מיקי


ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

Myki היא אפליקציית מנהל סיסמאות למקור סגור שהורדה למעלה מ- 100,000 פעמים מחנות Google Play. זהו פיתרון תוכנה המאפשר לצרכנים להגן על חשבונות מרובים עם סיסמאות חזקות; בלי הטרחה שנצטרך לזכור אותם. נראה כי מיקי מוניטין רב עם צרכנים, מקבל ציון 4.4 בחנות Play ו- 4.6 בחנות האפליקציות של אפל. אז האם מנהל הסיסמאות הזה הוא כל מה שהוא מפוצץ להיות? והאם כדאי לבזבז את כספכם?

תמחור

כמו במקרה של מנהלי סיסמאות אחרים, מיקי מספקת לצרכנים את היכולת להגן על מספר בלתי מוגבל של סיסמאות בתוך מאגר מוצפן מרכזי. זה מאפשר למשתמשים לזכור רק סיכת אב אחת (או להשתמש בביומטריה) כדי להיכנס לכל מספר של שירותים וחשבונות מקוונים.

Myki זמין בכל הפלטפורמות, וזה נהדר. וזה אפילו מספק תוספות נוחות עבור Chrome, Firefox, Safari, Edge ואופרה. אפליקציות לינוקס הן גם נקודת מכירה ייחודית עבור מנהל הסיסמאות הספציפי הזה.

דף הבית של מיקי

בכל הנוגע למחיר, משתמשים יכולים ליהנות ממנהל הסיסמאות הזה בחינם. עם זאת, משתמשים יכולים לשדרג לפרמיה באמצעות תשלום חד-פעמי של 9.95 דולר. התכונות הנוספות הללו הן:

  • תגים מותאמים אישית לארגון סיסמאות, כרטיסים, תעודות זהות וכו '.
  • תמונות חשבון מותאמות אישית עבור חשבונות המשתמשים בתמונות מהגלריה שלך
  • פרופילים מותאמים אישית להכנת פרופיל עבודה ונפרד אישי, למשל
  • שדות מותאמים אישית ליישום על הפריטים שלך.

רק צוותים צריכים לשלם כדי לקבל גישה למנהל הסיסמאות בכל כוח העבודה שלהם. ויש לומר כי בעלות של $ 3.99 לחודש ו -35.88 $ לשנה (המקבילה של 2.99 $ לחודש) זה לא מנהל סיסמאות יקר להפליא עבור ארגונים הזקוקים לאחד כזה..

תמחור מיקי

להכין

קבלת ההתקנה של Myki קלה, ניתן לגשת ליישום לשולחן העבודה או להתקנים ניידים באתר האינטרנט שלה. למשתמשים במובייל יש גם אפשרות להוריד אותו מחנות האפליקציות הרגילה שלהם. הורדנו את הגרסאות האחרונות ביותר עבור Windows, Android ו- iOS.

במהלך התקנת שולחן העבודה, המשתמשים חייבים להסכים לתנאי השירות. משתמשים יכולים לבחור להתקין את התוכנה כך שתוכל לעבוד על כל משתמשי מחשב Windows - או רק את הכניסה הספציפית שלהם (mypc).

בחר התקנה

לאחר התקנת מיקי, הוא יפעל באופן אוטומטי. התקנת האפליקציה במכשירים ניידים כרוכה במתן מספר הרשאות לשירות לעבוד.

קלות שימוש

מיקי הוא מנהל סיסמאות שקל מאוד להתרגל אליו, זו ההגדרה של פונקציונליות מלוטשת. מנהל הסיסמאות ידידותי לעיניים, ומציאת כל הגדרה אינה מסובכת או מסובכת (כפי שהיא יכולה להיות על מנהלי סיסמאות אחרים). המיוחד במנהל הסיסמאות הזה הוא שהוא נועד בעיקר לעבוד ממכשיר נייד לתוסף דפדפן (ולא משולחן עבודה למכשיר נייד - זו הנורמה במקום אחר).

