צל אתה


 • תמחור

  מ 2.16 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
7.6 מתוך 10

סיכום

למרות שהוקמה באוקראינה, ShadeYou הוא שירות VPN מבוסס בריטניה שהעביר את בסיסו לסקוטלנד בשנת 2017. ל- VPN זה יש יישום מותאם אישית נהדר, אך הוא זמין רק עבור Windows.

למידע נוסף על נקודות החוזק והחולשה של ShadeYou בסקירה מעמיקה זו.

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  13 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  אוקראינה
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • מדינות
  15

מאפיינים

התכונות של שירות החברה הן:

 • ניסיון חינם ליום אחד
 • ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים
 • קל להתקנה ושימוש
 • ביטחון נוסף לסין
 • מתג כיבוי
 • נכנס לנטפליקס ארה"ב
 • P2P מותר
 • מקבל את PayPal ו- Bitcoin כמו גם כרטיסי אשראי
 • OpenVPN, L2TP ו- PPTP
 • אפליקציה מותאמת אישית עבור Windows
 • אפליקציית OpenVPN של צד שלישי עבור Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android, Linux ונתבים

ל- VPN של ShadeYou יש שרתים ב -15 מדינות. מנויים מקבלים גישה לשרתים ב 12 מדינות: ארה"ב, בריטניה, הולנד, גרמניה, אוקראינה, קנדה, ספרד, הונג קונג, צרפת, שוודיה, רוסיה ורומניה.

שרתי ShadeYouהמנויים לתכנית Premium מקבלים גישה לשרת נוסף נוסף בארצות הברית, שבדיה ורוסיה. יש להם גישה גם לשרתים באוסטרליה, סינגפור ופינלנד.

הורדות טורנט מותרות על השרתים בקנדה, הונג קונג, הולנד ושוודיה. ניתן להשתמש בשרת אחד בכל בריטניה ובאוקראינה להורדה ושניים מארבעת השרתים בארה"ב (שיקגו וניו יורק) יכולים לשמש לפעילות P2P.

מהירות וביצועים

הדוח בדיקת מהירות VPN בוצע נכון מסביר את מערכת בדיקת המהירות החדשה של ProPrivacy.

כשאתה מקליד בדפדפן כתובת אינטרנט, עליו תחילה למצוא את כתובת האינטרנט המתאימה עבור המארח המאחסן את הדף. פעולה זו מבוצעת על ידי הפניית שרת DNS. המהירות של הפניה צולבת זו יכולה לעשות את ההבדל לזמן הטעינה של דף אינטרנט בדפדפן שלך. התרשים למטה מראה את זמני הגישה ל- DNS עבור ShadeYou VPN בהשוואה למובילי התעשייה ExpressVPN ו- IPVanish ול- VPN מוביל נוסף, Buffered.

מהירויות גישה של DNS ל- ShadeYou

כפי שאתה יכול לראות, המהירויות שחווים כולם עבור פרחי VPN אלה די הרבה מיום ליום. Shade You מצליח לשמור קרוב למהירויות ExpressVPN ו- IPVanish במשך רוב תקופת הבדיקה.

עם זאת, VPN של ShadeYou לא מצליח היטב מבחינת יצירת חיבור. בעוד שלמובילי התעשייה לוקח כמה שניות רק כדי להפעיל את קישור ה- VPN, ShadeYou לקח הרבה יותר זמן, דחף אותו, כמעט תרתי משמע, מהתרשים..

זמני הקמת חיבור ShadeYou

התחברתי לשרת של ה- VPN הממלכה המאוחדת 2 מנוטינגהאם בבריטניה תוך כדי שימוש בשירות אינטרנט מגורים המסופק על ידי Virgin Media. האתר IPLocation.net מתייחס לחמישה מסדי נתונים של מיקום IP כדי לדווח על מיקום הכתובת בפועל. בסיסי נתונים אלה זיהו את מיקום השרת כלונדון. התחברתי לשרת ShadeYou ניו יורק. ארבעה ממאגרי המידע של IPLocation איתרו את השרת הזה בניו יורק, אך אחד מהם אמר שהוא נמצא בניגריה.

