלום באמצעות כרטיסי חנויות או במזומן. אולם בפועל נראה שהמערכת היא משהו שבלגן. אתה יכול לקנות אסימונים ישירות מאתר CryptoStorm, ויכול לעשות זאת באופן אנונימי באמצעות ביטקוין.

עם זאת, קישור המפיצים בדף האינטרנט הראשי מפעיל אזהרת אישור HTTPS. אם אתה מתעלם מהאזהרה, אתה מועבר לדף הפורום של CryptoStorm המציג לכאורה משווקים. אבל רבים מהקישורים בדף זה ישנים מאוד, ולא קישור קישור אחד למשווקים עליו לחצתי עבד (ואכן לחיצה על קישורים רבים כאלה יצרה אזהרות אישורים)..

כמה מכירות פרטיות של אסימונים בודדים אכן נראות אמיתיות, אם כי אני, בוודאי, יש לי ביטחון מועט או לא קונה אסימון דרך צדדים שלישיים בדף זה, מכיוון שמדובר במכירות פרטיות ללא מוניטין ו / או בפקדון או מערכת דומה במקום..

DNSCrypt

ה- widget של Windows v3 כולל תמיכה ב- DNSCrypt: "כעת שאילתות ה- DNS שלך יוסתרו מהספק שלך לפני שאתה מתחבר אפילו ל- CS, אז אלא אם כן הם עוקבים אחר כל כתובות ה- DNSCrypt / DeepDNS שלנו (וזו הסיבה שאתה יכול לבחור לא שרת DNSCrypt ב- v3), הם אפילו לא יידעו שאתה מתחבר ל CS. "היתרון העיקרי שאני יכול לראות כאן הוא היכולת להתחבר בצורה מאובטחת לשרתי DNS שאינם CryptoStorm. זה אמור לעזור להתגבר על החסימות של ספקי ה- VPN שהמדינות כמו סין מיישמות.

DNSChain

DNSChain היא טכנולוגיה שמטרתה לתקן בעיות קיימות במערכת אימות אישורי HTTPS. במקום זאת הוא משתמש ב- block blockchain של Namecoin כדי לאמת אישורים. יש לי כאן מאמר. זה רעיון טוב, אבל למיטב ידיעתי זה נשאר מאוד בשלב ההתפתחותי. משמעות הדבר היא שהיא בהחלט לא מוכנה לשעת תצוגה.

פרטיות CryptoStorm

CryptoStorm מחייבת את עצמה כאלופת פרטיות, אך שום מידע על החברה אינו זמין באתר שלה. איש צוות CryptoStorm הגן על הפסאודו האנונימיות של החברה בפוסט reddit הישן הזה, אך באופן אישי, אני מעדיף לסמוך על חברות המנוהלות על ידי אנשים שמוכנים לקחת אחריות אישית על השירותים שהם מנהלים. עם זאת אני מבין שחלק עשויים להעריך את גישת הגלימה והפגיון.

סמכות שיפוט

עם זאת, פירוש הדבר שאי אפשר לומר בוודאות באיזו תחום שיפוטה CryptoStorm פועלת. לפי מה ששווה, דאגלס ספינק הוא אזרח אמריקני, ובנקי מחשוב פרטיות בע"מ רשום בקנדה (ראה נספח).

בדרך כלל אנו ממליצים להימנע מ- VPNs קנדים מטעמי פרטיות, שכן קנדה היא חברה נלהבת בברית Five Eyes המובילה על ידי NSA. בסקירה זו (המדברת גם עם דובר CryptoStorm) נאמר כי CryptoStorm מבוסס באיסלנד..

עם זאת אינני יכול למצוא אישור אחר לכך. איסלנד טובה לפרטיות, אך אם CryptoStorm אכן מבוססת שם, אז מעניין לציין שהיא אינה מריצה שרתים מאותו מיקום. עדכון: CryptoStorm אמר לי ש: "באיזו מדינה אתה מבוסס מבחינה משפטית? איסלנד, בעצם לא אכפת לנו." הממ. אני חייב לומר שאני לא מאוד משוכנע. ראוי גם לציין כאן בקצרה כי חיבור הספינק הוביל להשערות כי CryptoStorm הוא דבש.

בקר ב- CryptoStorm »

Cryptostorm: יומנים

CryptoStorm טוענת כי אין ביומנים כלל, אם כי היא מנטרת בבירור את פעילות השרת בזמן אמת: "באפשרותך להגדיר את יומני הראשי והסטטוס ל- / dev / null כדי להשבית באמת את רישום הרישום, אך פירוש הדבר שלספק לא תהיה גישה ל נתונים סטטיסטיים שימושיים כמו מספר המשתמשים המחוברים כרגע למופע (ובכך לכל שרת פיזי).