בעת התקנת הגרסה הניידת, המשתמשים מתבקשים להזין סיכה. זה מבטיח שהאפליקציה יכולה לנעול ולמשוך את הגישה לסיסמאות (אם במקרה תשאיר את הטלפון שלך ללא השגחה, למשל). משתמשים יכולים גם לבחור להשתמש בסורק טביעות האצבע של המכשיר שלהם כדי לבטל את נעילת האפליקציה. זוהי דרך קלה ויעילה להגדיל את האבטחה של סיסמאות, מה שאומר שאפילו אם האקר יתקין טרויאני הם לא יוכלו להיכנס לסיסמאות שלך מרחוק (ואילו באמצעות קוד ה- PIN טרויאני עם keylogger לניידים יכול תיאורטי לקבל הקוד שלך).

לאחר התקנת האפליקציה הסלולרית, היא תנחה את הלוגו של Myki בכל פעם שאותר דף התחברות. לאחר כניסה בהצלחה של סיסמה לשטח האחסון של המכשיר המקומי, התחברות אוטומטית תאפשר לך להיכנס לשירותים מבלי שתצטרך לזכור או להזין את הסיסמה שלך. על מנת להשתמש בתכונה זו תצטרך לעשות זאת אפשר שכבת-על ו לאפשר נגישות.

ייבוא ​​סיסמאות ממנהל סיסמאות קודם ניתן לטפל באמצעות קובץ CSV, XLS או XLSX. ניתן גם לייבא אותם ישירות מ- Chrome, Dashlane, LastPass ומספקים אחרים. מצאנו את התהליך קל בכל אחת מהשיטות הללו.

ייבא סיסמאות למיקי

אם יש לך בעיות, החברה מספקת מדריכים שיעזרו לך לצאת. אם ברצונך לייבא לנייד ממנהל סיסמאות או Chrome, תצטרך לעשות זאת דרך התוסף בפיירפוקס או בכרום; זו הדרך היחידה להעביר אותם לנייד שלך.

לאחר שתייבא את הקבצים שלך ממנהל הסיסמאות הקודם שלך, אתה מוכן לסנכרן בין מכשירים. שוב, זה אפשרי בתוך האפליקציות, והסנכרון קל מאוד מכל מכשיר נייד לתוסף או לאפליקציית שולחן העבודה. עם זאת, היא מחייבת את הגדרת היישום לנייד כבר, וזה לא שגרתי.

ניסינו את תוספי Chrome וה- Firefox ושניהם מהווים התחלה להתקנה ולהשתמש בהם. לאחר השקתם, אתם מתבקשים לסרוק את קוד ה- QR באמצעות המכשיר הנייד שלכם אשר מאפשר להם לסנכרן אוטומטית.

השתמש במיקי בנייד

תהליך זה מעביר את הסיסמא שלך לרוחב ומאפשר גם למכשיר הנייד שלך להתחיל לגבות אוטומטית את הסיסמאות המוצפנות שלך למחשב שלך (מה שאומר שאם תאבד את הטלפון שלך, תוכל להעביר אותם למכשיר הבא שלך, כל עוד יש לו אותו מספר טלפון).

לאחר שסרקת את הקוד בתוסף באמצעות הטלפון שלך, האפליקציה תרשום את התוסף שלך על המסך עם סמל מגן ירוק לבאג כדי לנתק את שתי האפליקציות בכל נקודה; פשוט הקש על התוסף במכשיר הנייד ולחץ על כפתור הניתוק האדום הגדול.

כמובן שאתה יכול פשוט להוסיף סיסמאות כשאתה עובר אם מעולם לא השתמשת במנהל סיסמאות לפני כן.

פונקצית מחולל סיסמאות זמינה בכל האפליקציות וההרחבות, זה מאפשר לך לייצר סיסמאות חזקות להגנה על חשבונותיך. ניתן להגדיר אותם באורך של עד 200 תווים ויכולים לכלול מספרים ותווים מיוחדים.

צור סיסמאות ב- Myki

גם גרסת Windows וגם מקביליהם הניידים מספקים כמה פונקציות נוספות נחמדות; כמו היכולת לשמור פרטי תשלום ופרטי כרטיסים, תכונה של הערות מאובטחות ליצירת פתקים מוצפנים, תכונה של תעודות זהות לשמירת דברים כמו דרכון או מידע על רישיון נהיגה, ותכונת זהויות לשמירת שמך, מין, כתובת ואחרים. מידע המאפשר זיהוי אישי. ניתן להשתמש בתכונות אלה לצורך מילוי אוטומטי של טפסים במהלך השימוש באינטרנט.