אתר הבדיקה ipleak.net בודק את שיחות ה- DNS שמבצע מחשב דרך האינטרנט וכן את מיקומו המדווח. שרת בריטניה בדק את היותו בלונדון ושרת ה- DNS שאיתרו נמצא גם בבריטניה. זה לא היה שרת ה- DNS הרגיל שלי, ולכן ה- VPN הסתיר היטב את זהותי. אתר הבדיקה אישר גם כי השרת הניו יורקי של ShadeYou אכן הציב את המיקום שלי כארה"ב. שרת ה- DNS ששימש את החיבור שלי אישר את הרושם הזה. אתר בדיקה נוסף, doileak.com, אישר את התוצאות של ipleak.net

ספק שירותי האינטרנט שלי אינו משתמש בכתובות IPv6 ולכן לא הצלחתי לבדוק אם קיימות דליפות IPv6.

תמחור ותוכניות

VPN של ShadeYou מפעיל שתי תוכניות שירות שונות. אתה מקבל גישה לכל השרתים של ה- VPN באמצעות תוכנית Premium. התוכנית הרגילה זולה בהרבה והיא אינה שונה בהרבה מתוכנית הפרימיום. התוכנית הזולה יותר מספקת גישה לשרתים ב -12 מדינות בלבד במקום 15. בנוסף, אתה מקבל הצפנה מעט חלשה יותר עם התוכנית הרגילה ומקבל קיצבה של שלושה חיבורים בו זמנית, במקום חמישה עם תוכנית Premium. אחרת, היתרונות של שני השירותים זהים.

מחירי הצללה

אמנם אין הרבה הבדל בין שתי התוכניות כשאתה משלם עבור מנוי לשנה, אך תוכנית המנויים החודשית לתוכנית הרגילה היא קצת פחות ממחצית המחיר של תוכנית Premium.

צללים אתה מחירי חודשי

החברה מקבלת מגוון מרשים של סוגי תשלומים.

סוגי התשלום של ShadeYou

תוכלו לראות מהתמונה לעיל שתוכלו לשלם באמצעות ביטקוין, אשר נותן לכם הזדמנות נהדרת להגן על זהותכם.

פרטיות ואבטחה

בעלי מחשבים ניידים ומחשבים ניידים ברי מזל מספיק כדי להשיג אפליקציה מותאמת אישית עבור ה- VPN של ShadeYou. אפליקציה זו אינה זמינה במערכות הפעלה אחרות. ניתן להשיג חיבורי OpenVPN ל- VPN במחשבי מקינטוש, מכשירים ניידים ומכונת לינוקס, אך רק באמצעות לקוחות צד שלישי. לאפליקציות האחרות הללו אין כל כך הרבה תכונות כמו לקוח ה- VPN של ShadeYou, אך הם יסיימו את העבודה. אפשר רק לקוות שהם עובדים על גרסאות למערכות הפעלה אחרות.

סקירה זו מתמקדת באפליקציה המותאמת אישית ל- VPN של ShadeYou. עם זאת, ראוי לציין כי לקוחות OpenVPN ו- OpenVPN GUI הם יעילים במיוחד ויאפשרו לכל אחד להתחבר אל ShadeYou בצורה מאובטחת..

לקוחות ShadeYou מעניקים למשתמשים גישה לפרוטוקולי L2TP ו- PPTP, אך אנו הולכים להתמקד ב- OpenVPN, שהוא הטוב מבין שלושת פרוטוקולי ה- VPN בהם תוכלו להשתמש באפליקציה. (PPTP נחשב לחסר ביטחון ולכן עליכם להתרחק ממנו.)

