פוסטאו


 • תמחור

  מ 1.13 דולר
  / חודש

Posteo הוא ספק דוא"ל עם קוד פתוח מאובטח שבסיסו בגרמניה. חלק מהמשתמשים מעדיפים את זה על פני כמו ProtonMail ו- Tutanota.

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

אחד היתרונות של שירות דוא"ל בתשלום זה הוא שהוא נופל מחוץ לתחום השיפוט של מדינות FiveEyes. יתרה מזאת, גרמניה נוטה להיות מיקום שנחשב טוב לשמירה על זכויות פרטיות דיגיטליות.

עם זאת, שירות המודיעין הפדרלי הגרמני, Bundesnachrichtendienst (BND), הוא מתוחכם ביותר. בשנים האחרונות קיבלה BND יותר מימון מאי פעם ממשלת מרקל. בנוסף, ידוע כי ה- BND עבד עם GCHQ ו- NSA בעבר (כחלק מהסדר הגדול יותר של 14 עיניים).

למרות זאת, ניתן לומר שגרמניה היא מקום טוב יותר מבריטניה, ארה"ב או אוסטרליה (ועוד מדינות רבות אחרות) עבור שירות פרטיות כמו להיות מבוסס.

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינה
  גרמניה

תמחור

ראשית, פוסטאו זול - הוא מגיע ביורו אחד בלבד (1.13 דולר) לחודש. העובדה שמדובר בשירות בתשלום, משמעותה מכרעת שהוא יכול להתקיים בלי להסתמך על פרסום ומעקב כמקור הכנסה. התוצאה היא שפוסטאו דורש מעט מאוד מידע ממשתמשים בשלב המינוי. למעשה, אחד הדברים הנחמדים ביותר בפוסטאו הוא מדיניות האתיקה העסקית והפחתת הנתונים, הכוללת שמירה על כמה שפחות נתונים על מנויים, על מנת לבטל את הסיכון לתקלת נתונים ופריצה של נתונים..

המנויים יכולים לבחור לשלם במזומן באמצעות הדואר, PayPal, העברה בנקאית, כרטיס אשראי או באמצעות שובר. Posteo מציעה גם ערבות להחזר הכסף של 14 יום. כך שלמרות שאינך יכול לנסות את שירות הדוא"ל בחינם - אתה יכול לשנות את דעתך ולקבל החזר כספי אם אינך אוהב אותו. שאלתי את פוסטאו מדוע זה לא מקבל ביטקוין. המשרד אמר לי: "אנחנו מפעל בר-קיימא שאי אפשר לומר על ביטקוין. אנו ספקנים לגבי דרישות האנרגיה של הבלוקצ'יין כמו גם על המקור הלא ברור של האנרגיה המשמשת. עסקאות הבנק שלנו הן יותר אקולוגיות ומתועדות עבורנו כקיימות. התנודתיות של המטבע גם היא בעייתית. זה אינו מהווה קיימות כלכלית." וזה מספיק הוגן.

מאפיינים

תמורת יורו בחודש, משתמשים יקבלו גישה לתכונות העיקריות הבאות:

 • שתי כתובות כינוי (למרבה הצער אין כתובות .com זמינות)
 • חשבון אחסון בדוא"ל של 2 ג'יגה-בתים (ניתן לשדרג ל -20 ג'יגה-בייט בעלות של 0.25 אירו לחודש עבור כל GB נוסף)
 • קבצים מצורפים בדוא"ל בגודל של עד 50 מגהבייט
 • העלה מספר קבצים
 • תאימות בין מכשירים בזכות IMAP / POP3. מנויים יכולים לסנכרן את הדוא"ל שלהם בסמארטפונים, בטאבלטים או במחשבים אישיים
 • קידוד דוא"ל E2E עם PGP
 • ותאימות כותרות של OpenPGP
 • מסנן דואר זבל וירוסים (עם אפשרות לרשימת ההיתרים)
 • פילטרים הניתנים להתאמה אישית - למיון דוא"ל באופן אוטומטי עם הגעתם
 • כתובות סינון בלתי מוגבלות לשמירה על מסודר של תיבת הדואר הנכנס
 • משתמשים יכולים להעביר באופן מאובטח עד שלושה חשבונות דוא"ל חיצוניים אל
 • תצוגת רשימה או שיחה
 • חתימות
 • תגובה אוטומטית (למשל כשאתה בחופשה)
 • העברה
 • חיפוש מהיר
 • דוא"ל HTML
 • לוח שנה

פרטיות

Posteo אינו דורש מהמשתמשים לספק שם, כתובת או דוא"ל לגיבוי כדי לפתוח חשבון. כחלק ממדיניות הפחתת הנתונים שלה, Posteo מבטיחה לא לאסוף נתוני משתמש כלשהם - או לשמור על נתוני תנועה (כגון כתובות IP) בקשר לחשבון. Posteo אנונימי את כל תשלומי המנוי. היא גם מבטיחה כי פרטי התשלום לעולם לא מוחזקים לצד פרטי חשבון הדוא"ל עצמו.

