מנהרה פרטית


 • תמחור

  מ 2.92 $
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
7.7 מתוך 10

סיכום

מנהרה פרטית היא ילדה המסחרי של OpenVPN Technologies, האנשים האחראים לפרוטוקול OpenVPN. המנהרה הפרטית יחסית לא ידועה בענף ה- VPN, ולכן החלטתי לערוך סקירה של המנהרה הפרטית כדי לראות את ביצועי השירות. בדרך כלל אני ממליץ להשתמש בפרוטוקול OpenVPN בעת שימוש ב- VPN, אז לברר היכן המנהרה הפרטית עומדת כשירות VPN היה מסקרן במיוחד. המשך לגלול לקריאה נוספת או היכה בקפיצה למטה כדי להתחיל עם ניסיון ללא תשלום של 2 ג'יגה-בתים.

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  48 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  ארה"ב
 • חיבורים סימולטניים
  10
 • מדינות
  9

מאפיינים

חיבורים סימולטניים 10
מדינות 9

עד כה, כל כך טוב, נכון? ובכן, לא הכל אפרסק כמו שזה נראה. המטה של ​​המנהרה הפרטית נמצא בארצות הברית שזה סימן שחור ענק! כולם כבר צריכים לדעת על חוקי שמירה על נתונים נוראיים של ארה"ב ומוסדות ממשלתיים מוצלים. אם אתה מחפש VPN שמתעדף פרטיות מלאה, מנהרה פרטית לא תהיה הימור בטוח.

כפי שציינתי קודם, מנהרה פרטית היא ילדה המסחרי של OpenVPN Technologies, החברה האחראית על פרוטוקול OpenVPN. זה (באופן תיאורטי) אמור לתת לצרכנים סיבה רבה לאופטימיות, שכן OpenVPN הוא פרוטוקול ה- VPN המאובטח ביותר שם..

המנהרה הפרטית כוללת 12 מיקומים זמינים ב -9 מדינות, כולל מקומות כמו גרמניה, ארה"ב, בריטניה והונג קונג. כמות השרתים הערמומית מעט מדהימה בהשוואה ל- ExpressVPN
(136+ מיקומים) או HMA
(300+ מיקומים).

בעת כתיבת סקירת המנהרה הפרטית הזו, לא ניתן לגשת אל Netflix וגם ל- BBC iPlayer באמצעות מנהרה פרטית. אם אתם מחפשים לבטל את חסימת שירותי הסטרימינג הללו, עיין בהמלצות אלה (עובדות) לגבי שירותי VPN ו- iPlayer VPN של Netflix ו- iPlayer..

מנהרה פרטית די נדיבה בכל הקשור לחיבור למספר מכשירים. הרשמה לתכניות הנתונים הקבועות מאפשרות לך לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים לשירות בו זמנית. התוכנית השנתית עם רוחב הפס ללא הגבלה מאפשרת עד 10 חיבורים בו זמנית, שאמורים להספיק למשק בית שלם (או קבוצת חברים).

בקר במנהרה הפרטית »

מהירות וביצועים

ערכתי בדיקות מהירות בכמה משרתי המנהרה הפרטית (פרנקפורט, לונדון וניו יורק) כדי לקבל מושג טוב יותר על ביצועי השרת..

הגרפים מראים את המהירויות הגבוהות ביותר, הנמוכות והממוצע עבור כל שרת ומיקום. לפרטים נוספים, ראה הסבר על מבחן המהירות המלא שלנו.

כפי שאתה יכול לראות, שרתי גרמניה ובריטניה ביצעו ביצועים גרועים למדי, הן לגבי מהירויות ההורדה וההעלאה. ראוי להזכיר שגם המבחן בבריטניה היה כמעט בלתי אפשרי, מכיוון שהתנתקתי כל הזמן מהאינטרנט.

התוצאות בארה"ב היו מעט טובות יותר (בהשוואה לגרמניה ובריטניה), אבל בסך הכל די התאכזבתי מהירידות העצומות במהירות.

בדיקות דליפה

ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) 48

בנימה מעט יותר חיובית, אף אחד משרתי המנהרה הפרטית שבדקתי לא הציג דליפות DNS או IP.

מחיר

12 חודש

2.92 $
לחודש

1 חודש

6.00 $
לחודש

מנהרה פרטית נוקטת גישה מעט שונה מרוב ספקי ה- VPN בכל הקשור לתמחור. בנוסף לניסיון חינם עם נתונים של 2 ג'יגה-בתים, מנהרה פרטית כוללת שתי תוכניות מכוסות נתונים ותוכנית נתונים שנתית אחת, ללא הגבלה.

פורמט התמחור הזה אמור להיות אטרקטיבי עבור מי שפשוט זקוק לכמות קבועה של נתונים ללא מנוי חודשי. 10 או 20 ג'יגה-בייט צריכים להספיק בכדי להזרים כמה אירועי ספורט או סרטים או להשתמש בהם בזמן נסיעה. החבילה הבלתי מוגבלת השנתית עם עשרה קשרים ב- 29.99 לשנה (רק 2.49 לחודש!) היא אפשרות נהדרת למשקי בית או קבוצות חברים..

כפי שציינתי כבר, מנהרה פרטית מציעה ניסיון חינם של 2 ג'יגה-בייט כדי לבדוק אם השירות מתאים לך. אם בסופו של דבר אתם רוכשים, מנהרה פרטית כוללת וריאציה של ערבויות הכסף המלאות יחסית.