השירות מצויד במלואו ביכולת למלא סיסמאות באופן אוטומטי, והוא מסוגל לזהות טפסי סיסמא באופן אוטומטי. זה מאפשר לו ללמוד את הסיסמאות שלך כשאתה מזין אותן. זה הופך את מיקי לרוח לשימוש, והיא בהחלט יכולה להיחשב כטובה למתחילים חדשים - שרק נכנסים לעולם למנהלי הסיסמאות. עם זאת, מיקי לא ימלא אוטומטית טפסים ארוכים יותר עם נתונים כמו פרטי תעודת הזהות שלך - לכן יש להעתיק אותם באופן ידני לרוחב.

צריך לומר שאחד הדברים היפים ביותר במיקי הוא שזה כמעט זהה בכל המכשירים, ובשלוחה. המשמעות היא שתכיר היכרות עם אופן פעולתו לא משנה באיזו גרסה אתה במקרה.

ראוי להזכיר גם: סינכרון חשבונך מנייד למחשב יכול ליצור גיבוי מוצפן של הסיסמאות שלך. ניתן לגשת לזה אם תאבד את המכשיר הנייד שלך. אם אפליקציית ה- Myki לנייד שלך מותאמת לתוסף הדפדפן של Myki, תוכל ליצור גיבויים אלה - המאוחסנים בתיקיה הנקראת "קבצי גיבוי של מיקי" בתוך שלך "הורדות" תיקיה.

אין ספק שמיקי יצר מנהל סיסמאות מעוגל היטב עם חוויית משתמש חזקה בבסיסו. הוא עשיר בתכונות, ובהתחשב בכך שהוא בחינם, זו אפשרות מעולה למשתמשים שאינם טכניים שאין להם מודל איום חמור. תכונות בולטות אחרות כוללות היכולת לחלוק סיסמאות בצורה מאובטחת עם משתמשי Myki אחרים. שימושי אם ברצונך להעביר למישהו סיסמה בלי לכתוב אותה בטקסט רגיל באופן מקוון.

לבסוף, Myki אכן מספק תכונת דיווח מעמיקה, המאפשרת למשתמשים בצוות לבדוק נתונים אנליטיים כדי לגלות כמה משתמשים ישנם, אשר התחברו לאחרונה, את הכניסות הכי פחות והכי פחות השתמשו בהן, ואפילו שימוש בחשבון ובדפדפן. נתונים מסוג זה יכולים להיות שימושיים ביותר למטרות מנהל ומעקב אחר השימוש בסיסמאות בכל עסק או ארגון.

פרטיות ואבטחה

מיקי מבטיח שתעבורתך תמיד תהיה מוצפנת בין המכשירים שלך לשרתים שלה. זה גם מצפין את הסיסמאות שלך כשהוא מעביר אותן מהלקוח לתוסף הדפדפן. כל התנועה לשרתי Myki מוגנת באמצעות SSL / TLS (HTTPS). בדקנו את השירות באמצעות מעבדות QualL SSL ושמחנו לגלות שהוא קלע A +, המשמעות היא שהנתונים מאובטחים בזמן שהם עוברים.

סיסמאות שנשלחות בין הלקוח לתוסף הדפדפן מוגנות גם באמצעות הצפנת AES 256 חזקה. זה מבטיח שאף אחד לא יכול ליירט סיסמאות אלה בזמן שהם נשלחים לדפדפן שלך כדי למלא טפסים. סיסמאות משותפות מוצפנות באמצעות AES-256 בדרגה צבאית עם RSA-2048.

מסיבות פרטיות, מיקי אומר שהיא לעולם לא תאחסן את הסיסמאות שלך בשרתים שלה. סיסמאות תמיד מאוחסנות באופן מקומי במחשב או במכשיר הנייד שלך. משתמשים שומרים על שליטה מלאה על מפתח ההצפנה ועל קוד ה- PIN הראשי שלהם, ואם ה- PIN שלך יאבד, לא תוכל לגשת לסיסמאות שלך יותר. מיקי לעולם לא יכול לשחזר את קוד ה- PIN של חשבונך, לכן עליך להקפיד על כך שלא יהיה בלתי נשכח.