רובם (כולל אותנו) זקוקים למידע זה כדי לעקוב אחר עד כמה עסוק בשרת מסוים, כך שנדע מתי מקבץ מסוים זקוק לצומת נוסף.! "עוד יותר מדאיג:

"מכיוון שאנחנו לא אוהבים את הרעיון של IP-אמתיים שיופיעו בשום מקום ביומני המצב, שינינו את המקור OpenVPN כך שניתן יהיה עדיין לראות את מספר המשתמשים המחוברים (יחד עם בתים שהתקבלו / נשלחו, מחוברים מאז וכו '). , אך כתובת ה- IP אינה עוד חלק מאותם נתונים. יצרנו תיקון UNIX. Diff עבור כל אחד אחר שרוצה לעשות את אותו הדבר עם OpenVPN, זמין כאן (החל עם `patch -p1 < noip.diff`). "

האם זה באמת רעיון טוב לשנות את קוד ה- OpenVPN המנוסה, הנבדק ועכשיו מבוקר במלואו, עם תיקון לא נבדק ולא מבוקר? הייתי מעדיף שכל היומנים פשוט נשלחו אל / dev / null, כפי שעושה ספקים כמו AirVPN.

האם CryptoStorm מאובטח?

VryptoStorn משתמש בהגדרות OpenVPN הבאות:

ערוץ בקרה: צופן AES-256. פרמטרים של RSA ו- SHA אינם מוגדרים (tls-chiffer TLS-DHE-RSA-With-AES-256-CBC-SHA), אז אני מניח את ברירת המחדל של OpenVPN RSA-2048 לחיצת יד ולחץ HMAC SHA-1 hash. סודיות קדימה מושלמת (PFS) ניתנת באדיבות חילופי דיפי-הלמן (DHE).

ערוץ נתונים: צופן AES-256-CBC עם אימות hash של HMAC SHA-512. הגדרות אלה הן בסדר, אם כי הן רק מאובטחות כמו הגדרות ברירת המחדל של OpenVPN המשמשות לערוץ הבקרה (אשר יש לומר, מאובטח).

כמקובל, כל ה- IPs משותפים להגברת הפרטיות. רוצים לדעת עוד? אנא עיין במדריך ההצפנה של VPN ו- 5 VPNs המאובטחים ביותר לשנת 2017. CryptoStorm אומר שהוא משתמש בשרתי מתכת חשופים טופלים ב grsecurity למען אבטחה נוספת. מלבד העובדה שקיימים כמה סוגיות משפטיות הנוגעות לרישיון ה- GPLv2 grsecurity, זה נשמע טוב.

אתר Cryptostorm

הטעמים משתנים, אך מבחינתי, אתר CryptoStorm הוא אחד האתרים המכוערים ביותר והלא מקצועיים למראה שראיתי מאז שנות ה -90.. Cryptostorm בית 2

הדאגה הגדולה יותר היא השימוש הכבד במילות מפתח זמינות מרשימות שנראות כאילו הן מעטות בדרך של חומר. הטראס הזה אך איכשהו ובאותו הזמן שפה מלוכלכת וכבדה בז'רגון שולטת גם בדפי הפורום, שהם לב ליבו של אתר CryptoStorm. באופן מדאיג, רבים מהקישורים בדף הבית מובילים לתעודת HTTPS.

טעויות בסיסיות כאלה אינן עושות מעט כדי לעורר אמון ביכולות הטכניות של השירות. עכשיו ... אני ראש טכנולוגיה, אבל אני מתקשה לעקוב אחר הרבה מהנאמר באתר ובפורומים. אם בכלל, אני מוצאת את השפה מבלבלת ושהיא מעלימה את הנאמר.

מצב זה אינו מסייע בכך שכלי חיפוש הפורום בעקביות לא הצליח להחזיר את התוצאות שביקשתי. עם זאת, נראה כי ל- CryptoStorm בסיס מעריצים נאמן אשר משתתף באופן פעיל בדיוני הפורום. לכן, סגנון הפרסום של CryprtoStorm חייב לפנות לחלקם.

תמיכה ב- CryptoStorm

מלבד דרך דפי הפורום, התמיכה מגיעה דרך ערוץ צ'ט IRC מבוסס (דפדפן). תוכלו גם לפרסם שאלות בערוץ הטוויטר של CryptoStorm.

דף שירות לקוחות של CryptoStorm

למרות שערוץ ה- IRC היה די עסוק, לא הצלחתי לקבל תשובות מספקות לשאלות שלי. לעיל התשובה היחידה שקיבלתי, שלאחריה מצאתי את עצמי מנותק שוב ושוב. עדכון: קיבלתי תשובה בטוויטר כעבור 5 ימים, אשר ענתה על שאלותי באופן משביע רצון.

