ללא חסימות

 • תמחור

  מ 4.16 דולר
  / חודש

עדכון: נראה כי חסרי חסימת מקבלים לקוחות חדשים כרגע.

ProPrivacy.com ציון
4.5 מתוך 10

סיכום

Blockless הוא ספק SmartDNS מבוסס קנדה שמטרתו להביא לך מהירויות סטרימינג נהדרות בפשטות השימוש. אמנם ישנם כמה דברים בעייתיים, אך בסך הכל הם מספקים תמורה טובה לכסף.


מאפיינים

קנדה מבוססת על בסיס חסימת בסיס, והיא הפעולה העיקרית סביב שירות SmartDNS שלה, ולכן נדון קודם. הם מספקים תמיכה והתקנה מעוגלת היטב לכך וכפי שמוצג להלן כמעט ואין אובדן מהירות. זה נותן שירות מעולה אם ברצונך להיות מחובר ללא הרף לשירות סטרימינג, אם כי (כמו רוב SmartDNS האחרים) זה יכול להיות מעט מטרד אם אתה מעוניין להמשיך לחזור להגדרות האינטרנט והמאפיינים הרגילים שלך. שירות SmartVPN (עליו הם ממליצים כשאתה בדרכים) עוזר לעקוף את הבעיות שהוזכרו לעיל, אך למרבה הצער, זה לא תמיד עובד - אם כי נראה שהבעיות שמורות ל- BBC iPlayer. למזלם של חסימת הבלוק, השירות שלהם עדיין לא נחסם על ידי הולו (כמו אצל ספקים רבים אחרים) ואם אתה מחפש VPN עבור נטפליקס, פנדורה וכו ', זו בחירה טובה. השירות ללא חסימות מאפשר סטרימינג מ -17 מדינות שונות. אמנם אין קשרים אסייתיים או אפריקאים, אך ברור שהמיקומים הללו היו מחושבים היטב והם המדינות בהן מבוססות שירותי הזרמה הגדולים וזמינים. הם מאפשרים להשתמש ב- IP 1 לשירות SmartDNS וחיבור 1 לשימוש ב- SmartVPN שלהם.

מהירות וביצועים

נתנו ל- Blockless את מבחן הביצועים הסטנדרטי שלנו כדי לראות איך זה הוגן. באופן לא מפתיע, כמעט ולא היה אובדן מהירות בחיבור SmartDNS או PPTP. בנוגע לבדיקת IP, השגנו תמיד IP משלנו מכיוון שלא קיימת אבטחה בשום מערכת. תוצאות ה- DNS לא היו בדיוק למה שציפינו, מכיוון שרוב הזמן זה הצביע על ארה"ב / קנדה וגרמניה, אך השירות והמערכת שלהם עבדו כך שלא נצטרך לדאוג לגבי זה.

מחיר

1 חודש

4.16 דולר
לחודש

כמו כל VPN אחר שם בחוץ Blockless מספק שלוש תוכניות שונות, עם הגדלת הנחות מחירים ככל שתירשמו יותר. בהשוואה לשירות VPN מסורתי, הם זולים, אולם בהשוואה לשירותי SmartDNS ושירותי סטרימינג [שוק היעד שלהם] הם מתומחרים באופן דומה. מעט מעצבן הם לא מציגים את המידע הזה עד שנרשמים לחשבון. כשאתה נרשם אתה מקבל תקופת ניסיון חינם למשך 7 ימים (מבלי שתצטרך להזין פרטי כרטיס אשראי), שניתן להרחיב אותה ל -10 אם אתה אוהב אותם בפייסבוק..

פלטפורמות תשלום נתמכות

שירות לקוחות

ללא חסימת יש שני סוגים של תמיכה: שאלות ותשובות ותמיכה בכרטיסים. השאלות הנפוצות שלהם מכסה את הנושאים הבסיסיים בעוד שתמיכת הכרטיסים זמינה לפיתרון הבעיות המסובכות יותר. תמיכת הכרטיסים ענתה בזמן סביר ונראתה בקיאה וידידותית. לרוע המזל הם לא הצליחו לפתור את הבעיה שלנו עם SmartVPN אבל לא נשמור על זה נגדם מכיוון שהם ניסו כמיטב יכולתם ובסופו של דבר זה אשם המפתחים, ולא צוותי התמיכה..

פרטיות ואבטחה

מכיוון ש- Blockless נועד לספק סטרימינג מתקדמים ומשתמש בטכנולוגיית SmartDNS, הוא לא מספק הרבה מבחינת האבטחה אך הוא מבין זאת ולא טוען שום טענות לכך - וזה נהדר. SmartDNS שלהם אינו מספק אבטחה כלשהי אך זה אומר שאתה יכול לקבל את מהירויות הזרימה הטובות ביותר האפשריות. יש להם גם שירות שנקרא SmartVPN, אך אנו מאמינים כי הניסוח שלו מטעה מעט מכיוון שהוא איננו רשת פרטית במציאות. הסיבה לחוות דעת זו היא כדלקמן:

 • הוא משתמש בחיבור PPTP, שכפי שהזכרנו פעמים רבות בעבר, אינו מאובטח במיוחד.
 • ההגדרות בהן הן משתמשות לחיבור PPTP זה פירושן גם שהוא אינו מוצפן בשום דרך.

מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש שלהם מוצגים בבירור באתר האינטרנט. לרוע המזל, אמנם ברור לגבי איסוף מידע ושימוש בו באמצעות אתר האינטרנט שלהם, אך הוא אינו מציין מידע כלשהו ביחס לביצוע באמצעות השירות שלהם. התמיכה שלהם הייתה רבה במילוי הפער הזה ואמרה לנו שהדבר היחיד שהם רושמים הוא שגיאות חיבור. ללא חסימות מציעה גם שירות חוסם מודעות באמצעות הגדרת ה- DNS שלהם, כך שלא תצטרך לדאוג מכל הפרסומות המעצבנות האלה המסתובבות באתר. למרות שמספר VPNs עושים זאת, ככל שאנחנו יודעים הם היחידים שמיישמים זאת עבור חיבור ה- SmartDNS שלהם.

מחשבות אחרונות

בסך הכל, בעוד ישנם כמה דברים שאפשר לגהץ, Blockless הוא שירות מעוגל. הם רושמים הרבה קרציות בתיבות הנכונות והשירות שלהם ממוקד היטב וממלא את שוק היעד הזה היטב. יש כמה מתחרים גדולים שאפשר להשוות אותם ללא חסימת אולם בשל התמחור והנחישות הנמוכים שלהם הם עומדים היטב.

אהבנו

 • מהירויות נהדרות
 • תמיכה פנטסטית
 • ערך טוב לכסף

לא היינו כל כך בטוחים

 • אפליקציות קנייניות אינן מרשימות במיוחד

שנאנו

 • לא הרבה

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me