דבר אחד שיש לציין הוא שמכשירים מסתנכרנים באמצעות אלגוריתם קנייני שהמשרד פיתח בעצמו. דחפנו את תמיכת הלקוחות שלה לפרטים נוספים, אך הם יכולים רק לומר לנו שהם לא יכולים לומר יותר מכיוון שהיא קניינית. הם הבטיחו לי כי נתונים מאובטחים תמיד באמצעות קידוד מקצה לקצה בין התקנים, וכי שרת ה- Myki מתפקד רק כ"מעבר ידע אפס המעביר את הנתונים המוצפנים בין מכשירים "..

מאחר שהוא קנייני, אי אפשר לוודא אם ההצפנה חזקה במלואה. כך גם לגבי הלקוחות. Myki הוא מקור סגור, מה שאומר שאתה צריך לקחת את המשרד במילה אם הוא מתאר את האבטחה והפרטיות שמספקים בכל הפלטפורמות שלה. כמו תמיד במקרה של תוכנה קניינית, אי אפשר לאמת טענות אלה מכיוון שאיש אינו יכול לבקר את התוכנה. תלוי במודל האיום שלך זה יכול להספיק בכדי לדחות אותך מהשירות.

הרשמה לגירסה הניידת של מיקי מחייבת למסור מספר טלפון. לטענת המשרד הם "צריכים לאמת את מספר הטלפון שלך כדי לשחזר את חשבונך למקרה שמשהו יקרה לטלפון שלך". בהתחלה נראה שזה לא הגיוני (בהתחשב בכך שהסיסמאות מאוחסנות רק פעם מקומית והמשרד לא יכול לשחזר את חשבונך אם תאבד את קוד ה- PIN הראשי שלך).

הצורך לספק מספר טלפון זה מאוד לא שגרתי, ואולי מספיק בכדי לגרום לך לרצות לחפש במקום אחר. לצורך ניסיון לקוחות הלקוחות הניידים, החלטנו למסור את מספר הטלפון שלנו כמבוקש. המשכנו לפנות אל התמיכה כדי לברר בדיוק למה הם צריכים את מספר הטלפון שלנו, הם אמרו לנו:

"גיבויים נוצרים באמצעות מפתח שנוצר באופן אקראי המאוחסן בשרתים שלנו בצורה המאפשרת לך להוכיח את בעלותך על מספר הטלפון שאליו נרשמת לצד קיומו של קובץ גיבוי ספציפי זה בכל פעם שתצטרך לשחזר..

"כשרוצים לשחזר, האפליקציה שלך זקוקה לשני דברים: 1) המפתח הפרטי המשויך למספר הטלפון שלך ו -2) קובץ הגיבוי המוצפן עם מזהה הגיבוי המשויך. זה מבטיח שללא מספיק קובצי גיבוי ללא מספר פרטי משויך למספר הטלפון ואין מספיק גישה למספר הטלפון ללא קובץ הגיבוי הפיזי. "

בהתחשב בכך שחברות אחרות מספקות ניהול סיסמאות במכשירים ללא מספר טלפון, זה נראה מיותר. לפענוח האמור לעיל; אתה נרשם למספר הטלפון שלך ואז מבצע גיבוי של הנתונים המוצפנים במחשב האישי. מאותה נקודה ואילך, אם תאבד את הטלפון שלך אתה יכול להתחבר ולהירשם מטלפון חדש שיש לו את אותו מספר כמו קודם.

לאחר מכן נמחק הגיבוי מהטלפון הישן שלך למטרות אבטחה ותוכל לשחזר את הנתונים שלך באמצעות המכשיר החדש שלך מגיבוי המחשב שביצעת בעבר. כמובן שניתן יהיה לטפל בכל זה באמצעות סיסמת אב באותה קלות, ללא צורך בכך שהם יעלו את מספר הטלפון שלך. בנוסף, איננו יכולים להבין לחלוטין מדוע תצטרך להתאושש מגיבוי זה ולא רק לסנכרן מחדש את הנתונים מגירסת Windows, Mac או iOS של Myki עם קוד QR (אם אתה משתמש בהם במכשירים מרובים) אשר היא תכונה שבה אתה רשאי להשתמש בכל מקרה.