מנהרה פרטית מקבלת את כל סוגי התשלומים הרגילים, כולל העברה בנקאית, PayPal, כרטיסי אשראי. שמחתי גם לראות כי הביטקוין הוא אופציה (דרך Stripe), מכיוון שזה יכול להעלות את רמת האנונימיות.

קלות שימוש

PrivateTunnel תומך כרגע במכשירים ניידים של Windows, Mac, iOS 6.1 ומעלה ואנדרואיד 4.0. משתמשי לינוקס יכולים גם להפעיל את המנהרה הפרטית, אם כי הדבר ידרוש ניסיון קודם בממשק שורת הפקודה.

ראוי לציין שעם מעט עבודות רגליים נוספות, (הורדת קבצי תצורה) מנהרה פרטית יכולה לעבוד גם על מגוון מכשירים ומערכות הפעלה..

ניסיתי את המנהרה הפרטית באייפון שלי לראות כמה קל להתקין ולהתחבר לשירות (OpenVPN). שמחתי להיות מסודר ומוכן להתחבר תוך מספר דקות קצרות.

מנהרה פרטית אינה תומכת כעת ב- Windows Phone או ב- Blackberry, אך בוחנת לשנות זאת בעתיד.

שירות לקוחות

הנושא העיקרי השני שהיה לי עם מנהרה פרטית היה היעדר אפשרויות בכל הנוגע לתמיכת לקוחות. תמיכה בדוא"ל בשילוב עם שאלות נפוצות יחסית יחסית היא מאכזבת. שעות הפעילות של המנהרה הפרטית הן בימים שני-שישי, 9-5 (PST).

כדי לקבל מושג טוב יותר באיזו מהירות המנהרה הפרטית מגיבה להודעות דוא"ל, שלחתי להם אימייל עם כמה שאלות בנושא שיתוף קבצים. שלחתי את הדוא"ל בשעה ארבע לפנות בוקר וקיבלתי תגובה נאותה רק כמה שעות אחר כך.

מנהרה פרטית פעילה גם בפייסבוק ובטוויטר, כאשר שני הפרופילים הללו משמשים לפרסום מידע מועיל ולתקשורת עם לקוחות.

פרטיות ואבטחה

כפי שכבר ציינתי, מנהרה פרטית נמצאת בארצות הברית, כלומר היא יכולה להיות נתונה ללחץ משפטי אדיר בכל מה שקשור למסירת נתוני לקוחות. חקיקה כמו חוק התקשורת המאוחסנת מעניקה טיפים להרחבה לטובת הממשלה הפדרלית.

לכל מי שמכחיש את מצבו המדאיג של פרטיות בארה"ב, גילויי אדוארד סנודן האחרונים או מחלוקת ה- FBI מול אפל צריכים לשפוך אור נוסף בנושא.

פרוטוקולי הצפנה

בכל הנוגע להצפנה, המנהרה הפרטית מגינה על שידורי הנתונים שלך באמצעות קידוד AES-GCM של 128 סיביות. GCM (Galois / Counter Mode) הוא מודל אבטחה מוכח אשר לרוב נמנע ממגבלות מהירות מופרזות מבלי לפגוע בבטיחות.

אמנם מנהרה פרטית אינה מתיימרת לשמור על יומני פעילות, אך יומני חיבור מסוימים נשמרים. מנהרה פרטית טוענת כי היא משתמשת אך ורק בכדי לפקח על ביצועי ותחזוקה. המנהרה הפרטית קובעת גם: "אנו מכבדים את פרטיותך. אנו לא מעוניינים במה שאתה עושה באינטרנט." אמנם מדובר בנגיעה נחמדה, אך ברצוני לראות שירות נטול יומן לחלוטין לפני שאמליץ על מנהרה פרטית כ- VPN מאובטח לחלוטין..

מנהרה פרטית אינה אוסרת במפורש על פעילות P2P, אך היא מצייתת להודעות DMCA ומסיימת באופן פעיל חשבונות שלוקחים חלק בהפרת זכויות יוצרים..

למידע על שימוש ב- VPN בעת סיקור, התבונן ב- VPN הטוב ביותר לאתרי סיקור.

מחשבות אחרונות

מנהרה פרטית היא שירות ייחודי עקב היותה קשורה מאוד לפרוטוקול OpenVPN. כתוצאה מכך סקרנתי לראות את הפרטים שמאחורי המנהרה הפרטית, וכיצד זה ישווה ל- VPNs אחרים. בעוד שסימן OpenVPN קיים, בהתבסס בארה"ב פירושו שכל מי שמחפש חוויה אנונימית באמת, ניתן יהיה לחפש טוב יותר במקום אחר. השליך כמה תוצאות בדיקות שרת מפוקפקות והמנהרה הפרטית היא VPN שכנראה תרצה להימנע ממנה.

בסיכומו של דבר, תוכניות הרכישה היחידות של מנהרה פרטית וגישה ידידותית למשתמש עשויות להתאים לקבוצות או לאלה המעוניינים לבלות זמן מעבר לים. בדוק את תקופת הניסיון ללא תשלום של 2 ג'יגה-בתים באמצעות הקישור למטה והודיע ​​לנו על החוויות שלך, טוב או רע.

בקר במנהרה הפרטית »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me