תכונת אבטחה נהדרת המובנית בתוך הלקוח היא היכולת להפעיל מתג להרוג. מתג להרוג מונע את הנסיעות מחוץ למנהרת ה- VPN: מה שמונע את כל הנתונים המוצפנים לדלוף אל ספק האינטרנט שלך. המשמעות היא שכתובת ה- IP האמיתית שלך מוסתרת תמיד

הצפנה

OpenVPN משתמש בשני סוגים של הצפנה - אחד לקביעת אבטחת החיבור באמצעות מערכת הצפנה של מפתח ציבורי - המכונה RSA. והצפנה של ערוץ הנתונים הראשי המשמש להצפנה ופענוח נתונים. VPN של ShadeYou משתמש בהצפנת AES לצורך קידוד נתונים.

אתר ה- VPN של ShadeYou טוען כי הצפנת RSA לתוכנית Standard משתמשת במפתח 2048 סיביות וחברי הפרימיום מקבלים מפתח RSA 4096 סיביות. עם זאת, תוך כדי שימוש בשירות הסטנדרטי, בדקתי את קובץ היומן וזה הראה שהחיבור השתמש במפתח 1024 סיביות. זו בעיה מכיוון שמפתח 1024 סיביות כבר לא נחשב מאובטח.

הצפנת AES לנתונים משתמשת במפתח 256 סיביות. זה טוב מאוד ותואם את רמת האבטחה המשמשת את מיטב ה- VPN. עם זאת, האבטחה החלשה המשמשת להצפנת RSA של ערוץ הבקרה, פירושה שמי שיכול לפצח את מפתח ההצפנה של הקמת הפעלה יוכל לתפוס את מקש ה- AES כפי שהוא נשלח ללקוח, מה שהופך את כל השידורים לנגישים לסנופרים למרות הצפנה חזקה לכאורה המשמשת לנתונים.

מדיניות

מדיניות הפרטיות של השירות ברור למדי שהיא אינה מחזיקה יומנים כלל. זה יסביר מדוע לחברה יש מספיק אמון בכדי לאפשר הורדת P2P בשרתים בארצות הברית, בריטניה וקנדה. במדינות אלה יש רשויות אכיפת חוק מאוד פרואקטיביות אשר מוכנות לקחת מחלקי תיקים לבית המשפט והן גם מסייעות לבעלי זכויות יוצרים לרדוף אחרי מי הגישה לבידור ללא תשלום.

אנשים שמורידים קבצים לוקים בחוק באופן בלתי חוקי. למרות שהורדת סרט עשויה להראות פעילות לא מזיקה למדי, היא עוברת על החוק. טורנטרים צריכים לכסות את עקבותיהם ו- VPN הוא כלי אידיאלי להגנה מסוג זה. עם זאת, אם ה- VPN מקיים יומני חיבורים ופעילות של לקוחותיהם, רשומות אלה יכולות לפוצץ את הכיסוי שלך. לא משנה אם הצוות של חברת VPN יצהיר שלעולם לא היו מוסרים את הרשומות הללו כיוון שאם תוצג בפנין צו בית משפט, עליהן.

המצב ש- VPN של ShadeYou יצר הוא אידיאלי. אם עורכי דין לזכויות יוצרים או המשטרה באים לדפוק בדלת, אין מידע שניתן לתפוס. אז זהותך מוגנת באופן יעיל על ידי שירות VPN זה.

קלות שימוש

דף הבית של האתר אטרקטיבי וכולל מצגת שקופיות המכילה עובדות מפחידות כדי להניע את מבקרי האתר לצאת למינוי VPN..