התהליך

לאחר שקריפטו סטורם קיבלה תשלום, היא תשלח לך בדוא"ל קוד אסימון (בתיאוריה אתה יכול גם לקנות אסימונים ממשווקי צד שלישי). לכן כתובת הדוא"ל צריכה להיות תקפה, אך חשבון דוא"ל חד פעמי יספיק.

CryptoStorm Windows “Widget” v3

ניתן להוריד את הווידג'ט מדף הבית של האתר. טוב לציין כי הווידג'ט הוא קוד פתוח, אך למרות שיש חיפושי md5 ו- SHA זמינים, חתימת PGP מלאה אינה. זוהי צורה לא טובה לתוכנות קוד פתוח, מכיוון שאין אחריות שלא טופלו בה.

לקוח חלונות CryptoStorm

אממ… איך נכנסים לשרת VPN בכל דרך, צורה או צורה “כניסה לחושך ..."?!! זה סימפטומטי מהז'רגון המטעה מהסוג שנמצא בכל רמות השירות הזה.

אפליקציית CryptoStorm Windows

ראיתי תוכנה יפה יותר, אבל זה עושה את העבודה.

חלונות CryptoStorm

אתה יכול לבחור כל מספר יציאה (UDP או TCP) או אקראית את היציאה. האפשרות האחרונה עשויה לעזור להתגבר על צעדים לצנזורה של VPN ולהעמיק את השימוש ב- VPN.

Cryprostorm Widget 3

הווידג'ט כולל הגנת דליפות DNS ו- WebRTC (ה- IPv6 DNS פשוט מושבת). כפי שנראה בהמשך, עם זאת, כתובות IPv6 עדיין מדלפות דרך WebRTC. אני דן בפונקציונליות DNSCrypt לעיל. אין מתג להרוג.

ביצועי CryptoStorm (בדיקות מהירות, DNS, WebRTC ו- IPv6)

כל הבדיקות בוצעו בחיבור הסיבים שלי של Virgin Media UK, באמצעות פרוטוקול OpenVPN User Datagram Protocol (UDP). הם בוצעו במכונה וירטואלית להתקנה נקייה באמצעות חיבור Ethernet קווי.

הגרפים מראים את המהירויות הגבוהות ביותר, הנמוכות והממוצע עבור כל שרת ומיקום. עיין בהסבר של בדיקת המהירות המלאה שלנו לפרטים נוספים, אך שים לב שעברתי ל- Speedtest.net Beta (HTML5) מכיוון שהוא מייצר כיום תוצאות עקביות יותר מאשר testmy.net.

הוספתי גם תוצאות ping ממוצעות (חביון) בסוגריים מכיוון שהדבר משקף בצורה הטובה ביותר את זמני הטעינה של העמודים האמיתיים, וכך נתפס המהירות. Cryptostorm Down 2Cryptostorm Up

למותר לציין שתוצאות מהירות ההורדה מאוד לא מרשימות. "מהירות רשת מדהימה עד כה, זה מפחיד" זה לא.

רק מתוך עניין, בדקתי גם את השרת "CryptoFree" עם התוצאות הבאות (ממוצעות): הורד 0.38 Mbps, העלה 0.89 Mbps, Ping: 654.2. המהירויות הללו הן, מכל דבר מעשי, בלתי שמישות. Cryptostorm Ip Leak

בדיקות דליפת IP פשוטות באמצעות ipleak.net חשפו דליפת WebRTC IPv6. משמעות הדבר היא שאתרים יכולים לראות את כתובת ה- IP האמיתית של משתמשי IPv6, שהיא כישלון מוחלט עבור VPN. לפרטים נוספים על דליפות WebRTC אנא עיינו כאן. CryptoStorm לא עבד עם Netfix האמריקנית או ה- BBC iPlayer.

פלטפורמות אחרות

ה"ווידג'ט "זמין רק עבור Windows, אך קיימים מדריכי הגדרה ידניים עבור לינוקס (מחוזות שונים), אנדרואיד, iOS ו- OSX (אם כי קישור ה- OSX בהודעת הדוא"ל המקדים מצביע על הוראות לינוקס). בעת שימוש בתוכנת צד ג 'אתה יכול להמציא את הסיסמה, ושם המשתמש הוא ה- SHA512 של קוד האסימון. אני לא בטוח במאה אחוז מה היתרון שזה מעניק רק לשימוש בקוד עצמו, אבל יכול להיות שיש אחד כזה. מחשבון SHA512 כלול באתר כדי להקל על צעד זה, אם כי חלקם עשויים שלא להעריך את העובדה כי הדבר מצריך JavaScript כדי לעבוד.