לבסוף, החברה מודה שהיא מאחסנת מטא נתונים. התעמקנו במדיניות הפרטיות כדי לגלות בדיוק מה היא אוספת. למרות שהמדיניות אכן תואמת את ה- GDPR, היא לא חושפת במדויק אילו מטא נתונים נאספים. עם זאת, אנו מניחים שהוא אוסף כתובות IP של משתמשים. הצלחנו גם לוודא שהחברה אוספת את גרסת המכשיר שלך, סוג המכשיר ו- SSID WiFi מקומי (על ידי בחינת הגדרות באפליקציה לנייד).

שירות לקוחות

אחד הדברים הנחמדים במיקי הוא שיש לו תמיכה בצ'אט חי זמין באתר האינטרנט שלה. בדקנו את הסוכנים ומצאנו שהם בקיאים ומועילים במיוחד. לפיכך, זהו משאב מועיל להפליא שאפילו זמין למנויים שאינם רשומים. מה שכן, הוא זמין 24/7 וזה באמת מעולה.

למעשה, מעולם לא סקרנו מנהל סיסמאות עם תמיכת לקוחות טובה יותר ממיקי, הוא באמת נמצא בליגה משל עצמו. שאלנו מספר שאלות אקראיות והועברנו תמיד למדריכים ומידע שימושי שסיפקו את צרכינו. בנוסף, הם נותרו רגועים ורציונליים במיוחד כשאתגרו על הפרטים הקטנים. איננו יכולים לדרג מספיק את צוות שירות הלקוחות הזה.

בכל הנוגע למדריכים, למיקי יש המון וכולם באיכות מעולה. זה נהדר עבור כל מתחילים שמתאמצים להגיע להקמה. בנוסף, המשרד מספק בלוג וסעיף שאלות נפוצות המאפשרות לך למצוא מידע במהירות אם ומתי אתה זקוק לו.

סיכום

Myki הוא מנהל סיסמאות חינמי מעניין וייחודי שקל להתרגל אליו - ומספק פונקציונליות נהדרת על פני פלטפורמות. הגדרת זה ושימוש באפליקציות זה תהליך פשוט, מה שהופך את מנהל הסיסמאות הזה למצוין למתחילים.

אחסון סיסמאות מקומי פירושו שסיסמאות לעולם אינן מאוחסנות באופן מקוון, ושליטה מלאה על קוד ה- PIN הראשי פירושה שרק למשתמש יש שליטה בגישה לסיסמאות שלו. גיבויים מוצפנים אוטומטיים הם נגיעה נחמדה, ומשמעותם שכל עוד תסנכרן בין מכשירים, תוכלו להשתמש במספר הטלפון שלכם לאימות ושחזור הסיסמאות למכשיר החדש שלכם..

מצד שני, שירות זה הוא מקור סגור ואינו דורש מהמשתמשים למסור מספר טלפון. מיקי מבוסס בניו יורק על פי דבריהם, לונה צ'ווה. זה לא מקום נהדר במיוחד לפרטיות, מכיוון שניתן יהיה להגיש למשרד צו איסור פרסום. למשרד גם משרדים בביירות, לבנון. בצד החיצוני, השרתים של מיקי נמצאים באירלנד, שכידוע יש כמה מחוקי ההגנה על המידע הטובים ביותר שקיימים.

בעוד שחלק מהגורמים הללו עשויים לפטר חלק מהאנשים (עם מודל איום מוגבה) מהשירות, אנו חושבים שעבור הרוב המכריע של האנשים מדובר במנהל סיסמאות קול שמבצע את העבודה בצורה ראויה להערכה. אם אתה רוצה מנהל סיסמאות שהוא אפס מהומה, ויש בו צ'אט חי 24/7 המאויש על ידי סוכנים שאכפת להם באמת; שירות זה הוא אפשרות נהדרת. הכי מתאים למשתמשים ניידים שיש להם גם מחשב או מחשב נייד.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me