סקירה של

המידע באתר נוגע בכל נושאי הפרטיות החשובים ומסביר את הנסיבות בהן אנשים היו זקוקים ל- VPN וכיצד השירות יכול לעזור. מודל המכירות בדף הבית לא מפרט פרטים רבים על אופן פעול ה- VPN, אך זה לא צפוי בדף מכירות. האתר מתוכנן היטב וכמובן שהוקם על ידי חברה מקצועית לעיצוב אתרים. ערוץ הניווט הראשי לאתר הוא תפריט קצר בראש כל עמוד. חלק מפריטי התפריט מובילים לתפריטי משנה נפתחים המכילים פריטי ניווט נוספים.

התפריט נשאר קבוע בחלון תוך כדי גלילה לאורך הדף. ישנם קישורים נוספים וגם מידע ליצירת קשר בכותרת התחתונה של האתר.

כותרת תחתונה של הצללה

בסך הכל, לאתר יש נימה מקצועית מרגיעה. מאפיין נחמד נוסף הוא היכולת להחליף את שפת האתר מאנגלית לרוסית.

האתר כולל בלוג, אליו ניגשים מתפריט המשנה תמיכה, בו הוא נקרא "חדשות."

הבלוג אינו מופעל כשירות חדשות, אך הוא מכיל כמה מאמרים מעניינים על ענף האבטחה והפרטיות וכן הודעות על הרחבות בשירות..

כשאתה נרשם לשירות אתה יכול להיכנס לאתר. עם זאת, בניגוד לשירותי VPN רבים, ל- ShadeYou VPN אין תחום לקוח. כל מה שהתחברות מספקת הוא גישה לקישור להורדה עבור האפליקציה, שמופיע בראש האתר מעל התפריט. אין זה יתרון גדול מכיוון שניתן להוריד את האפליקציה מדף הנגיש לכל מי שנמצא ב- "התחבר" אזור התפריט העליון.

תמיכה

פריט התפריט תומך נותן גישה לכל המידע ודפי הקשר באתר. כאן תוכלו למצוא קישור לבלוג. אתה יכול גם להגיע לדף השאלות הנפוצות מתפריט המשנה תמיכה.

דף השאלות הנפוצות יהיה מקום נהדר עבור החברה לספק מידע טכני מעמיק יותר על השירות - מידע שיפורט בצורה לא הולמת למטרות המכירה של דף הבית. עם זאת, אין פירוט כזה בתשובות לשאלות הנפוצות.

הכותרת התחתונה כוללת את כתובת הדוא"ל של מחלקת התמיכה. עם זאת, באפשרותך גם לשלוח הודעה מהאתר. פריט המשוב בתפריט המשנה תמיכה תומך בטופס יצירת קשר פשוט.

אתה יכול לצפות לתשובה בדוא"ל תוך יום.

יש מתקן צ'אט חי באתר VPN של ShadeYou. ניתן לגשת אליו דרך לשונית ירוקה, הנראית בחלק השמאלי התחתון של הדף. כרטיסייה זו נשארת במקומה כשאתה גולל למעלה ולמטה בין העמודים באתר. כאשר איש אינו עובד על דלפק העזרה, התווית בכרטיסיית הצ'אט נקראת "שלח לנו הודעה." לצערי, לאחר שביקרתי באתר במשך מספר ימים, מעולם לא ראיתי את מתקן הצ'אט פעיל.

חלון הודעה נפתח כשאתה לוחץ על הכרטיסייה הירוקה.

הודעה זו לא תגיע לצוות התמיכה מהר יותר מההודעות שתזין בדף המשוב. תקבל תשובה בדוא"ל לשאלות שאתה מזין בחלון הצ'אט.

ניסיון חינם

אתה יכול לנסות את שירות Standard במשך 24 שעות באמצעות תקופת הניסיון ללא תשלום. כדי להשיג זאת, לחץ על כפתור הניסיון בחינם בדף הבית.