משמעות הדבר היא שמשתמשים בטוחים לשלם באמצעות כרטיס אשראי או PayPal. הדבר היחיד שרשויות יכלו לגלות איתך אי פעם, הוא שחשבון PayPal (או כרטיס האשראי שלך) פתח חשבון Posteo ביום מסוים. ראוי לציין כי חוקי המס אולצים לשמור על מידע על התשלום במשך 10 שנים.

אבטחה

Posteo מיישם הצפנת AES חזקה בכל שרתי הדואר האלקטרוני שלה כדי להגן מפני האקרים ופריצות לא רצויות אחרות. גישה בסיסית לשרתים מוצפנת (TLS עם Perfect Forward Secrecy [PFS] עבור IMAP, POP3, דואר אלקטרוני, CardDAV ו- CalDAV). פוסטאו מיישם גם הפשטת IP. זה מבטיח כי כתובת ה- IP המקומית והציבורית שלך לעולם לא תצורף לדוא"ל יוצא.

מטא נתונים של דוא"ל מוגנים במהלך השידור באמצעות TLS עם Perfect Forward Secrecy (PFS) - כל עוד הדוא"ל של הנמען תומך בכך. תכונה של התראות TLS למסירה מבטיחה שלא יישלחו דוא"ל אם חשבון הנמען אינו תומך ב- TLS (למשתמשים מקבלים הודעה וניתנת להם האפשרות לשלוח את הדוא"ל ללא הצפנה).

קידוד דוא"ל PGP E2E זמין גם בלקוח הדואר האלקטרוני אך ידרוש ממך להתקין תוסף בשם MailVelope. משתמשים יכולים גם לבחור להצפין את תיבת הדואר הנכנס שלהם, אם כי יש לכך השלכות מסוימות מבחינת הפונקציונליות (חיפוש בדוא"ל מפסיק לעבוד). ניתן להצפין הודעות דוא"ל נכנסות באמצעות מפתח S / MIME או OpenPGP הפרטי שלך.

משמעות הדבר שאינך צריך לסמוך על הצפנת הדואר הנכנס של פוסטאו אם אינך רוצה. למודעי האבטחה ביותר, החזקת מפתחות משלך היא בהחלט הדרך ללכת. לבסוף, אימות שני גורמים (2FA) זמין לכל החשבונות. משתמשים יכולים לבחור להשתמש באפליקציות TOTP כמו המאמת של גוגל, אך Posteo ממליץ על FreeOTP על ידי פדורה מכיוון שזה קוד פתוח. משתמשים עם YubiKey יכולים להשתמש בזה עבור 2FA אם הם מעדיפים.

התהליך

פתיחת חשבון ב- Posteo היא קלה ביותר ואינה נמשכת יותר מדקה או שתיים.

<נתונים img - lazyfied ="בסדר " class ="פריק פרדיב " src ="https://cdn.proprivacy.com/storage/images/proprivacy/2018/12/posteo-sign-up-content_image-default.png " alt ="תהליך פוסטאו ">

הנתונים היחידים הנחוצים הם:

 • שם משתמש (זה יכול להיות שם בדוי אנונימי)
 • סיסמא
 • אמצעי תשלום (מזומן, Paypal, העברה בנקאית, כרטיס אשראי או עם שובר)

נרשמת

דבר אחד שהתאכזבתי מעט ממנו היה היעדר הזמינות של כתובות .com. כתובת. Com היא יתרון לכל עסק או יחיד אשר מסתמך על כך שאנשים יוכלו לזכור את כתובת הדוא"ל שלהם. כל עוד אתה שמח עם כתובת דוא"ל שמסתיימת ב- .net, .org, .de, .co.uk, .af, .jp - או אחת מרבות אחרות, Posteo יכול להיות בשבילך.

לקוח ה- Posteo Roundcube

לקוח הדואר האלקטרוני של Posteo מבוסס על Roundcube, לקוח קוד פתוח. עם זאת, היישום של Posteo של Roundcube מגיע עם הרבה תכונות נוספות בהשוואה ללקוח Roundcube הרגיל. בצד ימין למעלה תקבל תפריט עם הכרטיסיות הבאות: דוא"ל; פנקס כתובות, לוח שנה, הערות, הגדרות, עזרה ויציאה.

כפי שניתן לראות מהתמונה למעלה, לפוסטאו יש ממשק מושך ונקי למראה. תוכלו גם למצוא את Posteo קל לשימוש - בין אם אתם מתכוונים לעשות דברים טכניים כמו הצפנת מיילים - או פשוט תרצו להשתמש בו כלקוח דואר אלקטרוני רגיל כדי להתרחק מהאפשרות של Gmail. אם אתה מעדיף לא להשתמש בלקוח Roundcube יש לך אפשרות להשתמש ב- Thunderbird, בדוא"ל אנדרואיד או בכל לקוח שאתה מעדיף..