תוספת: דגלאס ספינק

שום דיון על CryptoStorm לא יכול להיות מושלם בלי להזכיר את דאגלס ספינק. CryptoStorm הוא גלגול של שירות VPN CryptoCloud, חברה בת (או אולי שותפה עובדת צמודה) של Baneki Privacy Computing Inc. בלומברג ממשיך לרשום את ספינק כמנהל הטכנולוגי הראשי של Baneki, ועל פי דיווחים רבים הוא הבעלים של CryproStorm (משהו שהוא עצמו רשמה כאמור). CryptoStorm מצדה, המשיכה לאורך השנים להכחיש כי לספינק יש קשר שוטף לחברה. זה הופך את ההצהרה הבאה שפורסמה לפני שנה די מוזרה: "הוא אכן חזר והיה מעורב מחדש זמן קצר לאחר שחרורו, אך אז הוא נעצר שוב, ושאר הצוות התנתק ממנו והסיר / מנע ראוי לציין שלספינק יש סגנון כתיבה מאוד מובהק המחלחל לאתר CryptoStorm. בין אם הוא עדיין מעורב ובין אם לאו, ברור שהוא היה היד המנחה ביצירת CryptoStorm.

אז מי לעזאזל ספינק?

 • ספינק היה יזם אמריקאי מצליח וג'אנקי אדרנלין שאיבד את מיליוניו והגיש פשיטת רגל ב -2002.
 • הוא גם תומך בולט בזואופיליה.
 • בשנת 2005 הורשע בהברחת 375 פאונד קוקאין (בשווי של 34 מיליון דולר). למרות שנדון ל -17 שנות מאסר, ספינק שוחרר לאחר שלוש שנים בלבד אחרי "אחרי שיתוף הפעולה הנרחב שלו עם החוקרים."
 • בשנת 2010 הוא נעצר בגין ניהול משק חי טובות בקנדה. נראה כי הדבר הביא לכך שהוא נשלח שוב לכלא לשלוש שנים נוספות
 • עם שחרורו בשנת 2013 הוא "כמעט מיד התחלל על ידי בית המשפט על ידי עקיפת הוראותיו של השופט להתרחק מהאינטרנט, שם מפעיל ספינק כמה אתרי אינטרנט ובלוגים בעלי חיים."
 • בשנת 2014 הוא היה מעורב בחקירה במשטרת פורט סטנלי על כלב נעדר, ונמצא שהוא "עולה על סוסים בנכס סמוך תחת שם בדוי." ספינק נעצר אך לאחר מכן שוחרר..
 • באוגוסט 2015 ספינק נעצר בלונדון ו"הוחזק בצו מעצר בגין דילוג מעונש של 90 יום בגין צער בעלי חיים במדינת וושינגטון. "הוא שוחרר ב"טעות".
 • בנובמבר 2017 ספינק חזר לפורט סטנלי ונעצר לאחר התנגדות במשטרה בעקבות חילופי דברים עם השכן לשעבר שהוא הכלב שהואשם בגניבה. כתוצאה מההחלפה הזו נשרף בית שכנו לשעבר.
 • בשנת 2016 גורש מקנדה כדי להתמודד עם סעיפי אכזריות בעלי חיים בארצות הברית.

סקירת Cryptostorm: מסקנה

תוך התעלמות מחיבור הספינק, CryptoStorm הוא שירות VPN מפעיל מאוד עם רעיון מרכזי אחד טוב - אסימונים. להלכה, אלה מאפשרים הפרדה רבה בין התשלום שלך עבור השירות לזהותך האמיתית. אולם מכיוון ש- CryptoStorm פשוט לא פופולרי מספיק כדי שיהיה שוק משגשג של אנשים שקונים ומוכרים מחדש אסימונים אלה "באופן אנונימי", רוב היתרונות הם תיאורטיים גרידא. יש גם טענה חזקה כי תשלום בכרטיס חנות או אפילו במזומן (Mullvad ו- ProtonVPN) הוא אנונימי עוד יותר. כמו כן, כדאי לזכור שלא משנה כמה אנונימי אמצעי התשלום שלך, ספק ה- VPN שלך תמיד יידע את כתובת ה- IP האמיתית שלך. יש לשבח את CryptoStorm על שמירת יומנים, אך מלבד זאת, השירות איטי ומציע תמיכה איטית מאוד. ההצפנה בסדר, אך כמו ברוב הדברים האחרים המפורסמים על ידי CryptoStorm, היא כמעט לא טובה כמו שההייפ מציע. עם זאת, אם כבר מדברים על ההייפ, נראה כי CryptoStorm יש בסיס משתמשים נלהב המובהק באופן ברור בסגנון הכתיבה הכבד-ז'רגוני המאפיין את דפי האתר והפורום שלו (ספינק?).

בקר ב- CryptoStorm »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me