הכפתור מעביר אותך לטופס פשוט מאוד. כדי להירשם אתה רק צריך ליצור שם משתמש, להזין כתובת דוא"ל וליצור סיסמא. אתה יכול להגדיר חשבון דואר אלקטרוני חדש אם אינך רוצה למסור את כתובת הדוא"ל הרגילה שלך. עם זאת, אל תקלידו פשוט כתובת דוא"ל מורכבת. זה צריך להיות חשבון דוא"ל שאליו יש לך גישה.

תקבל דוא"ל. לחץ על קישור האישור בדואר כדי להפעיל את חשבונך.

אתה יכול להוריד ולהתקין את האפליקציה לפני שתירשם לחשבון החינמי או לתוכניות בתשלום. עם זאת, לא תוכל להשתמש באפליקציה עד שתהיה לך חשבון חי.

הרשמה

אתה צריך להקים חשבון כדי לצאת מנוי. אם ניסית את תקופת הניסיון בחינם, כבר יש לך חשבון. אם לא, זו המשימה הראשונה שלך ברגע שתלחץ על "הצטרף ל- VPN" כפתור מתחת לתיאור התוכנית הרצויה. אלה מוצגים ממש בתחתית דף הבית, אליהם תוכלו להגיע במהירות על ידי לחיצה על "מחירים" בתפריט. טופס העיצוב העליון הוא זהה לזה של תקופת הניסיון בחינם.

לאחר יצירה או כניסה לחשבונך, אתה מועבר לתיאורי התוכניות. בחר את משך הזמן ואת התוכנית הרצויה ולחץ על "הצטרף ל- VPN."

בחר את סוג התשלום המועדף עליך כדי להמשיך. המסך הבא תלוי באמצעי התשלום שבחרת. עם זאת, תקבל דוא"ל לאישור תשלום לאחר התשלום שלך יימחק.

אם עוד לא הורדת את האפליקציה, עליך לעשות זאת בשלב זה.

לקוח ה- VPN של Windows ShadeYou

המתקין יוצר קיצור דרך בשולחן העבודה. לחץ על זה כדי לפתוח את האפליקציה.

בפעם הראשונה שתפתח את האפליקציה תצטרך להתחבר. הקלק על ה "זכור אותי" כדי שלא תצטרך להזין את האישורים שלך בעתיד.

האפליקציה קטנה מאוד, אך כוללת את כל הפונקציונליות הדרושה לכם.

המחוון הגדול שבראש האפליקציה הוא הפיצ'ר המושך את העין ביותר שלו. עם זאת, לפני שתפעיל את ה- VPN, עליך לבדוק כמה מההגדרות. ההיבט הראשון ש- VPN שאתה מקבל לשנות הוא פרוטוקול ההצפנה. האפשרויות הן OpenVPN, PPTP ו- L2TP. מוטב שתשאיר את זה כ- OpenVPN.

בשלב הבא התבונן בהגדרת הנמל. אם אתה הולך להוריד, לשחק משחקים מקוונים, לצפות בקטעי וידאו זורמים או להשתמש באפליקציית טלפוניה באינטרנט, עדיף שתשני הגדרה זו ליציאת UDP מכיוון ש- UDP מהיר יותר מ- TCP.

בחירת נמל ShadeYou

מיקום השרת שאתה בוחר חשוב אם ברצונך להיכנס לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. אתה צריך לבחור שרת שנמצא באותה מחוז כמו אתר האינטרנט או שירות הווידיאו שאליו ברצונך לגשת.

בחירת שרת ShadeYou

אם ברצונך להוריד באמצעות מערכת BitTorrent, וודא שאתה בוחר בשרת שיש בו את המילה "סיקור" ליד זה.

ישנן מספר הגדרות נוספות שעליך לקחת בחשבון לפני שתפעיל את ה- VPN. אלה לא נמצאים בעמוד אחר של האפליקציה ותגיעו אליהם על ידי לחיצה על סמל גלגלי השיניים בפינה השמאלית התחתונה של החלון. בחר הגדרות מתפריט גלגלי השיניים.