תכונה אחת שמצאתי מעט מסורבלת הייתה תצוגת השיחה המשורשרת של פוסטאו. למרות שזו תוספת נחמדה, היא לא מיושמת טוב כמו ב- Gmail. הסיבה לכך היא שהיא לא כוללת את התגובות שלך - היא רק נותנת לך את האשכולות מהודעות הדוא"ל שנשלחו אליך. בנוסף, לפעמים זה מחריג אנשי קשר מרשימת עותקים משמע - כלומר שיחות יכולות להתפרק לחוטים מרובים.

אכזבה נוספת היא העובדה שלקוח האינטרנט אינו ידידותי לדפדפן לנייד. פירוש הדבר שמי שמעדיף להיכנס לדוא"ל באמצעות הדפדפן הנייד שלו (כדי להשאיר נתונים אישיים מהנייד שלו מסיבות אבטחת מידע) לא מתכוון ליהנות מחוויית הפוסטאו שלו. ניסיתי להשתמש בו בכרום בטאבלט אך גיליתי שאני נאלצת לנצח להתקרב ולהתרחק מכיוון שהטקסט בגודל לא נכון.

הצפנת PGP

בכדי להשתמש בהצפנת PGP, הייתי צריך קודם להתקין את התוסף MailVelope. משתמשי Chrome יכולים להשיג את זה בחנות האינטרנט של Chrome ומשתמשי Firefox יכולים להוריד אותו מאתר ה- Mailvelope. החדשות הטובות הן ש- MailVelope מוגדר מראש בלקוח Posteo, וברגע שמתקינים אותו מופיע כפתור חדש שאומר "Compose and Encrypt" בממשק הדואר האלקטרוני..

כדי לבדוק שהוא עובד, לחץ עליו ואם אתה רואה סמל מנעול MailVelope בשדה הטקסט ההתקנה הצליחה. בעיה אחת עם MailVelope (בניגוד להצפנת מקצה לקצה של ילידי הלקוח) היא שהיא אינה תואמת לכל לקוח דוא"ל פופולרי..

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא שהמפתח הפרטי שלך ל- MailVelope הוא רגיש ביותר. כשאתה מגדיר דוא"ל מוצפן של OpenPGP המפתח הפרטי שלך מוצפן לביטוי סיסמה. חיוני שתבחר משפט-סיסמה חזק ושתקפיד לעולם, לעולם לא לחשוף אותו לאיש.

המפתח הפרטי שלך משמש לך רק לפענוח הודעות שנשלחות אליך מאנשים שיש להם את המפתח הציבורי שלך. אם מישהו יזכה בגישה למפתח הפרטי שלך הוא יוכל לקרוא את ההודעות המוצפנות שלך ולחתום על ההודעות כך שייראו ממך.

כל מי שמעדיף להשתמש באניגמייל ב- Thunderbird יכול לעשות זאת, ופוסטאו מספק מדריכים מצוינים לזה וכמעט כל דבר אחר שתוכלו לחשוב עליו.

הגירה

בכדי לבדוק את ההעברה בפוסטאו, ייבאתי חשבון Gmail. השתמשתי בפריצה דרך מדור העזרה באתר ולא התקשיתי כלל. כל מי שרוצה לייבא מ- AOL, Gmail, GMX, Hotmail, iCloud, Office 365, Outlook.com או Yahoo! צריך למצוא את זה בקלות מכיוון שאתה יכול להעביר את פנקס הכתובות שלך לפוסטו על ידי לחיצה על כפתור אחד בלבד.

אימות טביעת אצבע של DANE

DANE היא שיטת אימות מצטיינת מבוססת DNS הבודקת את טביעות האצבע הדיגיטליות של ספקי דוא"ל אחרים. זה מאפשר לפוסטאו לגלות תעודות הונאה שהוחלפו על ידי פושעי רשת או שחקנים בחסות מדינה. זוהי תכונה מעולה, אך היא תואמת רק ללקוחות דוא"ל אחרים התומכים בה, כמו Tutanota ו- ProtonMail..

יצירת דוא

אם אתה משתמש ב- DANE, תיבת סימון ירוקה קטנה מופיעה מעל כתובת הנמען המיועד שלך כדי ליידע אותך אם השרת שאתה מתקשר איתו הוא ידידותי ל- DANE.

אין תיקיית ספאם

אולי הדבר המעצבן ביותר בפוסטאו הוא שיש לו מערכת אוטומטית לתגובת דואר זבל ללא תיבת דואר זבל. המשמעות היא שלא תוכל לבדוק אם דוא"ל שאתה מצפה סונן בטעות כדואר זבל. למרות שאתה יכול להוסיף רשימת אנשי קשר לרשימות כדי להבטיח שהם לעולם לא יימחקו כדואר זבל, אתה לא יכול לרשום הודעות אימייל מאנשי קשר שאינך מכיר - ולא ציפית לקבל דוא"ל מ.

אף על פי שזהו חיסרון, החדשות הטובות הן כי שולח הודעת דוא"ל שנדחית כדואר זבל מקבל הודעה על הסיווג שסווג כדואר זבל, מה שמאפשר להם לנסות שוב. עם הזמן, יתכן שאחדים אפילו יחליטו שזה יתרון של השירות.

אתר ושירות לקוחות

באופן אישי מצאתי שאתר Posteo הוא פנטסטי לחלוטין. נהניתי ממנו הן מבחינה ויזואלית והן מכיוון שהיא מספקת מידע רב ערך על השירות. אין ממש שום דבר שאתה לא יכול ללמוד על השירות באתר, ומדריכי ההתקנה שלו ופריצות הדרך שלו מורכבים היטב.

בכל הנוגע לשירות לקוחות מצאתי שהסוכנים מועילים מאוד. אם כי יש להודות בכך שעבודתם הופכת לקלה על ידי הזמינות השופעת של תוכן באתר להם ניתן להפנות משתמשים. החיסרון הקל אחד הוא שלא קיימת מערכת מבוססת כרטיסים. המשמעות היא שתישארו תוהים אם השאלה שלכם נענקת. עם זאת, לא הייתי צריך לחכות יותר מ -24 שעות כדי לקבל תגובה. אני ממליץ להפעיל קצת סבלנות אם אתה כן זקוק לזמן אחד על אחד.

טופס יצירת קשר

סיכום

ניתן להשוות בקלות את Posteo לשירותי דואר אלקטרוני פרטיים פופולריים כמו Tutanota ו- ProtonMail. למרות שפרוטון-מייל נחשב למלך הדואר האלקטרוני הפרטי על ידי חלק מהאנשים, במציאות, אין שום דבר ש- ProtonMail יכול לעשות שפוסטאו לא יכול לעשות. למעשה, לפוסטאו יש אפשרות להצפין את כל המטא-נתונים - דבר ש- ProtonMail לא עושה בפועל. מה שכן עולה ProtonMail באזור פי חמש יותר (אתה מקבל דמי תיבת דואר נכנס גדולה יותר - אך אתה תמיד יכול לשלם עבור יותר עם Posteo אם אתה באמת צריך את זה).

עם ProtonMail, אינך זקוק להרחבה נפרדת כדי לטפל בהצפנה מקצה לקצה בלקוח הדואר האלקטרוני. זה נכון גם כי חלק מלקוחות הדוא"ל אינם תואמים ליישום MailVelope של Posteo. המשמעות היא שאם אתה מתכוון להשתמש בלקוח Roundcube Posteo - ייתכן שתתקשה לשלוח ולקבל דוא"ל מוצפן של e2e לחלק מאנשי הקשר שלך. אתה יכול, כמובן, פשוט להשתמש ב- Posteo עם לקוח אחר כמו Thunderbird כדי לעקוף את הבעיה הזו.

כמו פוסטאו, גם טוטוטה מבוסס בגרמניה. Tutanota נמצא באותו טווח מחירים כמו Posteo, ולמרות שלטוטנוטה יש כמה תכונות נוספות (כמו למשל היכולת לשלוח קישורים להודעות מוגנות באמצעות סיסמה) הם דומים מאוד. בנוסף, פוסטאו אכן מגיע ליתרון של להיות יותר מבוסס מטוטנוטה.

לסיכום, Posteo הוא שירות דוא"ל נהדר, שווה לחפש כל מי שרוצה להתרחק מספקי דוא"ל פולשניים יותר כמו Google ו- Hotmail..

יתרונות:

 • עולה רק 1 אירו לחודש
 • POP3 או IMAP לשימוש בכל לקוח במערכת ההפעלה X, iOS, Android, Windows או Linux
 • דגש על פרטיות, הפחתת נתונים, אפס מעקב, אנרגיה ירוקה, קיימות, צדק חברתי
 • בהשתתפות מלאה: הצפנת דוא"ל בצד השרת, לוח שנה ואנשי קשר, E2E עם לקוחות / משתמשים אחרים במידת הצורך, תאימות בין לקוחות
 • ניתן גם להצפין מטא נתונים של דוא"ל

חסרונות:

 • כנראה שצריך לאיית '@posteo' לכל מי ששואל אותך את כתובת הדוא"ל שלך מילולית
 • אינך יכול להשתמש בתחום שלך
 • אין כתובות .com זמינות
 • ממוקם במדינת '14 עיניים'
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me