הגדרות האפליקציה של ShadeYou

מתג ההשמדה זמין במסך זה. אתה צריך להפעיל אותו. אתה יכול גם לשנות את שפת האפליקציה במסך זה. לחץ על "בטוח" (מה שכנראה אמור להיות "להציל") לחזור למסך הראשי של האפליקציה. כעת תוכלו ללחוץ על המחוון כדי להפעיל את ה- VPN.

אפליקציית ShadeYou מחוברת

לחץ שוב על המחוון כדי לכבות את ה- VPN.

שירותי סטרימינג

כאשר התחברתי לשרת 2 של בריטניה של ShadeYou, בדקתי גישה לאתרי וידיאו בריטיים. ה- VPN עבר את מערכות איתור הפרוקסי של ה- iPlayer של ה- BBC. יכולתי גם לצפות בסרטונים באתרי האינטרנט של ITV ובערוץ 4. לצערי, Netflix UK לא נתנה לי לצפות בסרטונים.

התחבר לשרת הניו יורקי של ShadeYou ואז ניסה אתרי וידאו אמריקאיים. הצלחתי להיכנס לנטפליקס ארה"ב. עם זאת, ABC זיהתה את ה- VPN וחסמה אותי. NBC ו- CBS שניהם מאפשרים לי לצפות בסרטונים.

פלטפורמות אחרות

אפליקציית ShadeYou זמינה רק עבור Windows. משתמשי Windows יכולים גם להגדיר L2TP ו- PPTP באופן ידני בהגדרות הרשת של מערכת ההפעלה והם יכולים גם לבחור להשתמש באפליקציית צד ג 'הנקראת OpenVPN GUI. יישום זה נכתב על ידי האנשים שפיתחו את פרוטוקול OpenVPN, מה שאומר שהוא מאובטח מאוד. עם זאת, אין לו ממשק משתמש טוב במיוחד ואינו כולל מתג להרוג.

מערכות הפעלה של ShadeYou

אם יש לך Mac OS X אתה יכול להגדיר L2TP ו- PPTP באופן ידני. עם macOS, אינך יכול להיות בעל PPTP, אך אתה יכול ליצור חיבור VPN L2TP באופן ידני. בשתי מערכות ההפעלה הללו תוכלו להתקין את Tunnelblick בחינם לשימוש ב- OpenVPN.

באנדרואיד ו- iOS תוכלו להתקין את OpenVPN Connect, שכמו OpenVPN GUI נוצר על ידי ארגון OpenVPN. ניתן גם להגדיר חיבורי PPTP ו- L2TP ידנית בשתי מערכות ההפעלה הללו למעט iOS גרסה 10 ואילך, שאינה תומכת ב- PPTP.

ניתן להגדיר גרסה של OpenVPN במחשבי לינוקס. באפשרותך להגדיר חיבור OpenVPN בנתבי DD-WRT ועגבניות ופרוטוקולי L2TP ו- PPTP VPN זמינים להגדרה ידנית בנתבי Synology.

מחשבות אחרונות

ל- ShadeYou יש אפליקציה קטנה ומעולה והיא תהיה נהדרת כאשר היא תתגלגל לכל מערכות ההפעלה. החברה אמיצה להציע הגנת P2P בשרתים בארצות הברית, קנדה ובריטניה, אך מדיניות הפרטיות שלהם מקיפה מספיק כדי להגן על טורנטים.

מחלקת תמיכת הלקוחות מאפשרת שירות VPN זה. מתקן הצ'אט החי הוא מאפיין מצוין, או סוף סוף היה היה להשתתף בו אי פעם. נראה כי צוות התמיכה אינו פועל מסביב לשעון ונדרש זמן רב מדי לקבל מהם תגובה.

ל- ShadeYou יש את הליבה של שירות מעולה ואם הם יכולים להוסיף עוד כמה שרתים, סביר להניח שהם יזכו לבסיס לקוחות גדול.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me